Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus87 wrote:
    Ja tez pisalam by jeden dzien jeden watek a nie kazda zaklada nowy ale potem i tak kazda zakladala nowy :p to sie trzeba okreslic ;)
    Ja też o tym kiedyś pisałam, ale wiecie co przyzwyczaiłam się,i jak dla mnie to wszystko jedno, na sierpniówach mamy tak samo, na hafcie mam tak samo, jedynie to na forum grudniowe testerki (jak z zuzą zaszłam w ciąży, i trzymam kontakt z tymi laskami na forum fb)to tam mamy właśnie dniowe, i na prawdę nie widzę duzej różnicy.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Weźcie mi te rozmiary ja tego nigdy nie oragnę. Kupiłam dziś 2 sukienki na 9-12 miesięcy przykładam w domu do tych co mam posegregowane na 3-6 i jest IDENTYCZNA. Kuźwa to one są bardziej na 3 czy na 12 miesięcy bo to już jest różnica spora... Mam nadzieję, że z czasem ogarnę moje dziecko i będę wzrokowo widziała co na nią pasuje

    niestety takie są ubranka ;/ moja ma rozstrzał między 74 a 98 ;/ też biorę wszystko na nią na oko.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Weźcie mi te rozmiary ja tego nigdy nie oragnę. Kupiłam dziś 2 sukienki na 9-12 miesięcy przykładam w domu do tych co mam posegregowane na 3-6 i jest IDENTYCZNA. Kuźwa to one są bardziej na 3 czy na 12 miesięcy bo to już jest różnica spora... Mam nadzieję, że z czasem ogarnę moje dziecko i będę wzrokowo widziała co na nią pasuje
    Oo haha ja już zapomniałam, pamiętam jak wydałam fortunę na ciuszki dla małej a nagle z nich wyrosła a miała założone raz czy dwa. Po ponad pół roku ZONK! Tłuszczyk niemowlęcy znika a moje dziecko wchodzi w poprzednie ubranka

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam wszystko na oko zrobione, mam szufladę w której wg mnie są ciuchy dla noworodka 56-62 i drugą szufladę tych większych ale czy to jest na 3 miesiące czy na rok to ch** wie :P Mam nadzieję, że to mi starczy na pół roku.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 3 listopada 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tylko kupione ciuszki w rozmiarze 56-62 i kilka sztuk 68 resztę będę dokupować na bierząco jak mi sie cos będzie sprawdzało albo podobało w sklepie :)

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Discret Autorytet
    Postów: 402 126

    Wysłany: 3 listopada 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do ubrań to więc tak weźcie sobie jedna firmę na wzór np h&m i przykładając do tych ubranek ogarniecie rozmiarówkę. H&M ma chyba najbardziej adekwatna ozmiarówkę dziecięca . Masz wprost napisane np 56 czyli 0-1m

    Ja tak sie nauczyłam jak chrześniakom musiałam coś kupić. Ja sobie czy mojemu mogę kupić ciuchy bez mierzenia i beda dobre zawsze moja przyjaciółka sie smieje ze mam miarke w oczach bo nawet jej mezowi potrafie dopasowac ubranie rozmiarem jak w skepiej jestesmy na zakupach. Ona cos wyszuka a ja zaraz rozmiar wybieram.

    c55fgywlmszfxxtz.png
  • nataliamonika Autorytet
    Postów: 915 721

    Wysłany: 3 listopada 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    78beti wrote:
    Ja mam tylko kupione ciuszki w rozmiarze 56-62 i kilka sztuk 68 resztę będę dokupować na bierząco jak mi sie cos będzie sprawdzało albo podobało w sklepie :)

    Ten sam system przyjęłam :D Właśnie mnie wkur**ła jedna stara raszpla w sklepie, bo się chciała wbic perfidnie przede mnie w kolejkę. Zauważyłam, ze najgorsze są w tym staruchy i młodzi faceci, ustępują mi zwykle panowie w wieku emerytalnym i młode kobiety.

    Gaja <3
    7u22krntwp1p38lc.png

    27.09.2016 - Aniołek [*] 7tc
  • Discret Autorytet
    Postów: 402 126

    Wysłany: 3 listopada 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok to ja już też zrobiłam dołacz do fb:)

    Moje profilowe to brzuszek jak coś:):):)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    c55fgywlmszfxxtz.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Discret wrote:
    co do ubrań to więc tak weźcie sobie jedna firmę na wzór np h&m i przykładając do tych ubranek ogarniecie rozmiarówkę. H&M ma chyba najbardziej adekwatna ozmiarówkę dziecięca . Masz wprost napisane np 56 czyli 0-1m

    Ja tak sie nauczyłam jak chrześniakom musiałam coś kupić. Ja sobie czy mojemu mogę kupić ciuchy bez mierzenia i beda dobre zawsze moja przyjaciółka sie smieje ze mam miarke w oczach bo nawet jej mezowi potrafie dopasowac ubranie rozmiarem jak w skepiej jestesmy na zakupach. Ona cos wyszuka a ja zaraz rozmiar wybieram.

    No i co z tego, że jest napisane jak rozmiar 9-12 jest identyczny jak 3-6 z innej firmy :/ Ja miałam już nie kupować ale weszlam do lumpa i sukienki nexta za 2 zł i jak tu nie kupić. Z myślą, że będzie na potem a teraz nie wiem na kiedy i upire i wyprasuje normalnie jak te małe

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam zazdroszczę tych dzisiejszych wizyt :) ja muszę zaczekać do poniedziałku

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja idę dopiero za 2 tygodnie...

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Discret Autorytet
    Postów: 402 126

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała dlatego napisałam żeby obrać sobie jedną firma na wzór rozmiaru najlepsza do tego jest właśnie h&m i na niej się wzorowac

    c55fgywlmszfxxtz.png
  • nataliamonika Autorytet
    Postów: 915 721

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że ledwo wysiedzialam u fryzjera, nogi mi drętwiały cały czas. Mam z głowy chociaż (nomen omen :P ) Dobrze, że włosów nie farbuję, tylko samo cięcie...

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    Gaja <3
    7u22krntwp1p38lc.png

    27.09.2016 - Aniołek [*] 7tc
  • Iruletka Autorytet
    Postów: 694 290

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliamonika wrote:
    To daj znać czy jakieś przesunięcie jest :) :) Mnie dzisiaj chyba jeszcze ktg czeka. Długo to trwa dziewczyny?
    Natalia dzisiaj idzie bardzo sprawnie, weszłam przed czasem. Powodzenia :-)

    dhpclr4.png
  • Iruletka Autorytet
    Postów: 694 290

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko jest nadal bardzo uparte, buźka schowana ;-) waży 2157 gram. Chyba klocek mi się szykuje. Pozostałe parametry i wyniki badań krwi bez zarzutów. Wypadałoby opić a nie moźna :-P

    nataliamonika, magdzia26, Lady Savage, Petitka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dhpclr4.png
  • Iruletka Autorytet
    Postów: 694 290

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Iruletka nie zawiesił Ci się suwak przypadkiem? Widzę u Ciebie 29+2
    Hmmm, ja widzę 32 i 2, czyli poprawnie.

    dhpclr4.png
  • nataliamonika Autorytet
    Postów: 915 721

    Wysłany: 3 listopada 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iruletka wrote:
    Natalia dzisiaj idzie bardzo sprawnie, weszłam przed czasem. Powodzenia :-)
    Już się wyrównało i znowu jak przyszłam to okazało się, że ktoś tez jest na te sama godzinę. Nie wiem jak te babki w rejestracji zapisują. Gratuluję klocka :D

    Iruletka lubi tę wiadomość

    Gaja <3
    7u22krntwp1p38lc.png

    27.09.2016 - Aniołek [*] 7tc
  • Discret Autorytet
    Postów: 402 126

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rety mój młody waży 3300 na usg !!! Toć mi tylek rozerwie przy porodzie

    Lady Savage, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nataliamonika lubią tę wiadomość

    c55fgywlmszfxxtz.png
  • Iruletka Autorytet
    Postów: 694 290

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliamonika wrote:
    Już się wyrównało i znowu jak przyszłam to okazało się, że ktoś tez jest na te sama godzinę. Nie wiem jak te babki w rejestracji zapisują. Gratuluję klocka :D

    Nie lubię tych babek, mam wrażenie, że za karę tam siedzą. Co do ktg to będę miała przy następnej wizycie i mam ponoć przyjść pół godz przed wizytą to mnie podepną

    dhpclr4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    78beti wrote:
    Ale Wam zazdroszczę tych dzisiejszych wizyt :) ja muszę zaczekać do poniedziałku
    ja mam 7.11, ostatnie już.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
‹‹ 1505 1506 1507 1508 1509 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ