Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja nie cierpię opóźnień u mojego giną a niestety są zawsze :(

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Iruletka Autorytet
    Postów: 694 290

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Discret wrote:
    O rety mój młody waży 3300 na usg !!! Toć mi tylek rozerwie przy porodzie
    Tyle to ważył, a nawet ciut mniej, mój starszy syn. A rodziłam go w 40 tc ;-) Kawał chłopa będzie z Twojego dziecka :-)

    dhpclr4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iruletka wrote:
    Hmmm, ja widzę 32 i 2, czyli poprawnie.
    ja też tak widzę ;)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Discret wrote:
    O rety mój młody waży 3300 na usg !!! Toć mi tylek rozerwie przy porodzie
    nie dogodzisz kobiecie xD haha u mnie za mały jeszcze 2,500 nie dobił, u Ciebie powyżej 3 kg xD

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja widzę teraz równo 30 :P

    Dziewczyny dziś ponoć pełnia. Pilnujcie się:P

    nick nieaktualny, magdzia26 lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, pierwszy steryd na pluca zanami, dostaje tez kroplowke z magnezu, codziennie beda badac przeplywy, jeszxze nie wiem kiedy cc, ale pewnie niedlugo.

    nick nieaktualny, Iruletka, nick nieaktualny, nataliamonika lubią tę wiadomość

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eli wrote:
    Czesc Dziewczyny, pierwszy steryd na pluca zanami, dostaje tez kroplowke z magnezu, codziennie beda badac przeplywy, jeszxze nie wiem kiedy cc, ale pewnie niedlugo.

    Super Eli, lekarze na pewno wiedzą co robią ;) będzie dobrze, już niedługo dzidzia będzie z Wami:), zazdroszczę Ci.

    Eli lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj straszycie tą pełnią :D

    Kurcze pocę się jak świnia, też tak macie? :/ przysnęłam chwilę jak córka bajkę oglądała i budzę się cała mokra :/

  • Iruletka Autorytet
    Postów: 694 290

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja nie wiem co Wy macie z tym moim suwaczkiem :-)

    dhpclr4.png
  • Petitka Ekspertka
    Postów: 208 173

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iruletka wrote:
    To ja nie wiem co Wy macie z tym moim suwaczkiem :-)
    Ja widzę 29+5 xD
    Pewnie zależy od przeglądarki. Ja mam na telefonie chrome więc może to dlatego ;)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na Chromie, widzę 32+1

  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie pełnia psuje nasze suwaczki :)

    Eli - najważniejsze ze jesteś pod dobrą opieką :)

    Lura82, Eli lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Discret Autorytet
    Postów: 402 126

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełnia to ja się piszę na poród nawet teraz:p to młody więcej nie przytyje:p

    c55fgywlmszfxxtz.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy cZekacie na męża z obiadem? Mój wraca po 19 i ja cZekam jem jakaś kanapka, jabłko w dzień. Ale zaczynam czuć się bardzo źle. Jest mi niedobrze od 16 i słabo. W domu jadłam 15-16 i myślę że to wlanie przez zmianę tego nawyku cZuję się tak źle ostatnio . Jedzenie przed 20 też nie jest dobrym rozwiązaniem. Powinnam jeść bez męża? Sama? A mu ogrzewać?

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Discret wrote:
    Pełnia to ja się piszę na poród nawet teraz:p to młody więcej nie przytyje:p

    to ja z Tobą xD

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emikey wrote:
    Czy cZekacie na męża z obiadem? Mój wraca po 19 i ja cZekam jem jakaś kanapka, jabłko w dzień. Ale zaczynam czuć się bardzo źle. Jest mi niedobrze od 16 i słabo. W domu jadłam 15-16 i myślę że to wlanie przez zmianę tego nawyku cZuję się tak źle ostatnio . Jedzenie przed 20 też nie jest dobrym rozwiązaniem. Powinnam jeść bez męża? Sama? A mu ogrzewać?

    oczywiście że nie czekam na R z obiadem, potem mu podgrzewam.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iruletka wrote:
    To ja nie wiem co Wy macie z tym moim suwaczkiem :-)
    Ja widzę 31i 4 ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emikey wrote:
    Czy cZekacie na męża z obiadem? Mój wraca po 19 i ja cZekam jem jakaś kanapka, jabłko w dzień. Ale zaczynam czuć się bardzo źle. Jest mi niedobrze od 16 i słabo. W domu jadłam 15-16 i myślę że to wlanie przez zmianę tego nawyku cZuję się tak źle ostatnio . Jedzenie przed 20 też nie jest dobrym rozwiązaniem. Powinnam jeść bez męża? Sama? A mu ogrzewać?
    Np jak robisz kotlety i ziemniaki, to możesz zjeść sama, dla niego zostawić obrane ziemniaki w wodzie a kotlet w panierce w lodówce do usmażenia. Na pewno się nie głodź. Ja potrafię jeść dwa razy. Raz z córką a później z nim, zależy jaką ma zmianę

  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emikey wrote:
    Czy cZekacie na męża z obiadem? Mój wraca po 19 i ja cZekam jem jakaś kanapka, jabłko w dzień. Ale zaczynam czuć się bardzo źle. Jest mi niedobrze od 16 i słabo. W domu jadłam 15-16 i myślę że to wlanie przez zmianę tego nawyku cZuję się tak źle ostatnio . Jedzenie przed 20 też nie jest dobrym rozwiązaniem. Powinnam jeść bez męża? Sama? A mu ogrzewać?
    Ja tez nie czekam. Ja jest o 13.00 a o 19.00 to już jestem po kolacji :)

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emikey wrote:
    Czy cZekacie na męża z obiadem? Mój wraca po 19 i ja cZekam jem jakaś kanapka, jabłko w dzień. Ale zaczynam czuć się bardzo źle. Jest mi niedobrze od 16 i słabo. W domu jadłam 15-16 i myślę że to wlanie przez zmianę tego nawyku cZuję się tak źle ostatnio . Jedzenie przed 20 też nie jest dobrym rozwiązaniem. Powinnam jeść bez męża? Sama? A mu ogrzewać?
    Jak to 19, to bym zjadła wcześniej. Mój jest 18.10w domu najpóźniej, to jem z nim obiado-kolacje. Ale jak zdarzało mu się później wrócić, to sam mi mowil,zebym zjadła obiad i ma niego nie czekała specjalnie

‹‹ 1506 1507 1508 1509 1510 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ