Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 6 listopada 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po wizycie. Czop już odchodzi (podczas wizyty trochę ze mnie wyleciało śluzowej wydzieliny), ale pessar trzyma szyjkę ładnie, więc w tym tygodniu raczej nie urodzę :D Za 2 tygodnie ściągamy pessar i będziemy czekać na rozwój wydarzeń. Mały leży główką w dół ciągle. Waży już 2700g :) a ja na dzień dzisiejszy mam 12 kg na plusie :P

    nick nieaktualny, k878, nick nieaktualny, Iruletka, emikey, kaka470, Lady Savage, Petitka, magdzia26, nataliamonika lubią tę wiadomość

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale macie duże brzuszki ładne!
    u mnie tylko taki:

    https://zapodaj.net/24631147ade1e.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4010a1b04733.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 14:03

    Lady Savage, nick nieaktualny, emikey, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iruletka, magdzia26 lubią tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dam rady z telefonu skopiować Twojego linka :(

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jak mam wkleić zdjęcie na forum?

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień pokazywania brzuchow?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/23d90548d314.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 13:14

    Iruletka, nick nieaktualny, Lady Savage, Angie 31, nick nieaktualny, nick nieaktualny, magdzia26, nataliamonika lubią tę wiadomość

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    to jak mam wkleić zdjęcie na forum?
    Jak dodasz zdjęcie to wyskakują ci trzy linki. Kopiujesz ten ostatni

    k878 lubi tę wiadomość

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • Iruletka Autorytet
    Postów: 694 290

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć brzuchatki :-) dzisiaj mamy dzień brzucholi ? ;-) :-)

    dhpclr4.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iruletka wrote:
    Cześć brzuchatki :-) dzisiaj mamy dzień brzucholi ? ;-) :-)
    Dajesz swój :P

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Tak musisz być w klubie rossne (trzeba pobrać aplikacje na tel i się zarejstrowac)
    Dziękuje

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emikey- jaki mały masz brzuszek :)

    emikey lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwalić się mamuśki swoimi brzuchami, bo za chwilę, to będziemy się chwalić swoimi Cudaczkami

  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Emikey- jaki mały masz brzuszek :)
    No właśnie tak patrzę po waszych i się zastanawiam czemu mój taki mniejszy. Zwłaszcza że z USG mam termin na 17.12. Suwak trzymam nie updatowany :P dziecko też nie małe, wód plodowych w normie więc nie wiem czemu mi jeszcze go nie wywaliło. Chociaż wiem, że sa wśród nas i z mniejszymi ;)

    Dobrze chociaż, że wystaje bardziej niż cycki :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 13:25

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • Discret Autorytet
    Postów: 402 126

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień brzuszków dzisiaj :)

    Cudne brzuszki a zaraz będą cudne maluszki:)

    c55fgywlmszfxxtz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jest troszeczkę mniejszy z rana. Największy robi się popołudniu. Bo jeszcze pojem i tak bardziej go wybrzusza. Lekarz sam ma wizycie popatrzył na mnie z boku i zawołał- Ale panią wywaliło :) Widocznie moje dziecko lubi luksusy i nie lubi ciasnoty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 13:32

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Iruletka Autorytet
    Postów: 694 290

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emikey wrote:
    Dajesz swój :P
    Mówisz i masz, zaraz zrobię zdjęcie ;-)

    dhpclr4.png
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1166

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to jest nie fair, kruszynka naprawdę w środku a brzucholek hoho mąż chce jeszcze jedno dzieciątko ale już mu zapowiedziałam że przez min 3 lata nie chce o tym słyszeć

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • Iruletka Autorytet
    Postów: 694 290

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko też nie lubi ścisku, ono zdecydownie podąża w kierunku loftów ;-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7651559658f8.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 13:56

    emikey, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Angie 31, nick nieaktualny, Lady Savage, magdzia26, Petitka, nataliamonika lubią tę wiadomość

    dhpclr4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuchowy dzień? To proszę :) :

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/68c726de7600.jpg

    emikey, Iruletka, nick nieaktualny, Angie 31, nick nieaktualny, Lady Savage, magdzia26, Petitka lubią tę wiadomość

  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iruletka wrote:
    Moje dziecko też nie lubi ścisku, ono zdecydownie podąża w kierunku loftów ;-)

    https://zapodaj.net/253c7e1ca326a.jpg.html
    Nie działa. Wrzuciłaś trzeci link od góry?

    A czekaj. Poprawiłaś już ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 13:48

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iruletka zazdroszczę niespuchnietych palców!

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
‹‹ 1522 1523 1524 1525 1526 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ