Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZESC Dziewczyny melduje serduszko i 1 centymetrowy dzidziuś :) nie bylo mnie tu troche musialam sie odstresowac ale pisze z najwieksza przyjemnoscia i radoscia i mysla co u Was :) Tizzi mozesz prosze przesunac mi ze wizyte mialam dziaisaj 19.04 zamiast 21.04 (przesunelam) i zaznaczyc serduszko? <3 co za ulga i radosc najwieksza! Kolejna wizyta 17maja

    MalaHD, A85K, Wachciowa, Jacqueline, migiem, Justya85, magdzia26, bebloszka90, Angie 31, Tizzi, Yoselyn82, kaka470, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tizzi i mi na 4.05

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 07:54

    Wachciowa, Nola, A85K, migiem, Justya85, magdzia26, Tizzi lubią tę wiadomość

  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrabiam co u Was...U mnie z newsow takich niepokojacych mialam wczoraj w nocy orgazm przez sen o to dwa razy i wcale sie fajnie z tym nie czuje bo po strasznie bolal mnie brzuch mialam skurcze i bylam niezle wystrachana...ale dzisiaj serduszko <3 dodalo ogromnej otuchy. Dopiero schodzi ze mnie caly ten stres...

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Ja za godzine wychodze na wizyte, ale mam stresa
    Yoselyn82 i co? Kciuki zacisniete!

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz na ostatniej wizycie zabrobil seksu i orgazmow... :/
    Powiem szczerze, ze trudno mi z tym wytrzymac bo nie naleze do osob z niskim libido ale staram sie o tym nie myslec i jakos idzie...
    Zobaczymy co lekarz powie w przyszlym tygodniu,

    Po wiadomosci Emki zaczelam odrazu szukac jakis prywatnych wizyt u lekarzy-zastanawiam sie czy nie isc dla swietego spokoju bo nie wytrzymie!!

    geeky-2017-12-12.jpg
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    Nadrabiam co u Was...U mnie z newsow takich niepokojacych mialam wczoraj w nocy orgazm przez sen o to dwa razy i wcale sie fajnie z tym nie czuje bo po strasznie bolal mnie brzuch mialam skurcze i bylam niezle wystrachana...ale dzisiaj serduszko <3 dodalo ogromnej otuchy. Dopiero schodzi ze mnie caly ten stres...

    Jesli nie masz przeciwskazan od lekarza na seks to sie strachac nie musisz :)

    Korzystaj! Ja np. zazdroszcze!

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka bardzo mi przykro ... trzymaj się I nie poddawaj. Bądź silna I odpocznij.

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Jesli nie masz przeciwskazan od lekarza na seks to sie strachac nie musisz :)

    Korzystaj! Ja np. zazdroszcze!
    Co wy laski ja sie nie kocham - nie seks mi w glowie teraz :) Raczej przeciwskazania mam To bylo niekontrolowane przez sen koszmar :) tzn byloby ok gdyby nie bole po Dziekuje za takie sny hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 15:12

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    CZESC Dziewczyny melduje serduszko i 1 centymetrowy dzidziuś :) nie bylo mnie tu troche musialam sie odstresowac ale pisze z najwieksza przyjemnoscia i radoscia i mysla co u Was :) Tizzi mozesz prosze przesunac mi ze wizyte mialam dziaisaj 19.04 zamiast 21.04 (przesunelam) i zaznaczyc serduszko? <3 co za ulga i radosc najwieksza! Kolejna wizyta 17maja

    Gratulacje kochana :-)

    Nola lubi tę wiadomość

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    CZESC Dziewczyny melduje serduszko i 1 centymetrowy dzidziuś :) nie bylo mnie tu troche musialam sie odstresowac ale pisze z najwieksza przyjemnoscia i radoscia i mysla co u Was :) Tizzi mozesz prosze przesunac mi ze wizyte mialam dziaisaj 19.04 zamiast 21.04 (przesunelam) i zaznaczyc serduszko? <3 co za ulga i radosc najwieksza! Kolejna wizyta 17maja
    Gratulacje :) co do orgazmów to ja miałam już dwa hehe tzn dwa sny z takim zakończeniem a już nie pamiętam kiedy taki sen miałam, ale to też dlatego może że odstawiłam ten sport narazie.

    Nola lubi tę wiadomość

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki wiesci z wizyt!!

    Jak nie ma przeciwskazan to sex jak najbardziej :) bo czemu nie ? Orgazmy nie szkodza ( o ile nie ma przeciwskazan)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 15:22

    Nola lubi tę wiadomość

  • migiem Przyjaciółka
    Postów: 65 60

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka strasznie mi przykro kochana :( a wydawało się że wszystko będzie dobrze :(

    witam nowe mamy i życzę Wam spokojnych ciąży i szczęśliwego rozwiązania :)
    w pierwszej ciąży miałam termin na 24 grudnia a urodziłam 31 :) teraz pojawiają się mamy z podobnym terminem :)

    gratuluję wszystkim pięknych zdjęć i dobrych wieści z wizyt :)

    JaKa co u Ciebie?

    mnie zaczęły brać silne mdłości, na szczęście jeszcze bez wymiotów...

    svchgox1y0oxjq1r.png
    najbliższa wizyta 11.05 :)
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Jest dzidzius, ale rycze bo mnie lekarka z rownowagi wyprowadzila, opowiem jak wroce.
    Kochana spokojnie :( napisz pomalutku o co to chodzi...

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • migiem Przyjaciółka
    Postów: 65 60

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie dajcie się sprowokować i wyprowadzić z równowagi jakimś bezdusznym krowom wmawiającym Wam że Wasze ciąże są za młode żeby się nimi na poważnie interesować bo zawsze można je stracić... czasem trzeba ludziom wywrzeszczeć w twarz co się o nich myśli bo zwykłe recepcjonistki czują się jakby miały kilka fakultetów z medycyny ukończonych, a lekarze mają się za równych Bogu :/ prawda jest taka że każda z nas wie co dla niej najlepsze i jeśli potrzebuje konsultacji z lekarzem to powinna ją mieć bez względu na tydzień ciąży i tym bardziej poglądy jakiejś durnej baby z recepcji...

    Wachciowa, A85K lubią tę wiadomość

    svchgox1y0oxjq1r.png
    najbliższa wizyta 11.05 :)
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1166

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ciotki!!!!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7aa019b0014f.jpg

    Justya85, magdzia26, nesairah, A85K, Wachciowa, Mamabyc3, Jacqueline, Tizzi, bebloszka90, Nola, Yoselyn82, Missjust, kaka470, migiem, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1166

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka Boże...aż mi głupio że się tak wstrzeliłam...dopiero przeczytałam. Przytulam Cię mocno!

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie 31 ładny maluszek...mój miał wczoraj podobne wymiary 8,6 mm :-)
    Tobie wylicza na 6+6 a mi na 6+4 ...
    Jak to jest ? Różne normy czy co ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 16:06

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage jak się uspokoisz to napisz jak tam po wizycie .

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Tizzi Autorytet
    Postów: 357 376

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 bardzo mi przykro :( kochana trzymaj się i nie podawajcie się w staraniach :*

    lola1 jestem w szoku. Ciekawe czy ta baba ma też dzieci? Jeśli tak to współczuję im...

    aga1402 witamy. Jak twoje samopoczucie?

    Angie 31 śliczne maleństwo

    Nola Gratuluje serduszka :)

    Ja od rana wymiotuje i jestem już bez sił. Myślicie, że w szpitalu coś by mi podali??
    Czy same elektorlity które pije w domu wystarcza i chronią mnie przed odwodnieniem?

    magdzia26 robię taki eksperyment od 2 dni bo gdzieś o tym już czytalam. Odstawilam femibion 1 ale nie widzę żadnej różnicy, żeby było lepiej bez witamin

    Nola lubi tę wiadomość

    <3 Lea <3
    tt1d8bf6.pngcravings-2017-12-01.jpg
‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ