Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2020
Odpowiedz

Grudzień 2020

Oceń ten wątek:
  • Tortie Autorytet
    Postów: 419 281

    Wysłany: 15 lipca 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam najbliższą wizytę w poniedziałek. Będzie to krótka na NFZ, ale cieszę się bo chyba mnie znów jakieś zapalenie pęcherza wzięło i wolałabym to wyleczyć jak najszybciej.

    f2w390bvk02v4xta.png
    Ponad dwa lata starań
  • Mała panda Autorytet
    Postów: 288 182

    Wysłany: 15 lipca 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po wizycie 🙂 dzidzia 280g, szyjka super 38mm 🙂 wszystko wygląda idealnie 🤗

    Tortie, kingus0x, Edyciak, Magdoczka, Glonojadek, Mamadzieci, Kinaa, Savana, mon!ta^ lubią tę wiadomość

    Ciąża 3 ♥️ Łucja :*
    3jgxyx8drpyu6ix0.png
    63b581a52b.png
    👼Mikołaj (21tc) i 👼Maja (18tc) 💔[*]
  • kingus0x Ekspertka
    Postów: 132 84

    Wysłany: 15 lipca 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po połówkowych :) dzidziuś anatomicznie zdrowy i prawidłowy, ok. 213g, szyjka 36mm :)

    Dostałam luteine i magnez, nakaz oszczędzania się, bo lekarz zauważył, że łożysko dochodzi do ujścia wewnetrznego, ale mam nadzieję, że się podniesie bo jeszcze wcześnie 🙏🙏. Któraś z was coś podobnego miała?

    Glonojadek, Mała panda, Mamadzieci, Kinaa, Savana, mon!ta^ lubią tę wiadomość

    07.04.2020 - Ⅱ <3
    qb3cx1hpo3lollv8.png
    💙 14.12.2020 💙
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 15 lipca 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kingus0x wrote:
    Melduję się po połówkowych :) dzidziuś anatomicznie zdrowy i prawidłowy, ok. 213g, szyjka 36mm :)

    Dostałam luteine i magnez, nakaz oszczędzania się, bo lekarz zauważył, że łożysko dochodzi do ujścia wewnetrznego, ale mam nadzieję, że się podniesie bo jeszcze wcześnie 🙏🙏. Któraś z was coś podobnego miała?

    Jak szybko połówkowe :) Mój lekarz robi połówkowe zawsze po 22 tc.
    A co do łożyska, to nie wiem jak mam teraz, ale w pierwszej ciąży miałam długo łożysko bliziutko ujścia. Jakoś po 25 tc się podniosło.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Tyśka34 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 lipca 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, wylogowało mnie i już nie mogłam się zalogować... Musiałam założyć nowe konto bo nie działała nawet zmiana hasła i kontakt z adminem... Zdarzyło Wam się już tu coś takiego?

  • Mała panda Autorytet
    Postów: 288 182

    Wysłany: 15 lipca 2020, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kingus0x wrote:
    Melduję się po połówkowych :) dzidziuś anatomicznie zdrowy i prawidłowy, ok. 213g, szyjka 36mm :)

    Dostałam luteine i magnez, nakaz oszczędzania się, bo lekarz zauważył, że łożysko dochodzi do ujścia wewnetrznego, ale mam nadzieję, że się podniesie bo jeszcze wcześnie 🙏🙏. Któraś z was coś podobnego miała?
    Ja miałam w 12 tc na szyjce łożysko, w 16 tc już tylko troszeczkę i teraz cały czas się oddala. Też muszę się oszczędzać, że względu na to że przy takim łożysku mogą wystąpić krwawienia. Ale jeszcze nam się podniesie na spokojnie :)

    Ciąża 3 ♥️ Łucja :*
    3jgxyx8drpyu6ix0.png
    63b581a52b.png
    👼Mikołaj (21tc) i 👼Maja (18tc) 💔[*]
  • Mamadzieci Znajoma
    Postów: 30 55

    Wysłany: 15 lipca 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.Ja też już po wizycie. Szyjka trzyma jest bez zmian więc ulga.Mój lekarz zrobił tylko szybkie usg żeby sprawdzić jak się ma lokator bo połówkowe mam za tydzień.Wszysko ok i potwierdził dziewczynkę 😁😍🥰Też zacznę kupować po połówkowych, będę już spokojniejsza..

    Glonojadek, Kinaa, kingus0x, Savana, mon!ta^ lubią tę wiadomość

  • Mamadzieci Znajoma
    Postów: 30 55

    Wysłany: 15 lipca 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam już w 20 tydz.i czuję małą od ok 2 tyg.więc po mału zaczynam wierzyć że będzie ok bo z synkiem w 19 tyg.dowiedziałam się że oplatątał się pępowiną i zmarł..☹lekarz dziś specjalnie pokazał mi że na szyi nie ma pępowiny...Aby do przodu dziewczyny

    Mała panda lubi tę wiadomość

  • kingus0x Ekspertka
    Postów: 132 84

    Wysłany: 15 lipca 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka, Mała panda mam nadzieję, że tak będzie :)

    Mała panda lubi tę wiadomość

    07.04.2020 - Ⅱ <3
    qb3cx1hpo3lollv8.png
    💙 14.12.2020 💙
  • Kinaa Ekspertka
    Postów: 247 223

    Wysłany: 15 lipca 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt :* <3 a ja musze się pochwalić - minął mi 16 tydzień i moge odetchnąć bo do 16 tygodnia mialam największe zagrożenie poronienia. Powiem wam że też już coraz bardziej czuje ruchy młodego :D najbardziej wojuje (czuje wtedy najwieksze bulgotki i motyle i lekkie muśnięcia) jak mój mąż coś mówi albo przyłoży rękę do brzucha

    Mała panda, Edyciak, kingus0x, Glonojadek lubią tę wiadomość

    ckai9jcgzvp69p78.png
  • Savana Ekspertka
    Postów: 143 91

    Wysłany: 15 lipca 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt!
    Ja też już po😃
    Powiększamy męskie grono! Jeszcze to do mnie nie dociera bo już mam 2 córy 🙈 dzidzia waży 198g i ma 12cm szyjkę też mi badał ale na fotelu i stwierdził że długa twarda także jak narazie wszystko dobrze. Połówkowe mam 7.sierpnia

    Edyciak, Mamadzieci, kingus0x, Glonojadek, Kinaa, mon!ta^ lubią tę wiadomość

    oar89n73y6mg0rut.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 16 lipca 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło słyszeć te wszystkie dobre wiadomości <3

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Kinaa Ekspertka
    Postów: 247 223

    Wysłany: 16 lipca 2020, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Savana super gratuluję :*

    ckai9jcgzvp69p78.png
  • Savana Ekspertka
    Postów: 143 91

    Wysłany: 16 lipca 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinaa wrote:
    Savana super gratuluję :*
    Dziękuję 😘

    Coś tu strasznie cicho ostatnio... 😉

    oar89n73y6mg0rut.png
  • Tortie Autorytet
    Postów: 419 281

    Wysłany: 17 lipca 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bardzo cicho :c już myślałam że mam jakiś błąd internetu, że mi się nowe posty nie pokazują.

    Glonojadek lubi tę wiadomość

    f2w390bvk02v4xta.png
    Ponad dwa lata starań
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 17 lipca 2020, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) ostatnio mało mnie mam remont pokoju i bałagan w domu 😁

    Wózek - ja miałam gondole co miała 85 ci to był bardzo dobry wybór plus wysoki musiał być bo mąż wyższy. Koła pompowane, wysoko osadzony kosz na zakupy w szczególności przydało się w zimę, amorytzatory :) mi służył przy dwójce i byłam bardzo z niego zadowolona. Był ciężki, ale mi to nie robiło bo mam windę. 1 wyszedł około 6 MC, 2 dopiero 10mc bo miał rehabilitację i długo nie siadł a że gondola długa to mi pasowało :) był bardziej odsłonięty od wiatru.

    Pieluchy - ja tylko jednorazowe :p wygodna jestem plus przy trójce dzieci to jednak szybciej jest zmienić niż jeszcze prać :p
    Ja czekam na wizytę w poniedziałek ja mam i myślę że jednak będzie chłopak 3 raz :p

    Wyprawka w sumie już powolutku coś zbieram, ale dopiero po remoncie zacznę już tak stanowczo. Teraz nie ma po prostu a to miejsca.

    A bardzo polecam suszarkę mieć to mój najlepszy wybór ever 😎 żałuję że tam późno się zdecydowałam!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2020, 08:19

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Tortie Autorytet
    Postów: 419 281

    Wysłany: 17 lipca 2020, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w najbliższych tygodniach czeka przeprowadzka. Pewnie będzie to trochę męczące, ale bardzo się cieszę bo jednak o wiele więcej miejsca i szaf do przechowywania i może wreszcie uda mi się na spokojnie wszystko logicznie poukładać.

    Ja wczoraj poszłam do takiego dużego sklepu z rzeczami dla dzieci i trochę mnie to przeraziło ile rzeczy muszę kupić :D a raczej to, że jak kupuję jakąś nową dla mnie rzecz to bardzo dużo czasu spędzam na czytaniu opinii na ten temat i zbieraniu doświadczeń znajomych. Wszystkie rzeczy dla dziecka to dla mnie nowość.

    Glonojadek, mon!ta^ lubią tę wiadomość

    f2w390bvk02v4xta.png
    Ponad dwa lata starań
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 17 lipca 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tortie mam to samo.. zanim się za coś wezmę to trylogia do przeczytania 🤣

    Tortie lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto pooglądać sobie w sklepach zrobić listę i zamawiać online :D najczęściej tak wychodzi taniej. Chyba ze wózek czy fotelik, bo stacjonarnie często można wynegocjować cenę. Mi ta ciąża tak ucieka 🙈 jutro zaczynam 20 tydzień i nie ogarniam jak 🙈 wczoraj siadłam i oglądałam dostawki do lozka i mnie to przerosło 😅 Myślałam o air z chicco, bo tam nie ma dziecko o co się poddusic, ale znowu Magic ma fajne otwieranie i zamykanie na klipsa. W ogóle to bym chciała przymierzyć najpierw do lozka. Fajnie by było jakby taka dostawka była idealnie na wysokości materaca żeby dzidzia nie wpadała do dziury i łatwo można było przesunac do karmienia, ale nic takiego nie widzę :/

    Zaczynam się cieszyc, ze 90% rzeczy mamy po synku, bo coś nie mam weny niczego szukać

  • Tortie Autorytet
    Postów: 419 281

    Wysłany: 17 lipca 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim a te dostawki nie mają regulowanej wysokości tak żeby pasowały do roznych materacy? Wydawało mi się że taka oglądałam.

    f2w390bvk02v4xta.png
    Ponad dwa lata starań
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ