X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 25 sierpnia, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi1905 wrote:
    Hej dziewczyny! Ja dziś z przygodami, po pracy poczułam sporo wilgoci na bieliźnie i udach, poleciałam do toalety a tam krwawe plamienie… przerażona odrazu na sor jednak w międzyczasie udało mi się dodzwonić do mojej gin i akurat była w gabinecie. Na wizycie okazało się że jest czysto, czułam się jak panikara z jednej strony bo nawet wydzielina nie była zabarwiona u niej na fotelu i zastanawiam się skąd to się wzięło. Szyjka grubo ponad 5cm, łożysko w normie, w poniedziałek mamy zrobić posiew może jakaś bakteria. Dała mi na wszelki wypadek progesteron doustnie. Przez tą godzinę czułam że świat mi się rozpada. Postanowiłam sobie przystopować na serio…


    Współczuję wrażeń.. ja już bym całkiem siwa była.. ważne że wszystko ok 💪 oby wyniki wyszły dobrze 😉 trzymam kciuki ✊ 💐

    Sisi1905 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2894 4812

    Wysłany: 25 sierpnia, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi najważniejsze, że wszystko dobrze z dzieckiem. A ty kontynuuj postanowienie i WYPOCZYWAJ 🤗🤗

    Sisi1905 lubi tę wiadomość

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    28.05-8.5cm Acrobaty🤸‍♂️
    25.06- 234g Szczęścia 💖
    23.07-500g Dinusia🦕
    28.08-1035g 🦁


    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2063 1633

    Wysłany: 25 sierpnia, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi współczuję mocno, dobrze że wszystko w porządku. Trzymaj się i wypoczywaj 🙂

    Sisi1905 lubi tę wiadomość

    🤰👱‍♂️🐕
    02.04.2024 ⏸️
    Szczęśliwy 63 cykl starań o pierwsze 👶
    Cudzie trwaj 😭♥️
    05.06.2024 - prenatalne ryzyka niskie
    08.07.2024 dziewczynka 🧚🩷
    Szyjka krótka ale stabilna, do obserwacji ⚠️
    30.09.2024 wizyta

    PTP 13.12.2024 piątek 😃

    preg.png
  • Nina_02 Autorytet
    Postów: 562 813

    Wysłany: 25 sierpnia, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi dobrze że z dzidziusiem wszystko dobrze 🥰 odpoczywaj 😊


    Ja zaszczepię się na krztusiec, myślałam o grypie, ale tu od Was dowiedziałam się o rsv, poczytam pogadam z lekarzem i zdecyduję 😊


    Na moją studniówkę pochwalę się pierwszymi rostępkami 🤪 smarowałam od początku ciąży biust, brzuch i pośldki, to wyszły mi skubane nad pośladkami tam gdzie nie olejowałam już tak intensywnie 😮

    Sisi1905 lubi tę wiadomość

    👩33l ❤️🧑34l
    Starania od 2020
    03.2024 3️⃣ iui 🙏
    26.03.2024 ⏸️
    27.03.2024 beta 62 😍
    25.05.2024 nifty- niskie ryzyka 💙

    Czekamy na Ciebie Synku 🥰

    preg.png
  • Sisi1905 Ekspertka
    Postów: 194 207

    Wysłany: 25 sierpnia, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam miłego dnia i dziękuję za wsparcie🩷 dziś malutka powitała mnie pierwszą czkawką 😀 zapomniałam jakie to śmieszne uczucie 🫢
    Jeszcze nie rozmawiałam o szczepieniach z lekarzem ale rozważam krztusiec i rsv, covid już zaliczyłam w ciąży mam nadzieję, że pierwszy i ostatni raz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia, 08:39

    👩🏼36,PCOS ,Hashimoto, mthfr c677t homo
    2012 synek💙
    Marzec2023💔listopad2023💔
    Marzec2024⏸️
    29.03 beta 43, prog31
    02.04 beta 275
    04.04 beta 579 prog29
    15.04 0,29cm❤️
    29.04 1,61cm❤️
    13.05 3.5cm ❤️10tc
    12.06 9,7cm❤️

    preg.png
  • Bezimienna M Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 25 sierpnia, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka wrote:
    Cześć, jeszcze nie zastanawiałam się nad szczepieniami, ale zastanawiam się skąd taka chęć na szczepienia na krztusiec i rsv? W poprzedniej ciąży byłam w 2019 r. i nikt mi nawet nie zaproponował żadnego szczepienia. Na Covid mam już 3 dawki, każda kolejna przechodziłam gorzej, więc podziękuję za kolejną. Na grypę raczej też nie będę się szczepić, ale zastanawia mnie skąd teraz taki nacisk na rsv i krztusiec. Czy jest jakaś epidemia? Mam wrażenie, że coś mnie ominęło. Poproszę o uświadomienie.

    Z innych spraw - bo podczytuję was z doskoku jako styczniowka z planowana na grudzień cc - na połówkowych u mojego synka wyszła niedomykalność zastawki trójdzielnej 200cm/s. Nie żebym komuś takiego problemu życzyła, ale szukam osób z jakimiś doświadczeniami z wadami serca u maluszka.

    Podczytuję z zza krzaka ;) termin mamy na 18 grudnia. U naszego synka na połówkowych wyszła niedomykalność trójdzielna umiarkowana, ale naszej dr prowadzącej pan dr przekazał, ze ciężka… to było 20+0. Skierowano nas na echo do najlepszej specjalistki na Śląsku (docent Włoch), aczkolwiek dr uspokajał, że to się może cofnąć, że to częsta wada, jak jest izolowana to nic poważnego. Oczywiście wyczytane pół Internetu łącznie z angielskimi publikacjami i faktycznie, śladowa lub lekka częsta i raczej się cofa wraz z rozwojem serduszka. W 23+0 było echo, na którym niedomykalność wyszła śladowa przypłatkowa, więc albo się serce faktycznie rozwinęło i te płatki lepiej trzymają albo nie była aż taka ciężka jak się wydawało na połówkowych. Jedno badanie o niczym nie przesądza, trzeba zrobić echo ale lepiej odczekać 2-3 tygodnie (chociaż ciężko było), żeby było lepiej widać. Powodzenia!

    Atika lubi tę wiadomość

  • Atika Autorytet
    Postów: 1134 1200

    Wysłany: 25 sierpnia, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna M wrote:
    Podczytuję z zza krzaka ;) termin mamy na 18 grudnia. U naszego synka na połówkowych wyszła niedomykalność trójdzielna umiarkowana, ale naszej dr prowadzącej pan dr przekazał, ze ciężka… to było 20+0. Skierowano nas na echo do najlepszej specjalistki na Śląsku (docent Włoch), aczkolwiek dr uspokajał, że to się może cofnąć, że to częsta wada, jak jest izolowana to nic poważnego. Oczywiście wyczytane pół Internetu łącznie z angielskimi publikacjami i faktycznie, śladowa lub lekka częsta i raczej się cofa wraz z rozwojem serduszka. W 23+0 było echo, na którym niedomykalność wyszła śladowa przypłatkowa, więc albo się serce faktycznie rozwinęło i te płatki lepiej trzymają albo nie była aż taka ciężka jak się wydawało na połówkowych. Jedno badanie o niczym nie przesądza, trzeba zrobić echo ale lepiej odczekać 2-3 tygodnie (chociaż ciężko było), żeby było lepiej widać. Powodzenia!

    Mnie to nie dotyczy, ale dziękuję, że się udzieliłaś i podzieliłaś swoją wiedzą. ❤️




    Pies nie dał mi dziś spać. Obudził mnie śmierdziuch jeden.
    Nie ten temat, ale może wy walczycie że smrodem z pyska swojego czworonoga?
    Teraz jak mam węch wyczulony to nawet nie muszę widzieć, że przyszedł. 🫣


    Pochwalę się, że czuję już regularne ruchy. Jeszcze
    lekkie, ale wczoraj nawet widziałam, jak brzuch się podnosił. 😍

    Przyjemniej niedzieli życzę 🥰

    Sandrix lubi tę wiadomość

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%
    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(
    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500
    XII starania naturalne
    X 23 histeroskopia - antybiotykoterapia
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
    Przerwa, w międzyczasie starania bez nadziei.

    preg.png
  • Koku Przyjaciółka
    Postów: 88 76

    Wysłany: 25 sierpnia, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi dobrze że już wszystko dobrze, ja bym chyba oszalala gdybym zobaczyła krew...

    Atika Ja mam pieska ale jest młody 2 lata ma dopiero i na szczęście nie śmierdzi mu aż tak bardzo z pyska. Mówią żeby myć zęby psom wtedy zadba się o jego higiene ale ja tego nie praktykuje ☺️
    U mnie dziś 23+1 i też czuję w miarę regularnie raz mocniejsze kopniak raz tylko jakieś dotknięcie. W nocy w ogóle nie czuję. Mała chyba wtedy śpi, albo nie wiem jak to wytłumaczyć.

    Atika lubi tę wiadomość

    Czekamy na ciebie córeczko 🩷 20.12.2024r.

    👨‍👩‍👧+🐕+👵= 🏠
  • Malinowa _Mamba Ekspertka
    Postów: 230 286

    Wysłany: 25 sierpnia, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka chłodniejszych dni i ciśnienie się poprawiło.
    Wczoraj miałam nawet 108/80, więc w porównaniu do tego 87/63 to duża poprawa.

    Od wczoraj mam strasznego doła, łzy same mi do oczu napływają i cały czas martwię się tą moją szyjką. Jak aplikowałam luteinę to wydaje mi się, że ona jest bardzo ale to bardzo krótka i taka miękka.
    Młody czasem jak kopnie to czuję jak ona mi drga i wtedy jeszcze większa obawa o to czy wszystko będzie ok. Dodatkowo mam wrażenie, że na wejściu do pochwy albo mam uczucie szczypania albo na zmianę z takim jakby ściskaniem.
    Dziś napiszę smsa do mojej gin może akurat byłaby na dyżurze w szpitalu a jak nie to jutro podejdę do przychodni, żeby dla mojego spokoju sprawdziła tą szyjkę. Planowa wizyta 05.09 więc do tego czasu psychicznie się wykończę.
    Ruchy czuję często w ciągu dnia aż brzuch faluje.

    👩‍💼'89
    - kilka lat po konizacji szyjki macicy
    - niedoczynność tarczycy + Hashimoto
    - PCOS (własne owulacje+ brak policystycznych jajników na USG)
    - podwyższona prolaktyna (chociaż w grudniu była bardzo ładna po środku widełek)
    - początek IO (mama od 2019 ma cukrzycę typu 1 + choroba Addisona)

    👨‍💼'86

    08.03.24 OM 🐒
    10.04.24 ⏸️ beta 914.4
    🤰13.12.2024

    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2063 1633

    Wysłany: 25 sierpnia, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atika wrote:
    Pies nie dał mi dziś spać. Obudził mnie śmierdziuch jeden.
    Nie ten temat, ale może wy walczycie że smrodem z pyska swojego czworonoga?
    Teraz jak mam węch wyczulony to nawet nie muszę widzieć, że przyszedł. 🫣
    My walczyliśmy, mimo zdjęcia kamienia u weta u regularnego mycia mu zębów dalej było nie zniesienia, wet podała na tydzień jakieś tabletki na dziąsła i przeszło, prawdopodobnie miał jakieś zapalenie i stąd był ten zapach okropny. A innym razem zęby były w porządku to dostał tabletki na refluks na czczo przez miesiąc i też przeszło. Także takie u nas były przyczyny 🙂

    Atika lubi tę wiadomość

    🤰👱‍♂️🐕
    02.04.2024 ⏸️
    Szczęśliwy 63 cykl starań o pierwsze 👶
    Cudzie trwaj 😭♥️
    05.06.2024 - prenatalne ryzyka niskie
    08.07.2024 dziewczynka 🧚🩷
    Szyjka krótka ale stabilna, do obserwacji ⚠️
    30.09.2024 wizyta

    PTP 13.12.2024 piątek 😃

    preg.png
  • Koku Przyjaciółka
    Postów: 88 76

    Wysłany: 25 sierpnia, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa _Mamba wrote:
    Kilka chłodniejszych dni i ciśnienie się poprawiło.
    Wczoraj miałam nawet 108/80, więc w porównaniu do tego 87/63 to duża poprawa.

    Od wczoraj mam strasznego doła, łzy same mi do oczu napływają i cały czas martwię się tą moją szyjką. Jak aplikowałam luteinę to wydaje mi się, że ona jest bardzo ale to bardzo krótka i taka miękka.
    Młody czasem jak kopnie to czuję jak ona mi drga i wtedy jeszcze większa obawa o to czy wszystko będzie ok. Dodatkowo mam wrażenie, że na wejściu do pochwy albo mam uczucie szczypania albo na zmianę z takim jakby ściskaniem.
    Dziś napiszę smsa do mojej gin może akurat byłaby na dyżurze w szpitalu a jak nie to jutro podejdę do przychodni, żeby dla mojego spokoju sprawdziła tą szyjkę. Planowa wizyta 05.09 więc do tego czasu psychicznie się wykończę.
    Ruchy czuję często w ciągu dnia aż brzuch faluje.
    Ja jak aplikuję utrogestan 2x dziennie to staram się aż tak głęboko nie wciskać, nie dotykać palcem ( mimo że umyte ręce) bo też bym się stresowała że jaka tą szyjka jest. Nie chcę też paznokciem podrażnić.
    Przytulam wirtualnie. Też mam gorsze dni i poplakuje. Wszyscy gdzieś wychodzą cieszą się życiem, ostatkami lata, zakupami a ja ciągle w tym domu zatroskana o dzidzie i czy szew na szyjce nie puści.
    Będzie dobrze, musi być. Nawet gdyby coś nie tak było z szyjką to aby do 30 tc wytrzymać.

    Malinowa _Mamba lubi tę wiadomość

    Czekamy na ciebie córeczko 🩷 20.12.2024r.

    👨‍👩‍👧+🐕+👵= 🏠
  • Atika Autorytet
    Postów: 1134 1200

    Wysłany: 25 sierpnia, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    My walczyliśmy, mimo zdjęcia kamienia u weta u regularnego mycia mu zębów dalej było nie zniesienia, wet podała na tydzień jakieś tabletki na dziąsła i przeszło, prawdopodobnie miał jakieś zapalenie i stąd był ten zapach okropny. A innym razem zęby były w porządku to dostał tabletki na refluks na czczo przez miesiąc i też przeszło. Także takie u nas były przyczyny 🙂

    Może to właśnie ten refluks jest przyczyną.
    Jutro podjadę do weta.
    Moja psinka ma już swoje lata, słuch już nie ten, węch powoli traci. 😔 Może rzeczywiście mięśnie też słabną.

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%
    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(
    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500
    XII starania naturalne
    X 23 histeroskopia - antybiotykoterapia
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
    Przerwa, w międzyczasie starania bez nadziei.

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 25 sierpnia, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa _Mamba wrote:
    Kilka chłodniejszych dni i ciśnienie się poprawiło.
    Wczoraj miałam nawet 108/80, więc w porównaniu do tego 87/63 to duża poprawa.

    Od wczoraj mam strasznego doła, łzy same mi do oczu napływają i cały czas martwię się tą moją szyjką. Jak aplikowałam luteinę to wydaje mi się, że ona jest bardzo ale to bardzo krótka i taka miękka.
    Młody czasem jak kopnie to czuję jak ona mi drga i wtedy jeszcze większa obawa o to czy wszystko będzie ok. Dodatkowo mam wrażenie, że na wejściu do pochwy albo mam uczucie szczypania albo na zmianę z takim jakby ściskaniem.
    Dziś napiszę smsa do mojej gin może akurat byłaby na dyżurze w szpitalu a jak nie to jutro podejdę do przychodni, żeby dla mojego spokoju sprawdziła tą szyjkę. Planowa wizyta 05.09 więc do tego czasu psychicznie się wykończę.
    Ruchy czuję często w ciągu dnia aż brzuch faluje.

    Nie jesteś sama ! Razem dotrwamy do końca z tymi gównianymi szyjkami . Idź dla swojego świętego spokoju do lekarza jak chcesz .. ja mam wizyty co dwa tygodnie a mimo to ten czas mi się strasznie ciągnie. Będzie git musi być 💪

    I tak jak koleżanka pisała nie wkładaj aż tak głęboko tego utrogestanu. Po co się stresować a po drugie podrażniać pochwę. I wiadomo mniejsze szanse na infekcje tego pilnuje teraz jak ognia ręce czyszczone szczoteczką. Krótkie paznokcie bez żadnej hybrydy. 💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia, 14:07

    Malinowa _Mamba lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Sandrix Przyjaciółka
    Postów: 99 231

    Wysłany: 25 sierpnia, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny dzisiaj odczuwalna 34 stopnie 🥲 leżę przy wiatraku cały dzień. Dawać już jesień 😅

    13.03 wyjęcie implantu anty
    17.04 ⏸
    17.04 beta 6,56
    19.04 beta 42,87
    26.04 beta 1585,24
    29.04 🩺 widoczny pęcherzyk ciążowy
    10.05 🩺USG, jest ❤️
    22.05 2 cm bobasa
    Sanco wynik prawidłowy, chłopiec
    17.06 prenatalne
    28.08 🩺 II prenatalne, ponad 500 g zdrowego synka
    02.10 kolejna wizyta
    16.10 & 22.10 III prenatalne

    💊
    Euthyrox N50





    preg.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2063 1633

    Wysłany: 25 sierpnia, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atika wrote:
    Może to właśnie ten refluks jest przyczyną.
    Jutro podjadę do weta.
    Moja psinka ma już swoje lata, słuch już nie ten, węch powoli traci. 😔 Może rzeczywiście mięśnie też słabną.
    Mój psiak ma 11 lat i jak właśnie z czymś przychodzimy to wet mówi, że to są naprawdę pierdoły jak na takiego starszego Pana, więc żeby się cieszyć że tylko to:) Trzymam kciuki ♥️

    Atika lubi tę wiadomość

    🤰👱‍♂️🐕
    02.04.2024 ⏸️
    Szczęśliwy 63 cykl starań o pierwsze 👶
    Cudzie trwaj 😭♥️
    05.06.2024 - prenatalne ryzyka niskie
    08.07.2024 dziewczynka 🧚🩷
    Szyjka krótka ale stabilna, do obserwacji ⚠️
    30.09.2024 wizyta

    PTP 13.12.2024 piątek 😃

    preg.png
  • Kam.ila Autorytet
    Postów: 341 472

    Wysłany: 25 sierpnia, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrix wrote:
    Jeny dzisiaj odczuwalna 34 stopnie 🥲 leżę przy wiatraku cały dzień. Dawać już jesień 😅
    O ludzie nie zazdroszczę u mnie 22 stopnie zapraszam 🤣

    preg.png
  • Sandrix Przyjaciółka
    Postów: 99 231

    Wysłany: 25 sierpnia, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kam.ila wrote:
    O ludzie nie zazdroszczę u mnie 22 stopnie zapraszam 🤣
    O jezu zazdro!! Jadę!! 🥵🥵🥵

    13.03 wyjęcie implantu anty
    17.04 ⏸
    17.04 beta 6,56
    19.04 beta 42,87
    26.04 beta 1585,24
    29.04 🩺 widoczny pęcherzyk ciążowy
    10.05 🩺USG, jest ❤️
    22.05 2 cm bobasa
    Sanco wynik prawidłowy, chłopiec
    17.06 prenatalne
    28.08 🩺 II prenatalne, ponad 500 g zdrowego synka
    02.10 kolejna wizyta
    16.10 & 22.10 III prenatalne

    💊
    Euthyrox N50





    preg.png
  • Sandrix Przyjaciółka
    Postów: 99 231

    Wysłany: 25 sierpnia, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    A zmieniając temat na trudniejszy - jak radzicie sobie z lękami, że wasze dziecko urodzi się chore? Macie w ogóle cos takiego? Mimo wszystkich badań prenatalnych, sanco, braku przypadków w rodzinie - czasami mam takie jazdy… Gdzieś mi mignie na fb jakaś zbiórka na dzieci z rzadkimi chorobami genetycznymi albo porażeniem mózgowym i mam dzień, dwa masakrę.

    13.03 wyjęcie implantu anty
    17.04 ⏸
    17.04 beta 6,56
    19.04 beta 42,87
    26.04 beta 1585,24
    29.04 🩺 widoczny pęcherzyk ciążowy
    10.05 🩺USG, jest ❤️
    22.05 2 cm bobasa
    Sanco wynik prawidłowy, chłopiec
    17.06 prenatalne
    28.08 🩺 II prenatalne, ponad 500 g zdrowego synka
    02.10 kolejna wizyta
    16.10 & 22.10 III prenatalne

    💊
    Euthyrox N50





    preg.png
  • Koku Przyjaciółka
    Postów: 88 76

    Wysłany: 25 sierpnia, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrix wrote:
    Dziewczyny,
    A zmieniając temat na trudniejszy - jak radzicie sobie z lękami, że wasze dziecko urodzi się chore? Macie w ogóle cos takiego? Mimo wszystkich badań prenatalnych, sanco, braku przypadków w rodzinie - czasami mam takie jazdy… Gdzieś mi mignie na fb jakaś zbiórka na dzieci z rzadkimi chorobami genetycznymi albo porażeniem mózgowym i mam dzień, dwa masakrę.
    Mi czasem przejdzie przez myśl że może coś być nie tak, że mimo badań może urodzić się chore ale szybko te myśli odganiam od siebie. Ja to bardziej się martwię żeby donosić do końca tą ciążę...

    Czekamy na ciebie córeczko 🩷 20.12.2024r.

    👨‍👩‍👧+🐕+👵= 🏠
  • Elewina Autorytet
    Postów: 660 1876

    Wysłany: 25 sierpnia, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrix wrote:
    Dziewczyny,
    A zmieniając temat na trudniejszy - jak radzicie sobie z lękami, że wasze dziecko urodzi się chore? Macie w ogóle cos takiego? Mimo wszystkich badań prenatalnych, sanco, braku przypadków w rodzinie - czasami mam takie jazdy… Gdzieś mi mignie na fb jakaś zbiórka na dzieci z rzadkimi chorobami genetycznymi albo porażeniem mózgowym i mam dzień, dwa masakrę.

    Nie martw się nie jesteś sama. Też mam takie myśli, modlę się 🙏 staram myśleć pozytywnie, ale czasem też się mocno nakręcam. Staram się szybko zająć czymś głowę, musi być dobrze 💪🤞🤞🤞

    Sandrix lubi tę wiadomość

    ona 37 on 47 + piesek

    Invimed - Wrocław
    02.2020 - 6 jajec, 5 zaplod.
    Transfery:
    2020 - 03,06
    2021 - 03,07,10

    Gynecentrum - Katowice
    02.2023 - 20 jaj, 4 zaplod., w 6 dobie zdegenerowały
    05.2023 - 14 jaj, 7 zaplod., po PGT-a 4

    VI- 31.07.2023 - transfer 💔

    Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy!!!

    VII - 12.03.2024 - transfer - 5AA
    23 dpt - 0,23 mm FHR 99
    28 dpt -(6+2) 0,54 FHR 149
    mocne krwawienie
    (7+3) 1,28 cm
    (8+2) 1,77 cm
    (10+3) 4,06 cm
    11/05- NIFTY - ryzyka niskie, księżniczka
    20/05- prenatalne (12+3) Malutka 6,79 cm i FHR 162
    (13+3) FHR 153 ok
    (15+5) jest ok
    (17+4) usg 18+2, FHR146, 240g
    17/07 - (20+4) pierwsze ruchy
    18/07 -(20+6) II prenatalne -445g
    krwotok z nosa - szpital
    26/07 - (22+1) 496g
    13/08 - (24+4) 800g
    09/09 - (28+3) 1340g
    17/09 - (29+4) III prenatalne 1774g ok!

    preg.png
‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ