X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️
Odpowiedz

☃️🎄 GRUDZIEŃ 2024 🎅✨️

Oceń ten wątek:
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1139 868

    Wysłany: 26 września, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina_02 wrote:
    Ja kupiłam dwie od dolce sonno i jestem zachwycona! Bardzo ładne, mięciutkie, wygodne i mają kieszenie 😍 dokupię jeszxze dwie 🤪
    Patrzyłam na nie właśnie z tym,że wydają mi się krótkie a ja jestem wysoka. może zamówię jedna na próbę.

    preg.png
  • Aune Ekspertka
    Postów: 195 398

    Wysłany: 26 września, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skryta19 wrote:
    Hej dziewczyny,

    Jeśli chodzi o śpiworek to mam od siostry używany, więc nie wiem co to za firma i model 🤔

    Nie mam też siary z piersi ani tej linii na brzuchu, ale to pewnie u każdej jest trochę inaczej w ciąży 😌

    Czy Wasze maleństwa też mają swoje pory aktywności i odpoczynku? Bo u mnie mam wrażenie że albo jest bardzo spokojne dziecko i mało je czuję, a jak jest jej „pora” to się mocno wierci. Ale na ogół jest spokojnie. Z kolei u mojej przyjaciółki, która rodzi w listopadzie, dzidzia rusza się praktycznie nonstop 🤷‍♀️

    Linia na brzuchu też się jeszcze u mnie nie pokazuje :)
    Też zauważam pory aktywności i odpoczynku maluszka (najbardziej szaleje jak się kładę wieczorem 😉), a w ciągu dnia jak coś robię, chodzę to chyba śpi, bo nie czuję jakiejś aktywności. Koleżanka na szkole rodzenia mówiła, że jej córeczka aktywna ciągle i bardzo dużo się rusza, chyba to indywidualna kwestia 🙂

    👩34+🧔40 +🐈‍⬛
    endometrioza (2015 laparoskopia - usunięcie torbieli i zrostów)
    antyk. hormonalna(evra) 2014-01.2024

    ⏸️31.03.2024
    04.04.2024 beta HCG 980

    🩺16.04.24 - crl 0.43 mm, jest serduszko
    🩺 7.05 crl 2.47
    🩺 27.05
    🏥 USG prenatalne 3.06
    crl 7.04 cm NT 1.9 mm/ Pappa ryzyka niskie ❤️
    🩺24.06 synek 💙 2.07 230g
    Połówkowe 30.07 i 12.08
    🩺 26.08 💙🐻 800 gram
    🩺 echo serca 16.09 - prawidłowe, 134/min, 💙🐻1471 g
    🩺23.09 szyjka 4.1cm
    🩺 14.10

    preg.png
‹‹ 352 353 354 355 356
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ