Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2025 🍼❤️
Odpowiedz

Grudzień 2025 🍼❤️

Oceń ten wątek:
  • Kłapciuch Przyjaciółka
    Postów: 110 336

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżu słodki 😯 otrzymałam wyniki z krwi i jak zawsze mam wysoki cukier w górnej granicy (90-96), to z badania wyszło 62 gdzie norma jest od 70 🫣 pilnowałam się wczoraj z jedzeniem żeby mi wyszedł w miarę normalny ale żeby aż tak to spadło .... Jestem przerażona

    🙋‍♀️29
    🙋🏽‍♂️37

    PCOS- podwyższone androgeny
    Starania od 12.2021
    Sierpień 22 -⏸️😍
    Wrzesień 22- 💔7+5 😭
    Kwiecień 23- 💔 biochem 😔
    Marzec 25- 22.03 ⏸️ - do trzech razy sztuka!
    24.03- beta 117
    26.03- beta 217 prog 35 😍
    1.04- beta 1642 🙏
    8.04- 2,7mm dzidziutka z pikającym ♥️
    22.04-1,63cm 8+0 🙏
    rośnij ziarenku 🥜 🥹
    21.05- prenatalne 12+2 🥹 niskie ryzyka-dziewuszka 5,82cm🩷
    27.05- 73g 🥰
    17.06- 177g kruszynki ♥️
    9.07- połówkowe-271g- wciąż i nadal dziewczynka 🩷

    25.11 🎂 Milenka SN 3,25kg 53cm

    age.png
  • PaulinaNnn Autorytet
    Postów: 267 507

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem jak to będzie u mnie z tym serduszkiem.
    Ja tak naprawdę będę 29 dpo 🫣(monitoring u gin)
    A zagnieżdżenie miałam 31 marca (plamienie itp) 🫣
    Także u mnie strasznie wcześnie się wydaje. 🙂

    💃🏻31
    🤵‍♂️33

    4cs - na luzie, spontanicznie
    3cs - testy owulacyjne, suplementy
    31.03 🥰 II 🥰 12 dpo
    Progesteron- 11.90 ng/ml -> 10.80 ng/ml
    31.03 -33.60 mlU/ml
    02.04- 111.00 mlU/ml
    04.04- 326.00 mlU/ml
    07.04- 834.00 mlU/ml
    16.04- 11410.00 mlU/ml
    02.05- dwa serduszka 💞
    30.05- prenatalne - ok 👌🏾

    „Moje nadzieje nie zawsze się spełniają, ale zawsze mam nadzieję" 🤍
    preg.png
  • Cebulka35 Ekspertka
    Postów: 236 514

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaNnn wrote:
    Ciekawa jestem jak to będzie u mnie z tym serduszkiem.
    Ja tak naprawdę będę 29 dpo 🫣(monitoring u gin)
    A zagnieżdżenie miałam 31 marca (plamienie itp) 🫣
    Także u mnie strasznie wcześnie się wydaje. 🙂

    Patrzę, że 31 to już miałaś test pozytywny, więc zagnieżdżenie musiało być wcześniej. :)

    36👩‍❤️‍💋‍👨55

    👱‍♀️
    2016 - 8 tc 👼
    2017 - synuś 🙋‍♂️
    2020 - córeczka 👸

    👨‍🦱
    2009 - bliźniacy 🧒🧒

    28.03 - II
    17.04 - 3 mm czlowiek z ❤️
    24.04 - 0,96 cm ❤️
    12.05 - 2,73 cm
    SANCO - zdrowa dziewczynka 😍🥰❤️
    03.06 - prenatalne: 6,5 cm zdrowej dzidzi 😍
  • Wisienka95 Ekspertka
    Postów: 215 104

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaNnn wrote:
    Od wczoraj nadal plamisz ? Czy zapisałaś się zapobiegawczo ?

    Dziś mam brązowy śluz ale nie jest go dużo. Sprawdzam zapobiegawczo 🙂

    PaulinaNnn lubi tę wiadomość

  • PaulinaNnn Autorytet
    Postów: 267 507

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cebulka35 wrote:
    Patrzę, że 31 to już miałaś test pozytywny, więc zagnieżdżenie musiało być wcześniej. :)

    No nie wiem,wtedy była implantacja. Plamienie, ból itp
    Ale jednak tknęło mnie by zrobić test, bo wieczorem
    Zaproszenie miałam na piwo 😂

    💃🏻31
    🤵‍♂️33

    4cs - na luzie, spontanicznie
    3cs - testy owulacyjne, suplementy
    31.03 🥰 II 🥰 12 dpo
    Progesteron- 11.90 ng/ml -> 10.80 ng/ml
    31.03 -33.60 mlU/ml
    02.04- 111.00 mlU/ml
    04.04- 326.00 mlU/ml
    07.04- 834.00 mlU/ml
    16.04- 11410.00 mlU/ml
    02.05- dwa serduszka 💞
    30.05- prenatalne - ok 👌🏾

    „Moje nadzieje nie zawsze się spełniają, ale zawsze mam nadzieję" 🤍
    preg.png
  • Gilgotek Autorytet
    Postów: 822 769

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina musiała być wcześniej bo test by nie wyszedł serio. No i to już 12/13 dni po owulce a zagnieżdżenie to zazwyczaj tak do 10 dni. No i beta zaczyna rosnąć dopiero po zagnieżdżeniu zarodka więc

    ♥️ 2020 - 👧🏼 córeczka

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼 córeczka
    🩷 12.2025 👶🏼 córeczka

    PAI1 hetero, MTHFR hetero

    age.png
  • KasiaXXX Autorytet
    Postów: 628 610

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo się zastanawiam co będzie na wizycie. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, jaki to stres 🙈 Ciągłe myślenie, czy wszystko dobrze się zagnieździło, czy to nie jest czasem pozamaciczna, czy nie poroniłam w międzyczasie. Te skurcze podbrzusza bardzo mnie stresują, bo serio są mocne i łapią na kilkanaście minut, ale to tak, że z nóg ścina. 10 razy mocniejszy ból, niż na miesiączkę 😓 Ale według gine to jest możliwe, według wujka Google to po prostu rozciągające się więzadła macicy mogą boleć, AŻ tak mocno w pierwszych tygodniach.

    Mam nadzieję, że na wizycie usłyszymy serduszko ❤️
    12.03.2025 - 1 dzień ostatniej miesiączki
    09.04.2025 - 1 pozytywny test
    24.04.2025 - 1 wizyta, wtedy będzie 6T1D

  • PaulinaNnn Autorytet
    Postów: 267 507

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gilgotek wrote:
    Paulina musiała być wcześniej bo test by nie wyszedł serio. No i to już 12/13 dni po owulce a zagnieżdżenie to zazwyczaj tak do 10 dni. No i beta zaczyna rosnąć dopiero po zagnieżdżeniu zarodka więc

    Test robiłam koło 13:30 dopiero i też nie był super ciemny no i beta w sumie koło 13 to też 33 było.
    No nie koniecznie jest do 10 dni. Może być w terminie spodziewanej miesiączki.
    I byłam u gin, teleporade też miałam także :)

    💃🏻31
    🤵‍♂️33

    4cs - na luzie, spontanicznie
    3cs - testy owulacyjne, suplementy
    31.03 🥰 II 🥰 12 dpo
    Progesteron- 11.90 ng/ml -> 10.80 ng/ml
    31.03 -33.60 mlU/ml
    02.04- 111.00 mlU/ml
    04.04- 326.00 mlU/ml
    07.04- 834.00 mlU/ml
    16.04- 11410.00 mlU/ml
    02.05- dwa serduszka 💞
    30.05- prenatalne - ok 👌🏾

    „Moje nadzieje nie zawsze się spełniają, ale zawsze mam nadzieję" 🤍
    preg.png
  • Mini94 Autorytet
    Postów: 429 326

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🧡

    Książkara_w_ciąży, MimiM29, Belma, Izuś84 lubią tę wiadomość

    👩🧑
    31 33

    26.03.25 ⏸️

    age.png
  • Izuś84 Ekspertka
    Postów: 142 330

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny😊

    Książkara_w_ciąży lubi tę wiadomość

    💃84
    🕺90

    Punkcja 15 marzec 2025
    4.1.1 4.1.2❄️
    Transfer 20 marzec 2025 5.1.1 embrioglue

    9,11dpt⏸️
    12dpt-beta 634mlU
    14dpt-beta 1598mlU
    16dpt-beta 3748mlU

    1 Usg po transferze 17 kwiecień 2025❤️🥰

    17.04 ❤️0.85cm kruszynki🥰

    13.05 crl-4cm. ❤️168 fhr
    20.05 prenatalne CRL 5.1cm
    27.05 kluska ma 6.23cm😊
    15.07 356g szczęścia😍
    26.07.połówkowe 505g chłopczyk😍
    19.08 waga 719g 🐻
    09.09 waga 1325g 😍
    30.09 waga 2200g 🐻
    04.11 waga 3100g❤️
    18.11 waga 3260🐻

    24.11 CC❤️





    url=https://www.tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Gilgotek Autorytet
    Postów: 822 769

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🫶🏼🫶🏼

    Książkara_w_ciąży, Izuś84 lubią tę wiadomość

    ♥️ 2020 - 👧🏼 córeczka

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼 córeczka
    🩷 12.2025 👶🏼 córeczka

    PAI1 hetero, MTHFR hetero

    age.png
  • Delfi Autorytet
    Postów: 1155 1254

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞 życzę tylko samych pięknych wizyt 🤞

    Belma, Izuś84, MimiM29 lubią tę wiadomość

    02.2024 synek 💙
    02.2025 💔 (8/9 tydz.)
    12.2025 córeczka 💖

    age.png
  • malinka201666 Autorytet
    Postów: 788 816

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny, dzisiaj zobaczyłam 2 kreski na teście.
    Wg ovu termin jest 10.12

    Mini94, MimiM29, Szu_szu, Izuś84 lubią tę wiadomość

    26.05.2025 Dwa ❤️❤️
    05.06.2025 USG I trym.-wszystko ok 😁
    17.06.2025-Panorama,zdrowe 🩷🩷
    11.07.2025- 11,1 cm i 11,61 cm dzidziusiów 🩷
    5.08.2025 -połówkowe 308 g🩷 316g🩷
    13.08.2025-gin -wszystko ok, szyjka 3,5
    26.08.2025-poradnia w szpitalu 🩷586gram 🩷595gram
    29.08.2025-Echo serduszek- serduszka jak dzwony :)
    13.10.2025-3 prenatalne 🩷1469 g 🩷1263 g wszystko ok 😃
    7.11.2025 33+6 tc Witajcie na świecie moje malutkie 😍
    age.png
  • Gilgotek Autorytet
    Postów: 822 769

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Malinka 😍🤩 i gratulacje 🫶🏼

    ♥️ 2020 - 👧🏼 córeczka

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼 córeczka
    🩷 12.2025 👶🏼 córeczka

    PAI1 hetero, MTHFR hetero

    age.png
  • Delfi Autorytet
    Postów: 1155 1254

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka201666 wrote:
    Część dziewczyny, dzisiaj zobaczyłam 2 kreski na teście.
    Wg ovu termin jest 10.12

    Cześć Malinka, gratuluję :) tak długo nie testowałaś, czy masz nieregularne cykle i miałaś później owulację? :)

    02.2024 synek 💙
    02.2025 💔 (8/9 tydz.)
    12.2025 córeczka 💖

    age.png
  • Cebulka35 Ekspertka
    Postów: 236 514

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betka po zagnieżdżenie startuje od 0 i wtedy dopiero zaczyna rosnać, także te najczulsze testy potrafią ją wyłapac nawet 2 dni od zagnieżdżenia :) Plamiemie implantacyjne może "wypłynąć" też po czasie. Wtedy np. nie jest już takie bardzo żywo czerwone, a robi się lekko brązowawe, krew sie starzeje. Także chyba nie da się tak na 100% stwierdzić, że zagnieżdżenie było tego i tego dnia o tej i tej godzinie, zwłaszcza, że my same lubimy dopasowywać objawy do okoliczności 😀 Teraz na początku 2-3 dni robi ogromną różnice, bo czekamy na serduszka, a potem to już będzie bez znaczenia :)

    A propos serduszek, jestem po obchodzie, zaraz USG. Trzymajcie kciuki za mojego małego Bąbelka 🥰

    Delfi, MimiM29, Szu_szu, Daniela77, Izuś84, frytka, Belma lubią tę wiadomość

    36👩‍❤️‍💋‍👨55

    👱‍♀️
    2016 - 8 tc 👼
    2017 - synuś 🙋‍♂️
    2020 - córeczka 👸

    👨‍🦱
    2009 - bliźniacy 🧒🧒

    28.03 - II
    17.04 - 3 mm czlowiek z ❤️
    24.04 - 0,96 cm ❤️
    12.05 - 2,73 cm
    SANCO - zdrowa dziewczynka 😍🥰❤️
    03.06 - prenatalne: 6,5 cm zdrowej dzidzi 😍
  • Delfi Autorytet
    Postów: 1155 1254

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem świeżakiem na tym wątku, niedawno zobaczyłam dwie kreski, ale super byłoby zrobić porządek z pierwszą stroną (terminy wizyt, porodów).

    Jeżeli nikt z pierwszej strony nie będzie chciał wziąć tego na siebie, to może założymy nowy wątek przez osobę, która będzie chętna prowadzić pierwszą stronę? :) co myślicie? Póki jeszcze się wątek porządnie nie rozkręcił, później będzie ciężko :)

    MimiM29, Szu_szu lubią tę wiadomość

    02.2024 synek 💙
    02.2025 💔 (8/9 tydz.)
    12.2025 córeczka 💖

    age.png
  • Cebulka35 Ekspertka
    Postów: 236 514

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pierwszą zrobioną stronką byłoby super... Tylko gdyby się podjął ktoś, kto faktycznie czuje się na siłach i lubi takie rzeczy. :)

    Delfi, MimiM29 lubią tę wiadomość

    36👩‍❤️‍💋‍👨55

    👱‍♀️
    2016 - 8 tc 👼
    2017 - synuś 🙋‍♂️
    2020 - córeczka 👸

    👨‍🦱
    2009 - bliźniacy 🧒🧒

    28.03 - II
    17.04 - 3 mm czlowiek z ❤️
    24.04 - 0,96 cm ❤️
    12.05 - 2,73 cm
    SANCO - zdrowa dziewczynka 😍🥰❤️
    03.06 - prenatalne: 6,5 cm zdrowej dzidzi 😍
  • Delfi Autorytet
    Postów: 1155 1254

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cebulka, oczywiście kciuki, czekamy na wieści 🤞

    02.2024 synek 💙
    02.2025 💔 (8/9 tydz.)
    12.2025 córeczka 💖

    age.png
  • PaulinaNnn Autorytet
    Postów: 267 507

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak coś usunęłam swój pierwszy komentarz.
    Więc może ktoś dalej zechce prowadzić.
    Ja nie chce, bo chce ograniczyć forum, bo siedzę i czytam niepotrzebne rzeczy, a przecież każda przechodzi to inaczej. I to że ja tak mam, a druga nie to nie znaczy że tak jest źle lub dobrze 😄

    💃🏻31
    🤵‍♂️33

    4cs - na luzie, spontanicznie
    3cs - testy owulacyjne, suplementy
    31.03 🥰 II 🥰 12 dpo
    Progesteron- 11.90 ng/ml -> 10.80 ng/ml
    31.03 -33.60 mlU/ml
    02.04- 111.00 mlU/ml
    04.04- 326.00 mlU/ml
    07.04- 834.00 mlU/ml
    16.04- 11410.00 mlU/ml
    02.05- dwa serduszka 💞
    30.05- prenatalne - ok 👌🏾

    „Moje nadzieje nie zawsze się spełniają, ale zawsze mam nadzieję" 🤍
    preg.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ