Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2025 🍼❤️
Odpowiedz

Grudzień 2025 🍼❤️

Oceń ten wątek:
  • Willsee Autorytet
    Postów: 584 557

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delfi, trzymam kciuki z całych sił za was i za wszystkie dziewczyny w szpitalach ❤️.
    U nas właśnie była położna, mała to żarłok - 60 g na dzień przybiera 🫠🫠🫠 już przebiła wagę urodzeniowa

    Pierniczka, Delfi, Wilga27 lubią tę wiadomość



    preg.png
  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delfi myślę o Was, wysyłam jak najwięcej pozytywnych myśli, żeby serduszko sobie poradziło.


    My jesteśmy w drodze do szpitala. Jestem wyspana, narazie wyluzowana... przynajmniej tak mi sie wydaje. Zobaczymy jak ten balonik zadziała.

    Mini jesteśmy w tym razem 😁 balonikowe siostry .
    🤣 dlaczego nie chcesz lewatywy. To nie jest takie straszne, a będziesz się dużo lepiej czuła i w trakcie porodu i po. Ja bym robiła jakby proponowali.

    MadCat, Mini94, Delfi, Wilga27 lubią tę wiadomość

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • MadCat Autorytet
    Postów: 1106 896

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się boję lewatywy i nie chce 😆 raz się już zesrałam przy porodzie, mogę i drugi 😂😂😂

    Babsi dawaj znać jak z balonikiem. Ja niestety znam same negatywne opinie i nie wiem czy bym się zgodziła 🙈 ale jak nie będzie wyjścia to prędzej to niż oxy

    👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱

    18.04 cień cienia 🧐
    19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
    29.04 1 pęcherzyk 💚
    8.05 mamy serce 💓
    21.05 19 mm 💓 175 ud/min
    10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
    17.06 prenatalne wszystko ok
    14.07 zdrowy chłop
    11.08 398 g 🩵
    8.09 684 g
    6.10 1321 g kluska
    20.10 prenatalne 1993 g 🙆‍♀️
    3.11 2300 g 🐾
    24.11 2800 g 🐦
    15.12 3520 g 🐬

    Termin porodu 25. 12 👶

    25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29


    👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo

    age.png


    age.png
  • Mini94 Autorytet
    Postów: 429 326

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi oby u Ciebie szybko poszło, u mnie zwlekają z tym balkonikiem. Jak się całkowicie nie wypróżnię do porodu to poproszę o lewatywę. A jaką masz szyjkę, masz jakieś rozwarcie?

    👩🧑
    31 33

    26.03.25 ⏸️

    age.png
  • KasiaXXX Autorytet
    Postów: 628 610

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Później miałam ciśnienie 148/90 (w życiu tyle nie miałam 🤦🏼‍♀️). Zadzwoniłam do szpitala na ginekologię i kazała mi położna wypić melisę, i godzinę odpocząć. Po godzinie miałam 139/91. Po 15 minutach już 130/80, także spadło. No nic, leżę dziś, co godzinkę będę sobie mierzyła i w razie większego skoku pojadę na konsultacje.

    Masakra, ta końcówka ciąży mnie dobija. Ostatnie dwa, trzy tygodnie są straszne. Skaczące ciśnienie, ten termin z cesarką zmienny, opuchlizna itp. No nie spodziewałam się. Boimy się z mężem o małą już mega, żeby tylko nic się nie wydarzyło. Jak nie pojadę dziś na IP to jutro z rana mam wizytę i będę konsultowała to ciśnienie. Już bym chyba chciała, żeby zaproponowali te CC i tyle. Tak bardzo chciałabym, żeby mała była już bezpieczna po drugiej stronie brzuszka 🤦🏼‍♀️

    A no i Malinka - trzymam kciuki za Twoje dziewczynki! Na pewno zabieg przebiegnie pomyślnie, bo jest to coś, co robią rutynowo. Jutro wyjdziecie do domku i wszystko będzie pięknie 😘

  • Madzik_ Autorytet
    Postów: 764 1414

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei dzisiaj mi wahanie ciśnienia w dół.
    98/81 i tak się utrzymywało godzinę. Ale na szczęście wróciło do normy. Chciałam już coś z tym zrobić i jechać.

    👨‍🦱 36l.

    👩34l.

    W klinice Gyncentrum od Listopada 2020r.
    Podchodzimy do In vitro.
    1 Transfer 08.11.2021r. 😭
    2 Transfer 09.05.2022r. 😭
    3 transfer ❌️
    4 transfer ❌️
    5 transfer❌️
    😭😭😭😭😭
    2 punkcja
    3 punkcja Eurofertil Czechy
    6 transfer❌
    7 transfer 02.04
    5dpt beta 11 prog 14,20
    6dpt beta 44,70 prog 30
    9dpt beta 89,60 prog 39,28
    12dpt beta 312 peog 17
    14dpt beta 797,30 prog 17
    20dpt zarodek w macicy (CRL 0,15cm) czekamy na Twoje serduszko 🥰
    26dpt mamy serduszko 🥹🥹 CRL 0,55cm
    27dpt krwiewienie, sor, serduszko biję
    30dpt CRL 0,93 cm
    preg.png
    age.png
  • Delfi Autorytet
    Postów: 1155 1254

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini, Babsi powodzenia z balonikami 🙂

    Kasia, oby już to ciśnienie nie wariowało. Trzymam kciuki, by Marysia postanowiła opuścić lokum, ale widocznie jej u mamy w brzuchu dobrze ☺️

    Ja będę mieć CC jednak w piątek ze względów organizacyjnych, będę jako pierwsza w kolejce.

    KasiaXXX, MadCat, Nefretam, Nayeli lubią tę wiadomość

    02.2024 synek 💙
    02.2025 💔 (8/9 tydz.)
    12.2025 córeczka 💖

    age.png
  • PoskromionaZłośnica Autorytet
    Postów: 618 462

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po cc.
    Mikołaja wyszarpali po 9:00. Miał DWA węzły prawdziwe. Próba sn i tak zakończyłaby się cc.
    Poszłam pierwsza, bo ktg wychodziło słabo. 5 razy próbowali wkuć się do kręgosłupa. Ta cc na pewno gorsza niż poprzednia, ale nie narzekam.
    Mikołaj w końcu waży ok 3200 g. :)
    Jest taki malusi. 😍😍😍
    Sobie possał pierś, pospał, popłakał.
    Czekam na pionizacja (nie mogę się doczekać,) I jakieś jedzenie, bo jestem głodna jak wilk. Moze coś wieczorem...

    Delfi - wierzę, ze bedzie dobrze. Cc to dobry pomysł. Będę trzymać kciuki.

    Babsi, Wilga27, Mini94, MadCat, Pierniczka, Ko_ala, Delfi, Willsee, Belma, Nefretam, Nayeli, Yuna**, Książkara_w_ciąży, taterniczka, Dariana lubią tę wiadomość

    2021 transfer 2 x 3dniowców
    2022 zdrowy synek

    Powrót do gry
    II.2024 FET 6dniowca -> poronienie zatrzymane w 8 tyg.
    VIII.2024 FET 6dniowca - beta 0
    02.12.24 FET 3-dniowca - beta 0
    02.01.25 FET 3-dniowca - 10 dpt - 11, cb
    03.04 ET 5.1.1., - chłopiec

    age.png
  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoskromionaZłośnica gratulacje!🥳🥳🥳

    Odnośnie balonika to polecam posłuchać podcastu BlekitnyPorod z lekarzem,który tłumaczy jaka jest procedura. Ogólnie nie powinno się podawać Oksytocyny przed rozwarciem
    Dlatego najpierw balonik, musi być rowazrcie i skrócona szyjka. Bo jak nie ma rozwarcia a szyjka jest długa, to dziecko i mamą się wymęczą po Oksytocynie i kończy się CC.

    Mi Zrobili KTG, wyszło dobrze. Mamy iść na kawę i wrócić jak będzie lekarz. Założy mi balonik I znowu KTG i do domu. Mogę wrócić w każdej chwili jakbym chciała. Ale jeśli KTG jest dobre to nie ma sensu zostawać w szpitalu.

    PoskromionaZłośnica lubi tę wiadomość

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • KasiaXXX Autorytet
    Postów: 628 610

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik - to dobrze, że wróciło do normy! Faktycznie za niskie to też niedobrze 🤦🏼‍♀️ Ja zjem obiad i dopiero zmierzę kolejny raz, nie chce sobie humoru psuć 😅

    Delfi - czekamy więc na piątek! 🫶🏻

    Złośnica - ogromne gratulacje 🥰! Ale podwójny węzeł, wow. Nikt tego wcześniej nie widział na USG? Przecież to widać gdzie pępowina pulsuje. U mnie wczoraj też było sprawdzane i wokół karku akurat mała nie ma nic. Szok. Dobrze, że wszystko dobrze się skończyło. Ale 5 prób wbicia się w kręgosłup? Ała… 😬 Odpoczywaj i życzę pysznego posiłku 🥰

    Delfi, PoskromionaZłośnica lubią tę wiadomość

  • MadCat Autorytet
    Postów: 1106 896

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoskromionaZłośnica gratulacje! Dobrze, że cc. Tulajcie się teraz ile się da 🥰

    PoskromionaZłośnica lubi tę wiadomość

    👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱

    18.04 cień cienia 🧐
    19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
    29.04 1 pęcherzyk 💚
    8.05 mamy serce 💓
    21.05 19 mm 💓 175 ud/min
    10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
    17.06 prenatalne wszystko ok
    14.07 zdrowy chłop
    11.08 398 g 🩵
    8.09 684 g
    6.10 1321 g kluska
    20.10 prenatalne 1993 g 🙆‍♀️
    3.11 2300 g 🐾
    24.11 2800 g 🐦
    15.12 3520 g 🐬

    Termin porodu 25. 12 👶

    25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29


    👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo

    age.png


    age.png
  • Mini94 Autorytet
    Postów: 429 326

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poskromiona Gratulacje ❤️ zapomnij o tym co złe z tej cesarki i ciesz się dzidzią 🙂

    Babsi ja już się naoglądałam jak ta procedura wygląda i więcej nie chce wiedzieć, przeraża mnie to. Ja tu leżę bezczynnie a Ciebie z balonikiem wypuszczą, urodzisz szybciej niż ja 🙂

    Ja całą ciążę przechodziłam z ciśnieniem 90/60 i momentami było ciężko ale lekarka nic nie mówiła.

    PoskromionaZłośnica lubi tę wiadomość

    👩🧑
    31 33

    26.03.25 ⏸️

    age.png
  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini94 bolało?

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • Maura Autorytet
    Postów: 560 381

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoskromionaZłośnica gratulacje 🥰 tulcie się!

    Delfi, jak pozostałe dziewczyny, ja również bardzo ściskam kciuki i myślę o Was. Musi być dobrze.

    Delfi, PoskromionaZłośnica lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Pierniczka Autorytet
    Postów: 533 402

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poskromiona gratulacje! Dobrze, że od razu CC 😊
    Sprawnej pionizacji i bezbolesnego powrotu do sprawności 💪🏻 Kawal chłopczyka 🥰

    6+6 tc 7,3mm 💓
    10+3 tc 3,4cm
    13+1 tc 7,23cm prenatalne+nift 🧬
    14+3 tc 99g
    18+3 tc 246g
    21+6 tc 433g połówkowe 🧬
    22+3 tc 487g
    27+3 tc 1088g
    29+6 tc 1293g 🧬
    30+3 tc 1427g
    33+3 tc 2020g
    35+2 tc 2502g
    37+2 tc 2740g
    38+6 tc 3280g

    39+2 CC 3190g / 52 cm

    age.png
  • Delfi Autorytet
    Postów: 1155 1254

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoskromionaZłośnica gratuluję, tulcie się i oby pionizacja przebiegła jak najmniej boleśnie ☺️ dwa węzły brzmią poważnie, dobrze, że Mikołaj jest już bezpieczny po tej stronie brzucha

    PoskromionaZłośnica lubi tę wiadomość

    02.2024 synek 💙
    02.2025 💔 (8/9 tydz.)
    12.2025 córeczka 💖

    age.png
  • Mini94 Autorytet
    Postów: 429 326

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi wrote:
    Mini94 bolało?
    Jeszcze mi nie założyli. Jutro rozpoczną indukcję.

    👩🧑
    31 33

    26.03.25 ⏸️

    age.png
  • Wilga27 Autorytet
    Postów: 1524 1016

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoskromionaZlosnica- gratulacje 🩷!!!

    Cebulka35, PoskromionaZłośnica lubią tę wiadomość

    👩34 👨42


    🌿🏋🏻‍♀️🤸‍♂️🚴‍♂️

    Starania naturalne od 2021.
    W klinice od IX.2023

    4 nieudane transfery
    3 pierwsze - beta 0
    4 - 9dpt beta 51,5, 11dpt beta 49,5 ❌
    Punkcja nr 2 - 03.2025
    5 transfer 7.04 ❄️zarodek 5AA
    8dpt beta 158
    11dpt beta 635 😍
    15dpt beta 3062 🫣
    5.05 mamy ♥️
    19.05 2cm człowieczka 🌞
    6.06 4,6cm byka
    Panorama ok 🌸
    16.06 prenatalne wszystko dobrze 🥳
    11.08 połówkowe lux 😎

    age.png
  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini94 wrote:
    Jeszcze mi nie założyli. Jutro rozpoczną indukcję.
    A dlaczego już musisz być na oddziale? Nie mogłaś jutro przyjść?

    Ja już mam balonik włożony. Podobno szyjka pozamykana na 100 spustów. Teraz siedzę pod KTG z 45 min.
    Lekarka mówiła,że czasem z balonikiem w nocy się wydaje jakby zaczęła się akcją porodowa, ale lepiej to przeczekać bo przeważnie skurcze się wyciszają.

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • Nayeli Autorytet
    Postów: 797 2148

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dzisiaj działo😁

    PoskromionaZłośnica gratulacje 🥳 najważniejsze, że Mały juz po tej stronie i wszystko dobrze. Mam nadzieję, ze pionizacja nie była straszna i będziesz mogla cos dobrego zjesc i nabrać sił😁🥰 jestescie razem czy zabierają dzieci na noc?

    Nefretam najważniejsze, ze KTG ok. Trzymam kciuki zeby się pomalutku akcja sama rozkręcała.

    Mini ale się umordujesz 😞 niech ten 17 grudnia przyniesie cudne dzieciątka. Babsi kciuki żebyś jakoś przespała noc z balonikiem a rano szybko poszło.

    Delfi ❤️ mimo tych wszystkich trudności Mała dzielnie walczy. Pewnie lekarze podjęli najlepsza dla Was decyzję. Mocno tulę i czekamy na piątek🫂

    Ja się przespałam godzinę w ciągu dnia, byłam na godzinnym spacerze i padam. Aż sie boję nocy.

    Delfi, PoskromionaZłośnica lubią tę wiadomość

    👩🏻35 👨🏼‍🦱42 🐱

    10.2024 biochem 💔

    13 cs 🤞🏼 kwiecień
    21.04 ⏸️ ❤️
    23.04 beta - 626,17 mIU/ml, prog - 52,20 ng/ml
    25.04 1479 mlU/ml
    07.05 4,6 mm Pingwinka z ❤️
    29.05 2,6 cm do kochania 🥰
    18.06 prenatalne (6,4 cm zdrowego maleństwa)🩷
    13.08 połówkowe (340 g słodkiej dziewczynki )
    10.09 670 g Skarba ❤️
    08.10 mamy już 1250 g
    29.11 1600g 🥰
    18.12 3kg bobasa🥳
    preg.png
‹‹ 604 605 606 607 608 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ