Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2025 🍼❤️
Odpowiedz

Grudzień 2025 🍼❤️

Oceń ten wątek:
  • KasiaXXX Autorytet
    Postów: 628 610

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delfi - cudownie, że mogłaś zobaczyć się z małą ❤️

    Pierniczka - ooooo, ale bym szału dostała! Niech mąż coś jej odpowie w waszym imieniu albo coś. Ja to bym pewnie na wojnę szła. Co to za teksty w ogóle. One tam są, żeby pomóc tak jak d… od s… za przeproszeniem…

    U mnie nocka spokojna, tak jak mówiłam wszystko się wyciszyło, więc chociaż całą noc przespałam i zebrałam siły na dzisiejszy dzień. Teraz leżymy pod KTG także z rana jeszcze słucham sobie Małej, to też mi może mocy doda :) Ogólnie co mi ciśnienie tu mierzą to jest okej i bardzo dużo lekarzy, i położnych, dziwiło się, że kierownik podjął decyzję o indukcji… no, ale już po ptokach.

    Boję się niesamowicie i mam sieczkę w głowie, ale wiem, że trzeba to przeżyć.

    Pierniczka, Nayeli, Delfi lubią tę wiadomość

  • Wilga27 Autorytet
    Postów: 1524 1016

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madcat - no ja niestety tak się czuję prawie codziennie i nie wynika z tego kompletnie nic, Ale może jestem jakimś opornym przypadkiem na te objawy, Życzę ci bardzo żeby dzisiaj się coś zaczęło!

    Pierniczka - straszne 😨 bardzo Ci współczuję, wszystko co piszesz brzmi bardzo nie tak, opieka na oddziale położniczym powinno wyglądać o 180° inaczej 😢 trzymaj się 🩷

    Kasia - mam nadzieję, Że to przespana noc doda ci energii i na weekend będziecie już razem 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2025, 07:41

    Pierniczka lubi tę wiadomość

    👩34 👨42


    🌿🏋🏻‍♀️🤸‍♂️🚴‍♂️

    Starania naturalne od 2021.
    W klinice od IX.2023

    4 nieudane transfery
    3 pierwsze - beta 0
    4 - 9dpt beta 51,5, 11dpt beta 49,5 ❌
    Punkcja nr 2 - 03.2025
    5 transfer 7.04 ❄️zarodek 5AA
    8dpt beta 158
    11dpt beta 635 😍
    15dpt beta 3062 🫣
    5.05 mamy ♥️
    19.05 2cm człowieczka 🌞
    6.06 4,6cm byka
    Panorama ok 🌸
    16.06 prenatalne wszystko dobrze 🥳
    11.08 połówkowe lux 😎

    age.png
  • Chałwa Autorytet
    Postów: 541 377

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jak analizuje na spokojnie, to ja przed porodem dużo spasowałam i odpuściłam... może faktycznie coś w tym jest. O, i wydawało mi się, że zaczynam czuć od siebie inny zapach ... smrodek takizl, ale mąż tego nie czuł np.

    Pierniczka... a co za różnica czy po sn czy po cc ... no co za głupoty.. jakby miało to jakiś wplyw ... a może ona jest glodna ? Nie chcesz spróbować dokarmic tam mm ? Żebyście się nie wykończyli w 3 ? A później przejść sobie na spokojnie na pierś? Może niech mąż wypatrzy jakaś inna położna I poprosi o butle ?

    Babsi czekamy na bejbisia ;)

    MadCat przypominamy imieniny dzisiaj 😅😅

    Nayeli może wyjdzie szybciej ?

    Gilgotek co się podziało? :(

    1 dc - 27.02.2025
    🥚pik - 24/25.03.
    5.04.25 - ⏸️

    👣 25.11.2025 (36+6) , 2800 g , 10 pkt.

    TP 17.12.25

    age.png
  • PoskromionaZłośnica Autorytet
    Postów: 618 462

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczka - dziecko moze byc głodne, daj mu MM I przystawiaj do piersi. Wtedy sie odczepią. Ja tez dokarmiałam, dopóki nie usłyszałam, ze mlody przełyka i rozkręciła mi się laktacja.

    Noc straszna. Od żółtaczki nie chciał sie obudzić na karmienie o 21. Poszłam po mm. Przemiła położna go nakarmiła z tej butli. Powiedziała, że z butli nie karmi się 5 min, jak myślałam, ale 10-15. Potem odbijanie. No i po tym mm zaczelo się cudowanie. Nie chciał zasnąć, nie mogłam odłożyć do 1 w nocy, bo zaraz ryk. W końcu zasnął obok mnie jak położyłam go blisko piersi (chyba sam dotyk i zapach).
    Kolejne 2 karmienia juz tylko pierś po 10-15 min, bez odbijania i kolega pięknie śpi.

    Chałwa - nie mam butelki, tylko szpitalne. Ale teraz juz po prostu rozumiem, ze karmienie butelką nie trwa krócej niż piersią, więc po prostu powinnam uzbroić się w cierpliwość.

    Gilgotek - bardzo współczuję. To jak długo ona je tą butlę? Może wędzidełko? Nam podcinali.

    Dziewczyny rodzące - trzymam.kciuki, żeby akcje przyspieszyły.

    Dziewczyny nie rodzące - życzę rychłego rozpoczęcia akcji.

    2021 transfer 2 x 3dniowców
    2022 zdrowy synek

    Powrót do gry
    II.2024 FET 6dniowca -> poronienie zatrzymane w 8 tyg.
    VIII.2024 FET 6dniowca - beta 0
    02.12.24 FET 3-dniowca - beta 0
    02.01.25 FET 3-dniowca - 10 dpt - 11, cb
    03.04 ET 5.1.1., - chłopiec

    age.png
  • Gilgotek Autorytet
    Postów: 822 769

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzisiaj ją już umawiam do neurologopedy bo się wykończe. Nie spałyśmy po półtorej godziny a zjadała po 20 ml. Jeszcze nie ustawiłam budzika i sama się obudziła po 5 godzinach..

    ♥️ 2020 - 👧🏼 córeczka

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼 córeczka
    🩷 12.2025 👶🏼 córeczka

    PAI1 hetero, MTHFR hetero

    age.png
  • Nefretam Autorytet
    Postów: 405 794

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaXXX wrote:
    Delfi - cudownie, że mogłaś zobaczyć się z małą ❤️

    Pierniczka - ooooo, ale bym szału dostała! Niech mąż coś jej odpowie w waszym imieniu albo coś. Ja to bym pewnie na wojnę szła. Co to za teksty w ogóle. One tam są, żeby pomóc tak jak d… od s… za przeproszeniem…

    U mnie nocka spokojna, tak jak mówiłam wszystko się wyciszyło, więc chociaż całą noc przespałam i zebrałam siły na dzisiejszy dzień. Teraz leżymy pod KTG także z rana jeszcze słucham sobie Małej, to też mi może mocy doda :) Ogólnie co mi ciśnienie tu mierzą to jest okej i bardzo dużo lekarzy, i położnych, dziwiło się, że kierownik podjął decyzję o indukcji… no, ale już po ptokach.

    Boję się niesamowicie i mam sieczkę w głowie, ale wiem, że trzeba to przeżyć.

    Kasia Ty nie masz suwaczka :p, na kiedy masz termin?

    AMH 0,24
    👩'90 🧔'86 🐱

    Starania od 02.2025

    15.04.2025 betaHCG 166
    29.04.2025 CRL 3mm ❤️
    22.05 - 2,5cm
    10.06 prenatalne 5,7cm i wszystko na miejscu - dziewczynka 🩷
    5.08 połówkowe - zdrowe 346g :) (20+2)
    8.10 III prenatalne 1458g (29+3)
    28.10 2062g (32+2)
    20.11 2780g (35+4)
    2.12 3100g (37+2)
    16.12 3480g (39+2)

    22.12 🏥


    age.png
  • KasiaXXX Autorytet
    Postów: 628 610

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam wrote:
    Kasia Ty nie masz suwaczka :p, na kiedy masz termin?

    Z prenatalnych na 17.12, z miesiączki na dziś, 19.12 😅

    Ja już po założeniu balonika. Mega nieprzyjemne, ale bardziej samo to rozszerzanie jakimiś szczypcami czy czymś, bo coś takiego czułam. Teraz godzinne ktg, śniadanie i później będę pytała co dalej. Chciałabym się trochę poruszać i już mam upatrzone schody 😅

  • Nefretam Autorytet
    Postów: 405 794

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaXXX wrote:
    Z prenatalnych na 17.12, z miesiączki na dziś, 19.12 😅

    Ja już po założeniu balonika. Mega nieprzyjemne, ale bardziej samo to rozszerzanie jakimiś szczypcami czy czymś, bo coś takiego czułam. Teraz godzinne ktg, śniadanie i później będę pytała co dalej. Chciałabym się trochę poruszać i już mam upatrzone schody 😅

    No to w sumie i tak za kilka dni byś wylądowała na indukcji. Trzymam kciuki za dziś!


    Pierniczka, pewnie ciężko to zrobić , ale naprawdę olej głupia babę. Jak partner ma siłę to może napisać skargę do dyrekcji szpitala i do fundacji Rodzic po ludzku.

    AMH 0,24
    👩'90 🧔'86 🐱

    Starania od 02.2025

    15.04.2025 betaHCG 166
    29.04.2025 CRL 3mm ❤️
    22.05 - 2,5cm
    10.06 prenatalne 5,7cm i wszystko na miejscu - dziewczynka 🩷
    5.08 połówkowe - zdrowe 346g :) (20+2)
    8.10 III prenatalne 1458g (29+3)
    28.10 2062g (32+2)
    20.11 2780g (35+4)
    2.12 3100g (37+2)
    16.12 3480g (39+2)

    22.12 🏥


    age.png
  • Pierniczka Autorytet
    Postów: 533 402

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła nowa zmiana, mąż był na kontroli pediatrycznej i co? Przed noc schudła 100g, gryzie a nie ssie, na razie jej nie przystawiać. Płacze, bo jest głodna, właśnie panie ją zabrały nakarmić MM, przyjechał laktator żeby rozbudzić laktację. Jestem wściekła, z tamtymi babami nie było w ogóle dialogu. Dziś zupełnie inna zmiana. I to były CDL te nocne.

    6+6 tc 7,3mm 💓
    10+3 tc 3,4cm
    13+1 tc 7,23cm prenatalne+nift 🧬
    14+3 tc 99g
    18+3 tc 246g
    21+6 tc 433g połówkowe 🧬
    22+3 tc 487g
    27+3 tc 1088g
    29+6 tc 1293g 🧬
    30+3 tc 1427g
    33+3 tc 2020g
    35+2 tc 2502g
    37+2 tc 2740g
    38+6 tc 3280g

    39+2 CC 3190g / 52 cm

    age.png
  • PoskromionaZłośnica Autorytet
    Postów: 618 462

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczka wrote:
    Przyszła nowa zmiana, mąż był na kontroli pediatrycznej i co? Przed noc schudła 100g, gryzie a nie ssie, na razie jej nie przystawiać. Płacze, bo jest głodna, właśnie panie ją zabrały nakarmić MM, przyjechał laktator żeby rozbudzić laktację. Jestem wściekła, z tamtymi babami nie było w ogóle dialogu. Dziś zupełnie inna zmiana. I to były CDL te nocne.
    Ale to spadek fizjologiczny? Czy kolejny??
    Dokarmiaj mm co 3 h, ewentualnie dostawiaj, żeby się odczepił, żeby wyjść jak najwcześniej. Skoro i tak nie chcesz karmić piersią, to nie wiem, co te baby wymyślają.

    Pierniczka lubi tę wiadomość

    2021 transfer 2 x 3dniowców
    2022 zdrowy synek

    Powrót do gry
    II.2024 FET 6dniowca -> poronienie zatrzymane w 8 tyg.
    VIII.2024 FET 6dniowca - beta 0
    02.12.24 FET 3-dniowca - beta 0
    02.01.25 FET 3-dniowca - 10 dpt - 11, cb
    03.04 ET 5.1.1., - chłopiec

    age.png
  • Belma Autorytet
    Postów: 276 204

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczka brak słów aż się zagotowałam... okropne obrzydliwe babska, kobieta po operacji i wiadomo wszystkie hormony buzują a tu takie komentarze.. idiotki i tyle delikatnie mówiąc. Nie przejmuj się, wszystko robisz tak jak trzeba i głowa do góry, niedługo wyjdziecie do domu i będzie lepiej! 🤞🏻

    Mój mąż wygląda na podziebionego, ma taki dziwny zapach z ust po którym już wiem że coś tam nie gra, mam nadzieję że malutka nic nie złapie od niego 😔

    Dziewczyny na indukcjach - jeszcze chwilkę i będziecie miały słodkie i pachnące bobasy 🥹

    Pierniczka lubi tę wiadomość

  • Maura Autorytet
    Postów: 560 381

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Willsee wrote:
    Maura - w nocy do 5 spała w przechylonej dostawce i nie było dramatu, od 5 śpi na mnie i wyciągnęłam jej właśnie giga gluta 🫣 nie jestem dalej pewna czy to wirus czy to mleko zalegające (wczoraj się znowu zakrztusiła….)
    Pierniczka - Dzizys, współczuję Ci takiego personelu! Jaka ocenę ten szpital ma w rankingu rodzic po ludzku? Btw - jak byłam w szpitalu to gorzej od mojej się darła dziewczynka po SN 😉 więc niech nie pieprzą że to reguła… zamiast pomóc to głupie komentarze które dodatkowo Cię stresują 😔

    Willsee, moja położna mi wczoraj powiedziała, że jak mała dostanie kataru to będę wiedzieć i teraz u nas to mleko... przez ten szybki wypływ (dzis rano po 4h bez karmienia, bo czasem nam sie tak zdarzy, tryskało w górę z 4 kanalików 🫣 ja ciągle najpierw w pieluchę nadmiar tego mleka spuszczam. Każde karmienie tak wygląda 🤷‍♀️ ale jej pomaga i ja jestem spokojniejsza, że się nie krztusi. Wracając do kataru, mówiła, że będzie słychać, jak w nosie aż furczy, może mieć mniejszy apetyt, bo ciężko się je i oddycha, gdy zatkany nos, może być blada i ospała. A jeśli byłaby taka lejącą, wiotka to wtedy szpital. Psikasz jej wodą morską lub solą do noska? Może to wykicha? No i bezpieczniej też na boczku leżeć niż na pleckach, jeśli ulewa. A gile były białe? Jak białe to mleko :)

    age.png

    age.png
  • Maura Autorytet
    Postów: 560 381

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gilgotek wrote:
    No dzisiaj ją już umawiam do neurologopedy bo się wykończe. Nie spałyśmy po półtorej godziny a zjadała po 20 ml. Jeszcze nie ustawiłam budzika i sama się obudziła po 5 godzinach..

    Gilgotku, my po 4h dziś w nocy i zjadła po takim czasie ładnie, a Twoja mała po tylu godzinach nie je chętniej lub dłużej? Może faktycznie wędzidełko... to jest mega stresujące, wiem co czujesz 🫂

    age.png

    age.png
  • malinka201666 Autorytet
    Postów: 788 816

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delfi, gratulacje i trzymam kciuki za córeczkę ✊
    Dziewczyny na indukcji,za was też mocne ✊
    Tak,my od wczoraj jesteśmy razem w domku 😃 dziewczynki w nocy jadły co 3 godziny to daliśmy radę się przespać 😂 w poniedziałek przychodzi do nas położna na 1 wizytę.

    Pierniczka, PoskromionaZłośnica, Wilga27, KasiaXXX, MadCat, Delfi, Belma, Maura, Babsi, taterniczka, Yuna** lubią tę wiadomość

    26.05.2025 Dwa ❤️❤️
    05.06.2025 USG I trym.-wszystko ok 😁
    17.06.2025-Panorama,zdrowe 🩷🩷
    11.07.2025- 11,1 cm i 11,61 cm dzidziusiów 🩷
    5.08.2025 -połówkowe 308 g🩷 316g🩷
    13.08.2025-gin -wszystko ok, szyjka 3,5
    26.08.2025-poradnia w szpitalu 🩷586gram 🩷595gram
    29.08.2025-Echo serduszek- serduszka jak dzwony :)
    13.10.2025-3 prenatalne 🩷1469 g 🩷1263 g wszystko ok 😃
    7.11.2025 33+6 tc Witajcie na świecie moje malutkie 😍
    age.png
  • PoskromionaZłośnica Autorytet
    Postów: 618 462

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas żółtaczka z krwi wywaliła do 14, więc zostajemy i młody pod lampę. 😞

    Nienawidzę szpitali. Chcę do domu. Nie rozumiem, czemu wczoraj lampy nie dali. Przynajmniej ładnie przybrał, ale znając złośliwość losu, to jutro spadnie z wagi i znowu nas zostawią.

    Gilgotek - a czy pediatra czegoś szukał? Bo wasz problem się ciągnie tak długo, nawet ci nie zaproponują mm, bo już jesteś na mm. Ewidentnie jest coś nie tak, a chyba cie samą z problemem zostawili.

    2021 transfer 2 x 3dniowców
    2022 zdrowy synek

    Powrót do gry
    II.2024 FET 6dniowca -> poronienie zatrzymane w 8 tyg.
    VIII.2024 FET 6dniowca - beta 0
    02.12.24 FET 3-dniowca - beta 0
    02.01.25 FET 3-dniowca - 10 dpt - 11, cb
    03.04 ET 5.1.1., - chłopiec

    age.png
  • Nayeli Autorytet
    Postów: 797 2148

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia kciuki ogromne... szkoda, że tak szybko się zdecydowali żeby Cię zostawić w szpitalu. Może takie dwa wieczory relaksujące w domu przyniosłyby lepsze efekty...oby dzisiejszy dzień był dniem szczęśliwego porodu.

    Pierniczka co za baby, jak mozna kogoś do czegoś zmuszać i jeszcze w taki sposób. Naraził Was tylko niepotrzebnie na stres, którego i tak mało nie macie...

    PoskromionaZłośnica współczuję bo inny komfort w domu. Dobrze, ze chociaż je i oby tak zostało🤞🏻❤️

    Gilgotek przytulam za problemy, nie dosyc ze masz jeszcze dwójkę w domu to niewiadomo juz co robić...

    Malinka super, że juz jesteście u siebie i udalo się przespać🥰

    👩🏻35 👨🏼‍🦱42 🐱

    10.2024 biochem 💔

    13 cs 🤞🏼 kwiecień
    21.04 ⏸️ ❤️
    23.04 beta - 626,17 mIU/ml, prog - 52,20 ng/ml
    25.04 1479 mlU/ml
    07.05 4,6 mm Pingwinka z ❤️
    29.05 2,6 cm do kochania 🥰
    18.06 prenatalne (6,4 cm zdrowego maleństwa)🩷
    13.08 połówkowe (340 g słodkiej dziewczynki )
    10.09 670 g Skarba ❤️
    08.10 mamy już 1250 g
    29.11 1600g 🥰
    18.12 3kg bobasa🥳
    preg.png
  • MadCat Autorytet
    Postów: 1106 896

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga ja tam już nie wierzę 😂 zasnęłam po 7 to dospalam ze dwie godzinki. Nadal nic nie bierze. Trochę na konsoli pograłam, a teraz zrobiłam wycieczkę do sklepu po chleb. I się zmęczyłam 😂 siedzę na ławce bo nie wejdę na 2 piętro. Muszę dychnac 😆

    Chałwa no ja wiem ze imieniny xD przypomniałam mu i nic. Wczoraj starszak do niego żeby już wychodził, bo on chce by mama mogła na ręce go brać 😂

    Ściskam wszystkie mamy i wywoływane w szpitalu 💚 wybaczcie ale nie mam głowy odnieść się do każdej 🙈

    Maura lubi tę wiadomość

    👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱

    18.04 cień cienia 🧐
    19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
    29.04 1 pęcherzyk 💚
    8.05 mamy serce 💓
    21.05 19 mm 💓 175 ud/min
    10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
    17.06 prenatalne wszystko ok
    14.07 zdrowy chłop
    11.08 398 g 🩵
    8.09 684 g
    6.10 1321 g kluska
    20.10 prenatalne 1993 g 🙆‍♀️
    3.11 2300 g 🐾
    24.11 2800 g 🐦
    15.12 3520 g 🐬

    Termin porodu 25. 12 👶

    25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29


    👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo

    age.png


    age.png
  • Willsee Autorytet
    Postów: 584 557

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maura no dzisiaj już niestety zielony gesty glut więc ewidentnie Katar. Ma mniejszy apetyt bo to widzę od rana. Psikam jej wodą morską i kładziemy na brzuszek chwilę po żeby jak najwięcej tych glutów spłynęło. Zobaczymy jak będą wyglądały kolejne dni…
    Poskromionazlosnica - może dzisiaj wystarczy lampa i jutro was wypuszczą, trzymam kciuki żeby tak było 🤞🏻🤞🏻

    PoskromionaZłośnica lubi tę wiadomość



    preg.png
  • Gilgotek Autorytet
    Postów: 822 769

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety jestem samotna w tym wszystkim teraz 😫 każdy dzień to taki stres. Pediatra jedynie chce ją we wtorek zobaczyć, jak nie będzie odpowiedniego przyrostu masy ciała to mamy mieć zlecone badania z krwi i moczu czy nie ma infekcji. Mam wrażenie że wgl nie wierzy w to jej spanie bo w gabinecie jak jej włożyła patyczek do buzi to się obudziła i płakała...


    Pierniczka na twoim miejscu zdecydowanie bym dokarmiała MM żeby nie spadła za dużo z wagi i żeby jak najszybciej wyjść do domu. Przykro mi za to co Was spotkało 🥺 co za personel dramat 😵‍💫
    Poskromiona kciuki ✊🏼 za Was!

    ♥️ 2020 - 👧🏼 córeczka

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼 córeczka
    🩷 12.2025 👶🏼 córeczka

    PAI1 hetero, MTHFR hetero

    age.png
  • Maura Autorytet
    Postów: 560 381

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Willsee, to trzymajcie się dzielnie, niech to szybko minie. Przykro mi, że mała się pochorowała.

    Powodzenia dziewczyny dla każdej, bo widzę, że w tym momencie dużo u każdej z nas się dzieje. Będzie dobrze, wierzę w to mocno :)

    age.png

    age.png
‹‹ 613 614 615 616 617 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ