Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2025 🍼❤️
Odpowiedz

Grudzień 2025 🍼❤️

Oceń ten wątek:
  • Nayeli Autorytet
    Postów: 797 2148

    Wysłany: 29 grudnia 2025, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczynka gratulacje!!!🥳😘 kawał chłopaka, dobrze ze wszystko ok i pionizacja tez poszła dobrze. Regenerujcie się i zbierajcie sily❤️💪🏻

    👩🏻35 👨🏼‍🦱42 🐱

    10.2024 biochem 💔

    13 cs 🤞🏼 kwiecień
    21.04 ⏸️ ❤️
    23.04 beta - 626,17 mIU/ml, prog - 52,20 ng/ml
    25.04 1479 mlU/ml
    07.05 4,6 mm Pingwinka z ❤️
    29.05 2,6 cm do kochania 🥰
    18.06 prenatalne (6,4 cm zdrowego maleństwa)🩷
    13.08 połówkowe (340 g słodkiej dziewczynki )
    10.09 670 g Skarba ❤️
    08.10 mamy już 1250 g
    29.11 1600g 🥰
    18.12 3kg bobasa🥳
    preg.png
  • Maura Autorytet
    Postów: 560 381

    Wysłany: 29 grudnia 2025, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczynka wrote:
    Dziś przez CC o 9:45 na świat przyszedł Michaś z wagą 4100 i długi na 60cm.
    Ja już jestem po pionizacji, wszystko skończyło się super, mały jest cudny i skradł serce pielęgniarką bo owłosiony jak małpka.
    Gratulacje! 🥳

    age.png

    age.png
  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 29 grudnia 2025, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczynka gratulacje 😍 duży chlopak 💪

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • tęczynka Ekspertka
    Postów: 208 161

    Wysłany: 29 grudnia 2025, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierniczka wrote:
    Teczynka gratulacje ❤️ duży bobo 😀 a ty miałaś planowane CC, indukcję czy SN się tak zakończyl?

    Hdfs, życie w stresie że bąbel nie będzie spał, że w nocy będzie płacz, że nie będzie kupy, chociaż dziś były już 3 pasty pistacjowej i kleks w pampersie + dużo gazów, też śmierdzących. Dziś nocka spokojna, dzień też, teraz coś kweczy, ogólnie niespokojny sen ma ostatnie doby.
    U nas obecnie MM Bebilon ProSyneo HA co 3h 40-60ml + 4-5x dziennie KP, bo jakiś pokarm mam, ale bardziej zależy mi na tych cudownych właściwościach mleka matki, przez 6 dni przybrała 120g, wychodzi 20g dziennie, więc to dokarmianie musi być i tak.
    Nie katuj się myślami o karmieniu, ja przez to też jakiejś dwubiegunowki dostałam i moje myśli się kręcą wokół mleka 🫠
    Na jakim mleku jestescie? Stosujesz jakiś delicol/espumnisan?
    W piątek zgłosiłam się na planowe przyjęcie bo w sobotę miał być balonik a w niedzielę oxy ale waga wyszła 4100 i się wahali więc w sobotę mierzyli go jeszcze raz i wyszedł 4500 i jednogłośna decyzja że cesarka nie ma co ryzykować.
    Ostatecznie urodził się 4100 ale głowę ma dużą bo 37cm i okazało się że i tak z sn nic by nie było bo krótka pępowina, duże łożysko i twarda macica

  • Belma Autorytet
    Postów: 276 204

    Wysłany: 29 grudnia 2025, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też krążę tylko wokół mleka, co chwilę odciąganie i karmienie i przebieranie i tak wkoło. Co chwilę przebieranie bo przy zmianie pieluchy często zaczyna coś robić i zawsze jakoś to body się zamoczy. A tych warte jeszcze tyle trzeba żeby nie zmarzła, że już plecy bolą od robienia tego wszystkiego 😬
    Jakaś zmęczona jestem cały czas, robię mega mało a jednak nie mam sił na nic, chciałabym już się dobrze poczuć ale widzę że jeszcze trochę minie zanim tak będzie i rana nie będzie ciągnęła. Przez to że dostaliśmy dużo ciast na święta to siedzę i tylko jem słodycze więc zaczynam wątpić czy wrócę do stanu sprzed ciąży 😔

    Tęczynka gratulacje!!! 💞

  • Delfi Autorytet
    Postów: 1155 1254

    Wysłany: 29 grudnia 2025, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczynka gratuluję 😊

    02.2024 synek 💙
    02.2025 💔 (8/9 tydz.)
    12.2025 córeczka 💖

    age.png
  • Gilgotek Autorytet
    Postów: 822 769

    Wysłany: 29 grudnia 2025, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczynka gratulacje ❤️

    ♥️ 2020 - 👧🏼 córeczka

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼 córeczka
    🩷 12.2025 👶🏼 córeczka

    PAI1 hetero, MTHFR hetero

    age.png
  • Chałwa Autorytet
    Postów: 541 377

    Wysłany: 29 grudnia 2025, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczynka gratulacje! Witamy w gronie mam i psychoz , dwubiegunowek 😂

    Nayeli my nie mamy problemu z odkładaniem.

    Pierniczka ja sobie zapisałam to Wasze mleko.

    PoskromionaZlosnica faktycznie długo Ci się ta rana babrze :/ . A jak wychodzi plyn, nie możesz n to użyć srebra np NanoSilver w sprayu ?

    Nayeli lubi tę wiadomość

    1 dc - 27.02.2025
    🥚pik - 24/25.03.
    5.04.25 - ⏸️

    👣 25.11.2025 (36+6) , 2800 g , 10 pkt.

    TP 17.12.25

    age.png
  • Wilga27 Autorytet
    Postów: 1523 1016

    Wysłany: 29 grudnia 2025, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane dziękuję za kciuki 🩷
    Po 4 latach oczekiwań, 5 dni po terminie mamy naszą kochaną córunię 🩷

    4kg i 56cm. 10/10

    Poród masakryczny. Od odejścia wód do narodzin minęło 17,5h. Przez to, że była duża i troszkę średnio wstawiona w kanał było dużo ciężej. Ale podobno głównie waga. Na usg przedporodowym 3700.

    Nie bede opisywać ze szczegółami, zeby nie straszyć czytających.
    Chciałam bez medykalizacji i nacinania - skończyło się na ZZO oksytocynie, gazie i nacięciu krocza.
    Niczego nie żałuję bo i z tym zestawem myślałam, że umrę.
    Nic z tych rzeczy nie ma teraz dla mnie znaczenia 😬😍

    Nie zasnę na pewno, a nie śpię już prawie 24h. Cóż…

    Belma, Pierniczka, Ko_ala, Delfi, MadCat, Maura, Chałwa, Babsi, Nayeli, PoskromionaZłośnica, Fabregasowa, Dariana, Yuna**, taterniczka lubią tę wiadomość

    👩34 👨42


    🌿🏋🏻‍♀️🤸‍♂️🚴‍♂️

    Starania naturalne od 2021.
    W klinice od IX.2023

    4 nieudane transfery
    3 pierwsze - beta 0
    4 - 9dpt beta 51,5, 11dpt beta 49,5 ❌
    Punkcja nr 2 - 03.2025
    5 transfer 7.04 ❄️zarodek 5AA
    8dpt beta 158
    11dpt beta 635 😍
    15dpt beta 3062 🫣
    5.05 mamy ♥️
    19.05 2cm człowieczka 🌞
    6.06 4,6cm byka
    Panorama ok 🌸
    16.06 prenatalne wszystko dobrze 🥳
    11.08 połówkowe lux 😎

    age.png
  • Belma Autorytet
    Postów: 276 204

    Wysłany: 29 grudnia 2025, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga gratulacje!!! 💞 Najważniejsze że córeczka już jest z Wami, teraz nabierajcie sił!

    Wilga27 lubi tę wiadomość

  • Pierniczka Autorytet
    Postów: 533 402

    Wysłany: 29 grudnia 2025, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga gratulacje!! po tylu latach oczekiwania w końcu wyczekana ksiezniczka ❤️
    Dochodz do siebie, nie-taka-mała księżniczka niech zdrowo rośnie. Ja w szpitalu też prawie nic nie spałam, za dużo emocji🙂 w sumie dopiero od kilku nocy jestem w stanie spać więcej niż 3h na dobe
    Kiedy wychodzicie do domku?

    Wilga27 lubi tę wiadomość

    6+6 tc 7,3mm 💓
    10+3 tc 3,4cm
    13+1 tc 7,23cm prenatalne+nift 🧬
    14+3 tc 99g
    18+3 tc 246g
    21+6 tc 433g połówkowe 🧬
    22+3 tc 487g
    27+3 tc 1088g
    29+6 tc 1293g 🧬
    30+3 tc 1427g
    33+3 tc 2020g
    35+2 tc 2502g
    37+2 tc 2740g
    38+6 tc 3280g

    39+2 CC 3190g / 52 cm

    age.png
  • Gilgotek Autorytet
    Postów: 822 769

    Wysłany: 29 grudnia 2025, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga gratulacje, odpocznij! Nabieraj sił ❤️ cudownie że już razem ❤️

    Wilga27 lubi tę wiadomość

    ♥️ 2020 - 👧🏼 córeczka

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼 córeczka
    🩷 12.2025 👶🏼 córeczka

    PAI1 hetero, MTHFR hetero

    age.png
  • Delfi Autorytet
    Postów: 1155 1254

    Wysłany: 29 grudnia 2025, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga gratuluję 😊

    Wilga27 lubi tę wiadomość

    02.2024 synek 💙
    02.2025 💔 (8/9 tydz.)
    12.2025 córeczka 💖

    age.png
  • Mini94 Autorytet
    Postów: 429 326

    Wysłany: 29 grudnia 2025, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczynka i Wilga Gratulacje ❤️

    U mnie pępowina wczoraj odpadła ale cały czas krwawi i są strupy. Dzisiaj walczyłam z płaczem i rzucaniem się po łóżeczku. Nie wiem o co mu chodziło, czy ta rana go boli, bo z kupkami nie miał dzisiaj problemów. Dobrze, że kąpiele lubi to się uspokoił, nakarmiłam go i po pół godzinie usnął. Mam nadzieję, że da pospać chociaż 3 godzinki.

    Macie do polecenia jakiś przenośny podgrzewacz? Mam ogólnie neno i sprawdza się super, ale w nocy już w razy zalałam panele. Szukam czegoś bez użycia wody.

    👩🧑
    31 33

    26.03.25 ⏸️

    age.png
  • Maura Autorytet
    Postów: 560 381

    Wysłany: 30 grudnia 2025, 02:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga, gratuluję, przeszłaś sporo podczas porodu, ale najważniejsze, że jesteście już razem :)

    Wilga27 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Chałwa Autorytet
    Postów: 541 377

    Wysłany: 30 grudnia 2025, 03:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga gratulacje ! Witamy po tej stronie!

    To została jeszcze Nayeli i ktoś jeszcze.

    Mini94 ja na początku używałam czajnika z ustawianiem temperatury i to spoko, ale mam tez Nwno Savia i z niego tez korzystam w nocy.

    Wilga27, Nayeli lubią tę wiadomość

    1 dc - 27.02.2025
    🥚pik - 24/25.03.
    5.04.25 - ⏸️

    👣 25.11.2025 (36+6) , 2800 g , 10 pkt.

    TP 17.12.25

    age.png
  • Wilga27 Autorytet
    Postów: 1523 1016

    Wysłany: 30 grudnia 2025, 04:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 🩷 będę tu pisać do Was o rady, narazie dochodzimy do siebie, przez co nie odniosę się narazie do żadnej wypowiedzi :(
    Jestem jeszcze w szoku i w ogóle do mnie nie dociera, że urodziłam dziecko. 🥹

    Nayeli i Lilibeth - mocne kciuki za Was!
    Może wyrobicie się w 2025? ☺️

    Pierniczka - nic niewiem, będę się na bieżąco dowiadywać, pewnie 31/1.01 jak wszystko będzie ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2025, 04:43

    Nayeli lubi tę wiadomość

    👩34 👨42


    🌿🏋🏻‍♀️🤸‍♂️🚴‍♂️

    Starania naturalne od 2021.
    W klinice od IX.2023

    4 nieudane transfery
    3 pierwsze - beta 0
    4 - 9dpt beta 51,5, 11dpt beta 49,5 ❌
    Punkcja nr 2 - 03.2025
    5 transfer 7.04 ❄️zarodek 5AA
    8dpt beta 158
    11dpt beta 635 😍
    15dpt beta 3062 🫣
    5.05 mamy ♥️
    19.05 2cm człowieczka 🌞
    6.06 4,6cm byka
    Panorama ok 🌸
    16.06 prenatalne wszystko dobrze 🥳
    11.08 połówkowe lux 😎

    age.png
  • Szu_szu Autorytet
    Postów: 719 909

    Wysłany: 30 grudnia 2025, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczynka, Wilga gratulacje ❤️❤️

    Wilga27 lubi tę wiadomość

    👩🏻👦🏻😺😺🐶

    Starania od 6.2023, z pomocą medyczną od 01.2025

    12.03 IUI 2 podejście 🍀🤞🤞
    23.03 ⏸️
    24.03 betaHcG 213 mIU/ml
    26.03 betaHCG 577 mIU/ml

    9.04 USG wykazało 3 fasolki z serduszkami 🤯

    11.05 🍓🍓🍓 rosną, 3,87 cm, 3,85 i 3,34 cm dzieciaczków

    27.05 zdrowe dzieciaczki 🩷🩷🩵

    15.07 ekipa ma już🩵 331 g,🩷 311 g, 🩷301 g

    4.08 - połówkowe gitówa 💪

    19.08 małe pulpeciki 🩵788 g, 🩷 749 g, 🩷712 g


    4.10 Trio już na świecie 31+1
    Julian 🩵
    Florentynka 🩷
    Matylda 🩷
  • MadCat Autorytet
    Postów: 1106 896

    Wysłany: 30 grudnia 2025, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczynka, Wilga gratulacje 💚

    U nas mamy kryzys w laktacji. Coś słabo mi to mleko idzie i wczoraj już wpadłam w panikę bo młody nie sikal cały dzień. Poradziłam się koleżanki położnej i ja laktator, a on mm by sprawdzić czy nie mam oszusta. No i mam. Zrobił ze mnie smoczek. Butli wypija sporo, a w cycach mam mniej. I dlatego nie sika i całymi dniami na mnie wisi i jojczy i wgl wrzaskun 🙄 na karmieniu o 23 walnął wodnista kupę i puścił fontannę na tatusia 😂

    Także muszę jakoś rozkręcić laktacje. Dziś przyjdzie położna na pierwszą wizyte

    👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱

    18.04 cień cienia 🧐
    19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
    29.04 1 pęcherzyk 💚
    8.05 mamy serce 💓
    21.05 19 mm 💓 175 ud/min
    10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
    17.06 prenatalne wszystko ok
    14.07 zdrowy chłop
    11.08 398 g 🩵
    8.09 684 g
    6.10 1321 g kluska
    20.10 prenatalne 1993 g 🙆‍♀️
    3.11 2300 g 🐾
    24.11 2800 g 🐦
    15.12 3520 g 🐬

    Termin porodu 25. 12 👶

    25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29


    👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo

    age.png


    age.png
  • Nayeli Autorytet
    Postów: 797 2148

    Wysłany: 30 grudnia 2025, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga gratulacje!🥳❤️ tak czułam, ze masz bardzo ciężko bo dlugo nie dawałaś znać... juz to wszystko za Wami. Bądź z siebie bardzo dumna💪🏻

    Ja myślałam, ze nie przetrwam tej nocy. Miałam prądy do pośladków i pachwin przy każdym ruchu Małej. I co pare minut kłujący ból w szyjce. Brzuch i spinało i po jakimś czasie juz nie wiedzialam czy to skurcze sie zaczynają czy po prostu po badaniu sie organizm przestawia. W nocy się wyciszyło ale spałam łącznie moze ze 2 godziny. Chyba juz blisko chociaż dzisiaj jestem kompletnie bez sił...

    Wilga27 lubi tę wiadomość

    👩🏻35 👨🏼‍🦱42 🐱

    10.2024 biochem 💔

    13 cs 🤞🏼 kwiecień
    21.04 ⏸️ ❤️
    23.04 beta - 626,17 mIU/ml, prog - 52,20 ng/ml
    25.04 1479 mlU/ml
    07.05 4,6 mm Pingwinka z ❤️
    29.05 2,6 cm do kochania 🥰
    18.06 prenatalne (6,4 cm zdrowego maleństwa)🩷
    13.08 połówkowe (340 g słodkiej dziewczynki )
    10.09 670 g Skarba ❤️
    08.10 mamy już 1250 g
    29.11 1600g 🥰
    18.12 3kg bobasa🥳
    preg.png
‹‹ 638 639 640 641 642 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ