Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • Izia Ekspertka
    Postów: 159 120

    Wysłany: 27 kwietnia, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boys' mum wrote:
    Będę potrzebować dużo wolnego teraz a szefostwo jeszcze nic nie wie 🫣 mam zamiar powiedzieć pod koniec czerwca jak wrócimy z wakacji 😅🫣 haha chociaż już czasem mi przychodzi na myśl aby iść na L4 szybciej tak się źle czuje, a pacjentów w aptece trzeba obsłużyć

    Ja też wakajki w czerwcu, dlatego uzbroiłam się w cierpliwość z tym mówieniem o ciąży, żeby spokojnie móc na nie pojechać. Maj sobie w trybie 12h jeszcze będę pracować, ale w czerwcu chyba przed rozpoczęciem urlopu powiadomię dyrektora, żeby mogli już za nową osobą się rozglądać. Bo jak wrócę w lipcu i bym czasem poszła na l4, to już kolejna z działu będzie na długim urlopie i nie byłoby szans stanowiska obsadzić, a musi być 24h działające. Trochę mam rozkminę właśnie, czy w lipcu już te l4 brać, bo to mi komplikuje dorywczą pracę w sezonie ślubnym. Ciężko mi sobie teraz wyobrazić ilu parom musiałabym zakomunikować, że muszę zerwać umowę i znajdować zastępstwo. A już ślubów zagranicznych i sesji to mi szkoda komukolwiek oddawać, bo cały zeszły rok walczyłam o taki terminarz 2026. Nie mogę przeboleć, że dopiero 1stycznia wchodzi w życie ustawa o możliwości l4 na wybranym stanowisku pracy. Takie l4 nie przecina wtedy drogi w innym zawodzie/zajęciu.

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • Słoneczko🌼 Ekspertka
    Postów: 160 119

    Wysłany: 27 kwietnia, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wera1211 wrote:
    Oo a ja też chodzę do lekarza w Poznaniu i też szczerze zastanawiałam się nad dr Iciek, ze względu na opinie, ale nie wiem też w sumie jakie ma doświadczenie jako ultrasonografista i jak dobry jest we wczesnym wykrywaniu wad. Aktualnie chodzę do dr Hamid. Może ktoś ją zna? Jest w porządku?

    Niestety nie znam 🙂 Doc Iciek głównie zajmuje sie doagnostyką plodu jest kierownikiem poradni badań prenatalnych na Polnej w kwestii wad 100% pewności

    preg.png

    2023 15tc 💔👼
    2 procedury ivf
    Panorama wszystko ok dziewczynka 🩷

    FET 5.1.1 acard ,clexana ,estrofem ,lanzeto ,medargin ,prolutex 2x ,cyclogest ,duphaston ,acofil,immunoglobuliny, atosiban
    👱‍♀️32 l 🧔‍♂️ 34l
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 365 214

    Wysłany: 27 kwietnia, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    A w ogóle macie jakieś przeczucia co do płci 🤭 ?
    Ja mam przeczucie, że pozostanę dalej mamą chłopców 😜


    Może akurat odmiana tym razem 😁

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Izia Ekspertka
    Postów: 159 120

    Wysłany: 27 kwietnia, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Debris wrote:
    Cześć. Ja mam wizytę 6 maja. Robiłam badania, niestety glukozę mam podwyższoną, czeka mnie obciążenie. Mam nadzieję, że nie wyjdzie mi cukrzyca ciążowa.


    A ile Ci wyszła? Mnie 96,20 i lekarz z kliniki każe zrobić z obciążeniem. Ten z luxmedu kazał ponowić normalną.

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 389 330

    Wysłany: 27 kwietnia, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    A w ogóle macie jakieś przeczucia co do płci 🤭 ?
    Ja mam przeczucie, że pozostanę dalej mamą chłopców 😜
    Ja czuje chłopaka, chociaż marzy mi się dziewczynka 😁 ale wiadomo, żenie jest to najważniejsze 😊

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 27 kwietnia, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akacjova dziękuję dla Ciebie również gratulacje 🙂

    Akacjowa_ lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 27 kwietnia, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko dzięki popatrze. Wszytko wiem od koleżanki dlatego tym razem szukam innego lekarza 🙂

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera1211 słyszałam dobre opinie co do badań prenatalnych itd nie wiem jak kwestia prowadzenia ciąży

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 365 214

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akacjowa_ wrote:
    Ja czuje chłopaka, chociaż marzy mi się dziewczynka 😁 ale wiadomo, żenie jest to najważniejsze 😊

    A w poprzednich ciążach przeczucie Ci się sprawdziło? Co mowi kalendarz chiński?😄

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi chiński kalendarz dwa razy się sprawdził 😄 Teraz pokazuje dziewczynkę 😄

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 365 214

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Mi chiński kalendarz dwa razy się sprawdził 😄 Teraz pokazuje dziewczynkę 😄
    No to do trzech razy sztuka 😀✊ z którego patrzysz?
    Sa jakieś kalkulatory, z każdej strony co innego pokazuje 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia, 18:21

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 771

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Mi chiński kalendarz dwa razy się sprawdził 😄 Teraz pokazuje dziewczynkę 😄
    Mi chlopca i z synem tez pokazał chlopca tylko wtedy ja od początku czułam ze bedzie syn a tu nic zero ani pici pici przeczucia 😂

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa12 wrote:
    No to do trzech razy sztuka 😀✊ z którego patrzysz?
    Sa jakieś kalkulatory, z każdej strony co innego pokazuje 🤣
    Jak wpiszesz "chiński kalendarz płci" to w grafice pokazuje mi się pierwszy z Pinterest, w lewym górnym rogu jest napis Dzidziusiowo pl - na ten patrzyłam 😄

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Mama Antosia Przyjaciółka
    Postów: 88 66

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    A w ogóle macie jakieś przeczucia co do płci 🤭 ?
    Ja mam przeczucie, że pozostanę dalej mamą chłopców 😜
    Też czuję że będzie syn ale mam nadzieję jednak na córkę. Tą ciążę przechodzę zupełnie inaczej może jednak będzie zmiana płci. Sprawdzałam kalendarz chiński i wyszła dziewczynka. W rodzinie też mi mówią że będzie parka. Zobaczymy 😁

    👶🏽 𝓐𝓷𝓽𝓸𝓼 21.07.2025
    ⏸️ 07.04.2026

    age.png

    preg.png
  • Słoneczko🌼 Ekspertka
    Postów: 160 119

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko🌼 wrote:
    Niestety nie znam 🙂 Doc Iciek głównie zajmuje sie doagnostyką plodu jest kierownikiem poradni badań prenatalnych na Polnej w kwestii wad 100% pewności

    My się umówiliśmy do około 15 tc zostaje u obecnego lekarza ze względu na ogrom leków aby posdchodzić z dawek później przechodzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia, 19:05

    preg.png

    2023 15tc 💔👼
    2 procedury ivf
    Panorama wszystko ok dziewczynka 🩷

    FET 5.1.1 acard ,clexana ,estrofem ,lanzeto ,medargin ,prolutex 2x ,cyclogest ,duphaston ,acofil,immunoglobuliny, atosiban
    👱‍♀️32 l 🧔‍♂️ 34l
  • Słoneczko🌼 Ekspertka
    Postów: 160 119

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje chłopca nie wiem czy to prawda słyszałam, że dziewczynki odbierają mamie urodę 🤪🤔

    preg.png

    2023 15tc 💔👼
    2 procedury ivf
    Panorama wszystko ok dziewczynka 🩷

    FET 5.1.1 acard ,clexana ,estrofem ,lanzeto ,medargin ,prolutex 2x ,cyclogest ,duphaston ,acofil,immunoglobuliny, atosiban
    👱‍♀️32 l 🧔‍♂️ 34l
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 27 kwietnia, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Antosia wrote:
    Też czuję że będzie syn ale mam nadzieję jednak na córkę. Tą ciążę przechodzę zupełnie inaczej może jednak będzie zmiana płci. Sprawdzałam kalendarz chiński i wyszła dziewczynka. W rodzinie też mi mówią że będzie parka. Zobaczymy 😁
    O to u mnie dwie ciąże były całkiem różne a jednak płeć ta sama 😄 Ale kto wie, może chiński kalendarz jednak ma rację 😜

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 365 214

    Wysłany: 27 kwietnia, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Jak wpiszesz "chiński kalendarz płci" to w grafice pokazuje mi się pierwszy z Pinterest, w lewym górnym rogu jest napis Dzidziusiowo pl - na ten patrzyłam 😄
    To sue patrzy na lata skończone czy rocznikowo?
    Co w przypadku, gdy doszło do zapłodnienia na tydzień przed urodzinami?🤣🤣🤣

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 27 kwietnia, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa12 wrote:
    To sue patrzy na lata skończone czy rocznikowo?
    Co w przypadku, gdy doszło do zapłodnienia na tydzień przed urodzinami?🤣🤣🤣
    Patrzy się na skończone 😜 Tydzień przed urodzinami raczej też 😄 U mnie 2 tygodnie po urodzinach 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia, 19:31

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 365 214

    Wysłany: 27 kwietnia, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Patrzy się na skończone 😜 Tydzień przed urodzinami raczej też 😄 U mnie 2 tygodnie po urodzinach 😄
    To jak skończone to mi chłopak wychodzi, trzeci😆

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ