Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • Słoneczko🌼 Ekspertka
    Postów: 160 119

    Wysłany: 9 maja, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kolejna wizyta u prowadzącego 13 maja ,26 maja prenatalne

    preg.png

    2023 15tc 💔👼
    2 procedury ivf
    Panorama wszystko ok dziewczynka 🩷

    FET 5.1.1 acard ,clexana ,estrofem ,lanzeto ,medargin ,prolutex 2x ,cyclogest ,duphaston ,acofil,immunoglobuliny, atosiban
    👱‍♀️32 l 🧔‍♂️ 34l
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 9 maja, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2019 wrote:
    Mnie nie ma wogole 😅
    Juz dopisuje podaj jeszcze termin porodu ❤️

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 718 597

    Wysłany: 9 maja, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    Juz dopisuje podaj jeszcze termin porodu ❤️
    Dziękuję ❤️ 23.12 termin porodu

    Angela1108 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 366 214

    Wysłany: 9 maja, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell trzymam mocno kciuki ✊

    Mnie opryszczka wyskoczyła koło ust,wyglądam, jak siedem nieszczęść 🤬

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Mira.huntrix Przyjaciółka
    Postów: 109 69

    Wysłany: 9 maja, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa12 wrote:
    Bluebell trzymam mocno kciuki ✊

    Mnie opryszczka wyskoczyła koło ust,wyglądam, jak siedem nieszczęść 🤬

    Też miałam opryszczkę, dostałam heviran od ginekologa, konsultowane z dwoma innymi (jestem przewrażliwiona i wolałam skonsultować to też z innymi lekarzami czy na pewno można :p ) ale przyklejałam plastry i nie zdążyła się rozwinąć i po dwóch dniach nie było śladu :) wzięłam trzy dawki heviranu bo lekarz powiedział że jak zniknęła to nie ma sensu obciążać organizmu tabletkami bo i tak dużo ich przyjmuję . A plasterki to jakieś koreańskie z rosmana na wypryski :)

    Ja: '90 Mąż: '87

    IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok

    4-6.2025. 2 IUI ❌

    07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA

    09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
    10 dpt beta 0,2

    Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%

    2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
    5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem

    Marzec naturals czekając na transfer
    10dpo 21, 11dpo 45,
    preg.png
  • bluebell Autorytet
    Postów: 446 222

    Wysłany: 9 maja, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki, 3017 😞 we wtorek było 2570 w czwartek 2720 czy jakos tak. Czyli dalej zle rośnie. Odstawię dziś te luteinę i nie będę podtrzymywać na siłę

    Starania od 06.2022

    👩🏼 34

    Kwiecien 2024 1 IUI 😭
    Maj 2024 2 IUI 🥳🙏🏻
    Luty 2025 🍼👶❤️ synek

    21.04.2026 II
    13.05.2026 6+3 puste jajo
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 366 214

    Wysłany: 9 maja, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira.huntrix wrote:
    Też miałam opryszczkę, dostałam heviran od ginekologa, konsultowane z dwoma innymi (jestem przewrażliwiona i wolałam skonsultować to też z innymi lekarzami czy na pewno można :p ) ale przyklejałam plastry i nie zdążyła się rozwinąć i po dwóch dniach nie było śladu :) wzięłam trzy dawki heviranu bo lekarz powiedział że jak zniknęła to nie ma sensu obciążać organizmu tabletkami bo i tak dużo ich przyjmuję . A plasterki to jakieś koreańskie z rosmana na wypryski :)

    Ja smaruje heviranem,to też w porę i się nie rozprzestrzenila,aż tak😑 ale ciekawostka, w każdej ciąży miałam na początku, tylko z chłopakami miałam juz w okolicach testu, to mój znak rozpostrzegawaczy 😆

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Ritaaa Koleżanka
    Postów: 58 88

    Wysłany: 9 maja, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Mam wyniki, 3017 😞 we wtorek było 2570 w czwartek 2720 czy jakos tak. Czyli dalej zle rośnie. Odstawię dziś te luteinę i nie będę podtrzymywać na siłę

    Tak bardzo mi przykro 🥺😥
    Ściskam mocno 🫂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 18:07

    5.04 : ⏸️
    8.04 : beta 170, prog 56
    10.04 : beta 360, prog 44
    13.04 : beta 1250, prog 49
    20.04 : beta 10 329, prog 47

    14.04 : Widoczny pęcherzyk na USG
    26.04 : Bijące Serduszko 💚
    12.05 : 2,31 🫒
    26.05 : 3,81 🍒
    09.06 : 6,1 🍓

    💔Marzec 2025 : Poronienie zatrzymane 9tyg
    💔 Paź 2025 : Ciąża pozamaciczna, laparoskopia
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 366 214

    Wysłany: 9 maja, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Mam wyniki, 3017 😞 we wtorek było 2570 w czwartek 2720 czy jakos tak. Czyli dalej zle rośnie. Odstawię dziś te luteinę i nie będę podtrzymywać na siłę
    Przykro mi bardzo 😢😢😢

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 116 93

    Wysłany: 9 maja, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś wróciłam z wakacji ;)

    Rosalinda lubi tę wiadomość

  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 366 214

    Wysłany: 9 maja, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blancaa12 wrote:
    Ja dziś wróciłam z wakacji ;)
    I jak było? :)

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 9 maja, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Mam wyniki, 3017 😞 we wtorek było 2570 w czwartek 2720 czy jakos tak. Czyli dalej zle rośnie. Odstawię dziś te luteinę i nie będę podtrzymywać na siłę
    Przykro mi bardzo 😞

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 362 414

    Wysłany: 9 maja, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Mam wyniki, 3017 😞 we wtorek było 2570 w czwartek 2720 czy jakos tak. Czyli dalej zle rośnie. Odstawię dziś te luteinę i nie będę podtrzymywać na siłę

    Przytulam bardzo mocno,tak bardzo mi przykro 😭

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 116 93

    Wysłany: 9 maja, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa12 wrote:
    I jak było? :)
    Wypoczęłam pogoda się udało. Dobry odpoczynek

  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 9 maja, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Mam wyniki, 3017 😞 we wtorek było 2570 w czwartek 2720 czy jakos tak. Czyli dalej zle rośnie. Odstawię dziś te luteinę i nie będę podtrzymywać na siłę
    Bardzo mi przykro 💔

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 718 597

    Wysłany: 9 maja, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Mam wyniki, 3017 😞 we wtorek było 2570 w czwartek 2720 czy jakos tak. Czyli dalej zle rośnie. Odstawię dziś te luteinę i nie będę podtrzymywać na siłę
    Nie wiem co napisać tak mi przykro 😔

    preg.png
  • Izia Ekspertka
    Postów: 160 120

    Wysłany: 9 maja, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell trzymaj się💔

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • Mira.huntrix Przyjaciółka
    Postów: 109 69

    Wysłany: 10 maja, 04:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Mam wyniki, 3017 😞 we wtorek było 2570 w czwartek 2720 czy jakos tak. Czyli dalej zle rośnie. Odstawię dziś te luteinę i nie będę podtrzymywać na siłę
    Przykro mi :( to boli ale lepiej na tym etapie niż późniejszym, chociaż ja i tak bym miała jeszcze nadzieje bo rośnie

    Ja: '90 Mąż: '87

    IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok

    4-6.2025. 2 IUI ❌

    07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA

    09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
    10 dpt beta 0,2

    Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%

    2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
    5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem

    Marzec naturals czekając na transfer
    10dpo 21, 11dpo 45,
    preg.png
  • Mama Antosia Przyjaciółka
    Postów: 88 66

    Wysłany: 10 maja, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    Dziewczyny jak macie juz terminy prenatalnych to podajcie tam na pierwszą stronę juz wpisuje
    Jak kogoś jeszcze gdzieś dopisać to proszę upominajcie sie
    Nie wiem czy mnie dopisałaś ale mam 11.06 prenatalne a poród na 21.12 bo mi się przesunął

    👶🏽 𝓐𝓷𝓽𝓸𝓼 21.07.2025
    ⏸️ 07.04.2026

    age.png

    preg.png
  • PsychoKłaczek Znajoma
    Postów: 24 32

    Wysłany: 10 maja, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell trzymaj się tam!

    dziewczyny dopiero nadrobiłam, mój organizm chyba odreagowywał stres,bo odrzuciło mnie od czytania jakichkolwiek informacji o ciązy iii przerzuciło mnie na... sprzątanie. Matko jedyna, nigdy nie miałam takiej fazy jak teraz. Mąż ma lekki mindfuck bo nie wie co się zadziało xd

    Co do tej lekarki to próbowałam napisać opinie na znanym, ale nie chciało mi jej wstawic *ciekawe*...
    Ogólnie trochę sie przestraszyłam, bo ona niestety pracuje w szpitalu, w którym będę chciała rodzić, no nic będę się modlić, żeby wtedy nie było jej na dyżurze...

    Jak się trzymacie, któraś też doświadcza przymusu porządkowania, bo bardzo mnie to zaciekawilo?
    Dobrej niedzieli wszytskim!

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ