Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 10 maja, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Antosia wrote:
    Nie wiem czy mnie dopisałaś ale mam 11.06 prenatalne a poród na 21.12 bo mi się przesunął
    Tak termin porodu juz mialam nowy a na prenatalne juz wpisuje

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 10 maja, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerkajcie tam na pierwszą stronę i sie upominajcie mi czasami program cos usunie podczas zmiany i moge nie zauważyć. Czasami moge 0rzeoczyc jakiś wpis to piszcie ja uzupełnienie wtedy

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3258 5383

    Wysłany: 10 maja, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell bardzo mi przykro 💔

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 10 maja, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mi kupił Denudin na mdłości - powiem Wam, że już po pierwszej dawce jest lepiej, także polecam 🙂

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Gosia9901 Koleżanka
    Postów: 52 51

    Wysłany: 10 maja, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy brała któraś z was Xonvea? Lekarz mi przepisał ale nie jestem pewna czy zażywać bo ponoć uzależnia 🤔

  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 10 maja, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9901 wrote:
    A czy brała któraś z was Xonvea? Lekarz mi przepisał ale nie jestem pewna czy zażywać bo ponoć uzależnia 🤔
    Ja nie brałam mi narazie wystarczaja kropelki mozna brac 2x dziennie ja biorę tylko na wieczór chociaż dzisiaj jakos mnie męczy i w dzień ale znosnie. Ja mam problemy bardziej z zadyszkami i kolataniami serca chyba musze iść do kardiologa bo ewidentnie cos jest nie tak

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 10 maja, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell przykro mi bardzo

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 10 maja, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj mialam swój ślub☺️
    Ceremonia się udała. Bylo skromnie, bo tylko my, nasza corka i nasi rodzice (nasi rodzice byli świadkami). Później zjedliśmy obiad w restauracji wszyscy razem. Trochę było ciężko, bo Laura broiła dużo. W drodze do domu zasnęła na drzemkę a wstała z takim rykiem, że 1,5h uspokoić się nie mogła.
    Wieczór tez był ciężki z nią.
    Pewnie duzo emocji, duzo wrażeń.

    Rosalinda, Ritaaa, Justi2019, Izia lubią tę wiadomość

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 10 maja, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xonvea bardzo pomaga. Nigdy nie brałam, ale jesli zajdzie potrzeba to zacznę brać natychmiast. Jedna z moich koleżanek z grupy Październik 2024 brała az do końca ciąży, bo jak odstawiała to wracały ostre mdłości i wymioty. Dzidziusia urodziła zdrowego, a po porodzie bez problemu lek odstawiła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 16:48

    Ritaaa lubi tę wiadomość

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Gosia9901 Koleżanka
    Postów: 52 51

    Wysłany: 10 maja, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Xonvea bardzo pomaga. Nigdy nie brałam, ale jesli zajdzie potrzeba to zacznę brać natychmiast. Jedna z moich koleżanek z grupy Październik 2024 brała az do końca ciąży, bo jak odstawiała to wracały ostre mdłości i wymioty. Dzidziusia urodziła zdrowego, a po porodzie bez problemu lek odstawiła.



    No właśnie czytałam że problem jest z odstawieniem później ale wizja jeszcze conajmniej kilku tygodni mnie przeraża więc chyba zaczne sobie od dwóch tabletek i bede obserwować 😬


    Gratuluję ślubu ❤️ też mam urwisa z 2024 i wiem jak te dzieciaczki dają teraz popalić 😂 u nas bunt dwulatka pęlną parą 🫠

    Hera098 lubi tę wiadomość

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3258 5383

    Wysłany: 10 maja, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Ja wczoraj mialam swój ślub☺️
    Ceremonia się udała. Bylo skromnie, bo tylko my, nasza corka i nasi rodzice (nasi rodzice byli świadkami). Później zjedliśmy obiad w restauracji wszyscy razem. Trochę było ciężko, bo Laura broiła dużo. W drodze do domu zasnęła na drzemkę a wstała z takim rykiem, że 1,5h uspokoić się nie mogła.
    Wieczór tez był ciężki z nią.
    Pewnie duzo emocji, duzo wrażeń.

    Gratulacje 🥳

    Mój synek też z 2024 i ogólnie jest super ale jak momentami wjeżdża bunt dwulatka to jest wesoło 😆

    Hera098 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 10 maja, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Ja wczoraj mialam swój ślub☺️
    Ceremonia się udała. Bylo skromnie, bo tylko my, nasza corka i nasi rodzice (nasi rodzice byli świadkami). Później zjedliśmy obiad w restauracji wszyscy razem. Trochę było ciężko, bo Laura broiła dużo. W drodze do domu zasnęła na drzemkę a wstała z takim rykiem, że 1,5h uspokoić się nie mogła.
    Wieczór tez był ciężki z nią.
    Pewnie duzo emocji, duzo wrażeń.
    Gratuluję wszystkiego najlepszego ❤️

    Hera098 lubi tę wiadomość

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 366 214

    Wysłany: 10 maja, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Her gratulacje i wszystkiego dobrego dla Was😊
    Dzieci jak przebodźcowane to dają popalić 🙈 mój 3 latek jak się odpala to nie idzie go uspokoić, najlepiej go zostawić na chwilę samego i zaraz się uspokaja i zapomina, ze przed paroma minutami zrobił drama stulecia😬

    No dobra,kto wizytuje po niedzieli?
    Ja się zgłaszam, bo wizyta juz jutro i jest stres

    Hera098 lubi tę wiadomość

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 10 maja, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa12 wrote:
    Her gratulacje i wszystkiego dobrego dla Was😊
    Dzieci jak przebodźcowane to dają popalić 🙈 mój 3 latek jak się odpala to nie idzie go uspokoić, najlepiej go zostawić na chwilę samego i zaraz się uspokaja i zapomina, ze przed paroma minutami zrobił drama stulecia😬

    No dobra,kto wizytuje po niedzieli?
    Ja się zgłaszam, bo wizyta juz jutro i jest stres

    Ja wizytuje po niedzieli ☺️ W końcu pierwsza wizyta u mojej prowadzącej. Pojedziemy razem z mężem (jeju jak dziwnie to sie pisze, bo z przyzwyczajenia mam ochotę napisac "narzeczony"😂). Mam nadzieję, że usłyszymy w końcu serduszko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 19:30

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 362 414

    Wysłany: 10 maja, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wizytę mam w środę,boję się strasznie 😞 nie mogę zebrać myśli, raz wierzę że jest oki i zarodek się pojawił i będzie ♥️ , a za chwilę że nic z tego nie będzie i ryczę😕

    🍀🙏🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞🤞

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 10 maja, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz tyle wytrzymałam to do 19 wytrzymam plamien l/ brudzen narazie nie ma za to mdlosci niestety tak chodzę i próbuje cos jesc zeby ich nie bylo niestety skutek dzisiaj odwrotny że zjem i mi mega ciężko sie robi.

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 10 maja, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolami wrote:
    Ja wizytę mam w środę,boję się strasznie 😞 nie mogę zebrać myśli, raz wierzę że jest oki i zarodek się pojawił i będzie ♥️ , a za chwilę że nic z tego nie będzie i ryczę😕

    🍀🙏🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞🤞
    Wierzę że będzie dobrze trzymam mocno kciuki zeby bylo ❤️ albo dwa bo chyba nie mamy bliźniaków na wątku 🥰

    Wiolami lubi tę wiadomość

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 366 214

    Wysłany: 10 maja, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    Wierzę że będzie dobrze trzymam mocno kciuki zeby bylo ❤️ albo dwa bo chyba nie mamy bliźniaków na wątku 🥰

    No właśnie chyba nie mamy,a często się trafiają:)
    Ja na początku się obawiałam, że może będą, bo miałam wysoki przyrost bhcg w 48h,ale był jeden pęcherzyk na szczęście te półtorej tygodnia temu ;)

    Wiolami wszystkie kciuki na pokład, czekamy✊✊✊

    Wiolami lubi tę wiadomość

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Ritaaa Koleżanka
    Postów: 58 88

    Wysłany: 10 maja, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wybieram we wtorek, stresik też mały jest, ale raczej jestem spokojna 😇 / staram się kierować metodą męża który mówi, że będziemy reagować na bieżąco, nie możemy się stresować do przodu 🙏

    Co do objawów, to oprócz mdłości, od wczoraj czuję taką "gulę" w gardle, ciężej się przez to oddycha, ogólnie tak słabo trochę, czuję ciężkość 😬

    Hera098, Myszkaaa20 lubią tę wiadomość

    5.04 : ⏸️
    8.04 : beta 170, prog 56
    10.04 : beta 360, prog 44
    13.04 : beta 1250, prog 49
    20.04 : beta 10 329, prog 47

    14.04 : Widoczny pęcherzyk na USG
    26.04 : Bijące Serduszko 💚
    12.05 : 2,31 🫒
    26.05 : 3,81 🍒
    09.06 : 6,1 🍓

    💔Marzec 2025 : Poronienie zatrzymane 9tyg
    💔 Paź 2025 : Ciąża pozamaciczna, laparoskopia
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 718 597

    Wysłany: 10 maja, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Ja wczoraj mialam swój ślub☺️
    Ceremonia się udała. Bylo skromnie, bo tylko my, nasza corka i nasi rodzice (nasi rodzice byli świadkami). Później zjedliśmy obiad w restauracji wszyscy razem. Trochę było ciężko, bo Laura broiła dużo. W drodze do domu zasnęła na drzemkę a wstała z takim rykiem, że 1,5h uspokoić się nie mogła.
    Wieczór tez był ciężki z nią.
    Pewnie duzo emocji, duzo wrażeń.
    Gratulacje, wszystkiego najlepszego ❤️

    Hera098 lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ