Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 368 215

    Wysłany: 12 maja, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    O ciekawe, ja nawet nie pamiętam ile miałam z chłopcami 😄

    A sprawdziła Wam się teoria Ramziego? Że jak po prawej stronie to chłopiec, po lewej dziewczynka? U mnie starszy syn był po prawej, młodszy na środku ale lekko z prawej i teraz trzeci bobas po prawej 😅

    Coś słyszałam o tym😅😅 ale chodzi o to po której stronie jest kosmówka? Ten obraz usg co mamy jest odwrócony czy nie? Na dwoje babka wróżyła🤣
    Jeśli chodzi o dolegliwości to podobne mam jak z chłopakami🤔

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 362 414

    Wysłany: 12 maja, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Dziewczyny ja niestety się żegnam z watkiem, leżę na oddziale, niestety puste jajo :) życzę nudnych ciąż !

    Kochana bardzo mi przykro 😭 Życzę Wam teraz dużo spokoju,przytulam z całych sił 😘

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Buzoloka Koleżanka
    Postów: 52 61

    Wysłany: 12 maja, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa12 wrote:
    Coś słyszałam o tym😅😅 ale chodzi o to po której stronie jest kosmówka? Ten obraz usg co mamy jest odwrócony czy nie? Na dwoje babka wróżyła🤣
    Jeśli chodzi o dolegliwości to podobne mam jak z chłopakami🤔
    Dołączę się do pytania jak to wygląda z obrazem z usg?

  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 12 maja, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno dopochwowe nie jest odwrócone, a przez brzuch tak 😛

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 368 215

    Wysłany: 12 maja, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Dziewczyny ja niestety się żegnam z watkiem, leżę na oddziale, niestety puste jajo :) życzę nudnych ciąż !

    Tak bardzo mi przykro :( trzymaj się mocno😢

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 718 598

    Wysłany: 12 maja, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Dziewczyny ja niestety się żegnam z watkiem, leżę na oddziale, niestety puste jajo :) życzę nudnych ciąż !
    Bardzo mi przykro, trzymaj się ❤️

    preg.png
  • Justi2019 Autorytet
    Postów: 718 598

    Wysłany: 12 maja, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa12 wrote:
    A w ogóle skąd jesteście?
    Ja świetokrzyskie , poród jeśli Bóg da będzie w Kielcach

    preg.png
  • Ritaaa Koleżanka
    Postów: 58 88

    Wysłany: 12 maja, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Dziewczyny ja niestety się żegnam z watkiem, leżę na oddziale, niestety puste jajo :) życzę nudnych ciąż !

    Bardzo mi przykro, trzymaj się 🫂
    Życzę zdrowej i spokojnej ciąży w niedługim czasie 🙏

    5.04 : ⏸️
    8.04 : beta 170, prog 56
    10.04 : beta 360, prog 44
    13.04 : beta 1250, prog 49
    20.04 : beta 10 329, prog 47

    14.04 : Widoczny pęcherzyk na USG
    26.04 : Bijące Serduszko 💚
    12.05 : 2,31 🫒
    26.05 : 3,81 🍒
    09.06 : 6,1 🍓

    💔Marzec 2025 : Poronienie zatrzymane 9tyg
    💔 Paź 2025 : Ciąża pozamaciczna, laparoskopia
  • Ritaaa Koleżanka
    Postów: 58 88

    Wysłany: 12 maja, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie, dzidziuś ładnie urósł - 2,31cm, tętno 181 😇, termin porodu przeskoczył o jeden dzień do przodu 15.12 ☺️
    Niestety krwiaki dalej są, ale leżenie popłaca i na USG były już szare - czyli zaczynają się wchłaniać, więc muszę leżeć dalej..
    A propos współżycia, mi tego bardzo brakuje, ale zakaz ze względu na krwiaki, więc się tego bardzo trzymamy.
    Dolegliwości dość mocne, nie wymiotuje, ale czasami naprawdę z trudem się powstrzymuje, kolejna wizyta 26.05, a prenatalne 5 czerwca 😊

    Rosalinda, Alora, przyszłamama96, Wiolami, Cerva, Justi2019, Myszkaaa20, Minimalti lubią tę wiadomość

    5.04 : ⏸️
    8.04 : beta 170, prog 56
    10.04 : beta 360, prog 44
    13.04 : beta 1250, prog 49
    20.04 : beta 10 329, prog 47

    14.04 : Widoczny pęcherzyk na USG
    26.04 : Bijące Serduszko 💚
    12.05 : 2,31 🫒
    26.05 : 3,81 🍒
    09.06 : 6,1 🍓

    💔Marzec 2025 : Poronienie zatrzymane 9tyg
    💔 Paź 2025 : Ciąża pozamaciczna, laparoskopia
  • Buzoloka Koleżanka
    Postów: 52 61

    Wysłany: 12 maja, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Podobno dopochwowe nie jest odwrócone, a przez brzuch tak 😛
    Ciekawe w sumie bo skuteczność różna z tego co widziałam. Mi się od razu kojarzy ta teoria z obrączka nad brzuchem.

  • Buzoloka Koleżanka
    Postów: 52 61

    Wysłany: 12 maja, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritaaa wrote:
    Ja już po wizycie, dzidziuś ładnie urósł - 2,31cm, tętno 181 😇, termin porodu przeskoczył o jeden dzień do przodu 15.12 ☺️
    Niestety krwiaki dalej są, ale leżenie popłaca i na USG były już szare - czyli zaczynają się wchłaniać, więc muszę leżeć dalej..
    A propos współżycia, mi tego bardzo brakuje, ale zakaz ze względu na krwiaki, więc się tego bardzo trzymamy.
    Dolegliwości dość mocne, nie wymiotuje, ale czasami naprawdę z trudem się powstrzymuje, kolejna wizyta 26.05, a prenatalne 5 czerwca 😊
    Gratuluję 🥰 niech rośnie zdrowo

    Ritaaa lubi tę wiadomość

  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 12 maja, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritaaa wrote:
    Ja już po wizycie, dzidziuś ładnie urósł - 2,31cm, tętno 181 😇, termin porodu przeskoczył o jeden dzień do przodu 15.12 ☺️
    Niestety krwiaki dalej są, ale leżenie popłaca i na USG były już szare - czyli zaczynają się wchłaniać, więc muszę leżeć dalej..
    A propos współżycia, mi tego bardzo brakuje, ale zakaz ze względu na krwiaki, więc się tego bardzo trzymamy.
    Dolegliwości dość mocne, nie wymiotuje, ale czasami naprawdę z trudem się powstrzymuje, kolejna wizyta 26.05, a prenatalne 5 czerwca 😊
    Super, że bobasek tak pięknie rośnie 🥰

    Ritaaa lubi tę wiadomość

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 12 maja, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buzoloka wrote:
    Ciekawe w sumie bo skuteczność różna z tego co widziałam. Mi się od razu kojarzy ta teoria z obrączka nad brzuchem.
    Z tymi wszystkimi teoriami to twórcy twierdzą, że conajmniej 90% skuteczności a wychodzi różnie 😄

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Izia Ekspertka
    Postów: 161 120

    Wysłany: 12 maja, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell przykro mi:(

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 368 215

    Wysłany: 12 maja, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritaaa wrote:
    Ja już po wizycie, dzidziuś ładnie urósł - 2,31cm, tętno 181 😇, termin porodu przeskoczył o jeden dzień do przodu 15.12 ☺️
    Niestety krwiaki dalej są, ale leżenie popłaca i na USG były już szare - czyli zaczynają się wchłaniać, więc muszę leżeć dalej..
    A propos współżycia, mi tego bardzo brakuje, ale zakaz ze względu na krwiaki, więc się tego bardzo trzymamy.
    Dolegliwości dość mocne, nie wymiotuje, ale czasami naprawdę z trudem się powstrzymuje, kolejna wizyta 26.05, a prenatalne 5 czerwca 😊
    Pięknie rośnie i tez piękna akcja serca💜 gratuluję 💜
    Odpoczywaj i oby się całkiem wchłonęły✊✊✊

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 368 215

    Wysłany: 12 maja, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalinda wrote:
    Podobno dopochwowe nie jest odwrócone, a przez brzuch tak 😛

    Google mówi, że jak po lewej stronie to dziewczyna, po prawej chłopak, a jak wejdę w te grafiki to na każdym usg jest odwrotnie, po lewej boy, po prawej girl😆

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Alora Koleżanka
    Postów: 52 46

    Wysłany: 12 maja, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Dziewczyny ja niestety się żegnam z watkiem, leżę na oddziale, niestety puste jajo :) życzę nudnych ciąż !

    Bardzo mi przykro, że przez to przechodzisz 🫂🫂 Życzę ci dużo sił psychicznych i szybkiego powrotu do owocnych starań.

    preg.png
  • Alora Koleżanka
    Postów: 52 46

    Wysłany: 12 maja, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A odpowiadając na pytanie skąd jestesmy, to ja jestem z mazowieckiego.

    Rita gratuluję i mam nadzieję, że na kolejnym usg nie będzie śladu po krwiakach i będziesz mogła się trochę więcej poruszać. To musi być ciężkie takie lezenie, mam nadzieję, że chociaż nadrobiłas jakieś ciekawe seriale :P

    Ritaaa lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3466 6317

    Wysłany: 12 maja, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Bluebell trzymaj się 🥺

    Ja też w sumie nie wiem jak z tą teorią Ramziego i wydaje mi się, że to totalnie nie ma pokrycia. U mnie wyglądało to teraz tak, nie wiem która to jest strona. 😂
    Wstawiam Wam fotkę z 6+0 i 7+6 i na każdym jest po innej. 😂 oba USG dopochwowe. Jedynie co to na tym późniejszym USG lekarka zasugerowała, że ze względu na to gdzie tworzy się kosmówka bardzo możliwe, że łożysko będzie na przedniej ścianie. W poprzedniej ciąży też miałam na przedniej.

    IMG-6632.jpg
    IMG-6635.jpg

    Ja co do mdłości to mam je najgorsze w nocy. W poprzedniej ciąży w ogóle tego nie było. 😳 a teraz potrafią mnie wybudzać. Dziś aż miałam torsje tylko nie miałam czym wymiotować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 19:25

    Ritaaa, Marti126, przyszłamama96 lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Marti126 Koleżanka
    Postów: 34 29

    Wysłany: 12 maja, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) widzę ze mamy nowy wątek?
    Mam nadzieje że wszystko u każdej z Was dobrze i maleństwa rosną zdrowo💗
    Ja 09.05 mialam usg potwierdzające i termin z usg idealnie sie pokrywa z terminem z okresu czyli 6+2tyg, bylo juz serduszko- byłam pod wrażeniem ze usg przez powłoki brzuszne i tak idealnie wszystko widać 😍

    Jak czesto chodźcie na usg?
    W UK mamy tylko 2 usg (jesli wszystko jest prawidlowo) więc bede chodzic dodatkowo prywatnie

    przyszłamama96, Ritaaa, Wiolami, Cerva, Justi2019 lubią tę wiadomość

    11.10.08- córka
    06.04.11- syn
    17.05.16- córka
    31.12.26- w oczekiwaniu na maleństwo numer 4❤️

    4w4days BHCG 1564.4
    6w2days pierwsze usg- potwierdzone 💗
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ