Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 771

    Wysłany: 28 kwietnia, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Antosia wrote:
    Obserwuj teraz czy się zatrzymało czy leci więcej ja dziś się podcierałam papierem toaletowym i też zauważyłam krew ale nitki narazie nie ma co panikować jeszcze kaszle to może od tego ciśnienia w brzuchu jak mnie dusi 🥲
    No narazie nie leci jest jakieś minimalne brudzenie ale narazie nic wiecej sie nie dzieje. Kaszel tez mam straszny pozostało po rsv.

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 771

    Wysłany: 28 kwietnia, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9901 wrote:
    Ja miałam w poprzedniej ciąży podobnie. Nagle ze mnie chlusnęło i krwawiłam kilka dni a potem już na brązowo. Lekarz mi powiedział że gdzieś sie zatrzymała stara krew jeszcze z poprzedniej miesiączki i teraz sie opróżnia no i faktycznie po chyba dwóch tygodniach przeszło. Jeśli nie masz skurczy brzucha ani skrzepów to wszystko powinno być dobrze 😊Z kolei po poronieniach najpierw miałam obfite brązowe plamienia a potem już krew ze skurczami więc łatwo było to rozróżnić 😊
    No właśnie jest inaczej niż przy wczesniejszych poronieniach dlatego nie panikowałam ale jakiś tam niepokuj jest

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 365 214

    Wysłany: 28 kwietnia, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    No właśnie jest inaczej niż przy wczesniejszych poronieniach dlatego nie panikowałam ale jakiś tam niepokuj jest


    Mam nadzieję, że wszystko będzie ok✊✊✊

    Cerva super wieści 🙌

    Hej :) ja tez z tych przeziębionych, cała zimę nic tak teraz się przyplątałp, najpierw starszy, potem młodszy, no i mamusia na końcu 🙈
    Im bliżej wizyty tym większy stresik, juz jutro🙈 oprócz zmęczenia to na razie nic więcej bardzo się nie dzieje

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3258 5383

    Wysłany: 28 kwietnia, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☕
    Ja mojego maluszka ponad 13kg 🤣 staram się nie nosić po tym plamieniu, ale tak w 100% się to nie udaje wiadomo, poprostu tłumacze że nosić może tata i często odpuszcza 😁

    Mi znowu dokucza alergia na pyłki, oczy łzawią, kicham co chwilę a mój synek mógłby cały dzień na dworze spędzić 😅

    Angela a masz możliwość jednak to sprawdzić na wizycie ? Ja pewnie bym poszła dla spokoju głowy.

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Fermina Autorytet
    Postów: 3129 5977

    Wysłany: 28 kwietnia, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie jak pękły wam krwiaczki jak to wyglądało?
    Bo w nocy poleciała ze mnie krew bez skrzepów brzuch nie boli objawy nie ustały rano jak wstałam tez jeszcze troche poleciało.

    Ja bym jechała na SOR sprawdzić.

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 - 👶🏼

    1cs o 4 bobasa.
    09.04 ⏸️ beta: 11.28
    11.04 beta: 39.47 prog: 23.9
    15.04 beta: 418,41 prog: 27,5 😍
    05.05 - ❤️ + crl: 1.05cm💗
    26.06 - wizyta
    15.06 - prenatalne I trym

    preg.png
  • Rosalinda Autorytet
    Postów: 515 405

    Wysłany: 28 kwietnia, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambari wrote:
    Dzień dobry ☕ u nas przyplątała się choroba, idę dziś z młodym do lekarza i siedzę na opiece. On chory to marudny. Mi Z nosa mi leci, kaszle, głowa boli a teraz to już za dużo wziąć nie można. Mam nadzieję, że to jakoś negatywnie nie wpłynie na Okruszka.
    No i ja też noszę mojego Maluszka, jakieś+-12kg.
    W ogóle nazywam ich właśnie Maluszek i Okruszek 😅
    Maluszek i Okruszek - mega uroczo 🥹❤️

    🩵 10.2019
    🩵 02.2024
    🤰 12.2026


    👼 05.2023 (5tc)
  • Alora Koleżanka
    Postów: 52 46

    Wysłany: 28 kwietnia, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny, chciałabym dołączyć do wątku. Do tej pory śledziłam Was zza krzaka. Nieśmiało dołączam, bo nie wiem jak długo potrwa moje szczęście, niestety mam już za sobą poronienie i ciężko mi się cieszyć, ciągle gdzieś z tyłu głowy pozostają obawy.. Mój termin porodu to 19.12.

    Wiolami, Rosalinda, Ritaaa, Myszkaaa20, Cerva, Izia, Ika_Ika lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 389 330

    Wysłany: 28 kwietnia, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Alora 😊 oby tym razem była wszystko dobrze 🍀

    Alora lubi tę wiadomość

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • Alora Koleżanka
    Postów: 52 46

    Wysłany: 28 kwietnia, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie jak pękły wam krwiaczki jak to wyglądało?
    Bo w nocy poleciała ze mnie krew bez skrzepów brzuch nie boli objawy nie ustały rano jak wstałam tez jeszcze troche poleciało.

    Ja przeżyłam to samo w nocy w niedzielę. Wzięłam cyclogest, położyłam się spać, w nocy nagle poczułam coś mokrego, chlusnelo ze mnie tak że dosłownie miałam zalane spodnie od piżamy. Świeża krew i spore skrzepy. Zastanawiałam się czy nie jechać na sor ale w końcu wzięłam magnez i nospe i położyłam się z myślą, że jak nie przejdzie to pojadę na sor. Incydent był jednorazowy, ale bardzo się przestraszyłam. W pon na USG nic złego nie wyszło, po prostu opróżnił się krwiak, ja biorę heparynę więc krwawienie było obfite, na drugi dzień brązowe plamienia. W zaleceniach mam unikać dźwigania, starać się prowadzić oszczędny tryb życia, więc L4 (do tej pory chodziłam do pracy) i leżenie na kanapie.

    Angela1108 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Ukwiecona Koleżanka
    Postów: 51 78

    Wysłany: 28 kwietnia, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Alora 🙂

    Angela, mam nadzieję że wszystko dobrze u was.

    Te krwiaki są stresujące, miałam w pierwszej ciąży i po 1 dniu krwawienia żywą krwią i wizycie na pogotowiu było jeszcze kilka dni brunatnej a potem nic a nic. Myślę że warto sprawdzić co u maluszka dla własnego spokoju

    Angela1108 lubi tę wiadomość

    👦🏼 2014

    🩵 12.2026

    preg.png
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 365 214

    Wysłany: 28 kwietnia, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alora wrote:
    Ja przeżyłam to samo w nocy w niedzielę. Wzięłam cyclogest, położyłam się spać, w nocy nagle poczułam coś mokrego, chlusnelo ze mnie tak że dosłownie miałam zalane spodnie od piżamy. Świeża krew i spore skrzepy. Zastanawiałam się czy nie jechać na sor ale w końcu wzięłam magnez i nospe i położyłam się z myślą, że jak nie przejdzie to pojadę na sor. Incydent był jednorazowy, ale bardzo się przestraszyłam. W pon na USG nic złego nie wyszło, po prostu opróżnił się krwiak, ja biorę heparynę więc krwawienie było obfite, na drugi dzień brązowe plamienia. W zaleceniach mam unikać dźwigania, starać się prowadzić oszczędny tryb życia, więc L4 (do tej pory chodziłam do pracy) i leżenie na kanapie.

    Hej witaj, trzymam kciuki,żeby tym razem szczęśliwie ✊✊✊

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 771

    Wysłany: 28 kwietnia, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fermina wrote:
    Ja bym jechała na SOR sprawdzić.
    U nas zostawiają w szpitalu wtedy na obserwacji a na to narazie nie moge sobie pozwolić dlatego staram sie zachować spokój

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 771

    Wysłany: 28 kwietnia, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alora wrote:
    Ja przeżyłam to samo w nocy w niedzielę. Wzięłam cyclogest, położyłam się spać, w nocy nagle poczułam coś mokrego, chlusnelo ze mnie tak że dosłownie miałam zalane spodnie od piżamy. Świeża krew i spore skrzepy. Zastanawiałam się czy nie jechać na sor ale w końcu wzięłam magnez i nospe i położyłam się z myślą, że jak nie przejdzie to pojadę na sor. Incydent był jednorazowy, ale bardzo się przestraszyłam. W pon na USG nic złego nie wyszło, po prostu opróżnił się krwiak, ja biorę heparynę więc krwawienie było obfite, na drugi dzień brązowe plamienia. W zaleceniach mam unikać dźwigania, starać się prowadzić oszczędny tryb życia, więc L4 (do tej pory chodziłam do pracy) i leżenie na kanapie.
    Dziękuję ze to napisałaś ❤️

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3463 6316

    Wysłany: 28 kwietnia, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Angela1108 jak nie SOR to po prostu wizyta gdzieś na szybko? Oby to było jednorazowe. ✊

    Angela1108 lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 771

    Wysłany: 28 kwietnia, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    🌿Angela1108 jak nie SOR to po prostu wizyta gdzieś na szybko? Oby to było jednorazowe. ✊
    Też o tym myślę zobacze do jutra narazie mam tylko takie brudzenia cycki dalej bolą brzuch nie to chyba nie jest źle. Muszę chyba troche zwolnić ciągle praca dom praca bo i rano do 14 do pracy od 17 do nie raz 21 w pracy wpadam do domu to szybko pranie sprzątanie obiad i tak chwilami przysiądę i spowrotem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia, 15:41

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 365 214

    Wysłany: 28 kwietnia, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    🌿Angela1108 jak nie SOR to po prostu wizyta gdzieś na szybko? Oby to było jednorazowe. ✊

    Też bym dla świętego spokoju gdzieś podjechała, może organizm mówi stop i potrzebuje odpoczynku 🤷‍♀️

    Przychodzi ta godzina i oczy mi się zamykają 😬

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3258 5383

    Wysłany: 28 kwietnia, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Alora 💐 mam nadzieję że teraz wszystko będzie dobrze 🤞🏼
    Chyba musiałabyś usunąć ten link ze swojej stopki bo strona się rozjeżdża 😉

    Alora lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Alora Koleżanka
    Postów: 52 46

    Wysłany: 28 kwietnia, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Hej Alora 💐 mam nadzieję że teraz wszystko będzie dobrze 🤞🏼
    Chyba musiałabyś usunąć ten link ze swojej stopki bo strona się rozjeżdża 😉

    Już usuwam, chciałam wstawic suwak, ale nie wiem jak

    preg.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3258 5383

    Wysłany: 28 kwietnia, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alora wrote:
    Już usuwam, chciałam wstawic suwak, ale nie wiem jak

    Musisz wejść w suwaczek i przekieruje Cię do strony, na końcu jest link i trzeba skopiować tylko nie pamiętam który jest prawidłowy pierwszy czy drugi, musisz spróbować 😉

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Debris Znajoma
    Postów: 20 10

    Wysłany: 28 kwietnia, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa12 wrote:
    Ile Ci wyszła?
    92 glukoza na czczo. W ciąży to za dużo.

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ