X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne jakies ciezarowki w Irlandii??
Odpowiedz

jakies ciezarowki w Irlandii??

Oceń ten wątek:
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smieje sie teraz z mleka bo Zuza nareszcie zaczela normalnie jesc, powoli kolka wariatka jej odpuszcza uff oby byl juz end

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 23:35

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • inez1712 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    jestem Aga i mieszkam w Irlandii od 3 lat (Dublin). Ciąża bliźniacza 10 tydzień. Czy są wśród Was dziewczyny spodziewające się, lub już mające podwójne szczęście?

    Pozdrawiam serdecznie!

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    Aga
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Anielewe Corcia jest sliczna .

    Inez1712 zadna z nas nie miala ciazy blizniaczej .
    Gratuluje podwojnego szczescia .

    Ja szykuje sie do pracy za niedlugo bedzie opiekinka milego popoludnia

    aNiLewe lubi tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo Ewelina juz do pracy idziesz? Teraz to dwa oxzka w glowie trzeba komuś powierzyc juz nie jedno 2letnie dziecko ;) ja sama nie wiem jak to bedzie juz mnie stres lapie na sama mysl ze za 5.miesiecy trzeba decydować.


    Mala jest cudowna. Je (mamusi mleczko) spi i wiadomo kupe robi i takie kolo

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcielo mi pol posta. Odezwe sie jutro

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak juz pracuje . Znalezlismy cudna opiekunke . Nicola jest zachwycona bo spiewa z nia tanczy . Uklada puzzle , klocki . Opowiada jak wracam .
    Opiekunka przychodzi tylko na godzine bo piotrek wraca z pracy wiec nie jest zle .
    Jedziemy wlasnie na rozmowe o dom . Masakra z tym wynajmem teraz ciekawe ile sobie krzyknie .
    Anielewe jak Sebastian na siostre ?

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 6 lutego 2017, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sebastian bardzo dobrze zareagowal na siostrę. Juz w odwiedzinach w szpitalu bardzo ja calowal i cieszyl sie ze nareszcie jest. W domu też szalencze zakochany. Pomaga wynosic pieluszki albo cos podaje a potem dumny jest i mowi ze przeciez jest starszym bratem. Ciekawa jestem jak szybko pojawi sie zazdrosc poki co mowi mi ze mala jest glodna i wyciąga mi cyca tj probuje bo musze dac mleczko.

    Sadzilam ze będzie gorzej bo maz wrocil do pracy po tygodniu a jak go nie ma to 13godzin i w sumie jak pracuje 4 dni to je sniadanie do pracy na 12h potemwraca ok 1 w nocy spi je sniadanie i tak 4dni zmian to trwa. Ale potem jak ma 4 dni wolne to dzielimy sie obowiązkami.
    A jak wasze maluchy? Opowiadajcie cos wiecej.

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ok . Musze uwazac bo Nicola zaczyna sie dzielic jedzeniem z Lena . :) wiec ciekawie . Nicola byla u babci na weekend wiec bylismy tylko z Lena . Dzieci rosna jak szalone . Za chwile lena 5msc juz widac coraz bardziej dwie jedynki na dole ma takie napuchniete i gorki wiec tylko patrzec jak wyjda zabki . Probowalam jej podawac stale posilki . Ale nie jest na to jeszcze gotowa . Ma odruch wymiotny i pluje wogole nie przelyka . Wiwc zaczekamy jeszcze miesiac . Nicola juz ladnie jadla a lena wybredna . Dni mijaja w zastraszajacym tempie .
    Milego popoludnia .

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 12 lutego 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my wracamy 7 marca do Irl, Zuza juz w sumie stabilna zywieniowo , skonczy akurat 4 mc, szkoda tylko ze to zima nadal, mezowi nie bedzie sie juz cnilo

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 12 lutego 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pamietam ze Lola tez nie za bardzo byla na poczatku za pokarmami stalymi, dawalm w sumie po lyzeczce na probe, kaszki I soczki
    co mleko to mleko

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 13 lutego 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena nadal , pluje jedzeniem , soczki sa blee wiec pijemy wode . Kaszki ok ale z butli a nie z lyzeczki z lyzeczki pluje . Probujemy ale nic to nie daje .

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 24 lutego 2017, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my po wizycie i szczepieniu 2 dawka na rota, Zuza wazy 6400,glowa i brzuszek po 46cm, wychodzi 50centyl wiec norma uff mimo iż nie podwoila wagi urodzeniowej z 3700 po okropnych kolkach i wirusowce
    dokarmianie na spiocha i budzenie nocne ma jednak sens w niektórych upartych przypadkach :-)

    pielegniarka smiala się ze była Zuza tak glodna i wciagnela szczepionke prawie razem ze strzykawka, no ale potem oczywiście została nakarmiona

    na razie odpukać problem w pamperku się nie pojawil ponownie w postaci nitek/kropek strawionej czarnej krwi, zobaczymy jutro
    zgłoszone pediatrze, oczywiście do obserwacji i wtedy konsultacja u gastrologa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 01:29

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 24 lutego 2017, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś zakupilam w POz new fotelik dla Loli bo ze starego wyrosla wlasciwie na jesieni a teraz już był szal ja, zapiac, koniec dlugosci pasow w zimowej grubej kurtce
    na zamówienie z bobowozkow się nie doczekałam, ściemniali 3 tyg, nierzetelna firma..czekam na zwrot kasy

    kupiłam Britax Romer fotelik KIDFIX II XP-Sict Ocean Blue 15-36 kg, najnowszy model z padsem na chest, kolkiem antyshock z boku, 2 stowki w kieszeni bo w sklepie promocja choć na stronie 1000pln z kawalkiem
    pani szybko i sprawnie od razu mi zainstalowala w aucie
    jutro jazda probna do Szczecinka z Lolusia

    http://akpolbaby.pl/pl/foteliki-/8734-britax-romer-fotelik-kidfix-ii-xp-sict-ocean-blue-15-36-kg-czarna-seria-4000984148008.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 01:37

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lim o bobowozkach mowisz z Bydgoszczy ?
    Zamawialam u nich dla leny spacerowke i jestem bardzo zadowolona kurier mi od nich odbieral wlasnie w pon dostalismy wozek ktory zamawialam :)

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 25 lutego 2017, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    firma bobowozki zgadza się, nasze zamówienie realizowal zamosc

    owszem i cybex parasolke od nich mamy i 2 foteliki romera i double wozek phils teds ale teraz po prostu totalny niewypal plus kłamstwa przez tel etc

    z cybexem parasolka tez mielismy przygodę bo 1y raz wozek uzyty na Fuercie i kolka się zablokowaly po zlozeniu, na szczęście maz techniczny i sfiksował problem który lezal w konstrukcji wozka, co zglosilismy firmie i tez zero odzewu od bobowozkow a przecież inni rodzice tez mogą mieć kłopot z tym wozkiem..
    części do phil teds adaptory fotelika dosylali bo zapomnieli wlozyc do pudla, także mess

    jeszcze chcieli mnie naciagnac na 100zl więcej na najnowszy model fotelika cybex niby ze posiadaja go od reki , zero kontaktu emailowego gdy zamówienie się opoznialo..szkoda pisać, nierzetelna firma od teraz jak dla mnie i ja nie polecam
    na szczescie dziś pieniedze wplynely na konto

    juz więcej nic u nich nie kupie bo raz tylko cygan przejdzie przez wies
    mogłam wczesniej kupic fotelik ale wiadomo przy dzieciach nie ma się dużo czasu, teraz Zuza ladnie spi i je wiec jestem spokojniejsza i mam chwilke czasu na net usiasc wieczorem

    a tak jestem zadowolona bo jeszcze zaoszczedzilam i nie musiałam myslec nad montażem
    dziś jazda probna b udana i Lolusia zadowolona, sama zsiada z fotelika

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 23:55

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 25 lutego 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super ze kupilas gdzie indziej .
    Tak jak pisalam zlozylam zamowienie wyslalam pieniadze i zamowili nam wozek bo na sklepie go nie mieli . Na 17go wozek byl gotowy i odebrany przez kuriera moze zle trafilas na osoby z Zamoscia . Bo w bydgoszczy super dogadalam sie wyslalam pieniadze zamowienie szybko zrealizowane odebrane wozek mamy od pon w domu .

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 25 lutego 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciagle mi wcina pol posta po fakcie zatwierdzenia. Ehh

    Czesc dziewczyny ;)
    Przejrzałam ten fotelik dla Loli bardzo fajny z wyglądu i bardzo bezpieczny. Jaki mieliście poprzednio ze ona juz z niego wyrosła?

    U nas wszystko w porzadku. Mala rosnie jak na drozdzach. Juz ma prawie 5kg przy ur 3200. A ma 5tygodni także widać moje mleczko jej służy

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 25 lutego 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    My podwojnego wozka nie mamy bo Seba od zawsze jakis tako anty wozkowy
    Ostatnio 2.5 godz go przegonilam na spacerze to dopiero pod domem mu sie nie chciało isc.

    Limerikowo zapisaliscie Lole do pre school? Ja juz zapisalam i z tego co mowily panie to miejsca sie szybko koncz bo sa te 3 nabory. Ale nam się udało na drugą zmianę jak chcialam a na pierwszą poranna juz nie bylo i tak miejsc.

    Ewelina a jak dziewczynki? Jakies postępy w jedzeniu u Leny?

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 27 lutego 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo przedszkola to musze isc nicole zapisac .
    Lena dobrze wybredne to dziecie :-D strasznie . Dokuczaja jej ostatnio strasznie zeby . Niech wychodza bo oszaleje . Za chwile 6 msc kiedy to zlecialo ?

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 9 marca 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow Ewelina już 6mc ladnie Wam zleciało
    no my jeszcze nie zapisaliśmy do preschool, mam nadz ze będą miejsca w pobliżu na Castletroyu
    dziś bylam 1y raz tu z dziecmi sama do 17, wyjatkowo grzeczne chyba wyczuly sytuacje ze matka ma tylko 2 rece ;-)
    Zuza zaczela ladnie spac , już sąsiedzi się jej nad glowa nie tłukli w bloku, ani nie rabali drewna w piwnicy od dolu..

    jestemy od przedwczoraj w Irl i widze ze piekna pogode przywiezlismy oby na dluugo, dziś w sloncu 15 chyba plus
    dzisiejsza proba kaszy Sinlac i b udana, Zuze zlapal wilczy apetyt, nadrabia stracone butle he he
    w nast. tygodniu proba pokarmow stalych

    fotelik poprzedni był 9-18kg britax Romer, ale Lola jest w siatkach centylowych ponadwymiarowa na dlugosc i wagowo, niby do 4 lat a tu niecale 3 latka i nowy nabytek, ale jesteśmy b zadowoleni, tak jak pisałam jeszcze 2 stowki zaoszczedzone

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 22:14

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
‹‹ 300 301 302 303 304 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ