X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne JESTEM W CIĄŻY !!! - GRUDZIEŃ 2013 :)
Odpowiedz

JESTEM W CIĄŻY !!! - GRUDZIEŃ 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to dziwna jestem, mam mdłości wieczorami ;)
    Mila masakra... oby to dało się wyleczyć :/

    MILA lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    ja to dziwna jestem, mam mdłości wieczorami ;)
    Mila masakra... oby to dało się wyleczyć :/
    e, ja mam cały dzień :P też jakaś dziwna jestem :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    tak ale od dzisiaj rana. Jednak nie sądze że mi po nim przejdzie.:-P
    No nic, zobaczę jak bedzie jutro :-(
    wiesz, gdzieś dziewczyna pisała, że na takie swędzenie to kąpiel z mąką ziemniaczaną pomaga. Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale się krochmal gotuje i wlewa do wanny z wodą. Nie znam proporcji, ale podobno to nawet się niemowlaki w tym kąpie jak mają jakieś swędzące wysypki..

    MILA lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 716 600

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam cało dniowe-dziś nawet nawet w nocy mnie budziły a popołudniami i wieczorami są najbardziej odczuwalne..........

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek wrote:
    Ja też mam cało dniowe-dziś nawet nawet w nocy mnie budziły a popołudniami i wieczorami są najbardziej odczuwalne..........
    coś z tym robisz? masz jakieś sposoby? bo ja przez to normalnie funkcjonować nie mogę :|

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że się wtrącam, ale chciałam napisać coś Gosiaczkowi.

    Gosiaczku, pamiętam, jak wypowiadałaś się na czerwcowych mamach, pamiętam, co się potem wydarzyło i chcę tylko powiedzieć, że OGROMNIE SIĘ CIESZĘ, że udało Ci się znów zajść w ciążę, z całych sił trzymam kciuki i jestem przekonana, że tym razem będzie dobrze i będziesz przeszczęśliwą sierpniową lub wrześniową mamusią :). Pozwoliłam sobie nawet napisać o Tobie na czerwcówkach, jak tylko dojrzałam, że wypowiadasz się na belly i masz taką cudowną wiadomość na suwaczku :). Gratuluję!

    Gosiaczek, MalutkaEve lubią tę wiadomość

  • pekinka82 Autorytet
    Postów: 1049 1553

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila ...Stardust87- ma rację :) też słyszałam o takich kąpielach... Ale najlepiej idź do dermatologa. Zapewne coś zaradzi- jakieś mazidełko :)

    MILA lubi tę wiadomość

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 716 600

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Martynika :) jak widać po po ogromnym cierpieniu zaświeciło dla mnie słońce- niespodziwałam się, że to tak szybko nastąpi:)!! W szpitalu usłyszałam, od jednej mamy pacjentki (która straciła dziecko), że Bóg odda mi to co zabrał. Pogodziłam się z stratą, gdyż czułam, iż to jest jedyna droga dla mnie....Mam w niebie aniołki, które czuwają, do których mogę się modlić i które zesłały skarb, który teraz nosze pod sercem :) NIGDY nie należy się poddawać!!! Nic nie dzieje się bez przyczyny: wszystko ma jakiś sens...

    O tą ciąże też się strasznie martwię, jutro mam wizytę, ale wierzę, że musi być teraz dobrze :)

    Z mdłościami nic nie robię, cieszę się, że są gdyż wtedy czuje, że jest tak jak być powinno, dzidziuś nie kopie to chociaż w ten sposób zaznacza codziennie swoją obecność :). Gdy dłużej nic mi nie dolega to zaczynam się martwić więc wole jak mi niedobrze :) trzymajcie kciuki za nas jutro na wizycie :)!!

    Martynika, kada24, Kota, Jus1985, Dodi lubią tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • le'nutka Ekspertka
    Postów: 183 326

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    coś z tym robisz? masz jakieś sposoby? bo ja przez to normalnie funkcjonować nie mogę :|

    mnie tez męczą całodzienne mdłości od paru dni - pomaga mi banan i krakersy (najlepsze rewersy z lajkonika bo są takie chrupiące :) )ale to jest tymczasowe rozwiązanie bo za jakiś czas znów jest bum...
    no i czasem też mam myśli jak Gosiaczek, że skoro są te mdłości to wszystko ok z Groszkiem :) -wiem, mało to rozsądne ale cóż zrobić :)

    relg2n0a1g998ci6.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pomoagal plasterek sera he....

    stardust87, MILA lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    le'nutka wrote:
    mnie tez męczą całodzienne mdłości od paru dni - pomaga mi banan i krakersy (najlepsze rewersy z lajkonika bo są takie chrupiące :) )ale to jest tymczasowe rozwiązanie bo za jakiś czas znów jest bum...
    no i czasem też mam myśli jak Gosiaczek, że skoro są te mdłości to wszystko ok z Groszkiem :) -wiem, mało to rozsądne ale cóż zrobić :)
    niby tak mówią z tymi mdłościami, ale to nie do końca prawda. I nie chcę nikogo tu broń Boże straszyć czy martwić, ale ja miałam poprzednio puste jajo - zatrzymało się w 6 tygodniu, a ja do 10tyg (aż do zabiegu) rzygałam jak kot. Teraz mam mniejsze mdłości i dla mnie to jest właśnie dobry znak, bo wszystko jest zupełnie inaczej niż w przypadku tamtej ciąży..

    MILA lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    mi pomoagal plasterek sera he....
    nie wiem czy to hormony czy moja głupota, ale się uśmiałam z tego sera :) nie mam pojęcia czemu :D Ale muszę też spróbować, choć do sera za bardzo mnie nie ciągnie :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • le'nutka Ekspertka
    Postów: 183 326

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    niby tak mówią z tymi mdłościami, ale to nie do końca prawda. I nie chcę nikogo tu broń Boże straszyć czy martwić, ale ja miałam poprzednio puste jajo - zatrzymało się w 6 tygodniu, a ja do 10tyg (aż do zabiegu) rzygałam jak kot. Teraz mam mniejsze mdłości i dla mnie to jest właśnie dobry znak, bo wszystko jest zupełnie inaczej niż w przypadku tamtej ciąży..
    Ale u mnie to wydaje mi sie ze dobry objaw bo wiosna tez miałam puste jajo i nie miałam tych wszystkich objawów co teraz tylko spałam popołudniami.. Także jestem dobrej myśli :) wiem co miałaś na myśli ale jak tu juz któraś wspomniałam każdy organizm jest inny i inaczej reaguje wiec uszy do góry dziewczyny :]

    relg2n0a1g998ci6.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam ostatnio wszystko raczej jem i bez problemów. Mdłości w porównaniu z tym co było odpuściły :-) W srodę ide do gina, wiec mu pokaże co mnie dopadło :-)
    Narazie cieszę sie z tego, że tylko tydzień do pracy a potem ponad tydzień urlopu :-)
    No a po ,środowej wizycie u gina mam zamiar powiedzieć o ciązy w pracy :-)

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4537

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w srode znowu wizyta u gin i juz sie zaczynam stresowac czy wszystko dobrze... najpierw balam sie pustego jaja a teraz boje sie ze cos bedzie nie tak... brzuch pobolewa to chyba dobry znak bo macica sie rozciaga? i dalej be mdlosci i wymiotow z jednej strony sie ciesze a z drugiej boje czy to dobrze, piersi tez mnie noe bola ale urosly kurcze sorki ze tak biadole ale musze sie wygadac. mojemu M jak mowwie to twierdzi ze niepotrzebnie bo napewno wsYstko jest ok. Mila Ty cos kiedys pisalas ze w pierwszej ciazy tez mdlosci noe mialas?

    MILA, Jus1985 lubią tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    le'nutka wrote:
    Ale u mnie to wydaje mi sie ze dobry objaw bo wiosna tez miałam puste jajo i nie miałam tych wszystkich objawów co teraz tylko spałam popołudniami.. Także jestem dobrej myśli :) wiem co miałaś na myśli ale jak tu juz któraś wspomniałam każdy organizm jest inny i inaczej reaguje wiec uszy do góry dziewczyny :]
    ale ja broń Boże nie mówię, że nie! chodziło mi tylko o mnie. Mi te mdłości nie są potrzebne, żebym spokojna była dlatego o sposoby na nie pytam ;)

    le'nutka lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja ostatnio stwierdziłam, że nie będę się stresować. Bo o ile nie plamię i nie mam skurczów i bóli to właściwie nic nie jestem w stanie zrobić nawet jakby coś było nie tak. Bo ani pustemu jaju, ani zatrzymanemu rozwojowi nie jestem w stanie zapobiec. I wiecie co? Jakoś mnie to wyluzowało psychicznie. Tzn na pewno jakby coś takiego się stało to bym wyła jak bóbr, ale przynajmniej do tej pierwszej wizyty jakoś spokojna jestem.

    hela lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni& dokładnie ja nie miałam wtedy żadnych mdłości. Ale powiem szczerze że te parę lat temu też sie stresowałam i bałam, ale dopiero teraz czytam o jakiś pustych jajach, obumartych zarodkach boże !!! wiem że takie rzeczy się działy zawsze, ae wtedy nie miałam o takich rzeczach pojecia :-O a teraz !! masakra :-P staram sie nie myśleć, choć to czasem trudne. Ale z drugiej strony czasem to zapominam że jestem w ciązy :-D

    Moni& lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • hela Autorytet
    Postów: 1235 1102

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust! bardzo mądrze napisałas! nie jestesmyw stanie nic zmienic, ale oby wszystkim się udało i dzieciątka były zdrowe!!! :D nie ma innej opcji ;)

    moj kochany synuś - Sebuś <3
    64xp62y.png
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4537

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila to wszystko przez postep heh, kiedys kobiety zachodziły w ciąże, rodziły w różnorodnych warunkach zdrowe dzieci i ciąża była stanem gdzie kobiety nic nie ograniczało a dzisiaj my jestesmy słabszym pokoleniem wychowanym na nawozach sztucznych wiec z cieżarnymi trzeba obchodzic sie jak z jajkiem nierzadko. Co do postepu to kiedys w szkole jak nie było książki w bibliotece to była tragedia a teraz wchodzisz do internetu i masz streszczenie itp, dlatego my po prostu korzystajac z tych udogodnien ze w internecie jest wszystko za dużo chcemy wiedziec i potem sie stresujemy:)

    MILA, Jus1985 lubią tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ