Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)
Odpowiedz

JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb ja tez mam 20lutego polowkowe :) wiec bedziemy sie cieszyc razem :D :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja 26 lutego, ale strasznie mi się ostatnio dłuży ten czas, pierwszy trymestr jakoś szybko zleciał, a teraz to tak się ciągnie

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula no to doladnie tak jak mi. Niby do porodu zostaly mi 4 miesiace a mam wrazenie, ze sie nigdy nie doczekam...

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • aneczkaaa1985 Autorytet
    Postów: 378 305

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. Dawno mnie tu nie było ale tamten tydzień przygotowywałam się do ślubu kuzynki a ten odpoczywam :-) wytańcowałam się za wszystkie czasy a mój brzuszek był gwoździem wieczoru ;-)
    Plumb świetnie że wszystko w porządku i maluszek zdrowy :-)
    Margotka A co byś chciała chłopczyka czy dziewczynkę ?

    Ja dzisiaj mam wizyte i mam nadzieję że potwierdzi płeć już sie przestawiłam na chłopaka. Jeszcze nie czuję ruchów i mam nadzieje że po wytrzęsieniu maluszka na weselu jest wszystko ok.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zi13skjodn64ui4h.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie też się strasznie dłuży, tym bardziej, że ciągle jestem chora i mam zakaz wychodzenia z domu :(

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    No mnie też się strasznie dłuży, tym bardziej, że ciągle jestem chora i mam zakaz wychodzenia z domu :(

    Mnie też rozłożyło centralnie :/
    Gardło bolało przez 2 dni,teraz mam katar,jakby ktoś kran odkręcił,leje mi się z nosa :O Paskudna pogoda u mnie,co nie pomaga.

    Pozdrawiam dziewczyny,ide pod kocyk buuuuuuu :P

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka dziewczynkę już mam więc do pary mógłby trafić sie chlopiec ale najwważniejsze żeby bbyło zdrowe:)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi co mam zrobić boli mnie brzuch od 3 dni i promieniuje do lewej nerki

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Powiedzcie mi co mam zrobić boli mnie brzuch od 3 dni i promieniuje do lewej nerki

    Ja w takich sytuacjach dzwonie do gin (z reguły idę na wizytę jeszcze w tym samym dniu)

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze, ze wiekszosc dopadla choroba... Mnie 3 dzien pod rzad glowa boli ;/ Katar mnie meczy i ciagle mi zimno. Nie ruszam sie od kaloryfera :P

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://demotywatory.pl/4281675/Bycie-mama-to-praca-na-pelny-etat

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie :) Wszystko jest OK :) Wyniki dobre. maly rosnie i przybiera na wadze

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Klaudia, ja się nie mogę na swoją doczekać, a to dopiero 12 lutego...

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula zleci :D Jeszcze 2 tyg :P Ja kolejna mam za miesiac dopiero

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • aneczkaaa1985 Autorytet
    Postów: 378 305

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczorajsza wizyta ok... konkretny lekarz wszystko mi wytłumaczył. Maluszek rośnie i tańcuje w brzuszku- waży 200 g Ten lekarz też powiedział że to raczej chłopak następna wizyta dopiero za miesiąc :-(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zi13skjodn64ui4h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Powiedzcie mi co mam zrobić boli mnie brzuch od 3 dni i promieniuje do lewej nerki

    Widze kada ze i na tym watku twoj facet sie udziela :/

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czemu jej facet?

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    camila nie umie czytac margotka wiesz na sierpniowych byla mala haja hehe ale ona nadal drazy w to a to bylo moje pytanie

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też boli od kilku dni, niby to troch jak na miesiączkę, trochę jakby jajnik kłuł i po jednej stronie tak się napina, też nie wiem dlaczego a wizytę mam dopiero za 2 tygodnie. Dziwne z tym napinaniem, nie wiem czy to już twardnienie brzucha, nie za wcześnie na to?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka pytam bo kada generalnie wysmiewa dziewczyny ktore maja jakiekolwiek problemy i o nich pisza na forum oraz ze sa panikarami a patrze ze jednak ona sama tez ma problem. Wspomniala ze jej facet podczytuje nasze forum i stad pytanie. Ale nie wazne, niektore posty trzeba umiec ignorowac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2014, 22:23

    pekinka82, do lubią tę wiadomość

‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ