Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)
Odpowiedz

JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AngelQa nie mam pojęcia, ale samo puchnięcie to chyba nie zatrucie, musiałabyś mieć jakieś inne objawy, zrób sobie badanie moczu, jeśli to zatrucie powinno być białko w moczu, a poza tym nie czytaj w necie bo po każdym objawie można stwierdzić różne ciężkie choroby, a nogi i ręce puchną w ciąży bo woda Ci się zatrzymuje

    Margotka87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AngelQa tak jak napisala Paula najlepiej zrob badanie moczu i sio do lekarza!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z dziewczynami. W badaniu moczu wyjdzie poziom białka,jeśli będzie wysoki to zatrucie. A ręce i nogi puchną w ciąży,bo woda się zbiera w organizmie. Dlatego trzeba dużo pić wody,aby wszystko regularnie z siebie wypłukiwać i zachować odpowiednią gospodarkę organizmu. Nie przejmuj się i idź zrób sobie badanie z moczu,które rozwieje obawy ;)

    AngelQa lubi tę wiadomość

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 7 lutego 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam mamuski ? :)

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • AngelQa Przyjaciółka
    Postów: 78 65

    Wysłany: 7 lutego 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam dziewczyny <3
    Wczoraj zrobiłam badanie moczu, zaraz lecę po wyniki.
    Trzymajcie kciuki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    wnidp07wq96ixnm4.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 7 lutego 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, daj znać jak odbierzesz

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 7 lutego 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy trzymamy :) I czekamy na wiadomosci :)

    AngelQa lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 7 lutego 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) witam Szczęśliwe Mamusie:),zastanawiam się czy stosujecie jakaś specjalną dietę w trakcie ciąży czy jecie tak samo jak przed.na pewno wsród Nas są dziewczyny, które już przed ciąża sie ,,zdrowo: odżywiały.
    Czy pijecie dziennie te 1.5 litra wody niegazowanej i jecie dużo owoców i warzyw, a takie specjały jak spagethii pizza hamburgery odstawiłyście???

    Dziewczyny kupiłam witaminki Prenatal Duo-bo akurat w promo było w Superpharmie, ale jak się okazało na necie one chodzą po ok 26 zł a ja w promocji dwa razy tyle zapłaciłam ehhh..next time, zamawiam na necie.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 7 lutego 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    :) witam Szczęśliwe Mamusie:),zastanawiam się czy stosujecie jakaś specjalną dietę w trakcie ciąży czy jecie tak samo jak przed.na pewno wsród Nas są dziewczyny, które już przed ciąża sie ,,zdrowo: odżywiały.
    Czy pijecie dziennie te 1.5 litra wody niegazowanej i jecie dużo owoców i warzyw, a takie specjały jak spagethii pizza hamburgery odstawiłyście???

    Dziewczyny kupiłam witaminki Prenatal Duo-bo akurat w promo było w Superpharmie, ale jak się okazało na necie one chodzą po ok 26 zł a ja w promocji dwa razy tyle zapłaciłam ehhh..next time, zamawiam na necie.

    Cos Ty :P Nie mam zadnej specjalnej diety. Wresz przeciwnie. Wszystkie fast foody smakuja mi o wiele bardziej niz przez ciaza :P Wiec jak mam na nie ochote to sobie nie odmawiam. Wody praktycznie wgl nie pije tym bardziej niegazowanej bo mi nie smakuje. Przypomina mi zwykla "kranowke". Staram sie jedynie nie pic napojow gazowanych, raczej soki.

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • AngelQa Przyjaciółka
    Postów: 78 65

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Białko w moczu nieobecne.
    Ulżyło mi bardzo.
    Dziękuje za kciuki, na pewno pomogły. :)

    Ja również nie mam żadnej specjalnej diety :) jem to na co mam ochoty.
    Wody pije dużo ale tylko dlatego, że po prostu bardzo mi się jej chcę :)

    Paula_29, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    wnidp07wq96ixnm4.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 7 lutego 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AngelQa wrote:
    Białko w moczu nieobecne.
    Ulżyło mi bardzo.
    Dziękuje za kciuki, na pewno pomogły. :)

    Ja również nie mam żadnej specjalnej diety :) jem to na co mam ochoty.
    Wody pije dużo ale tylko dlatego, że po prostu bardzo mi się jej chcę :)


    No to super!! :) Oby dalej dzidzia zdrowo rosla w brzuszku :)

    AngelQa lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 7 lutego 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam do Was pytanie. Jak u Was wyglada sprawa z wyprawka dla maluszka? Macie juz wszystko. Mnie ogarnal jakis strach, ze wszystkiego mam za malo :P To pewnie moje chore wyobrazenia :P Kiedy sie brac a pranie i prasowanie ciuszkow? Wiem, ze jest jeszcze duzo czasu ale juz sie tak doczekac nie moge, ze nejchetniej pralabym je i ukladala dzien w dzien :D

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • AngelQa Przyjaciółka
    Postów: 78 65

    Wysłany: 7 lutego 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana mogę Cię pocieszyć tym, że ja nie mam jeszcze zupełnie nic :)

    wnidp07wq96ixnm4.png
  • aneczkaaa1985 Autorytet
    Postów: 378 305

    Wysłany: 7 lutego 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również nie mam kompletnie nic ;-) Korci mnie strasznie, cały czas na allegro siedzę ale czekam do następnej wizyty na potwierdzenie płci :-)

    Żadnej diety nie stosuję ;-) jem wszystko na co mam ochotę a wody piję jednego dnia mniej drugiego więcej nie wciskam na chama tych 2 l

    zi13skjodn64ui4h.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 7 lutego 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to za bardzo panikuje :P

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 7 lutego 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    Kochane mam do Was pytanie. Jak u Was wyglada sprawa z wyprawka dla maluszka? Macie juz wszystko. Mnie ogarnal jakis strach, ze wszystkiego mam za malo :P To pewnie moje chore wyobrazenia :P Kiedy sie brac a pranie i prasowanie ciuszkow? Wiem, ze jest jeszcze duzo czasu ale juz sie tak doczekac nie moge, ze nejchetniej pralabym je i ukladala dzien w dzien :D

    No ja też należę do tych co jeszcze nic nie mają i pewnie jeszcze długo mieć nie będą :P Wprawdzie zaczęłam ostatnio o tym myśleć, ale stwierdziłam, że mam jeszcze czas :)

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 7 lutego 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no to ja juz mam troche rzeczy :)

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • aneczkaaa1985 Autorytet
    Postów: 378 305

    Wysłany: 7 lutego 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz pewnie jak zaczne zakupy to końca nie będzie :-) Chyba jeszcze tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy ile rzeczy musze kupić... Za 2 tygodnie wizyta i zaczynam ;) wiadomo ze wszystkiego na raz nie kupie wiec musze to jakoś rozłożyć bo finansowo będzie ciężko.

    Klaudia ty jestes w 22 tygodniu wiec to normalne ze ruszyłaś z zakupami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2014, 22:34

    zi13skjodn64ui4h.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 7 lutego 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Ja tez nie mam żadnej dietki, jem frytki lody bo mi smakują, czasem jakiegoś kurczaka z KFC i pizze, oczywiście w ramach rozsądku (tzn nie częściej niż jadłam wcześniej
    Wodę rzeczywiście pije w dużych ilościach i robię sobie często soki owocowe
    Co do rzeczy ja mam kilka bodziaków i kaftaników, bo były w smyku na promocji dość dużej, ale poza tym nic innego z miliona potrzebnych rzeczy. Chce poczekać tak do 6-7 m-ca i wtedy się zabiorę za zakupy, tez nie mogę się doczekać

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 8 lutego 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja juz sie nie moge doczekac az zaczne ubierac w te slodkie ubranka :D Tak mi sie ta ciaza dluzy. Dzienie tylko patrze, wyliczam ile do porodu zostalo :P

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ