Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)
Odpowiedz

JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 listopada 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia Plumb ja juz chyba nie bd za bardzo sie wypowiadac na naszym starym watku bo ktos pytal o mnie i o Plumb wiec napisalam co u mnie w sensie strescilam ze bylam u gina itd itp to zero chocby tekstu ze fajnie czy cos wiec po co mam sie produkowac ;/ Dziewczyny tam maja swoje problemy inne niz my tutaj i mysle ze bede tylko czasem tam zagladac :)
    Plumb a Ty gdzie do cholery jestes? :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 27 listopada 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka tez tam napisalam jakis czas temu i odp mi tylko ewelinka i iza :P

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 listopada 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma sie co przejmowac tylko niby sie o nas pytaja itd a jak juz sie napisze to zero reakcji :D wiec ja sie pytam po co mam sie udzielac ? :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 27 listopada 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia:P

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 listopada 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie:)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem Margotka :)

    Dzisiaj sprzątałam całe mieszkanie,łącznie z myciem parkietu itp. Potem szybko za obiad się zabrałam.No a potem już dzieci ze szkoły i dopiero niedawno usiadłam.

    Cieszę się,że wszystko ok u Ciebie i nie przejmuj się,bo jak pisała Klaudia - tolerancja 2 tyg.

    Dziewczyny,cieszę się że u Was wszystkich dobrze.Jesteście pod kontrolą,jak trzeba to brać luteinę i być dobrej myśli :)

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zamulam przed tv nic mi sie nie chce okna myje w piatek i poprzyklejam takie zelowe naklejki w tematyce swiatecznej :D jutro dentysta i przymiarka kiecki :D a wieczor i noc znowu sama bo R w pracy ;/ czasami z tej samotnosci to az mi sie wyc che :( mam nadzieje ze do czasu porodu zmieni prace na bardziej normalna:(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To koniecznie wstaw fotkę sukienki :)
    Ja niebawem też już przyozdobię okna.
    Wierzę,że te wieczory samotne dobijają,oby się zmieniło.

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wstawie na pewno :) no mam nadzieje ze sie to zmieni ale wiem ze musze jeszcze poczekac :( ale dam rade !

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widze, ze nie jestem sama. Dawid ma na 18 w tym tyg i tez wieczory spedzam sama...;/ Czasem juz nie wiem co mam ze soba zrobic. Nawet nie ma sie do kogo odezwac :(

    mindusia lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra co? Tym bardziej teraz,jak chce się bardziej mieć obok faceta.Mój na szczęście pracuje zawsze na rano.

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia wiem jak sie czujesz tyle tylko ze moj wychodzi o 15stej a wraca o 7rano :/ masakra totalna i wspolczuje Ci rowniez :*
    hehe moj wlasnie dzwonil ze na kolacje wpadnie :D i kawe :D chociaz tyle :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2013, 19:32

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny musicie mi doradzic bo jestem w kropce! pisalam Wam ze wybralam sukienke w kolorze szafirowym ale jakos mnie dzis naszlo ze moze jednak walne sobie taka skromna slubna w kolorze ecru odcinana pod biustem ? no i masz Ci babo placek :D co o tym myslicie?

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    Dziewczyny musicie mi doradzic bo jestem w kropce! pisalam Wam ze wybralam sukienke w kolorze szafirowym ale jakos mnie dzis naszlo ze moze jednak walne sobie taka skromna slubna w kolorze ecru odcinana pod biustem ? no i masz Ci babo placek :D co o tym myslicie?

    Szczerze? Ja bym chyba wybrała tą ecru,a odcinana pod biustem zawsze ładnie się prezentuje ;) No ale to Twoja decyzja.

    misia_k1 lubi tę wiadomość

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Margotka ja Ci nie doradze bo ja jakbym byla na Twoim miejscu to pewnie bym 10 razy decyzje zmienila i w samym dniu slubu cos wymyslila :P

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb no ja wlasnie jestem bardziej za tym wyborem co i Ty :) no i moj R bylby zaskoczony :D

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze ze jestecie :) Wszystkie <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    Plumb no ja wlasnie jestem bardziej za tym wyborem co i Ty :) no i moj R bylby zaskoczony :D

    To jak masz jeszcze możliwość to zmieniaj :D Musisz czuć się typowo jak panna młoda.W końcu tylko raz się taką suknię ubiera ;)

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie nie mysle nawet o tym...Jakos u nas ucichla ta sprawa

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko co z tą obecną,która już się szyje?

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ