X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)
Odpowiedz

JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    Anitka jak bierzesz witaminy prenatalne to po co jeszcze ten kwas foliowy? Te witaminy prenatalne tez zawieraja kwas foliowy i tego bedzie za duzo jak bd brala i to i to :P
    Tak miałam polecone przez gina przy wcześniejszych ciążach :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    Plumbo ja testowałam 4 i wtedy na teście też zobaczyłam 2 kreski aż nie mogłam uwierzyć. 6 listopada byłam na wizycie gina i zobaczyłam moją kropeczke w 6 tyg ciąży
    To serdecznie gratuluję i witam w naszym kąciku :)

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 10 listopada 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Tak miałam polecone przez gina przy wcześniejszych ciążach :/

    To Ci powiem, ze wlasnie mnie zaszokowalas. Bo mi gin powiedzial, zeby do 3 mc brac sam kwas foliowy a potem witaminy prenatalne i zeby bron boze nie mieszkac 1 z 2 bo i to i to ma kwas foliowy i bedzie to wtedy za duza dawna. Mi sie skonczyl kwas foliowy i przerzucilam sie juz na wit prenatalne

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    witam kochane..mam nadzieje ze i ja dolacze do was ..mam nadzieje ze mnie nie wygnacie bo to forum dla ciezarnych ;-) milego wieczorku ;-)
    Zapraszamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    zaglądam do was ciężarowki ;)
    może złapię od was troszkę wiruskow na nowy cykl :)

    zdrówka wam wszystkim życzę i spokojnych ciąży :) <3
    Dzięki Kochana - zaglądaj jak najczęściej - zarażamy !!! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    Klaudiaa weszłam na strone utworzyłam suwaczek i skopiowałam kod suwaczka pierwszy zaraz z góry weszłam w ustawienia na swoim profilu i wkleiłam kod ktory przekopiowałam ze strony i dałam zapisz
    Już też ustawiłam :) Ale fajnie :) Człowiek się całe życie uczy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    To Ci powiem, ze wlasnie mnie zaszokowalas. Bo mi gin powiedzial, zeby do 3 mc brac sam kwas foliowy a potem witaminy prenatalne i zeby bron boze nie mieszkac 1 z 2 bo i to i to ma kwas foliowy i bedzie to wtedy za duza dawna. Mi sie skonczyl kwas foliowy i przerzucilam sie juz na wit prenatalne
    No widzisz,każdy lekarz inaczej mówi :/ Ale wcześniej nic się nie działo. Ale wiesz co,przejrzę dokładnie skład witamin i jak co,odpuszczę na razie ich branie i wezmę sam kwas foliowy,a potem przerzucę się na witaminy.Dzięki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok,decyzja podjęta - kwas foliowy teraz,a później witaminy.
    Cholera,dlaczego tak mi powiedział? Skoro się nakłada na siebie. Mam nadzieję,że nic się nie stanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2013, 22:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anitko jutro testuje pepino czulosc 10 trzymaj kciuki żeby wkoncu cos pokazalo bo ta nie pewność mnie już dobija ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana,cały czas czekam na dobre wieści od Ciebie i Ani oraz Paulinki :)
    Pewnie,że będę trzymać kciuki - w ogóle nie puściłam ich :) Daj znać jak najszybciej Kochana <3

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Kochana,cały czas czekam na dobre wieści od Ciebie i Ani oraz Paulinki :)
    Pewnie,że będę trzymać kciuki - w ogóle nie puściłam ich :) Daj znać jak najszybciej Kochana <3
    wiesz co mojej koleżance po tyg pozytywny dopiero wyszedł nie wiem czy ci już to mowilam hehe ... wiec może u mnie tak samo jest bo ja powyezej 30dc nie miałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dlatego cały czas jest nadzieja,że jesteś w ciąży.Mam nadzieję,że naprawdę jutro zobaczysz te 2 kreseczki :) Czekam tutaj na Ciebie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    I dlatego cały czas jest nadzieja,że jesteś w ciąży.Mam nadzieję,że naprawdę jutro zobaczysz te 2 kreseczki :) Czekam tutaj na Ciebie ;)
    hehe okej dzięki anitko i milej nocki ja lece ;*jutro dam znac a jak zas negatyw będzie i @ nie dostane to już pojde do lekarza albo w piątek test powtorze dopiero

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    hehe okej dzięki anitko i milej nocki ja lece ;*jutro dam znac a jak zas negatyw będzie i @ nie dostane to już pojde do lekarza albo w piątek test powtorze dopiero
    Powodzenia Słońce <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dziewczynki czekam aż będe mogła tu wejść i wam oznajmić ze jestem w ciaży ;) ale wszystko pomalu bez stresowo:) 3majcie sie moje cieżaróweczki:*

    Plumb80, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    no dziewczynki czekam aż będe mogła tu wejść i wam oznajmić ze jestem w ciaży ;) ale wszystko pomalu bez stresowo:) 3majcie sie moje cieżaróweczki:*
    To ja grzeję dla Ciebie krzesełko już i cierpliwie czekam <3

    Karolcia26 lubi tę wiadomość

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do kwasu foliowego to mi gin zalecił przyjmować już witaminy dla kobiet w ciąży i mam je tylko łykać. Na razie przyjmuje femibion 1 z tego co pisze to on jest do końca 12 tc

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się czujesz ogólnie?Miedzy nami tydzień różnicy :)No,prawie dwa jakby się uprzeć ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2013, 22:53

    rybka lubi tę wiadomość

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 10 listopada 2013, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie czasami boli na dole w podvrzuszu ale są to takie delikatne bóle nie muszę wspomagać się jakimiś tabletkami przeciwbólowymi miewam czasami lekkie mdłości na szczęście obchodzi się bez wizyt w kibelku no i czasami bolą mnie piersi, Ogólnie samopoczucie jak na ciąże świetne chyba że później dostanę do wiwatu

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2013, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak i ja - identycznie u mnie :)
    Ok,ja zmykam spać,muszę rozgrzać stópki i dłonie pod kołderką,a Mąż najlepiej grzeje :)
    Buziaczki i do jutra <3

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ