X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwiecień 2020
Odpowiedz

Kwiecień 2020

Oceń ten wątek:
  • kalade Autorytet
    Postów: 1983 1310

    Wysłany: 16 października 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tooney, to na pewno nie wina Twojego dzieciątka, tylko tego operatora i jego kiepskich umiejętności. Spróbuj tam dzwonić i wywalczyć wizytę albo ewentualnie umów się gdzieś indziej

    Leoś (*)
    31.07 crio 4AB, 22dpt: serduszko 😍
    qb3c3e5e32vinlzd.png
  • Justa29 Ekspertka
    Postów: 248 132

    Wysłany: 16 października 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinye wrote:
    Tak z ciekawości zapytam, jakie badania krwi już macie za sobą czy wszystko robicie za jednym zamachem? Ja co wizytę dostaję kolejne badania. Narazie mam grupę krwi, anty HBS, VDRL, HIV, HCV, toksoplazmoza. Dopiero teraz dostałam skierowanie na ogólną morfologię.
    Ja co wizytę dostaje po 3 badania bo tyle niby w miesiącu refunduje NFZ

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Tez mnie to dziwi ale ja serio uwazam ze to nieumiejetnosc osoby robiacej usg a nie mojego dziecka bo lekarz od nawykowych poronien nigdy tak dlugo nie szukala dziecka nawet w 6tc na duzo starszym sprzecie
    Na pewno nieumiejętność lekarza, bo w moim przypadku lekarz czekał tyle aż dziecko się prawidłowo ustawi i uda się wszystko pomierzyć. Współczuję takich nerwów, daj znać czy udało Ci się coś wywalczyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalade wrote:
    A u mnie od rana znowu brunatne plemienie ze skrzepami. Już nie wiem o co chodzi:(
    Wizytę u lekarza prowadzącego mam dopiero jutro, ale mam dzwonić po 10:30, może mnie wcisnie gdzieś dzisiaj...
    Bierzesz jeszcze luteinę czy już odstawiłaś?

  • Mmiśka Autorytet
    Postów: 1047 336

    Wysłany: 16 października 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalade wrote:
    A u mnie od rana znowu brunatne plemienie ze skrzepami. Już nie wiem o co chodzi:(
    Wizytę u lekarza prowadzącego mam dopiero jutro, ale mam dzwonić po 10:30, może mnie wcisnie gdzieś dzisiaj...
    Kalade mi lekarz mowil ze z kazdym plamieniem mam prawo jechac do szpitala na usg , daleko masz jakis szpital ? Mozw podjedź dla swojego spokoju

    70876cd2f5.png
    Michałek <3
    72d679d744.png
  • kalade Autorytet
    Postów: 1983 1310

    Wysłany: 16 października 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Bierzesz jeszcze luteinę czy już odstawiłaś?
    Biorę cały czas, 12 tabletek na dzień podjezykowej i gadałam ostatnio progesteron i był 89

    Leoś (*)
    31.07 crio 4AB, 22dpt: serduszko 😍
    qb3c3e5e32vinlzd.png
  • eMZetka Autorytet
    Postów: 302 240

    Wysłany: 16 października 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney, coś nie tak z tym lekarzem. Wiadomo, że dziecko nie układa się tak jak sobie lekarz wymyśli, tylko wierci się, fika i ucieka. Lekarz ma obowiązek badać tak długo aż wszystko zbada. Koleżanki nie raz miały 40 minut przerwy na spacer i od nowa badanie - lekarz mówił, że bez wszystkich parametrów ich nie wypuści - wiec walcz o swoje. Co to za badanie gdzie nie zmierzył NT i nie wiadomo czy kość nosowa obecna, to podstawa tego badania. Ja sama miałam część przez brzuch a cześć przez pochwę, bo nie mógł wszystkiego dojrzeć, dziecko nie współpracowało. Ale badał aż zbadał i pomierzył po kilka razy.

    Nasz Synuś ❤ 23.06.2017 r. 2280 g

    Aniołek 8tc 24.08.2016 r.
  • kalade Autorytet
    Postów: 1983 1310

    Wysłany: 16 października 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmiśka wrote:
    Kalade mi lekarz mowil ze z kazdym plamieniem mam prawo jechac do szpitala na usg , daleko masz jakis szpital ? Mozw podjedź dla swojego spokoju
    Nie tak daleko, ale spróbuje dodzwonić się do lekarki, może mnie przyjmie. Brzuch mnie jeszcze tak kluje i pobolewa. Ale teraz już znowu nie widać plemienia:/

    Leoś (*)
    31.07 crio 4AB, 22dpt: serduszko 😍
    qb3c3e5e32vinlzd.png
  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 16 października 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem do jakiego lekarza chodzisz ale ja jak bylam na usg to też maly sie tak ulozyl ze niby bylo widac ale nie do konca. Do tego spal. Pani doktor wyslala mnie na 15 minut spaceru i kolejny raz badala.

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 16 października 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalade wrote:
    Nie tak daleko, ale spróbuje dodzwonić się do lekarki, może mnie przyjmie. Brzuch mnie jeszcze tak kluje i pobolewa. Ale teraz już znowu nie widać plemienia:/


    Nie wiem moze ty przywyklas do plamien ale ja byla bym na pewno juz u jakiegos gina na kontroli.

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalade wrote:
    Biorę cały czas, 12 tabletek na dzień podjezykowej i gadałam ostatnio progesteron i był 89
    To lepiej iść na usg i zobaczyć co i jak.

  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 16 października 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) ja byłam wczoraj na usg, wszystkie parametry w normie, jak to powiedziała pani doktor "bardzo ładny dzidziuś". Dziś jeszcze pobrałam krew do pappa, ale jak dla mnie to już formalność :) Jestem w tej ciąży zdecydowanie spokojniejsza. No iii... jak na tą chwilę to w brzuchu mieszka dziewczynka :) Tak jak z mężem myśleliśmy;)

    Gabriella, White Innocent, karolkowa, kanapa, XKamaCX, diversik89 lubią tę wiadomość

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 16 października 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym obudziłam się dziś z mega bólem gardła i już czuję jak mi się katar rozkręca :/ Masakra.

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
  • kalade Autorytet
    Postów: 1983 1310

    Wysłany: 16 października 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilkka wrote:
    Nie wiem moze ty przywyklas do plamien ale ja byla bym na pewno juz u jakiegos gina na kontroli.
    Nie przytulam, ale jak mam jechać nie wiadomo gdzie do bylejakiego lekarza albo szpitala to wolałam poczekać godzinę i dodzwonić się do mojej lekarki. I tak nic by już to nie zmieniło. Właśnie jadę już do kliniki

    Leoś (*)
    31.07 crio 4AB, 22dpt: serduszko 😍
    qb3c3e5e32vinlzd.png
  • Mmiśka Autorytet
    Postów: 1047 336

    Wysłany: 16 października 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalade wrote:
    Nie przytulam, ale jak mam jechać nie wiadomo gdzie do bylejakiego lekarza albo szpitala to wolałam poczekać godzinę i dodzwonić się do mojej lekarki. I tak nic by już to nie zmieniło. Właśnie jadę już do kliniki
    Powodzenia na wizycie i koniecznie daj znac , bedzie dobrze :*

    kalade lubi tę wiadomość

    70876cd2f5.png
    Michałek <3
    72d679d744.png
  • eMZetka Autorytet
    Postów: 302 240

    Wysłany: 16 października 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Kalade! Z Dzidzią na pewno wszystko dobrze!

    kalade lubi tę wiadomość

    Nasz Synuś ❤ 23.06.2017 r. 2280 g

    Aniołek 8tc 24.08.2016 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Kalade, będzie dobrze, daj znać jak już będziesz po 😘

    kalade lubi tę wiadomość

  • kalade Autorytet
    Postów: 1983 1310

    Wysłany: 16 października 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z dzidzia wszystko oki, a plemienia mogą być dlatego, że łożysko jest bardzo nisko zlokalizowane i każdy skurcz macicy może to powodować. Trzeba czekać aż łożysko się podniesie

    Gabriella, pingwinkowa, kanapa, diversik89 lubią tę wiadomość

    Leoś (*)
    31.07 crio 4AB, 22dpt: serduszko 😍
    qb3c3e5e32vinlzd.png
  • Majka27 Autorytet
    Postów: 491 649

    Wysłany: 16 października 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalade wrote:
    Z dzidzia wszystko oki, a plemienia mogą być dlatego, że łożysko jest bardzo nisko zlokalizowane i każdy skurcz macicy może to powodować. Trzeba czekać aż łożysko się podniesie
    To dobrze 😘najważniejsze ze z dzidzia ok

    kalade lubi tę wiadomość

    9nzdxc3.png
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 16 października 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalade wrote:
    Z dzidzia wszystko oki, a plemienia mogą być dlatego, że łożysko jest bardzo nisko zlokalizowane i każdy skurcz macicy może to powodować. Trzeba czekać aż łożysko się podniesie

    Uff cieszę się, że wszystko dobrze. Ja mam paranoję i za każdym razem jak się podcieram to serce w gardle. Bierzesz magnez w dużej dawce? Jeśli nie to koniecznie. Macica to w końcu mięsień. Jak tylko trochę odpuszczę branie magnezu to mam bóle jak na okres.

    Byłam dzisiaj zbadać glukozę po obciążeniu bo niestety wynik glukozy na czczo nie spodobał się lekarzowi. Badanie jest w ciąży sto razy gorsze niż jak w niej nie byłam. Na szczęście obyło się bez wymiotów 😅

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ