Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mi też się marzą placki ziemniaczane :) albo placek po węgiersku :)

    Czy któraś z Was zamawiala kocyki z Ali?jakie ?
    Czy kupujecie wogole jakieś grubsze kocyki do wózka?

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir, napisałam do Ciebie :)

    espoir lubi tę wiadomość

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pije "drinka" :D Stworzyłam sobie połączenie,które smakuje jak drink czyli jest troche gorzkie :D Tonic zwykły z Kinleyem albo Schweppes'em o smaku mojito,pół na pół ..polecam !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 19:53

    Wiewióreczka lubi tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    Oj mi też się marzą placki ziemniaczane :) albo placek po węgiersku :)

    Czy któraś z Was zamawiala kocyki z Ali?jakie ?
    Czy kupujecie wogole jakieś grubsze kocyki do wózka?
    Ja mam dwa cieńsze kocyki bawełniane, jeden taki do fotelika i chcę kupić jeszcze jeden cieplejszy.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 1 lutego 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna wrote:
    Ja też jem placki ziemniaczane z cukrem! :) tylko smażyć nie lubię
    ja jak mam trzeć ziemniaki to od razu mnie nosi :P zawsze to Męża działka :D próbowałam blendować, ale jak dla mnie to zupełnie inny smak już... ale bym zjadła ze śmietaną :D chyba mam pomysł na obiad jutro - mój Mąż będzie Wam wdzięczny :D

    Wiewióreczka, mysla.nieskalana, martusiawp, Karollinax26, Lolka30 lubią tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 dzięki za odp.
    Szukam właśnie jakiegoś ale nie wiem jakiego w sumie :)

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oo placki ziemniaczane z.kwasna śmietana mniam ale mam smaka ....chyba jutro sobie kilka zrobię :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bja elektrycznie ścieram ziemniaki. Inaczej bym oszalała przy tej ilości na naszą 4.
    Ja przesadzilam, bo kupiłam do wózka taki śpiworek z minky.. Chyba za ciepły będzie.. Liczę na szybkie 30 st :p
    Najwyżej się jesienią sprzeda ;p

    mysla.nieskalana lubi tę wiadomość

  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    Tunia76 dzięki za odp.
    Szukam właśnie jakiegoś ale nie wiem jakiego w sumie :)
    Ja nie kupuję tych ślicznych co dziewczyny, bo są dla mnie za drogie. Kupuję zwykłe bawełniane i takie polarowe, no zwykłe kocyki.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kocyki w domu to ja mam z Psim Patrolem. no cóż - ten wiek ;)

    mysla.nieskalana, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwa kocyki taki dziane z allegro,po 49 zł więc połowa ceny w sumie . Mam też dwa rożki,też po jakieś 35 zł. Staram się nie szaleć z tą wyprawką.

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    ja jak mam trzeć ziemniaki to od razu mnie nosi :P zawsze to Męża działka :D próbowałam blendować, ale jak dla mnie to zupełnie inny smak już... ale bym zjadła ze śmietaną :D chyba mam pomysł na obiad jutro - mój Mąż będzie Wam wdzięczny :D
    Też nienawidzę trzeć ziemniaków. Robię placki termomixem, ale to nie ten smak co u mamy tarte ręcznie.
    Mam termomix pierwszy model, ma ponad 20 lat i działa.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga, ja kupiłam gruby kocyk z Lullalove, była promocja 25%. Jest piękny i miły.
    A na cieplejsze dni mam otulacze bambusowe i muślinowe z Motherhood, są cieniutkie. I mój absolutny hit, otulacz bambusowy Texpol, najprzyjemniejszy ze wszystkich! Przesyłam link, ale ja zamawiałam chyba w Gemini.
    https://allegro.pl/oferta/texpol-otulacz-bambusowy-kocyk-120x120-chmurki-7256032149

    mysla.nieskalana, Karollinax26, MamaAga85, Fasolka77 lubią tę wiadomość

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja placków nie jem, ze względu na mój kamień w pęcherzyku żółciowym, już chyba dwa razy po plackach wylądowałam na IP także nie, chyba za bardzo tluste :)

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Też nienawidzę trzeć ziemniaków. Robię placki termomixem, ale to nie ten smak co u mamy tarte ręcznie.
    Mam termomix pierwszy model, ma ponad 20 lat i działa.
    Myśmy kupili tefal icompanion i jestem. Zachwycona. Pod kątem już coraz większej rodziny. Czasowo to jest mega wygoda i oszczędność.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ogółem nie kupuje kocykow jakis ekstra mam zwykle takie polarkowe i kołderką do wózka dwustronna z jednej strony minki z drugiej bawełna i do tego poduszka minky

  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    ja jak mam trzeć ziemniaki to od razu mnie nosi :P zawsze to Męża działka :D próbowałam blendować, ale jak dla mnie to zupełnie inny smak już... ale bym zjadła ze śmietaną :D chyba mam pomysł na obiad jutro - mój Mąż będzie Wam wdzięczny :D
    Ja też nigdy nie mam na to mocy, ale wrzucam w sokowirowke, a potem dolewam sok, który wycisnelam i są super :)

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Ja też nigdy nie mam na to mocy, ale wrzucam w sokowirowke, a potem dolewam sok, który wycisnelam i są super :)

    O kuźwa na sokowirówkę nie wpadłam :o świetny pomysł!!

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna wrote:
    O kuźwa na sokowirówkę nie wpadłam :o świetny pomysł!!
    Haha mój patrzył na mnie jak na wariatke, ale mamuśka zawsze tak robiła :D spróbował raz i stwierdził, że genialne :D teraz jak mam ten sprzęt placki robię częściej :D chociaż na początku ciąży baaaardzo mnie po nich mdlilo więc teraz obecnie dla spokoju żołądka wcina tylko on :D

    mysla.nieskalana lubi tę wiadomość

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia, wspulczuje planowanych najazdow tesciow, ja nie lubie tesciowej, a cholera ma sie pojawic za dwa tygodnie. Ale ona wie, co ja do niej czuje, bo juz nie ukrywam. Nawet moj syn dzisiaj sie zastanawial, kogo bardziej lubi a kogo mniej i tak w pewnym momencie, pyta mnie, mamo a kogo ty nie lubisz, babci mamy taty? Zaskoczylo mnie te pytanie, ale powiedzialam prawde, ze nie lubimy sie z babcia za mocno, ale babcia jego kocha i wiem ze on bardzo lubi babcie i tak powinno byc, bo to ze ja za kims nie przepadam nie oznacza ze on tez ma tak miec, no ja mam powody by nie lubic babci, a on nie. A co sie tyczy babki ziemiaczanej to moja tesciowa robi pyszna, dodaje do niej smazona cebulke kielbaske i boczek, nieziemsko to smakuje...Z kiszonym ogoreczkiem lub kapustka, albo podsmazona na patelni w plastrach. Ogolnie dobrze gotuje, choc pewne rzeczy robi beznadziejnie, np. Salatki. Ona jest biegla w takiej tradycyjnej kuchni, ale ja nie jestem zwolenikiem jedzenia takich rzeczy non stop. Dla mnie za malo w niej warzyw. Za duzo ciezkostrawnego, macznego jedzenia. Choc lubie takie zjesc raz na jakis czas, no a babka wymiata.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 20:30

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
‹‹ 1404 1405 1406 1407 1408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ