Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Lili super wieści! <3

    Fasolka, a posoliłaś ten popcorn ? :D


    no ba! solą morską :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    Stresuja mnie te jakieś centyle itd ale doczytałam o tych skokowych wzrostach dzieci w brzuszkach i Waszych doświadczeniach i jestem spokojniejsza :)

    Fasolka trzymam kciukasy za jutrzejszą wizytę :)

    Mąż jutro urodziny i będzie dopiero wieczorem a pyszne ciasto do tego czasu bedzie mnie kusić z lodówki :)rety...jak ja to przeżyje

    Aga a jak Twoje cuksy? :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    ale, że.. sama piekłaś? ;)
    Oczywiście.. Rzadko to czynie bo nie cierpie i przed ciaza nigdy nie udalo mi sie ubic bitej smietany a tu prosze za pierwszym razem.

    Fasolka77, martusiawp lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syska2202 wrote:
    Fasolka narobiłaś smaka , jutro jadę po popcorn :-D a dziś racze się tylko czymkolwiek na zgage , a dziś mam taka że chyba się porzygam :-D

    ja w sumie popcornu nie lubię i wkurwia mnie na maxa w kinie jak obok ktoś siedzi i grzebie w tym pudle i grzebie i nura... i szeleści... mam ochotę mu zawartość na głowę wysypać

    mysla.nieskalana lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuś też o Tobie myślałam, dobrze że w porządku :)

    martusiawp lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi czop odszedł 2 dni przed porodem, mojej sąsiadce w styczniu odszedł w dniu porodu.

    martusiawp lubi tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue2019 wrote:
    Fasolka

    I dobrze zrobiłaś... myślisz że twoje poświęcenie ktoś by docenił A upragnione dziecko jest sto razy ważniejsze ni z jakąś tam praca której pełno jest na każdym rogu


    otóż to! :) dwie ręce mam to co się będę :) i tak nie zamierzam do tej pracy wracać bo dojeżdżałam godzinę w jedną stronę a z Maluchem to daje ponad 10h poza domem... będę musiała coś bliżej ogarnąć ale to dopiero w 2021 roku :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusiawp wrote:
    Któraś z dziewczyn pytala o monitor oddechu. Ja poszukuję takiego z niania i kamerka. I póki co mam upatrzony angel catering , ale nie pamiętam jaki dokładnie to model.


    angelcare chyba Martusia? a nie catering ;)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    ja pierdziu... za 2 dni mi 3 z przodu wskoczy :) :) :)
    mi teeeezzzz :)

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    Wiesz...akurat ja mojej lekarce wogóle nie ufam po tym co z nią przeszłam w tej ciąży...
    Dlatego od razu wyjechałam z pytaniem o skierowanie do specjalisty na usg IIItrymestru i cale szczęście nie robiła problemu a ja nie muszę wykładać 550e


    ileeeeeeeeeeeeeeeee?????? 550e na usg III trymestru??????

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    mi teeeezzzz :)


    276f29252b8d427bmed.jpg

    mysla.nieskalana, martusiawp lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    ja w sumie popcornu nie lubię i wkurwia mnie na maxa w kinie jak obok ktoś siedzi i grzebie w tym pudle i grzebie i nura... i szeleści... mam ochotę mu zawartość na głowę wysypać
    No tak ale w domu to tam można pochrupac :-D

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    otóż to! :) dwie ręce mam to co się będę :) i tak nie zamierzam do tej pracy wracać bo dojeżdżałam godzinę w jedną stronę a z Maluchem to daje ponad 10h poza domem... będę musiała coś bliżej ogarnąć ale to dopiero w 2021 roku :)
    Mi chodziło tylko o płatne l4, ale w sumie podoba mi się ta praca i jeżeli będzie taka możliwość to chętnie bym tam wróciła więc nie chciałam palić za sobą wszystkich mostów :)

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Mi chodziło tylko o płatne l4, ale w sumie podoba mi się ta praca i jeżeli będzie taka możliwość to chętnie bym tam wróciła więc nie chciałam palić za sobą wszystkich mostów :)

    ja mam co drugą pracę ok... i poprzednia była zajebista a ta chujowa... wcześniej tak samo... zajebista i chujowa.. idziesz, ryzykujesz, łudzisz się , ze będzie ok a okazuje się co innego.. :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • martusiawp Autorytet
    Postów: 2627 1735

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Martuś też o Tobie myślałam, dobrze że w porządku :)
    Dziękuję ;)

    km5se6ydo5gp4qlc.png
    km5se6ydb2ipc5j5.png
    Hashimoto Insulooporność Starania od maj 2015
    1.12.2017 [*] Aniołek Jaś
    I IUI 18.06.2018 II IUI 14.07.2018
  • martusiawp Autorytet
    Postów: 2627 1735

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    angelcare chyba Martusia? a nie catering ;)
    tak angelcare,nie catering ;p tak mnie słownik w telefonie poprawia ;D
    Dzięki , nawet nie zauważyłam.

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    km5se6ydo5gp4qlc.png
    km5se6ydb2ipc5j5.png
    Hashimoto Insulooporność Starania od maj 2015
    1.12.2017 [*] Aniołek Jaś
    I IUI 18.06.2018 II IUI 14.07.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    dziewczyny czy w 30tc będzie ok jak pojadę na weekend do rodziców w góry? 350 km? hmmm? oczywiście wzięłabym torbę spakowaną :)

    Kochana zależy jak się czujesz , bo ja np. Jechałam 160 km w dwie strony i bardzo boląl mnie brzuch A wszystko przez siedzenie w wymuszonej pozycji. I wiem że dalej się bym nie ruszyla jak dokuczaja mi takie dolegliwości...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    to pobuszuję w poszukiwaniu odpowiedniego koloru ;) dzięx!

    Tylko zwróć uwagę żeby w zestawie były te właśnie klipsy montażowe A jak na aukcji napisane nie mają to zapytaj sprzedawcy czy dołączają bądź czy ewentualnie można dokupić gdyby nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do popcornu to muszę zerknąć czy jakiś.sie nie ukrył w szufladzie bo w sumie mąż szykuje się na ekscesy wieczorem bo słyszę że prysznic bierze haha to później może sobie pochrupiemy :)

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue2019 wrote:
    Kochana zależy jak się czujesz , bo ja np. Jechałam 160 km w dwie strony i bardzo boląl mnie brzuch A wszystko przez siedzenie w wymuszonej pozycji. I wiem że dalej się bym nie ruszyla jak dokuczaja mi takie dolegliwości...

    ja tam się czuję ok, jazda mnie nie męczy. Nadal sama jeżdżę autem... tak tylko z tyłu głowy mam,że może to już za późno.. no ale jak z ciążą ok to chyba na weekendzik nie zaszkodzi?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
‹‹ 1483 1484 1485 1486 1487 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ