X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 22 lutego 2019, 01:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, faktycznie Feniks z wątku Wielodzietna Rodzinka to Blue...ale żeście wytropiły, nie mogę z Was...spryciule :D
    Feniks usunęła już konto ;)
    Jeśli nas czytasz, to życzymy Ci wszystkiego dobrego :)

    Fasolka77, KarmeLoVe, mysla.nieskalana lubią tę wiadomość

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 22 lutego 2019, 02:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiem o co chodzi ?

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 22 lutego 2019, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    A ja nie wiem o co chodzi ?
    Pojawiła się przedwczoraj nowa osoba o nicku Feniks na wątku Rodzinka Wielodzietna. I znów te sam fakty - 6 letnia córka, 2 letni syn i synek w brzuchu z datą porodu na 12 maja :)
    Ja bym na jej miejscu w dupie miała to forum, a ona ciągle kasuje i zakłada nowe konta.

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 22 lutego 2019, 02:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    Pojawiła się przedwczoraj nowa osoba o nicku Feniks na wątku Rodzinka Wielodzietna. I znów te sam fakty - 6 letnia córka, 2 letni syn i synek w brzuchu z datą porodu na 12 maja :)
    Ja bym na jej miejscu w dupie miała to forum, a ona ciągle kasuje i zakłada nowe konta.

    No faktycznie, weszłam i zobaczyłam. Nawet napisała, że o forum dowiedziała się niedawno, koleżanka podesłała jej linka niby :D

    Że dorosłym ludziom chce się w takie rzeczy bawić ? No dziwne.

    Wiewiórka, jak Twój Szymek ? Ten Cię tak boleśnie kopie ?

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 22 lutego 2019, 02:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie on mnie nigdy boleśnie nie kopie i zawsze się dziwie jak piszesz, że dostajesz po żebrach, bo nie wiem jak to jest :) Może po prostu jest nisko i dlatego też nie mam zgagi. Czasem trochę zaboli jak mocno wypina tyłek i nim kręci, ale to w okolicy pępka.
    Za to bardzo często mam odgłos pstrykania z macicy ;) Strasznie to dziwne.

    Dziś zdałam sobie sprawę jaka kaleka się ze mnie zrobiła przez to leżenie. Zapomniałam się i przykucnęłam w kuchni na kolano i już z niego nie wstałam. Zaczęło drżeć i zablokowało się. Wstawałam po meblach cały ciężar ciała podnosząc na rękach. Nie dość, że mięśni już nie mam, to jeszcze więzadła dostały.

    A słodki Marcepanek musi sporo siły mieć, że Cię tak leje :P

    Karollinax26, Lili90 lubią tę wiadomość

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 22 lutego 2019, 02:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się w ogóle źle czuje fizycznie i psychicznie już. Dziś czuję się tragicznie, nie jestem w stanie już chodzić po mieście, ja to po prostu czuję taki ból jakby mi ktoś kości łamał, do tego nawet mi coś tam strzyka jak się przewracam w łóżku. A takie pstrykanie w macicy miałam kilka razy ale jakoś tak mi bardzo w kość nie dało.

    Ja Ci kochana współczuje tego leżenia, mega dzielna jesteś! Podziwiam! Już niedługo to się skończy :)

    A Marcelina tak boleśnie mnie tłucze, że momentami to mi się wyć chce, jednak wolę te kopanie po żebrach niż tam nisko, przy szyjce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 02:55

    Wiewióreczka, Aga2606 lubią tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 22 lutego 2019, 03:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dość, że Matka obolała to jeszcze Dziecko boleśnie naparza...no też nie masz łatwo. A Marcelina jest ułożona główką w dół?

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 22 lutego 2019, 03:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    To prawda, ale tylko czasami i najczęściej na przełomie grudnia/stycznia. Też chcieliśmy zakombinować i zwiększyć składkę w pzu w grudniu, ale nie dało się - karencja na ciążę 9 m-cy :)
    Moj M w firmie mial przeniesienie z ergo hestii do Pzu i wszystko bez karencji. Zyskaliśmy na tym bo w ergo urodzenie dziecka wynosiło niespepna 1000zl a tu mamy 1500zl od polisy a ze mamy 2 bo ja przylaczylam sie do jeho ubezpieczenia to wyszlo idealnie.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 22 lutego 2019, 03:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    Wszystkie śpią??
    A gdzie tam. Moja godz zeero wybiła i sie ładnie melduje.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 22 lutego 2019, 04:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co.. Ten moj dziec rosnie w oczach! Jak on mnie naparza! To co dzieje sie z moim brzuchem szok...tego nawet Jula nie tworzyla.. Jestem ciekawa jaka waga sie ukaze dzis doktorkowi.
    Trzymajcie kciuki by sie gagatek pokazal moze bedzie pamiatkowe foto.

    Kiwona, B_002, mysla.nieskalana, martusiawp, malutka_mycha, Kasiulka90, Wiewióreczka, Misiabella lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 04:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi co do ubezpieczenia. W ogóle muszę zapytać w firmie jak jesteśmy ubezpieczeni bo ja nie wiem. A dodatkowego nie wykupiłam 3 rok. Powód? Praca ... Nie było mi po drodze ja yebe.


    Oczywiście i mnie zgaga dopadła spać się nie da.
    Ja też z na szczęście nie mam obitych żeber. A moja niunia cały czas nóżkami przebiera pod mostkiem. No ale za to czesto dostaje w łono i szyjkę i pęcherz. Ale ja nie mogę narzekać. Czasem mnie strzeli w więzadło co mocniej zaboli a tak to ona delikatna i subtelna jest.
    Obudzilam się, deszcz pada i nie wiem jak tu zasnąć. A ból spojenia się odezwał chyba za dużo z mamą spaceruje :/

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 22 lutego 2019, 04:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis 3 noc nie mam zgagi ale wyeliminowalam na kolacje juz chyba wszystko co moze ją powodowac i dziala.
    I mnie spojenie jakos lekko dalo zyc i duzo więcej moge chodzic.. Ba! Przekrecam sie w nocy na lozku przez sen nie wybudzajac wiec to sukces.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 04:18

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 22 lutego 2019, 04:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę zasnąć. Fifi wreszcie spi a ja gram w gierki na tel xD

    martusiawp lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 22 lutego 2019, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej to nawet ja o tym feniksie się teraz dowiaduje :-D i patrzcie na innych forach jakoś córki się nie wstydziła :-D

    KarmeLoVe, mysla.nieskalana lubią tę wiadomość

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)

    już wstałam i pałaszuję śniadanko...pasta jajeczna z rzodkiewką, sałata i awokado :)

    cukier 91....

    Franka ja nie rozjaśniam ale co 3 tyg farbuję na czarno u fryzjera bezpiecznymi farbami

    AniaKJ, Franka2104, Misiabella lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 22 lutego 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    W poniedziałek lekarka kazała mi pić minimum 2,5l samej wody oprócz innych płynów.


    1,5 l to za mało... ja wypijam min 3 l wody plus jakies herbaty i 1 kawa...

    stresant lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 22 lutego 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Mogą mieć amoniak, byleby go nie wfychac i nie nakładać na skórę


    nie straszcie mnie bo ja trzy razy na początku farbowałam sama w domu zanim mnie oświeciło....

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 22 lutego 2019, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Nie nawidze insuliny nie nawidze igieł nie cierpię się osamokaleczać nie ma męża i mnie nie przytuli :( a ta frańca boli przy wbijaniu!


    no to Ty Karmellka!! taka mała igła boli? mnie nie boli ... dobrze,że z heparyny nie musiałaś mieć zastrzyków!

    Tunia walnij Karmellce tekst motywacyjny co do igieł :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 22 lutego 2019, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Lekazalam w grudniu :( a po porodzie coś mi się należy? A moge dokupić teraz jakieś ubezpieczenie ?


    kupić możesz ale zawsze jest jakiś okres karencji.. chyba, że wynegocjujesz, że od razu jest aktywne :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 22 lutego 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKJ wrote:
    Lekarz to Krekora, ale nazwy szpitala nie pamiętam, tam gdzie on pracuje:) POdobno u Was w Łodzi to jakieś zagłębie specjalistów i trudnych przypadków:)

    Jeśli Krekora to pewnie matka polka. Lekarz faktycznie bardzo dobry. O szpitalu nie mam najlepszego zdania. Ale to jedyny szpital w Łodzi "od spraw beznadziejnych" i wszelkich wcześniaków. Też jestem z Łodzi

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
‹‹ 1883 1884 1885 1886 1887 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ