Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Paula, tak zachwalałaś tę książkę "Ciężarówką przez 9 miesięcy", że też wypożyczyłam i jestem na 111 stronie 😊


    mnie jakoś nie wciągnęła... hmmmm...

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    a mnie K. zabrał do kina i na hindusa :) i jeszcze dostałam bona do sephory :) ale niespodziewajka! :) <3
    My jutro do kina na green book idziemy :) mam nadzieję że wysiedze :D

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    Wiewióra a po co wstajesz z tego kibelka ;P? Ja siedzę po siku jeszcze chwilę i zawsze coś tam jeszcze doleci :D.

    Ja dziś posprzatalam chatę, poodkurzalam, prasowałam, potem obiad i drzemka, znowu prasowałam i układałam ciuszki w organizerach. Mam nadzieję, że jutro skończę prasowanie. A po poludniu będzie już mąż spowrotem <3.

    Ja ciężarówkę czytam na bieżąco rozdzial co tydzień, tak jest fajnie bo można się pośmiać z obecnie odczuwanych dolegliwości :D.

    Mama36 super niespodzianka i super ekipa <3.


    Lolka poka te organizery? jak opisujecie w ogóle te ciuszki, rodzaje, rozmiary? są na to jakieś patenty? ja na razie mam w woreczkach....

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    mnie jakoś nie wciągnęła... hmmmm...
    A bo niektórym Fasolkom trudno dogodzić 😂😂

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Lekarz twierdzi ze moje opuchlizny pomimo wysokiego cisnienia nie sa zwiazane z zatruciem ciazowym.....to moja 3tak wysoka ciaza a pierwszy raz puchne.....
    Podobno macica uciska i dlatego sie tak dzieje...mam lewa strone zawsze bardziej spuchnieta dlatego ze taki ksztalt macicy ina lewo wiecej uciska
    Ja jeszcze nie mam problemów z opuchlizna.
    A co dziwne przed ciążą miałam ciągle opuchnięte kostki nóg, w pracy. Siedzenie za biurkiem wyjatkowo mi nie służy.
    U mnie ciśnienie w normie, ale puls dzisiaj 120 i ciśnieniomierz pokazał arytmie. 😞

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia dodawała jakiś kod zniżkowy na lullalove wiecie jaki i na który sklep?

  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    oczywiście Tunia, że pamiętam! Maanam i Kult byli chyba na każdych Juwenaliach... Jezu kiedy to było.... Ja studia kończyłam w 2000..... może my się Tunia znamy bo mieszkasz na Kurdwanowie, prawda? ja mieszkałam kilka lat na Halszki :)
    Też skończyłam studia w 2000r. Do 1998 mieszkałam na miasteczku studenckim w Piaście (akademik UJ). Potem rok na Kurdwanowie.
    Boże jak te lata szybko przeminęły.

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    A bo niektórym Fasolkom trudno dogodzić 😂😂


    coś w tym jest ;)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Basia dodawała jakiś kod zniżkowy na lullalove wiecie jaki i na który sklep?

    Ooo dotarłaś do końca opisu! W podziękowaniu za uwagę mamy dla Ciebie 15% rabatu na cały wyprawkowy dział u nas: https://lullalove.com/kolekcja/wyprawka Twój kod to: Rodze_z_lullalove . Jest ważny do 30 czerwca 2019 r.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    a gdzie do cholery jest mój pampers!!!??? dzikus.gif
    Do mnie też już mail przyszedł i już odebrałam pieluchy.

    Fasolka77, martusiawp lubią tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wyspałam się w dzień to teraz znowu spać nie będę mogła. Jakoś nie ogarnęłam że ta godzina już ...

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Do mnie też już mail przyszedł i już odebrałam pieluchy.

    poczekam do 34 tc a jak nie dostanę to zrobię tam niezły rozpierdol!

    Tunia76, Lolka30 lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    poczekam do 34 tc a jak nie dostanę to zrobię tam niezły rozpierdol!
    A wyraziłaś zgody marketingowe? Jeśli nie to mail nie przyjdzie.

    Karmelka, dobra decyzja. Ja zamawiam paczki dwa razy drożej za dowóz kurierem zamiast do paczkomatu, żeby tylko mniej zawracać M głowę i żeby był 5 min wcześniej w domu.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • Aga2606 Autorytet
    Postów: 731 777

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Też skończyłam studia w 2000r. Do 1998 mieszkałam na miasteczku studenckim w Piaście (akademik UJ). Potem rok na Kurdwanowie.
    Boże jak te lata szybko przeminęły.

    A to mieszkalysmy 3 kroki od siebie wtedy! Moja mama z reszta dalej mieszka po drugiej stronie lea niż Piast;)

    Jest ktoś chętny na skurcze łydek? Oddam... mogę w razie czego trochę zgagi bo dalej nie wiem co to takiego🤣

    Tunia76 lubi tę wiadomość

    relgepoklmz2enzg.png
    zem3epokdku6r9s8.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 2 marca 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oddam chętnie zgage w dobre ręce. A skurcze łydek mam tylko gdy chodze.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 2 marca 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    A wyraziłaś zgody marketingowe? Jeśli nie to mail nie przyjdzie.

    Karmelka, dobra decyzja. Ja zamawiam paczki dwa razy drożej za dowóz kurierem zamiast do paczkomatu, żeby tylko mniej zawracać M głowę i żeby był 5 min wcześniej w domu.

    na pewno bo dostaję różne oferty na maila.. i jestem zapisana do newslettera

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 2 marca 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolezanka w stresie... Jej chłop popil bo ostatki a ona zaczyna sie zle czuc.. Goraco jej, poty oblewaja boi sie ze zacznie rodzic a juz 39tc a sa 17km od Krakowa a chce tylko na Żeromskiego rodzic..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2019, 23:04

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 2 marca 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Kolezanka w stresie... Jej chłop popil bo ostatki a ona zaczyna sie zle czuc.. Goraco jej, poty oblewaja boi sie ze zacznie rodzic a juz 39tc a sa 17km od Krakowa a chce tylko na Żeromskiego rodzic..
    O masakra 😣 Ja już uprzedziłam męża, że ma zakaz picia alkoholu i zostawiania mnie samej przez cały kwiecień.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 2 marca 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Kolezanka w stresie... Jej chłop popil bo ostatki a ona zaczyna sie zle czuc.. Goraco jej, poty oblewaja boi sie ze zacznie rodzic a juz 39tc a sa 17km od Krakowa a chce tylko na Żeromskiego rodzic..
    Urwałabym chłopu jaja za to picie. 😤

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 2 marca 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    O masakra 😣 Ja już uprzedziłam męża, że ma zakaz picia alkoholu i zostawiania mnie samej przez cały kwiecień.
    Nooo moj tez wie ze to nie sa żarty i zero piwka w kwietniu.

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
‹‹ 2054 2055 2056 2057 2058 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ