Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 4 marca 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 wrote:
    Natalia-tosia nie trzeba mieć ubranek do szpitala ale opcjonalnie można. W szkole rodzenia nam mówili że lepiej mieć swoje ze względu na bakterie jakie przynosimy z domu, lepsze są na pewno niż te ze szpitala.
    Na spotkaniu z położną też mi ona powiedziała, że lepiej zawsze mieć jakiś swój zestaw bo w szpitalu nie wiadomo w czym piorą a w domu my wiemy.

    Basia to calkiem inaczej niz u nas z tymi bakteriami.......u nas zabronione jest ubierac dziecko w ubranka swoje z domu.......jak pytalam dlaczego? ano dlatego ze np. dziecko sie obsypie albo zacznie dusic....bo np. bedzie uczulone na proszek w ktorym te ubranka byly prane.....nigdy nie wiadomo w czym taka mama wypierze jaki plyn do plukania da zeby ladnie pachnialo....a w szpitalu wszystko gotuja i piora tylkow sodzie i occie do tego przez magiel przepuszczaja i nie ma opcji zadnych bakterii.......ja wierze w ich wersje bo widze jakie sa te ubranka widze jaka jest czysciutka posciel .....zadne stare koce powleczone w wymietolone poszewki jak w PL......

    B_002, nick nieaktualny, Misiabella, martusiawp lubią tę wiadomość

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 4 marca 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ze szpitlala wychodze w tym w czym do niego przyszlam......dzinsy z ciazowym pasem i t-shirt :)

    wyobrazcie sobie ze dzis ubralam dzinsy z h&m ciazowe 44 rozmiar cala ciaze w nich chodze....i mam tak spuchniete nogi od kolana do stopy ze sie mi szwy odgniotly...malo tego jak wrocilam z miasta nie bylam wstanie ich zdjac przez stope.....musialam na lewo wywinac i ciagnac na sile...a to zadne slimmy nie sa zwykle takie gacie.....
    pstryklam nawet zdjecie ale musze czekac na meza zeby zmniejszyl :)i wstawie

  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 4 marca 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi a to Fifi przystopowal w tym swoim wzrostowy szale :) dobrze, że jest ok :)

    My w urzędach pozalatwialismy, dokompletowalismy wyprawkę (materac, wanienka, szumis). Odpoczywamy teraz, tzn. K pracuje przy lapku, młody ogląda nat geo Wild,ja staram się was nadrobić. Na obiad pizza, a co. Ale rosole już K nstawil i pięknie pachnie. Jestem dętka, kładę się bo jeszcze nuka z młodym, 2 sprawdziany w tym tygodniu :/

    martusiawp lubi tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 4 marca 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    A te komplety Converse są w TK Maxx 😍 sama tam też kupowałam 😉
    Fajnie wiedzieć, ja lubię szperać w TK Maxx bo czasem można takie nietypowe rzeczy znaleźć, których tu w Polsce nie ma.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • espoir Autorytet
    Postów: 5486 7803

    Wysłany: 4 marca 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 wrote:
    Espoir śliczny pokoik! A ile książek, na prawdę super sprawa z tymi książeczkami i jak ładnie to na półce wygląda :)
    a, bo Bartuś uwielbia książki :P tylko nie mieścił mi się teraz nigdzie ten regał przez to, że Maćko idzie tam do pokoju :P

    B_002, martusiawp lubią tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5486 7803

    Wysłany: 4 marca 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 USG wtedy ok wyszło :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5486 7803

    Wysłany: 4 marca 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja siostra mi dzisiaj powiedziała, że jest w ciąży, ale radochę mam :D

    Natalia-tosia, stresant, Tunia76, B_002, mysla.nieskalana, malutka_mycha, DorotaAnna, Lolka30, Daffi, Fasolka77, martusiawp lubią tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś w rossmannie i przy kasie pani zeskanowala mój kod kreskowy i zapytała czy jestem w rossnę mówię że tak i pokazałam jej aplikację mam wpisane spodziewam się dziecka itd a ona mówi że jej nic nie wyskakuje bo tak to bym dostała jakieś gratisy, pamiętam że pisałyscie o co tu chodzi ale skoro jestem w tym rossnę to dlaczego jej nic nie wyskoczyło takiego ?

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 wrote:
    Fajnie wiedzieć, ja lubię szperać w TK Maxx bo czasem można takie nietypowe rzeczy znaleźć, których tu w Polsce nie ma.
    Rany Basiu a ja nie cierpię tego sklepu. Niczego nie mogę tam znaleźć, a podobno mają też takie duże rozmiary.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ago91 wrote:
    Byłam dziś w rossmannie i przy kasie pani zeskanowala mój kod kreskowy i zapytała czy jestem w rossnę mówię że tak i pokazałam jej aplikację mam wpisane spodziewam się dziecka itd a ona mówi że jej nic nie wyskakuje bo tak to bym dostała jakieś gratisy, pamiętam że pisałyscie o co tu chodzi ale skoro jestem w tym rossnę to dlaczego jej nic nie wyskoczyło takiego ?
    Bo ta promocja podobno dopiero do 34tc.
    Chociaż e-maile już zaczynają przychodzić od 33+2.

    ago91 lubi tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Rany Basiu a ja nie cierpię tego sklepu. Niczego nie mogę tam znaleźć, a podobno mają też takie duże rozmiary.
    Ja też nie zawsze znajduję to co bym chciała ale czasem można znaleźć. Dla męża już kilka razy kupiliśmy porządne buty a ceny dużo niższe niż w firmowych sklepach. Tylko musi się akurat rozmiar trafić.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ago91 wrote:
    Byłam dziś w rossmannie i przy kasie pani zeskanowala mój kod kreskowy i zapytała czy jestem w rossnę mówię że tak i pokazałam jej aplikację mam wpisane spodziewam się dziecka itd a ona mówi że jej nic nie wyskakuje bo tak to bym dostała jakieś gratisy, pamiętam że pisałyscie o co tu chodzi ale skoro jestem w tym rossnę to dlaczego jej nic nie wyskoczyło takiego ?
    Ja też dzisiaj byłam. Pieluszki nabijaly się za 12,99. Poczekam jeszcze te 1,5 tygodnia. Z tego, co zauważyłam na forum tutaj, to dziewczynom przychodzi mail z info o pieluszkach darmowych w 33 tc +3 dni. Karmelka odbierał bez maila, ale nie wiem jak ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2019, 16:18

    ago91 lubi tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już zabudowany balkon. Fajnie to wygląda, lepiej niż myślałam.
    Tylko szyby muszę umyć, bo dzisiaj nie ma mi kto ściągnąć.

    Teraz mogę suszyć pranie przez cały rok. 😄

    mysla.nieskalana, Fasolka77, martusiawp lubią tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Ja też dzisiaj byłam. Pieluszki nabijaly się za 22,99. Poczekam jeszcze te 1,5 tygodnia. Z tego, co zauważyłam na forum tutaj, to dziewczynom przychodzi mail z info o pieluszkach darmowych w 33 tc +3 dni. Karmelka odbierał bez maila, ale nie wiem jak ;)
    Czyli my chyba musimy czekać na maila najpierw :)

    Kiwona lubi tę wiadomość

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e26ee8a2ed557215med.jpg
    A więc po lewej to dowód wielki że chłop jak nic haha.
    Przepływy wszystkie super. I w mózgu i pepowinowe.wody plodowe rewelacja (norma 6-25),mam 15. No mówi że smyk idealny. Nie ma co się przyczepić.
    I z waga stał się cud. Młody przystopowal, wyrównał.. 2650 gr i jest większy tylko o parę dni.
    Więc fasolka jak Cię martwią jakieś rozbieżności tygodniowe.. Bo mij miał 4 tyg temu jak pamiętasz różnice nawet 4 tyg w pomiarach, teraz wszystko na 35/36 tydz. Idealnie :)
    Lekarz mówi że to normalne. Ze dzieci mają skoki wzrostowe :)

    espoir, stresant, Karollinax26, MamaAga85, Tunia76, Natalia-tosia, mysla.nieskalana, Kiwona, Anete, malutka_mycha, KarmeLoVe, DorotaAnna, Daffi, Lolka30, Misiabella, Fasolka77, nick nieaktualny, B_002, Kasiulka90, Rudzik1, martusiawp lubią tę wiadomość

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja maila dostałam w 33+2, można odebrać też bez maila, jeśli nie jesteś zapisana do Newslettera to mail nie przyjdzie. Poszłam do rossmana i powiedziałam, że chciałam odebrać pampersy za grosz, to wyjęła spod kasy i powiedziała że zaraz sprawdzi, czy zeskanują się za grosz .. i tak też było :)

    M też zainstalował aplikację i dołączył do klubu Rossnę, mail mu przyszedł po dwóch dniach chyba, tylko jeszcze ich nie odebrał. A siostra M pracuje w rossmanie(obecnie na macierzyńskim) i twierdziła, że wie lepiej, bo jest to tylko dla matek. A w regulaminie jest zaznaczone, że dla rodziców.

    Kiwona, Fasolka77, martusiawp lubią tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Mam już zabudowany balkon. Fajnie to wygląda, lepiej niż myślałam.
    Tylko szyby muszę umyć, bo dzisiaj nie ma mi kto ściągnąć.

    Teraz mogę suszyć pranie przez cały rok. 😄
    ciekawe jak tam bedziesz miala w lecie....my kiedys mieszkalismy w bloku...mieslismy duzy balkon ze szczebelkami metalowymi...po ociepleniu bloku zamiast tych szczebelek dali balustrade ze szkla hartowanego a gore zabudowali otwieranymi pleksi szklami......jesienia i w zimie super mozna bylo pranie suszyc..ale w lecie szlo zdechnac zadnego przewiewu nie bylo pomimo rozsunietych okienek z pelksi na boki...balkon sie strasznie nagrzewal....bylo tam jak w szklarni...nawet w tym pokoju do ktorego balkom przylegal nie dalo sie funkcjonowac bo pochlanial cale cieplo z balkou......

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ago91 wrote:
    Czyli my chyba musimy czekać na maila najpierw :)

    Musisz czekać jeszcze około 1,5 tygodnia. Masz wpisaną w aplikacji datę porodu i od tego czasu oni liczą ten 34 tc :)

    ago91 lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama ale masz super zdjecia :) normalnie zazdroszcze :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    e26ee8a2ed557215med.jpg
    A więc po lewej to dowód wielki że chłop jak nic haha.
    Przepływy wszystkie super. I w mózgu i pepowinowe.wody plodowe rewelacja (norma 6-25),mam 15. No mówi że smyk idealny. Nie ma co się przyczepić.
    I z waga stał się cud. Młody przystopowal, wyrównał.. 2650 gr i jest większy tylko o parę dni.
    Więc fasolka jak Cię martwią jakieś rozbieżności tygodniowe.. Bo mij miał 4 tyg temu jak pamiętasz różnice nawet 4 tyg w pomiarach, teraz wszystko na 35/36 tydz. Idealnie :)
    Lekarz mówi że to normalne. Ze dzieci mają skoki wzrostowe :)

    Chłop jak dąb :D
    Podobny do Ciebie mega!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
‹‹ 2080 2081 2082 2083 2084 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ