Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiefiórka jaka tajemnicza :D "masz rabat na hasło.." :D się domyśl jakie!

    Daffi, Wiewióreczka, martusiawp lubią tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    Nie wiem :P
    Ale dziewczyny wiedzą, więc prosimy o wsparcie :)
    Dziewczyny
    zna któras haslo znizkowe do lullalove ??:P

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się coś kojarzy "rodze_z_lullalove" ale nie dam sobie głowy uciąć Daffi .

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysla.nieskalana wrote:
    Fiefiórka jaka tajemnicza :D "masz rabat na hasło.." :D się domyśl jakie!
    wiewióra MiSzCz :D

    mysla.nieskalana, Wiewióreczka, martusiawp lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15% hasło rodze_z_lullalove

    Daffi, mysla.nieskalana, martusiawp lubią tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysla.nieskalana wrote:
    Mnie się coś kojarzy "rodze_z_lullalove" ale nie dam sobie głowy uciąć Daffi .
    Działa!! Dziękuję :)

    mysla.nieskalana lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Działa!! Dziękuję :)
    Oh nie dziękuj! Kup drugi dla mnie i będziemy kwita. :D :D

    Daffi, Wiewióreczka, martusiawp, B_002 lubią tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysla.nieskalana wrote:
    Oh nie dziękuj! Kup drugi dla mnie i będziemy kwita. :D :D
    hahahha :D
    sama chetnie wzielabym dwa ale narazie nie przesadzam...
    czuje ze dokupie jeszcze z czasem ten miętowy.. a teraz wzielam Bambusowy koc - petrol

    Wiewióreczka, mysla.nieskalana, Lolka30, martusiawp, B_002 lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysla.nieskalana wrote:
    Fiefiórka jaka tajemnicza :D "masz rabat na hasło.." :D się domyśl jakie!
    0dance3.gif

    martusiawp lubi tę wiadomość

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Petrol piękny i jeszcze ta butelkowa zieleń <3

    Daffi, B_002 lubią tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierdole.. mam zapłacić 2 tys podatku.. właśnie PIT-a rozliczam... ale się wkurwiłam...

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    ja pierdole.. mam zapłacić 2 tys podatku.. właśnie PIT-a rozliczam... ale się wkurwiłam...
    Uuuu fasolka niezle wam wyszlo...

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie do kiedy ten kodzik rabatowy jest ważny???

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    U mnie narazie przepływy i łożysko w super stanie.
    Mam tylko nadzieję, że w Wielki Piątek to nas do domu wypuszczą.😉

    ja mam termin na Wlk Czwartek :) ciekawe kiedy się urodzą nasze dzieciaczki ;)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy poza tymi kocykami bambusowymi rożki z lullalove też polecacie?
    Mogłabym hurtem z jednej strony ogarnąć 🤔😁

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysla.nieskalana wrote:
    Petrol piękny i jeszcze ta butelkowa zieleń <3
    Byłam zachwycona butelkowa zielenią na żywo już taka ładna nie jest

    Wiewióreczka, mysla.nieskalana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    Wiecie do kiedy ten kodzik rabatowy jest ważny???
    Do czerwca

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    O kurde, pancerzaka bym nie przeżyła...
    Robale w czereśniach są straszne. Kiedyś kierownik przyniósł ze swojego ogródka takie piękne, ogromne, bordowe...koleżanki zdążyły zjeść po pół kilo a ja swoim sposobem każdą otwieram, a w każdej tłusty robak. Występowały w trzech kolorach - białe, żółte i czerwone. I pomyśleć, że to larwy much...bleeee.

    Więc spożyte przeze mnie robaki nie były takie złe. Były malutkie, 2 mm długości. Więc naprawdę myślałam, że to przyprawa. Pomidory suszone w oleju - włoskie i słono kosztowały...już wiem czemu - były z gratisami ;)
    Przedstawiam Wam mój obiad - zdrowy, bez konserwantów, idealny przy cukrzycy ciążowej ;)
    1884a803d51f5b98med.jpg


    fuj.. weźcie z tymi robalami bleeeeeeeeeeeeee

    Wiewióreczka lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelove ja bym się umówiła do ginki, zwłaszcza jak "coś" Ci wylata...
    w sumie lepiej chodzić kompleksowo do jednego lekarza, który i zbada i zrobi usg...

    reszta wiadomości super! Super, że dzidzia rośnie jak na drożdżach! :)

    KarmeLoVe lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktos wie co z Valetta juz sie dlugo nie odzywala?

    chociaz raz na tydzien by mogla dac znac ze zyje...ciotka klotka jedna....

‹‹ 2099 2100 2101 2102 2103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ