Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Franka2104 Autorytet
    Postów: 312 412

    Wysłany: 13 marca 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lifehack na szpitalne żarcie- ja przy przyjeciu proszę o dietę wegetariańska I zawsze dostaję. Zamiast tych szemranych mielonek daja więcej serów i warzyw I nawet jakiś wege kotlet się czasem trafi;)

    B_002, valetta94, martusiawp lubią tę wiadomość

    tb739vvj5r83d9nz.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 13 marca 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valetta nie chciałam polubić, szpital powinien być tylko dla tych którzy nie mogą się leczyć w domu. Tam zdrowy człowiek się tylko depresji nabawi. Trzymaj się i faktycznie jak czujesz że tracisz czas to uciekaj do domu odpocząć i pójść normalnego jedzenia.

    valetta94 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 13 marca 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant w UK też tak jest... dostajesz kartę z menu jak z restauracji i wybierasz dania (zupa i drugie) i desery (jogurty, owoce, lody)...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2019, 18:00

    stresant, martusiawp, Fasolka77 lubią tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny, jak w hotelach macie w tych szpitalach! Zazdro! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2019, 18:02

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    Dobre Żelazko to podstawa. Oznajmilam P, że jak będzie nas już 4 to życzę sobie generator pary bo z malenstwem nie będę miała tyle czasu na prasowanie.
    Teściowa w Brukseli ma taki, rewelacja, przykladasz i już wypracowane, nie trzeba ciągac i ciągac.
    Też mam, philipsowe, sprawiłam sobie ponad rok temu, jak zobaczyliśmy, że prasowanie pomaga. A że chcieliśmy dzidziolka już wtedy to stwierdziliśmy, że się przyda już taki"kombajn" 😂🤰

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka leżała we Włoszech w szpitalu kuuuuurde ona serio dostawała takie żarcie że najadala sie ona i jej chłopak a podobno tak dobre jak w najlepszych włoskich restauracjach

  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już daaawno nie byłam w szpitalu, jeśli dobrze kojarzę to jakieś 12 lat temu. Nie pamiętam co dawali do jedzenia.
    Ale po tym co tu piszecie to ja poproszę męża o dostawy codzienne, bo chleba to ja jem bardzo mało, a tu same suche kromki by trzeba było jeść :P
    Szkoda że w więzieniach mają normalne jedzenie, a żeby w szpitalu takie było to Państwo nie stać :/

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Kurde dziewczyny, jak w hotelach macie w tych szpitalach! Zazdro! ;)
    my mamy jak w szpitalach, to w Polsce nie wiem czemu macie często dania jak z więzienia... od samego patrzenia idzie się rozchorować...

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 też o jedzeniu więziennym pomyślałam :P

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No najgorsze jest to że to jedzenie jest na prawdę słabe i zazwyczaj każdy je wyrzuca do kosza. A to jest podwójne marnowanie pieniędzy i jedzenia. Ja ogólnie mega nie wybredna jestem i jem wszystko a szpitalne nie do zniesienia.

  • angella908 Autorytet
    Postów: 570 932

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak ostatnio leżałam w szpitalu to tez nie narzekałam na jedzenie :P może jedynie na to ze śniadanie było po 9 a od 6 już pielęgniarki budziły czasem nawet wczesniej. Było tez drugie śniadanie jakieś kanapeczki z miodem albo lata jajeczna obiad dwa dania No i kolacja ;) był zakaz odwiedzin wiec musiałam jesc co dają 😀

    martusiawp lubi tę wiadomość

    mhsvj44jxrsr3ijj.png82dol6d8wb8ewah0.png
  • Franka2104 Autorytet
    Postów: 312 412

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...w sumie to do 36tc można latać samolotem;) może jakiś mały wypad do UK albo Włoch?

    espoir, B_002, Fasolka77 lubią tę wiadomość

    tb739vvj5r83d9nz.png
  • Mistella Autorytet
    Postów: 679 647

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dobrze wspominam jedzenie , na inflanckiej w Warszawie jest przepyszne

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia, mi w szpitalu po wycięciu migdałków przynosili chleb .. gdzie gardło miałam całe podrażnione i problem był nawet z łykaniem śliny :)

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za tydzień, 21go idę się umawiać na CC. Za szybko to leci... :/
    Nie pozwolę im się wpisać szybciej niż na 4 kwietnia :p

    espoir, martusiawp lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franka mnie już nie wpuszcza na pokład 😂


    Ciekawe czy ,🐿️ już siedzi u profesorka

  • angella908 Autorytet
    Postów: 570 932

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 jesteśmy w podobnym terminie a mój ginekolog mówił o terminie 28 , 29 marzec 😉 na cc

    Chociaz wolałabym kwiecień 😂 najlepiej 8 tak jak mama 😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2019, 18:19

    martusiawp lubi tę wiadomość

    mhsvj44jxrsr3ijj.png82dol6d8wb8ewah0.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasionek wrote:
    Nie ja nie odstawiam heparyny przed porodem. Nie mogę za duże niebezpieczenstwo.Wywołują bo przy cukrzycy starzeje się łożysko. Ogólnie zobaczymy jeszcze w poniedzialek na wizycie jak mała bo termin może być szybszy. Ja mam naprawdę dużo obciążeń i jak lekarze patrzą na moją kartę to przecierają oczy. Teraz w tym tyg doszło jeszcze nadciśnienie. Ale moja ciąza jest tak prawidłowa, że sami lekarze nie wierzą. Chociaż mój szpitalny lekarz teraz jak trafiłam na niego ma IP mówił, że przy takich pacjentkach jak ja oni czują ulgę dopiero jak jestem wypisana z dzieckiem do domu.
    Czyli to ma związek z łożyskiem.
    Nie wiedziałam, że nadciśnienie może wyjść nawet pod koniec ciąży.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia ciśnienie najczęściej wywala pod koniec ciąży

  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas (austria) tez w szpitalu dobrze karmia. Pycha miesko, nawet ciasto na deser. Ale lezeni to mam dosc, co 2 tyg na noc na kroplowki przez 3miesiace, potem co 2 tyg usg, 3x rezonans... ale juz mi zostaly tylko 2 wizyty. W tym jedna to porod ;)

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
‹‹ 2260 2261 2262 2263 2264 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ