X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, napisałam mu co o tym myślę i wiecie co mi odpisał ... będę cytować.

    „Co do pierwszego to wiem, ale z drugiej strony podany jestem do kontaktu w planie porodu więc raczej nie powinno być problemów. Ale też nie zakładam że będą komplikacje przy porodzie. W razie czego jeszcze możesz przy rejestracji podać mnie jako osobę której można udzielać informacji. Co do drugiego to tak, możliwe że są trzy tygodnie na rejestrację dziecka, ale z tego co gdzieś czytałem jest pół roku na zmiany w akcie urodzenia, czyli możesz zmienić jeszcze imię jak zmienisz zdanie itd. Ale to sobie doczytam”.

    „W tym przypadku masz rację, ale myślę że i tak lekarze wiedzą lepiej jaka decyzję podjąć. Jadnak wierzę że takiej potrzeby nie będzie tym bardziej że nie ma do tego przesłanek aktualnie. Sama mówisz że jeśli nie pójdziesz do urzędu w przeciągu 3 tygodni od urodzenia to urzędnik sam nadaje imię czyli tym samym rejestruje dziecko i nadaje mu pesel”.

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka,bardzo chętnie skopię Ci dupę ,ale myślę,że nie bedzie takiej potrzeby. Nie słuchaj opowieści dziwnej treści,no chyba,że takie jak Karmelki. Karmelka zaraz mogłaby być w kolejnej ciąży więc jak widzisz nie ma żadnej reguły!Wszystko będzie dobrze <3

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka :D :D :D Królowooo !! :D

    Lolka30 lubi tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdole...Karolinka..ja nie mogę tego czytać,bo ja bym mu wyjebała centralnie w ryj,przysięgam. Wiejski kurwa filozof!!! No nie mogę!

    espoir, Lolka30, DorotaAnna, Fasolka77, B_002, Kasiulka90, Syska2202, Paula 90 lubią tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jemu to bez różnicy wszystko? Napisz mu że pójdziesz bez niego załatwisz sama skoro on ma problem a jeżeli chodzi o alimenty to spotkacie się w sądzie. I szczerze to by była moja ostatnia wiadomość do tego buca!

    mysla.nieskalana, Fasolka77, Martusiazabka lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje opróżnić zamrażalnik w ciągu tygodnia i rozmrozic lodówkę. Jeśli zdążę coś na zapas ugotować i zamrozić, to spoko. Jeśli nie, to ogarniemy sobie z mężem, on też może gotować. Czasem coś pewnie zamówimy, damy radę!

    martusiawp lubi tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzi na to,że właściwie to możecie poczekać aż urzędnik sam nada imie..i ogólnie pełen luz,wszystko odbędzie się bez żadnych komplikacji a on to wie,bo wyczytał to z gwiazd i fusów..uroczo.

    KarmeLoVe lubi tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak pisze Kiwona, na smyczy przed porodem go nie zaciągnę do urzędu. Mówiłam mu ale on mądrzejszy jest,

    On już teraz mi mówi jak przyjeżdża, że po co tyle ubranek, czemu to takie, jego siostry mają inne .. a gówno mnie to obchodzi.

    Fasolka77, B_002 lubią tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysla.nieskalana wrote:
    Wychodzi na to,że właściwie to możecie poczekać aż urzędnik sam nada imie..i ogólnie pełen luz,wszystko odbędzie się bez żadnych komplikacji a on to wie,bo wyczytał to z gwiazd i fusów..uroczo.

    Tak też mu napisałam, czy mam pozwolić urzędnikowi na nadanie imienia dziecku, bo on ma takie widzimisię.
    Napisałam mu też żeby skończył pieprzyć mi głupoty, bo ja mówię mu o rejestracji dziecka a nie kurwa o zmianie imienia, czego nie planuje.

    malutka_mycha, B_002, martusiawp lubią tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co by było gdybyś mu napisała,że poznałaś kogoś i ten ktoś chciałby uznać Marcelinkę..ciekawe czy nadal byłoby mu wszystko jedno,pierdolony egoista.

    DorotaAnna, malutka_mycha, Fasolka77, B_002, Syska2202 lubią tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka, ja Cię nie chce denerwować i dodatkowo nakręcac, bo wiem że też nie czyta Ci się tego łatwo, ale... Weź go już olej, to jest taki dzieciak, że naprawdę szkoda sekundy na rozmowę z nim 😫 Jak dla mnie to on sobie nie zasługuje na to, żeby być przy porodzie nawet, z tym jego podejściem. On nie przewiduje... No niech się, za przeproszeniem, pierdolnie w łeb najlepiej. Przepraszam Cię, ja wiem ze czujesz do niego jeszcze coś i w ogóle, ale mam ochotę teraz mu jebnac. Ja pierdole 😫

    mysla.nieskalana, Karollinax26, DorotaAnna, malutka_mycha, Syska2202, Kasiulka90, martusiawp, Martusiazabka lubią tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina bo to nie jest tak że Ty nie możesz sama zarejestrować dziecka. Możesz tylko wtedy nie możesz jego wpisać jako ojca. Wiec zawsze możesz go postraszyć ze tak właśnie zrobisz a od razu z usc pójdziesz do sądu żeby ustalić ojcostwo i przyznać alimenty skoro nie można z nim normalnie. W sensie złożyć wniosek

    mysla.nieskalana, Fasolka77, martusiawp lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysla.nieskalana wrote:
    Ja pierdole...Karolinka..ja nie mogę tego czytać,bo ja bym mu wyjebała centralnie w ryj,przysięgam. Wiejski kurwa filozof!!! No nie mogę!
    Mam takie same odczucia co Ty!

    Ciekawe czy on sobie zdaje sprawę że jak Karola sama pójdzie do usc to nie może go podać jako ojca. Chyba że o to mu chodzi żeby opóźnić uznanie ojcostwa i przyznanie alimentów.

    mysla.nieskalana, DorotaAnna lubią tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 4366 5527

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 przepraszam, że nigdy nic nie komentuje na temat Twojego byłego, ale to nie na moje nerwy... mi się same niecenzuralne słowa cisną na język i wcale nie dlatego, że w ciąży jestem i wścieklizna daje we znaki...

    mysla.nieskalana, Karollinax26, DorotaAnna, malutka_mycha, Tunia76, Fasolka77, martusiawp lubią tę wiadomość

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I lepiej nam tu zaraz napisz w jakiej restauracji w Warszawie można go spotkać to zaraz taki łomot dostanie bo teraz już nie jedna a kilkanaście kobiet jest na niego wściekłych XD

    mysla.nieskalana, espoir, Karollinax26, malutka_mycha, Kasiulka90, martusiawp lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Karolka, ja Cię nie chce denerwować i dodatkowo nakręcac, bo wiem że też nie czyta Ci się tego łatwo, ale... Weź go już olej, to jest taki dzieciak, że naprawdę szkoda sekundy na rozmowę z nim 😫 Jak dla mnie to on sobie nie zasługuje na to, żeby być przy porodzie nawet, z tym jego podejściem. On nie przewiduje... No niech się, za przeproszeniem, pierdolnie w łeb najlepiej. Przepraszam Cię, ja wiem ze czujesz do niego jeszcze coś i w ogóle, ale mam ochotę teraz mu jebnac. Ja pierdole 😫

    Kochana, bo to pieprzony optymista jest.

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa aaa!!! Ale się nakrecilam! Pewnie dlatego, że tak bardzo przypomina mi to mojego exmeza... I to jego wymadrzanie się i lajtowe podejście, i po co prywatnie jak można na NFZ i w ogóle całokształt. Wdech, wydech...

    Karollinax26 lubi tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 już powinnaś udać się do psychologa. Ja miałam iść gdybym nie poukładała sobie sprawy z cięciem. Ale udało mi się na szczęście a to że I faza porodu odbyła się u mnie dość intensywnie to teraz już w ogóle nie ma dla mnie znaczenia bo w sumie uważam że rodziła tak i tak 😊
    Oj też się bałam depresji a jak na razie tfu tfu chodzę w skowronkach chociaż dzisiaj ledwo na oczy widzę bo zamiast spać z małą ja na nią patrzę i na jej minki.

    Wiecie co ja się zastanawiam kto rodził ja czy mój mąż, jedzenie jest prze pyszne jak w hotelu dostajemy obiad dwu daniowy + deser ale dzisiaj ja mam okrojona wersje. Za to jadłam najphsznieksza zupę krem z grzankami w życiu i nie wiem co to za zupa bo w menu mamy napisane zupa dnia. Mąż miał tak wielka porcję drugiego dania...
    Jutro już sama będę mogła jeść wszystko 🙏
    Stressant ja karmię w kapturkach btw mam medeli rozmiar M , mała to ssak umie się pięknie przyssać ale kurde ja nie wiem ile zje bo zaraz przysnie i się męczymy obie ona się śmieje i robi z matki jaja. A jak odciagne to je 8ml lub 10 ml i śpi 3 godzinki wstaje zmiana pampersa bo kupa i znowu to samo...
    Pamiętacie o krwi w pampersie z psi psi? To moja dzisiaj miała właśnie

    mysla.nieskalana, Tunia76, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola serdecznie Ci współczuję...naprawdę...Wszystko co On aktualnie robi i mówi jest po prostu pozbawione sensu...I dodatkowo Cię denerwuje...Koleś naprawdę ma tupet...

    Karollinax26 lubi tę wiadomość

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Po uznaniu po porodzie można zarzadac opłat w tył za ciaze, poród i wszystko hihi. Więc niech nie cwaniakuje, jak o to mu chodzi :D
    Ja to bym kazdy rachunek na pol dzielila i kazala placic.....
    Latwo jest radzic ale Karoli na bank ciezko jak czlowiek zakochany to inaczej mysli...a odkochac sie to wcale nie taka prosta sprawa ...
    Ja mysle ze taki zwiazek nie ma sensu.....i jezeli on nie wykazuje zainteresowania dzieckiem to ja bym nawet nie naciskala na widzenia z ojcem po co dziecku metlik w glowie robic...znalesc godnego faceta ktory bedzie wspanialym ojcem i mezem...

    M ewidentnie bierze na przeczekanie i mysli ze sprawy same sie rozwiaza...a takie mowienie " ze zobaczymy czy bedziemy razem jak sie malutka urodzi" to jest tchorzostwo nie ma odwagi powiedziec wprost,tak albo tak.....bo watpie ze mu wstyd.....ciekawe czy bylibyscie jeszcze razem gdyby nie bylo Marcelinki
    Przepraszam ze to pisze...nigdy nie zabieralam glosu w sprawie Twojej sytuacji ale po tekscie o depresjii juz sie nie da siedziec pocichu

    mysla.nieskalana, Karollinax26, malutka_mycha, Misiabella, Fasolka77, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

‹‹ 2542 2543 2544 2545 2546 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ