Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 4 października 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Duży, pewnie po tacie, który ma ponad 190, a ja bidulka tylko 165 :D
    Czemu bidulka :) Ja mam 161 i bardzo mi z tym dobrze. Chyba nie chciałabym nic zmieniać nawet jakbym mogła :)

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 4 października 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 wrote:
    Czemu bidulka :) Ja mam 161 i bardzo mi z tym dobrze. Chyba nie chciałabym nic zmieniać nawet jakbym mogła :)

    Ja tez nie! :)

    B_002 lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 4 października 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 158 i te kilka centymetrów by się przydało. Tak do 163, 164 :) jeszcze trochę i w foteliku musiałabym jeździć :D

    B_002 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 4 października 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Kiwona to ja kiedyś takie coś miałam przy @, wymioty, omdlenia. Nie dało się normalnie funkcjonować. Ale po tabsach minęło. Współczuję. A w ciąży masz gorzej?
    Nie mam gorzej, ale nie mogę brać tryptanow, które jako jedyne mi pomagają, więc łaze po ścianach, wymiotuję i nie mogę nawet spać...
    Właśnie zaczyna mnie boleć głowa :/

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 4 października 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Ja mam 158 i te kilka centymetrów by się przydało. Tak do 163, 164 :) jeszcze trochę i w foteliku musiałabym jeździć :D

    Dziś caly dzień mam wrazenie że czuję maluszka :) Piękne uczucie ❤

    Ja też z tych malutkich :) mam 161cm i bardzo mi z tym dobrze :D

    B_002 lubi tę wiadomość

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 4 października 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja z tych małych - 162 cm :D

    B_002 lubi tę wiadomość

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 4 października 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małe jest piękne ❤️

    B_002 lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 4 października 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy z usg prenatalnego dostałyście jakieś nagranie na płycie ?? Bo coś kiedyś czytałam. Czy tylko zdjęcia ?

    siamyrka lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Mistella Autorytet
    Postów: 679 647

    Wysłany: 4 października 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez 160 i 45 przed ciąża

  • Mistella Autorytet
    Postów: 679 647

    Wysłany: 4 października 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina z poprzedniej ciąży mam na płycie, a teraz tylko zdjęcia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 166 cm to z jakich jestem haha? Mój maz tez z tych wysokich 184 cm ciekawe ile cm maleństwo bedzie miało jak soe urodzi

  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 4 października 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 163, mąż jakieś 177 czy coś :)
    Syn z 1 małżeństwa też niski po rodzicach (ojciec jakieś 169 cm). Urodził się 2800 g i 52 cm, od początku poniżej 3 centyla i do teraz najniższy w klasie. Dla mnie jest idealny, ale jemu z tym źle :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2018, 18:48

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Natalia-tosia Autorytet
    Postów: 1251 1056

    Wysłany: 4 października 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 160 mąż 192 i 10 lat różnicy wieku hahaha :D
    Dziś jeździłam po sklepach żeby zorientować się ile pieniędzy trzeba przeznaczyć na wózek ii fotelik.
    Wybraliśmy dwa modele cybex balios s lub abc designe salsa4. Kierowałam się właściwie tylko wagą i amortyzacją. Wózek ma służyć tylko jako gondola, spacerówke będziemy kupować osobno i powiem Wam, że wróciłam do domu z pełną głową, bo sama nie wiem który lepszy.
    Masakrą okazały się dla mnie foteliki, lekką ręką trzeba liczyć 1600zł, to taki rozsądny i bezpieczny fotelik z bazą.
    Mam wrażenie, że 8 lat temu wszystko było tańsze.

    w4sqikgnoh8ujau7.png
  • Mistella Autorytet
    Postów: 679 647

    Wysłany: 4 października 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia zobacz joie mytrax

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia to prawda ceny sa kosmiczne. Mi sąsiadka poleca fotelik cybex aton 5, ale my pojedziemy gdzieś gdzie sprzedający znają sie na tych fotelikach tak porządnie i dopasują nam do samochodu. Z drugiej strony niedługo po porodzie planujemy zmienić i wtedy mamy tez zmieniać fotelik?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wózek mamy wybrany nawet wersja kubelkowego siedziska nam sie podoba tylko co do koloru jeszcze nie wiem.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bc4c714ec7d9.png

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2bf26634be77.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2018, 19:36

  • Natalia-tosia Autorytet
    Postów: 1251 1056

    Wysłany: 4 października 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mistella wrote:
    Natalia zobacz joie mytrax
    O też super, nie widziałam go na żywo, ciekawe czy gdzieś stacjonarnie jest dostępny.

    Karmelka 90 ponoć aton5 jest teraz najbardziej popularnym i najlepiej sprzedającym się fotelikiem i sprzedawca nam mówił, że faktycznie to dobry z tańszych fotelików co mnie trochę zszokowało już... tańszych, fotelik z bazą 950zł, ale później pokazał nam taki z tanich z górnej półki to wyszło 1600zł więc faktycznie cybex tani :D

    Co do samochodu ja mam Mazdę 5, on ma proste fotele, do niego każdy fotelik będzie pasował, gorzej jest z autami które mają siedzenia kubełkowe lub pochylone siedziska, wtedy faktycznie trzeba się nakombinować z doborem. Pan się śmiał, że łatwiej kupić samochód pod fotelik, niż fotelik pod samochód :D

    w4sqikgnoh8ujau7.png
  • Natalia-tosia Autorytet
    Postów: 1251 1056

    Wysłany: 4 października 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka super ten priam light, ale dla nas zdecydowanie za drogi. Ja jestem pewna, że spacerówki nigdy nie użyje a gondolę maksymalnie pół roku, więc cena ma dla nas duże znaczenie, takie maks to 2500zł, ale to już cena zaporowa, najlepiej w 2000zł byłoby się zmieścić :D

    w4sqikgnoh8ujau7.png
  • Mała8 Autorytet
    Postów: 378 226

    Wysłany: 4 października 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak samopoczucie u Was dziewczyny? Ja w przyszłym tygodniu mam badania prenatalne dopiero ale zaczął mi rosnąć wreszcie brzuszek:) Jak miło popatrzeć już na wózki:)

    202312226851.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia nie bede ukrywała ze cena jest wysoka i sama tak uważam ale ze jeszcze sie mieści w naszym budżecie na wózek a ogromnie mi sie podoba - No nie umiem sobie odmowic. Chociaż wiem ze sa super wózki ze w tej cenie to jeszcze bym miała i fotelik i moze cos jeszcze ale juz na długo przed ciąża tak sie mi podobały.

    Natalia-tosia lubi tę wiadomość

‹‹ 300 301 302 303 304 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ