Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Mnie bolało w nocy jak na okres i rano okres dostałam 3 dni krwawilam i czwartego już takie plamienie i koniec.


    A ile tygodni po CC?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Karmelko

    W jakosc naszych miejscowych lekarzy ja juz bardzo wątpię..
    Ale nie wiem jak z doradca laktacyjnym. Skontaktuję się i zobacze ale dzis mamy straszny kryzys.. Maly w ogole nie chce cyca.. A z butli jadl ale tez po czasie zaczął się denerwować..
    Ja nie mam sil juz do tego karmienia..

    Teraz w ramach relaksu siedze z psem u weta na kontroli.. Laktacje ma nadal wiec kolejne pieniadze wydam ale mamy dzis porozmawiac o sterylizacji.
    Daffi poszukaj kogoś z niedalekiej okolicy najlepiej na znany lekarz. Ja tam szukam specjalistów jak na razie się nie zawiodłam. Ja już w swoim zyciu nauczyłam się że dobry specjalista to podstawa .
    Np znalazłam super położna ale nie miała miejsca poleciła mi druga zaufałam jej nie sprawdziłam miła kobieta bardzo ale nie do końca jestem zadowolona z jej rad, wizyt i pipka ostatnia wizytę odbebnila i skróciła o jedną ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    A ile tygodni po CC?
    7 tygodni 2 tygodnie po zaprzestaniu plamienia

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam sobie właśnie bilety na koncert Dawida Podsiadło dla mnie i przyjaciółki na 10.06 aaaaaa, najgorsze miejsca ale tylko to zostało.

    Bubek, mysla.nieskalana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie czego nie lubie...jak za 10 min powinna jeść a ona śpi i nie wiem czy się obudzi sama na czas. A w dzień chce żeby jadła co 3 godz wtedy noce są pięknie przespane

    B_002 lubi tę wiadomość

  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Dziewczyny a ogląda któraś the100 na netflixie? 6 sezon jest jak na razie 3 odcinki ja je dzisiaj pochłonęłam i teraz na wieczór nie mam co oglądać...
    Ja oglądam z mężem 😜 w ciąży obejrzałam wszystkie sezony 😜 6 jeszcze nie zaczęliśmy , czekamy na więcej odcinków 😜

    Karmelllka90 lubi tę wiadomość

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka, wpisz sobie spanie z otwarta buzia u noworodka. Gdzies mialam fajny artykul ale mi umknal. To sobie przeczytaj : http://butejko.pl/dla-kogo/wady-zgryzu/. Tu tez cos jest choc to reklama. Ja wtykam malem jego reke miedzy brode a barki jak lezy na brzuchu. Jak lezy na plecach to o dziwo ma przymkniete usta. Przestraszylam sie bo mlody ma ta brudke cofnieta, a takie spanie moze to poglebic.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Wiecie czego nie lubie...jak za 10 min powinna jeść a ona śpi i nie wiem czy się obudzi sama na czas. A w dzień chce żeby jadła co 3 godz wtedy noce są pięknie przespane
    Zwariowalabym,gdybym z zegarkiem w ręku karmila.

    espoir, Mama36 lubią tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://mamotoja.pl/oddychanie-przez-usta-w-trakcie-snu-powoduje-problemy-zdrowotne-i-behawioralne,aktualnosci-artykul,26347,r1p1.html

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale z tą otwarta buźka to chodzi ze tak mocno, czy jak jest minimalnie to też źle?
    Też mam jakiś gorszy dzień, wszędzie się doszukuje chyba problemu. Jak się Nina obudzi to idziemy do przychodni żeby się zwazyc, tak bez wizyty nas przyjmą? Strasznie się martwię tym jej jedzeniem, wprawdzie swoje porcje zjada ale dzisiaj dużo więcej śpi, dokładnie tak się w szpitalu zaczęło jak był spadek wagi. I musiałam jej zmienić smoka na łatwiejszy bo z tego co musi mocniej possac to nie potrafiła się najeść, za szybko się męczyła. Ja już całą posrana jestem że znowu coś się pierdół :(

    f1d9680377.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Mi też pediatra i położna powiedzieli że przy karmieniu piersią nie podajemy probiotyków
    A nam pediatra kazała podawać dicoflor mimo że karmię wyłącznie piersią. No i podaję od tygodnia.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Ja też słodkie jem i popijam karmi...
    Ale codziennie staram się być dwa razy na spacerze z młodym. Dwie-trzy godziny chodzenia bo każda zmiana rytmu to pobudka. I w między zjadam bułkę słodka żeby nie paść.
    Oczywiście jak zimno to jesteśmy krócej. Czasem tylko raz na godzinę albo wcale.
    Ale tak moim zdaniem to ten ruch i nie kupowanie więcej niż jednej tabliczki czekolady raz na parę dni. Bo z Igsem nie mam jak wejść do sklepu i muszę prosić męża. A on zakupy tak dwa razy w tygodniu robi 😂


    też chodzę na spacery po parku zwykle takie dwugodzinne no ale boli mnie kolano niestety więc ograniczam teraz do godziny

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Fasolka, wpisz sobie spanie z otwarta buzia u noworodka. Gdzies mialam fajny artykul ale mi umknal. To sobie przeczytaj : http://butejko.pl/dla-kogo/wady-zgryzu/. Tu tez cos jest choc to reklama. Ja wtykam malem jego reke miedzy brode a barki jak lezy na brzuchu. Jak lezy na plecach to o dziwo ma przymkniete usta. Przestraszylam sie bo mlody ma ta brudke cofnieta, a takie spanie moze to poglebic.


    już to czytałam wcześniej .... matko na ile rzeczy człowiek musi zwracać uwagę szok

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Zwariowalabym,gdybym z zegarkiem w ręku karmila.


    Ja karmię na życzenie... jak rączki nie pomagają, chodzenie po domu nie pomaga ,smoczek nie daje rady no to niestety jest cyc mimo że godzina nie minęła od poprzedniego karmienia

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Zwariowalabym,gdybym z zegarkiem w ręku karmila.
    No może nie aż tak z zegarkiem. Ale u mojej małej gdzie to nie jest jadek takie pilnowanie jedzenia w dzień skutkuje tym że w nocy mamy jedno karmienie. A np dzisiaj od 5 rano spalysmy do 10 więc się opłaca. A moje dziecko je na porcje od 80-115 ml a twój jest młodszy a zjada 150 wiec możesz sobie pozwolić. Ja bym zwariowala ale przy karmieniu co godzinę lub gdyby wisiała mi na cycku całe dnie. Myślę że to gorsze.

    Ale myślę że prędzej zwariuje z miłości do tej sraluchy niż z tego że mam ja karmić regularnie🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 13:40

    B_002 lubi tę wiadomość

  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Haha no Leosi śpi Basiu w dostawce i chyba też wybierzemy się do salonu haha 😂 bo wczoraj no nie dałam rady mimo że spala czułam się jakbym była obserwowana jakoś jak w brzuchu była nie było oporu haha
    Dostawka to w zasadzie to samo łóżko :P
    To jednak lepiej pojść do salonu lub jakiegokolwiek innego pomieszczenia :)

    Karmelllka90 lubi tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Tunia myslisz ze te szescioraczki to tak naturalnie? czy byla czyms stymulowana?
    Moja koleżanka położna powiedziała mi że raczej nie ma możliwości żeby sześcioraczki zostały poczęte w 100% naturalnie, ta kobieta musiała być przynajmniej stymulowana.
    Stwierdziła że za to nie lubi postępu dzisiejszej medycyny że takie rzeczy się dzieją, bo wiadomo że te dzieci urodzone w 29tc prawie na pewno będą miały jakieś konsekwencje skrajnego wcześniactwa, może nie wszystkie, ale któreś na pewno. W końcu ważyły od 800 do 1200g!

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Wiecie czego nie lubie...jak za 10 min powinna jeść a ona śpi i nie wiem czy się obudzi sama na czas. A w dzień chce żeby jadła co 3 godz wtedy noce są pięknie przespane
    Ja przedwczoraj zrobiłam błąd bo zaczęłam ją karmić na żądanie a nie co 2,5-3 godziny jak zazwyczaj.
    Poskutkowało to tym że miałyśmy okropny dzień, jedzenie co 2 godziny, ciągłe ulewanie a nawet wymioty i ból sutków od zbyt częstego karmienia. Już od wczoraj z powrotem tego pilnuję i jest dużo lepiej. No i fakt że w nocy śpi dłużej jak w dzień je regularnie co 3 godziny. Nie ulewa też i ładnie jej się odbija.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam że ta dziewczyna w moim wieku 29 lat, maja już 2,5 letniego synka a teraz 6- tka wspaniałych ojjjj ja bym sama nie ogarnęła haha.

    A do ostatniej chwili myśleli że jest piątka !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 wrote:
    Ja przedwczoraj zrobiłam błąd bo zaczęłam ją karmić na żądanie a nie co 2,5-3 godziny jak zazwyczaj.
    Poskutkowało to tym że miałyśmy okropny dzień, jedzenie co 2 godziny, ciągłe ulewanie a nawet wymioty i ból sutków od zbyt częstego karmienia. Już od wczoraj z powrotem tego pilnuję i jest dużo lepiej. No i fakt że w nocy śpi dłużej jak w dzień je regularnie co 3 godziny. Nie ulewa też i ładnie jej się odbija.
    Coś w tym jedzeniu co 3 godziny jest nawet nam starym wychodzi to na dobre 😉😉

    B_002 lubi tę wiadomość

‹‹ 3287 3288 3289 3290 3291 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ