X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie nadrobie 2 dni nigdy chyba
    nigdy sie wbic nie moge w was :D

    ja dzis sie wyrwalam na pedicure, mama pochodzila godzine z malutka. Potem do mamy na kawke, nakarmilam przewinelam i juz w domku. Zaraz starsza trzeba odebrac i na drzwi otwarte do szkoly muzycznej jechac. A wieczorem kolega przychodzi...

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Kupiłam sobie właśnie bilety na koncert Dawida Podsiadło dla mnie i przyjaciółki na 10.06 aaaaaa, najgorsze miejsca ale tylko to zostało.
    zazdroooooszcze, jak byl niedaleko mnie to juz miejsc nie bylo.

    ja chcialam na meskie granie ale tez za pono bylo

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też pilnuje por posiłków Ignacego. Jak nie je co 3-4 godziny to jest potem masakra z nim. Jak skraca się ten czas i chce częściej to ja już wiem że kolejne dni lub najmniej dzień będą kolorowe.

    B_002, Karmelllka90 lubią tę wiadomość

  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 24 maja 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy ciemieniucha może bycns czole ? nie mamy skorupy ale taka dziwna skóra...

    rety...mam takie hemoroidy, że katsstrofa😥😥😥😥😥😥😥😥 krem czy czopek kupie ale powiedzcie mi czy je się wkłada do środka??? sorry za takie pytanie....

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 24 maja 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubek wrote:
    no nie nadrobie 2 dni nigdy chyba
    nigdy sie wbic nie moge w was :D

    ja dzis sie wyrwalam na pedicure, mama pochodzila godzine z malutka. Potem do mamy na kawke, nakarmilam przewinelam i juz w domku. Zaraz starsza trzeba odebrac i na drzwi otwarte do szkoly muzycznej jechac. A wieczorem kolega przychodzi...

    Do Ciebie czy do córy? 😁

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 24 maja 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    a czy ciemieniucha może bycns czole ? nie mamy skorupy ale taka dziwna skóra...

    rety...mam takie hemoroidy, że katsstrofa😥😥😥😥😥😥😥😥 krem czy czopek kupie ale powiedzcie mi czy je się wkłada do środka??? sorry za takie pytanie....

    Czopek na pewno :D a krem to nie wiem sama xd

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 24 maja 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna wrote:
    Do Ciebie czy do córy? 😁
    haaha do nas do nas :D

    DorotaAnna lubi tę wiadomość

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 24 maja 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1,5h spacer udany :) ale cala droge bylam w stresie

    Karmelllka90 lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • angella908 Autorytet
    Postów: 570 931

    Wysłany: 24 maja 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez dopadły hemoroidy nigdy tego nie miałam, kupiłam wczoraj czopki mam nadzieje ze pomogą, czytana ze z tym powinno się isc do lekarza 🙈 jeszcze nam w tyłku nie grZebali

    A co do ciemieniuchy szwagierka poleciła mi krem ALantan i o dwóch smarowaniach zeszło prawie wszystko , krem jest gesty trochę ciezko go zmyć ale daje rade :)

    mhsvj44jxrsr3ijj.png82dol6d8wb8ewah0.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 24 maja 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Ja ze nie można moczyc to mam zakorzenione jeszczs od moich chłopców po urodzeniu starszych i zawsze to słyszałam.. Ale teraz już nie wiem czy nie mit... Ale ja nie może a na przewijaku moje mokrym wacikiem tak jak buzię
    Ja robię tak samo. Uszek nie mocze

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 24 maja 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    chce byc mama ten smrod to na 100% ciemieniucha, moj tez smierdzi :)

    Tunia myslisz ze te szescioraczki to tak naturalnie? czy byla czyms stymulowana?

    moja kardiolog powiedziala ze wyzszy puls swiadczy o slabej kondycji fizycznej
    Niestety nie wiem. Nie rozmawiałam z nią. Mają już slicznego chłopca, tak na ok. 2-3 lata.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 24 maja 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak osiągnąć te 3 godz odstepu w dzień?? W nocy się udaje, nawet czasami 4 godz, ale w dzień jak nie śpi i płacze to mam Jej nie Dec co 2 godz cyca?? Ona się szybko przestawi?

    age.png
    age.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 24 maja 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ale żeście dziś naprodukowaly stron 😜. Akurat jak Filip miał kryzys brzuszkowy. Normalnie ma wieczorem ok 19, a dziś od 5 do 13 powtórka. Dopiero o 1e udało mi się go uspac i położyć na brzuszku bo już był umeczony i teraz śpi. A my mieliśmy niespodziewanych gości.

    Od dziś będę podawać ten debridat i zmieniam vit D na devikap. Wiewiórka podajesz debridat 2 czy 3 razy dziennie? Mam nadzieję że choć trochę mu ulzy.

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 24 maja 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babki z hemoroidami nie pociesze Was....mi moje 4 kulki ladnie weszly do srodka same....ale wczoraj zaczelam krwawic z odbytu....i to z bez powodu ..nie bylam na II ....widocznie w srodku pekly

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 24 maja 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansi też się zastanawiam :) ale ja chyba nie będę ryzykować bo później mi nie zje całej porcji, nie prsybierze i ja się zapłacze.
    wyszłam właśnie na panikare bo poleciałam do przychodni ja zwazyc. Jak usłyszeli że trzy dni temu była ważna to widziałam że mają mnie za wariatke. Ale w dupe to mam, ważne że do szpitala nie trafimy. Mała przybrała, ale mało. Trudno, widocznie taka jej uroda :( daje jej jeść kiedy chce, więcej już nie zrobie

    f1d9680377.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 24 maja 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cyca daje tak jak Fasolka kiedy nic innego nie pomaga....ale wierze ze jakbym dawala tak jak Basia napewno by nie ulewal...on jest przejedzony....widze to w nocy karmie zawsze z jednego cyca i co 3godz. Odrazu zasypia nie ulewa....przez dzien na zadanie i sa cyrki noszenie przebieranie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wyszły oare dni temu na nowo hemoroidy.. Co to ma być!!!?? Wkładam już czopki i lepiej ale ustrojstwo czuję trudno będzie zlikwidować.
    Dziś byłam na spacerze od 11 do 15.bolalo mnie w trakcie jak na okres znowu ale na razie cisza. Dziwne aż bo jak karmilam środkowego piersią to nie miałam przez pół roku jak nie wiecej.. Ale może kwestia wieku... Jak ma. Być to niech będzie. Trudno.
    Zjadam obiad jak dla chłopa tak zglodnialam. Młody ładnie po spacerku zasnął znów :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubek wrote:
    zazdroooooszcze, jak byl niedaleko mnie to juz miejsc nie bylo.

    ja chcialam na meskie granie ale tez za pono bylo
    Zostaly ostatnie 3 miejsca ja kupiłam dwa miejsca tragedia bo z boku sceny no trudno. Pewnie nic nie zobaczę ale ja uwielbiam tego kolesia a to taki prezent też dla przyjaciółki bo 6 ego ma urodziny

    Bubek lubi tę wiadomość

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 24 maja 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama ja tez ciagle w srodku czuje gule....dobrze ze w srodku siedza ;)

    Mnie od tygodnia boli jak na okres ale narazie cisza....z poprzednimi karmiac nie mialam okresu....mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie...karmie8-10 razy na dobe nie ma byka zeby sie pojawil

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w tym roku ominie parę fajnych koncertów. Ale we wrześniu gra we Wrocku jeden z moich ulubionych zespołów więc na miejscu i pójdziemy ma pewno :)

‹‹ 3288 3289 3290 3291 3292 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ