X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 24 maja 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Ja karmię na życzenie... jak rączki nie pomagają, chodzenie po domu nie pomaga ,smoczek nie daje rady no to niestety jest cyc mimo że godzina nie minęła od poprzedniego karmienia
    U mnie tak samo. Dzisiaj praktycznie co godzinę.

    Fasolka77, Tysia89 lubią tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 24 maja 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to chciałam powiedzieć że to Wasza wina że mój dzieciak tyle dzisiaj śpi. Odkryliśmy spanie na brzuchu dzięki Wam i dzisiaj już tylko tak chce spać w innej pozycji się budzi. Przed chwila próbowałam go przekręcić to już płakał nie otwierając oczu jak tylko go uniosłam. Czy on tak może spać cały czas?

    A jakie baki puszcza o matko... 😂

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 24 maja 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota dzis chyba w Toruniu taka aura. Ja tez dziecka nie poznaje 😮 na spacerze spała 1.5h pozniej czas na karmienie, po od razu zasnęła w wozku na tarasie (tez ok. 1.5h) ale zaktusila sie wlasna ślina a ja prawoe zawalu dostalam! I przełożyłam ja do kosza w salonie... przez sen poplakiwala bo chyba ja brzuszek boli :? Woec ja wzielam przytulilam i kontynuuje spanie na mnie. Minęło juz 4,5h 😯
    Zaczynam sie zastanawiać czy wszystko z nią w porządku.

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leosia się przekręca z brzuszka na plecy 😍😍

    DorotaAnna, Bubek, Lolka30, Fasolka77, Mama36, Daffi, Kasiulka90, Wiewióreczka, MamaAga85 lubią tę wiadomość

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 24 maja 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka brawa dla Leosi 🤗 to chyba bardzo szybko

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 24 maja 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Basiu jeśli nie przybiera prawidłowo w nocy też muszą być co 3 maxymalnie karmienia.
    A nie doczytałam. Masz rację :)

    Karmelllka90 lubi tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 maja 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Sansiviera a skoro ona tak często jest dostawiana nie myślałaś że ten płacz jest z przejedzenia? Te bóle brzuszka ? Może ona ma mocny odruch ssania nie że jest głodna. Bo z tego co pisałaś to nie wygląda na kolki ale może asnis bóle są z przejedzenia


    Kurcze może u mnie tak jest... Znowu mamy syrenę...cycek go na chwilę uspokaja ale za chwilę puszcza, pręży się , wygina...płacze, wyje....ja nie wiem co robić... Za chwilę usypia... To przecież nie są kolki bo nie są regularne... Jak mu pomóc??? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 19:14

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 24 maja 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Leosia się przekręca z brzuszka na plecy 😍😍

    mialam pytac wlasnie bo moja tydzien temu przewrocila sie z bvrzuszka na plecki, nie wiem czy to przypadkowo czy jak

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 24 maja 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Kurcze może u mnie tak jest... Znowu mamy syrenę...cycek go na chwilę uspokaja ale za chwilę puszcza, pręży się , wygina...płacze, wyje....ja nie wiem co robić... Za chwilę usypia... To przecież nie są kołki bo nie są regularne... Jak mu pomóc??? :(
    U mnie dziś podobnie, ale, zasypia na max 10 minut i znów ryk.

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka - pisałaś o tych doudou samiboo. Wiesz gdzie są jeszcze dostępne? Na stronie samiboo wszystkie chwilowo niedostępne

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, naprawde sie martwię. Wybudzilam Pole na jedzenie a ta przy cycku dalej spi.
    Cos jest chyba.nie tak. Mam nadzieje, ze nie bedzie chora :(

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Kurde, naprawde sie martwię. Wybudzilam Pole na jedzenie a ta przy cycku dalej spi.
    Cos jest chyba.nie tak. Mam nadzieje, ze nie bedzie chora :(
    U nas też się tak zdarza. Uznaję wtedy że za szybko wybudzilam i nie jest głodny po prostu.

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    U mnie dziś podobnie, ale, zasypia na max 10 minut i znów ryk.

    Jeju ten płacz jest okropny :( w końcu poszła sporą kupa...może na dziś dość cierpienia będzie... Dziewczyny jak można pomóc oprócz podawania Espumisanu?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    U nas też się tak zdarza. Uznaję wtedy że za szybko wybudzilam i nie jest głodny po prostu.

    Ja miałam w sobotę falstart...ale nie budziłam tylko odstawiłam... Tej nocy obudziłam i potem zaczął się Armagedon....

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    U nas też się tak zdarza. Uznaję wtedy że za szybko wybudzilam i nie jest głodny po prostu.

    Paula ale Poli już sie nie zdarza tak dlugo spać... ona jak zasnela po 12 to do tej pory zero aktywności. Na wpól przytomna jest karmiona i przewijana.
    Dlatego zaczelam sie niepokoic :(

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Paula ale Poli już sie nie zdarza tak dlugo spać... ona jak zasnela po 12 to do tej pory zero aktywności. Na wpól przytomna jest karmiona i przewijana.
    Dlatego zaczelam sie niepokoic :(
    A no to inna sytuacja. A podejrzewasz coś? Coś się zmieniło w Waszym dniu? Gorączki nie ma? A może jest po czymś bardzo zmęczona? Może skok?

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka, Lolka łącze się z Wami, Marcepan dziś też ssie, puszcza, pręży się, płacze, znów ssie ... i takie koło. Spała może godzinę przez cały dzień.

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Jeju ten płacz jest okropny :( w końcu poszła sporą kupa...może na dziś dość cierpienia będzie... Dziewczyny jak można pomóc oprócz podawania Espumisanu?
    Ja już próbowałam delicol, biogaje, Vivomix, zmiany mleka, masaże, ćwiczenia nóżkami, termofor, kangurowanie, ciasne spowijanie, rurki windi, ciepła kąpiel, kolysanie, kolysanki. Na chwilę działa cyc i kąpiel. Dziś wprowadzam debridat i zmieniam Wit D na devikap. Póki co kończą mi się pomysły. A noi jedyna pozycja w której śpi dłużej to na brzuchu, ale nie daje się na niego odłożyć jak nie śpi gleboko więc mam zonka.

    B_002 lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna wrote:
    Ogólnie to chciałam powiedzieć że to Wasza wina że mój dzieciak tyle dzisiaj śpi. Odkryliśmy spanie na brzuchu dzięki Wam i dzisiaj już tylko tak chce spać w innej pozycji się budzi. Przed chwila próbowałam go przekręcić to już płakał nie otwierając oczu jak tylko go uniosłam. Czy on tak może spać cały czas?

    A jakie baki puszcza o matko... 😂
    U mnie już skończyło się spanie w ogóle!.. Na spacerze już też tylko godzina, reszta nie śpi.. W ciągu dnia parę drzemek 15 min. Koniec... I to już od jakiegoś czasu.

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna wrote:
    Ogólnie to chciałam powiedzieć że to Wasza wina że mój dzieciak tyle dzisiaj śpi. Odkryliśmy spanie na brzuchu dzięki Wam i dzisiaj już tylko tak chce spać w innej pozycji się budzi. Przed chwila próbowałam go przekręcić to już płakał nie otwierając oczu jak tylko go uniosłam. Czy on tak może spać cały czas?

    A jakie baki puszcza o matko... 😂
    DorotaAnna, ja tez posluchalam dziewczyn, zaczelam niesmialo klasc na brzuszek i teraz mam problem, bo maly nie akceptuje zadnej innej pozycji do spania. I w nocy probuje go obrocic na wznak i coraz rzadziej mi sie udaje ;)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
‹‹ 3290 3291 3292 3293 3294 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ