X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Karmelka - pisałaś o tych doudou samiboo. Wiesz gdzie są jeszcze dostępne? Na stronie samiboo wszystkie chwilowo niedostępne
    Ancymon sklep mają na stanie

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    Ja już próbowałam delicol, biogaje, Vivomix, zmiany mleka, masaże, ćwiczenia nóżkami, termofor, kangurowanie, ciasne spowijanie, rurki windi, ciepła kąpiel, kolysanie, kolysanki. Na chwilę działa cyc i kąpiel. Dziś wprowadzam debridat i zmieniam Wit D na devikap. Póki co kończą mi się pomysły. A noi jedyna pozycja w której śpi dłużej to na brzuchu, ale nie daje się na niego odłożyć jak nie śpi gleboko więc mam zonka.


    A można dawać delicol i Espumisan jednocześnie? Lolka ta rurka nie pomogła? Szacun za odwagę.... Biedne te nasze dzieci...

    Karola a ty czym się ratujesz?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 brzuszek może boleć go z przejedzenia jeśli tak może być, stara się wprowadzić smoczek tylko on jest w stanie uspokoić ssaka na czas poza karmieniami.
    Ja daję do mleka 10 kropli delicolu i 10 kropli espumisanu 100. U nas działa.

    Fasolka77, DorotaAnna, B_002 lubią tę wiadomość

  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    A można dawać delicol i Espumisan jednocześnie? Lolka ta rurka nie pomogła? Szacun za odwagę.... Biedne te nasze dzieci...

    Karola a ty czym się ratujesz?
    Można, delicol ma pomóc trawic laktoze, a espumisan jest na wzdęcia. Rurkę oczywiście wkładal mąż, ale u nas wogole nie było efektu. Delicol zuzylismy 1 opakowanie i nie widziałam różnicy więc nie kupuje. Stosowalam tak jak Karmelka po 10 kropli do butelki.

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Fasolka77 brzuszek może boleć go z przejedzenia jeśli tak może być, stara się wprowadzić smoczek tylko on jest w stanie uspokoić ssaka na czas poza karmieniami.
    Ja daję do mleka 10 kropli delicolu i 10 kropli espumisanu 100. U nas działa.

    To na noc zaaplikuje :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    Chce być mama ja Cię wczoraj znalazłam na ig i napisałam do Ciebie 😉

    Nie wyswietlila mi sie wiadomosc - dopiero jak weszlam to widze nie przeczytana😉 juz Cie mam!😘

    Lolka30 lubi tę wiadomość

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjaralam sobie cycki na słońcu.
    Będzie posmak przypalonego mleka 😳

    Fasolka77, DorotaAnna, Karmelllka90, Wiewióreczka, Mama36, MamaAga85, B_002, Bubek lubią tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Fasolka77 brzuszek może boleć go z przejedzenia jeśli tak może być, stara się wprowadzić smoczek tylko on jest w stanie uspokoić ssaka na czas poza karmieniami.
    Ja daję do mleka 10 kropli delicolu i 10 kropli espumisanu 100. U nas działa.


    Zawsze daje najpierw smoczka....:(

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Nawet jeśli karmisz na żądanie a mała.nie przybiera prawidłowo nie powinnaś mieć przerw dłuższych niż 3 godziny.
    Ta przerwa 4 godzinna zdążyła się dwa razy, nie planowałam jej. Po prostu Nina się w nocy nie wybudziła a ja nie nastawilam budzika bo się tego nie spodziewałam.

    f1d9680377.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    A można dawać delicol i Espumisan jednocześnie? Lolka ta rurka nie pomogła? Szacun za odwagę.... Biedne te nasze dzieci...

    Karola a ty czym się ratujesz?

    U mnie na dramat pomaga tylko cyc, zauważyłam że moja takie cyrki robi kiedy jest śpiąca i nie może zasnąć.

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może to głupota ale u mnie jak się mała ma problem z zaśnięciem na prawdę pomaga pielucha na głowę a jak już jest bardzo rozdrażniona włączam suszarkę lub odkurzacz. Spróbujcie.

    B_002 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was zdecydowała się na minipigulke podczas karmienia piersią?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Ta przerwa 4 godzinna zdążyła się dwa razy, nie planowałam jej. Po prostu Nina się w nocy nie wybudziła a ja nie nastawilam budzika bo się tego nie spodziewałam.
    Aha myślałam że ogólnie tylko na żądanie. Ja bym ogólnie zwiększyła częstotliwość a zmniejszyła porcję. I na tym etapie staralabym się żeby minimum zapotrzebowania zjadła a wtedy na pewno zacznie przybierac te 26-31 g na dobę. Oblicz sobie zapotrzebowanie jakie Ninka ma a zobacz tak normalnie ile zjada czy mieści się w zapotrzebowaniu a jak nie to ile brakuje.

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 24 maja 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Czy któraś z Was zdecydowała się na minipigulke podczas karmienia piersią?
    u mnie kardiolog hormony zabronil brac ze wzgl. na cisnienie :( narazie szklanka wody zamiast ;)

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 24 maja 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też suszarka działa i wycisza Małą. Pieluchy na głowę jeszcze nie próbowałam😉

    Kurczę, muszę jakoś nauczyć Ja spać na brzuszku w dzień. Ale jak to zrobić skoro nawet gdy na 2-3minuty Ją tak położę to się pręży...trzeba najpierw uśpić i dopiero odłożyć na brzuszek??

    age.png
    age.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 24 maja 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansiviera dokładnie chociaż mój już dwa razy zasnął sam na brzuchu :)

    U nas już koniec kolki poszły pierdy i spokój... Wiewiórka jak u Was?

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu po dwóch dniach kiszenia ogora mąż wrócił z pracy i byliśmy na spacerze... Młoda wykąpana jeszcze nie spi... Bo rodzice mieli plany. Sralucha wszytsko wyczuwa

  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 24 maja 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka, jeden pediatra kazał mi dawać Debridat 3x2,5ml i tak dawalam przez 1,5 m-ca a teraz drugi powiedział, że to za dużo i mam dawać 2x2,5ml. A Wy jak?

    U nas Delicol nie sprawdził się w ogóle. Katetery rektalne też nie, tylko rozwścieczyłam nimi obolałe dziecko.

    Sansi, możesz wprowadzić dietę eliminacyjną na nabiał, bo on najczęściej uczula. Nie jedz przez min.2 tygodnie i po tym czasie wprowadź przetworzony nabiał - ser, masło i obserwuj. Jeśli nie pojawi się wysypka i nie zmieni się częstotliwość i nasilenie kolki, to nie ma alergii. Tak mi kazał pediatra zrobić.

    Anete, pediatra mówił, że śluz w kupie sam w sobie przy kp nie jest powodem do niepokoju, może normalnie występować. Trzeba jedynie obserwować czy nie ma krwi w kupie, wysypek, bólu brzuszka.

    U mnie był ryk, a teraz od 1,5 h śpi mi na brzuchu...aż się boję jak się obudzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 22:51

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Czy któraś z Was zdecydowała się na minipigulke podczas karmienia piersią?
    Ja brałam przy starszym. Wspominam spoko.

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 24 maja 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znow mam atak.
    Wybudzil mnie ze snu. Koszmar.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
‹‹ 3291 3292 3293 3294 3295 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ