Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Big Brother time ❤️

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka, Marcelina dziś też z melodią wracała ze spaceru do domu.

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna wrote:
    Od lipca na netflixie drugi sezon seksownych mamusiek 🤗
    Ja czekam na stranger things i dark... I już nie moge się doczekać!!!
    A ktoś wie co z opowieściami Podręcznej?

    nick nieaktualny, Tysia89, Misiabella lubią tę wiadomość

  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Ja czekam na stranger things i dark... I już nie moge się doczekać!!!
    A ktoś wie co z opowieściami Podręcznej?

    Ja tez czekam na stranger things! Najlepszy serial ever chyba! A to dark w podobnym klimacie? Opowieści podręcznej są na netflixie?

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Mycha, będziesz blisko mnie! Kiedy się wybieracie ? 😊
    Karolina my też się wybieramy na Mazury 😊 Miało być morze ale zmiana planów. Już mamy rezerwację końcem sierpnia.
    Nigdy nie byliśmy więc jestem ciekawa.

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 wrote:
    Karolina my też się wybieramy na Mazury 😊 Miało być morze ale zmiana planów. Już mamy rezerwację końcem sierpnia.
    Nigdy nie byliśmy więc jestem ciekawa.

    Gdzie jedziecie ? 😊

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poradni genetycznej czas oczekiwania to 700 dni :D

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    W poradni genetycznej czas oczekiwania to 700 dni :D

    Osz w mordę...
    Za co my płacimy te skladki?

    malutka_mycha, B_002 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasola - u nas też był ryk i odpychanie się ode mnie. Ale skokolysanie nam pomogło przełamać pierwszy opór. Teraz odpycha się rzadko i krótko - najczęściej jak już się wkurzyła a ja go wtedy takiego śpiącego i wkurzonego wkładam - wtedy skokołyszemy chwilę dla uspokojenia. Po chwili wtula głowę we mnie i usypia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2019, 21:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorcia dark Ci się mega spodoba myślę.. Jest troche bardziej ciężki.. Ale po 2 odcinku myślę że już będziesz wkrecona..
    Opowieści Podręcznej są na showmax ale ja na zalukaj oglądałam 2 sezony. To dopiero petarda!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    W poradni genetycznej czas oczekiwania to 700 dni :D
    Chyba k#&@&#&##a żart!!!!!

    malutka_mycha, B_002 lubią tę wiadomość

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    W poradni genetycznej czas oczekiwania to 700 dni :D

    Masakra, nawet nie wiem jak to skomentować. Brak mi słów. Jak się ma Ninka ?

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2573 3427

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Ja czekam na stranger things i dark... I już nie moge się doczekać!!!
    A ktoś wie co z opowieściami Podręcznej?
    Showmaxa już w pl nie ma, nie wiem czy dobrze kojarzę że hbo go miało opowieści przejąć, ale kiedy to nie wiem

    Starania od 2015
    👩 37 lat, hashimoto, IO, bielactwo, AMH - 1,12
    👨🏻 38 lat, oligoteratozoospermia
    Kariotypy OK
    2018
    1 IUI - ❌ 2 IUI -❌ 3 IUI -cb
    4 IUI - ❤️
    Kwiecień 2019 - mamy synka

    2024 powrót do kliniki
    Sierpień
    Podejście do IUI - brak dawki inseminacyjnej- rezygnacja z IUI
    Wrzesień
    I procedura ICSI długi protokół
    Październik
    💉7🥚 4 dojrzałe
    4 blastki 4BB
    PGT-A 3 z wadami genetycznymi, 1 nieinformatywny
    Grudzień
    10.12. transfer nieinformatywnego
    7dpt beta 3, 13dpt beta <0,2

    Styczeń 2025
    II procedura, długi protokół, hbIMSI
    Punkcja 14.02. Pobrano 5🥚 1❄️5BB
    Marzec 2025 Leczenie stanu zapalnego endometrium
    Maj 2025
    13.05. Transfer 6BB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama - my też na Dark i Stranger Things czekamy.
    A bardzo nam nie podszedł Lucyfer ani Narcos.

    A ja w międzyczasie planuje w końcu obejrzeć Twin Peaks. Dziś obejrzałam pierwszy odcinek i wydaje się dobry. Oglądałaś? Któraś z Was oglądała?

    A opowieści podręcznej mam audiobooka chyba. Kurde tyle zaległości 😱

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2019, 21:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    W poradni genetycznej czas oczekiwania to 700 dni :D
    Słucham?? Nie wiem jak to skomentować nawet.
    Dzisiaj był mój kuzyn i opowiadał mi o Norwegii on wyjechał był tam dwa lata teraz ściąga żonę. Jak mi opisał jaki tam jest socjal co kopara opada... A Polska? Dramat.
    Współczuję wam Myszka. Teraz jak się nie ma placów to zwykły człowiek odprowadzający składki może tak na prawdę liczyć tylko na jakiś CUD

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2573 3427

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola u nas po pneumokokach tylko rano było lekkie zaczerwienienie i obrzęk, które zeszło w ciągu dnia, a po ukluciu zaplakal i zasnął. Smialysmy się z mężem że bardziej płacze przy puszczaniu bąków czasem.

    Starania od 2015
    👩 37 lat, hashimoto, IO, bielactwo, AMH - 1,12
    👨🏻 38 lat, oligoteratozoospermia
    Kariotypy OK
    2018
    1 IUI - ❌ 2 IUI -❌ 3 IUI -cb
    4 IUI - ❤️
    Kwiecień 2019 - mamy synka

    2024 powrót do kliniki
    Sierpień
    Podejście do IUI - brak dawki inseminacyjnej- rezygnacja z IUI
    Wrzesień
    I procedura ICSI długi protokół
    Październik
    💉7🥚 4 dojrzałe
    4 blastki 4BB
    PGT-A 3 z wadami genetycznymi, 1 nieinformatywny
    Grudzień
    10.12. transfer nieinformatywnego
    7dpt beta 3, 13dpt beta <0,2

    Styczeń 2025
    II procedura, długi protokół, hbIMSI
    Punkcja 14.02. Pobrano 5🥚 1❄️5BB
    Marzec 2025 Leczenie stanu zapalnego endometrium
    Maj 2025
    13.05. Transfer 6BB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula nowe jest Twin Peaks??
    Ja to wychowana na starym.. Jakoś się boję sięgnąć po nowy żeby mi klimatu nie zepsuło ale jak ktoś obejrzy niech da znać 🤘

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Osz w mordę...
    Za co my płacimy te skladki?
    Ostatnio codziennie się nad tym zastanawiam🤣🤣 na 8 poradni do jakich mamy iść tylko w 2 udało mi się na NFZ :)

    f1d9680377.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    W poradni genetycznej czas oczekiwania to 700 dni :D
    masakra... powiem Ci, że każdy tak narzeka na angielską służbę zdrowia, ale jak dla mnie to nie ma porównania. nam neurolog po diagnozie sam załatwia wizyty u innych specjalistów, my tylko dostajemy list gdzie się pojawić i kiedy... sama nic nie muszę robić...
    Wy już macie diagnozę jakąś czy nic nie wiecie?

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Masakra, nawet nie wiem jak to skomentować. Brak mi słów. Jak się ma Ninka ?
    Dobrze :) dziękuję. Teraz we wtorek idziemy na kontrolę wagi, trzymajcie wszystkie kciuki żeby było ok

    nick nieaktualny, Fasolka77, Lolka30, B_002, Kiwona, Wiewióreczka, nick nieaktualny, Kasiulka90, Misiabella, martusiawp, Bubek lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
‹‹ 3441 3442 3443 3444 3445 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ