Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej Wy wszystkie tak ważycie dzieci? Wojtek ostatni raz był ważony jak miał 10 dni... ja zawsze patrzę czy wałków na ciele przybywa, jeśli tak, to luz :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    ej Wy wszystkie tak ważycie dzieci? Wojtek ostatni raz był ważony jak miał 10 dni... ja zawsze patrzę czy wałków na ciele przybywa, jeśli tak, to luz :P

    U nas ważą przed szczepieniem.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia - u mnie też zmienne ilości ściągam z piersi. Nawet nie wnikam od czego to zależy bo pewnie od kilkudziesięciu zmiennych. Zdarzyło mi się już nic nie ściągnąć a jak się Ignas dossal to aż mu ciekło po brodzie.

  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas tez waza i mierza przed szczepieniem

    dodatkowo ja mam wypozyczona wage ze wzgledu na zoltaczke - zeby moniotorowac czy przybiera, juz dawno moglam ja oddac ale sobie powiedzialam ze jak 5kg przejdzie to oddam, wiec juz moge spokojnie oddac bo w weekend stuknelo :)

    Tysia89, malutka_mycha lubią tę wiadomość

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Tunia - u mnie też zmienne ilości ściągam z piersi. Nawet nie wnikam od czego to zależy bo pewnie od kilkudziesięciu zmiennych. Zdarzyło mi się już nic nie ściągnąć a jak się Ignas dossal to aż mu ciekło po brodzie.
    No właśnie ja nic nie ściągnęłam, a młoda sobie pojadła.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wasze maluszki też są takie osowiałe? Mój ma chyba lekki stan podgorączkowy i tak dziwnie błądzi oczami. Mam nadzieję, że to tylko przez upał. Sama też się średnio czuję.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zamrozona porcje mojego mleka.
    Jak ją rozmrazac, w lodowce czy poza lodowka?
    Podgrzać czy zagotować? Czy mleko kobiece wogole mozna gotować?

    Ratujcie, bo zmarnuje mleczko.
    Potrzebuje na jutro na 15.00

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja nienawidzę upałów😈

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Czy Wasze maluszki też są takie osowiałe? Mój ma chyba lekki stan podgorączkowy i tak dziwnie błądzi oczami. Mam nadzieję, że to tylko przez upał. Sama też się średnio czuję.
    moja tez rozleniwiona

    upaly daja w kosc

    rozwazam wyjazd na wakacje :/ zeby mi sie nie gotowala

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Mam zamrozona porcje mojego mleka.
    Jak ją rozmrazac, w lodowce czy poza lodowka?
    Podgrzać czy zagotować? Czy mleko kobiece wogole mozna gotować?

    Ratujcie, bo zmarnuje mleczko.
    Potrzebuje na jutro na 15.00


    jak mam czas to wyjmuje z zamrazalki i wstawiam do lodowki...
    jak czasu nie mam to do garnuszka z ciepla woda - nie gotujaca sie. Ogladalam program ze nie wolno.

    a w ogole to przegotowywalam 2x swoje mleko jak probowalam zbijac malej bilirubine - co bylo debilizmem bo pozbylam mleka wszystkich wartosci odzywczych...
    na szczescie tylko 2x tak zrobilam

    Tunia76 lubi tę wiadomość

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia mleka matki nie wolno gotowac podgrzane powyżej 37 stopni również traci wartości odżywcze. Wstaw na noc do lodówki rozmrozić się rozmrożone w lodówce 24 godziny do spożycia

    Tunia76 lubi tę wiadomość

  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubek wrote:
    jak mam czas to wyjmuje z zamrazalki i wstawiam do lodowki...
    jak czasu nie mam to do garnuszka z ciepla woda - nie gotujaca sie. Ogladalam program ze nie wolno.

    a w ogole to przegotowywalam 2x swoje mleko jak probowalam zbijac malej bilirubine - co bylo debilizmem bo pozbylam mleka wszystkich wartosci odzywczych...
    na szczescie tylko 2x tak zrobilam
    Dzięki za odpowiedź.

    Bubek lubi tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Tunia mleka matki nie wolno gotowac podgrzane powyżej 37 stopni również traci wartości odżywcze. Wstaw na noc do lodówki rozmrozić się rozmrożone w lodówce 24 godziny do spożycia
    Dzięki.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Dziewczyny, długo czekałyście na decyzje odnoście becikowego ?
    Kilka dni

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Kilka dni

    To szybciutko Daffi, u mnie dziś 2 tyg mijają.

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a4eac29a2c57.png

    DorotaAnna, espoir, malutka_mycha, Fasolka77, Tunia76, Szonka, nick nieaktualny, india, Kasiulka90, Bubek lubią tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    ej Wy wszystkie tak ważycie dzieci? Wojtek ostatni raz był ważony jak miał 10 dni... ja zawsze patrzę czy wałków na ciele przybywa, jeśli tak, to luz :P
    Szczęśliwy człowiek :D ja biegam co tydzień :D

    f1d9680377.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaa, coś o tym wiem...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cff9336d111b.jpg

    nick nieaktualny, Fasolka77, mysla.nieskalana, DorotaAnna, nick nieaktualny, india, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Czy Wasze maluszki też są takie osowiałe? Mój ma chyba lekki stan podgorączkowy i tak dziwnie błądzi oczami. Mam nadzieję, że to tylko przez upał. Sama też się średnio czuję.


    Mój nie, wręcz przeciwnie.... Glodomorek .

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze u Niny znowu jakieś klocki są. Ma chrype, tak jakby przy refluksie, daje ten syropek ale ta chrypa pojawia się 1,5 h po jedzeniu. Próbuję biedna odkaszlnac ale nie potrafi, widać że gorzej jej się oddycha i nie ma ochoty jeść. Dobrze ze jutro mamy wizytę. Ale jak cholera ona ma przybierać jak cały czas coś jej przeszkadza :/

    Daffi lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
‹‹ 3455 3456 3457 3458 3459 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ