X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 24 października 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daję godzinę po butli.

    f1d9680377.png
  • Natka93 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 24 października 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dawno mnie tu nie było. Zapomniałam, że mam tutaj konto i teraz, kiedy mam swoje maleństwo na świecie, jakoś mnie tu przywiało. Piszecie o karmieniu dziecka. A czy któraś z mam rozszerzała dietę o kaszki Helpy? Podobno są bio. Firma też oferuje owoce liofilizowane do kaszek. Kurczaczki, nie wiem, czy na pierwsze wprowadzanie kaszek do diety warto z nimi próbować? Niby bio zdrowe..

  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 24 października 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Natka, coś więcej o sobie?
    Ja mam helpe kupiona i będę robić, ale narazie kaszkami nie jest zainteresowany zbytnio mój syn. W ogóle ostatnio ma problem z jedzeniem a jarzynki zje tylko, jak na brata patrzy. Jak brat znika mu z oczu, to nie chce jeść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 08:17

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 24 października 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczuny, czyli taka sama zasada jak przy innych wprowadzanych posiłkach.
    Helpy jeszcze nie planowałam ale jak nam w ogóle kaszka się przyjmie to wezmę i helpe na próbę.

    age.png
    age.png
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 24 października 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja godzinkę po butli daje kaszkę z owocami(u nas to bardziej owoce z kaszką) a obiadek tak 1.5-2 godziny po butli.

    Chciałam słuchajcie sprzedać ciuszki itd.po Małym...ale ludzie chyba zwariowali u nas...znajome stąd opowiadały mi różne historie na temat sprzedaży ale prawą jest,że dopóki człowiek nie doświadczy czegoś to nie koniecznie wierzy...Wystawilam na sprzedaż ciuszki-m.inn.
    33 body z długim rękawem
    18 szt.body z krótkim rękawem
    9 kompletnych dresów(bluza plus spodnie
    9 bluzeczek z długim rękawem
    18 spodenek(półśpiochy albo i lekkie dresiki
    5 śpiochy plus bluzeczka
    2 rożki
    2 kombinezony misiowe
    kocyk plus podyszeczka do gondoli szyty w PL
    Wszystko z H&M lub C&A i rzecz jasna wszystko w idealnym stanie...
    Mam do dziś paragony na wszystko i wiem ile wydałam...
    Wystawilam to za grosze bo za UWAGA 30e ...i się zaczęło😂😂😂😂zaczęły do mnie wypisywac przede wszystkim kobiety z Syrii i z Turcji,że ciuszki sliczne i ze od razu rezerwują ale uwaga-'ja mam im zawieźć do domu bo one w ciąży i nie mogą dźwigać...raz,że nie mam saochodu a dwa no..
    ja sprzedaję zawsze z zaznaczeniem-odbiór osobisty,'żadnych wysyłek itd.Jeszcze inne piszą mi,że są w takiej ciężkiej sytuacji,że mogą dac max 10e...Litości...ciuchy kosztowały między 350 a 400e..wystawilam za grosze i takie cyrki...napisalam do znajomej co tu siedzi tyle lat i mi odpisała ze to norma...dala mi przyklad ze wystawila swoje Audi za 10tys.euro .Przyjechala oglądać grupa młodych Turków i praktycznie chcieli jej odebrać kluczyki i dowód rejestracyjny i wciskali 1000euro ,ze wiecej nie mają a ona musi wziąść tyle i kropka...gdyby nje jej sąsiad to nie wiem jak by sie to skończyło...opowiedziała mi mnóstwo podobnych historii i szok...
    bardziej będzie mi się opłacało na szmatki do kurzu mieć te ciuszki niż uczestniczyć w takich cyrkach...
    ze nie wspomne o kolysce...nowa,używana krótko,'nie zniszczona z pościelą i baldachimem itd.kupiona xa 180e .wystawiona za 40e -zero odzewu...
    w PL sprzedalam całą wyprawke po córce tyle lat temu...kolezanki piszą,że bez problemu sprzedają ciudzki w PL i kupują za to nowe...co tu sie dzieje u nnie...MASAKRA...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 11:53

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 października 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jakie kaszki mleczne Holle masz? czy mnie się wydaje, że są tylko 3 rodzaje tych z mm w środku?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 października 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    Ja godzinkę po butli daje kaszkę z owocami(u nas to bardziej owoce z kaszką) a obiadek tak 1.5-2 godziny po butli.

    Chciałam słuchajcie sprzedać ciuszki itd.po Małym...ale ludzie chyba zwariowali u nas...znajome stąd opowiadały mi różne historie na temat sprzedaży ale prawą jest,że dopóki człowiek nie doświadczy czegoś to nie koniecznie wierzy...Wystawilam na sprzedaż ciuszki-m.inn.
    33 body z długim rękawem
    18 szt.body z krótkim rękawem
    9 kompletnych dresów(bluza plus spodnie
    9 bluzeczek z długim rękawem
    18 spodenek(półśpiochy albo i lekkie dresiki
    5 śpiochy plus bluzeczka
    2 rożki
    2 kombinezony misiowe
    kocyk plus podyszeczka do gondoli szyty w PL
    Wszystko z H&M lub C&A i rzecz jasna wszystko w idealnym stanie...
    Mam do dziś paragony na wszystko i wiem ile wydałam...
    Wystawilam to za grosze bo za UWAGA 30e ...i się zaczęło😂😂😂😂zaczęły do mnie wypisywac przede wszystkim kobiety z Syrii i z Turcji,że ciuszki sliczne i ze od razu rezerwują ale uwaga-'ja mam im zawieźć do domu bo one w ciąży i nie mogą dźwigać...raz,że nie mam saochodu a dwa no..
    ja sprzedaję zawsze z zaznaczeniem-odbiór osobisty,'żadnych wysyłek itd.Jeszcze inne piszą mi,że są w takiej ciężkiej sytuacji,że mogą dac max 10e...Litości...ciuchy kosztowały między 350 a 400e..wystawilam za grosze i takie cyrki...napisalam do znajomej co tu siedzi tyle lat i mi odpisała ze to norma...dala mi przyklad ze wystawila swoje Audi za 10tys.euro .Przyjechala oglądać grupa młodych Turków i praktycznie chcieli jej odebrać kluczyki i dowód rejestracyjny i wciskali 1000euro ,ze wiecej nie mają a ona musi wziąść tyle i kropka...gdyby nje jej sąsiad to nie wiem jak by sie to skończyło...opowiedziała mi mnóstwo podobnych historii i szok...
    bardziej będzie mi się opłacało na szmatki do kurzu mieć te ciuszki niż uczestniczyć w takich cyrkach...
    ze nie wspomne o kolysce...nowa,używana krótko,'nie zniszczona z pościelą i baldachimem itd.kupiona xa 180e .wystawiona za 40e -zero odzewu...
    w PL sprzedalam całą wyprawke po córce tyle lat temu...kolezanki piszą,że bez problemu sprzedają ciudzki w PL i kupują za to nowe...co tu sie dzieje u nnie...MASAKRA...


    o matko! ale akcja! szok!

    ale w PL też nie jest do końca kolorowo.. ciuszki akurat ciężko sprzedać... ja mam taką obserwację.. i w PL też się zdarzają MADKI co mają chorom curke :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 24 października 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    o matko! ale akcja! szok!

    ale w PL też nie jest do końca kolorowo.. ciuszki akurat ciężko sprzedać... ja mam taką obserwację.. i w PL też się zdarzają MADKI co mają chorom curke :)
    taaa😂😂😂też słyszałam o różnych akcjach z PL 😂😂😂ale jednak pytając koleżanek żadną kupując np.dres z HM za 80zl nie wystwi go za 8zl...a ja kupując go za 20e wystawilam za 2e...i nic...

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 24 października 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga, to nieźle Ci się handel rozwija!🤣
    Ja się nawet nie biorę za sprzedawanie tych ubranek. Zbieram je i będę oddawać koleżankom lub po rodzinie, co tam im się podoba to wezma, a resztę chyba po prostu wrzucę. Nawet dziś odłożyłam kilka takich ślicznych rampersow, raz-dwa razy założonych w lato, aż szkoda! Patrzę i nie wierzę że ta moja Mała już taka wielka baba!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 12:43

    age.png
    age.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 24 października 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusnia jak tam piers?

    ja dzis w nocy sie popolaklam jak karmilam...taki bol...niedosc ze boli jak karmie,chyba pogryziony sutek, to jeszcze jak skoncze karmic to mnie cala piers boli, boli tak dlugo zanim sie znow nie napelni.....

    i znow przy 3 dziecku spotykam sie z czyms pierwszy raz :( i znow sie moge stresowac

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 października 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak często można dawać jajka?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 24 października 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chowam ubranka dla dzieci moich siostrzencow i syna😉.
    Zostawiam tylko te naprawdę warte zachowania dla kolejnych pokoleń.
    Wózek sprzedam za grosze, bo nie mam gdzie trzymać.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 24 października 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Polsce tez tak jest. Ciężko sprzedać coś, a jak już się ktoś zainteresuje czymś za 10 zł to chce wysyłkę, a mi się to opłaca jka cholera, dla 10 zł dymac na pocztę....

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 24 października 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Tusnia jak tam piers?

    ja dzis w nocy sie popolaklam jak karmilam...taki bol...niedosc ze boli jak karmie,chyba pogryziony sutek, to jeszcze jak skoncze karmic to mnie cala piers boli, boli tak dlugo zanim sie znow nie napelni.....

    i znow przy 3 dziecku spotykam sie z czyms pierwszy raz :( i znow sie moge stresowac
    Lewą ściągam 3xdziennie, więc nie boli.
    Prawa czasem boli, to znaczy sutek jak młoda ciągle je. Nie wiem ile tak pociągniemy. Optymistycznie liczę do końca roku.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Paula jakie kaszki mleczne Holle masz? czy mnie się wydaje, że są tylko 3 rodzaje tych z mm w środku?
    Z Holle bananową i jaglana bez dodatków (a może jęczmienna? W każdym razie bez owoców).
    Z capricare mamy za to borówki i jabłko że śliwką

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ciuszkami to powiem Wam że strasznie trudno sprzedać a bardzo łatwo kupić. Ja kupuję tylko oryginalne i w idealnym/bardzo dobrym stanie. I serio idzie to kupić za grosze. Tym bardziej że sprzedający zdają sobie sprawę z trudności i zdarza się że uda się naprawdę dobre ceny, wręcz śmieszne, dostać.
    Ja też sprzedaje tylko te najlepsze i sprzedaje za duuuzo mniej niż kupiłam zazwyczaj. Na przykład nowy komplet spioszkow z h&m (nie zdążyliśmy ubrać) stoi już za 15zl. I nic...

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 24 października 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Z Holle bananową i jaglana bez dodatków (a może jęczmienna? W każdym razie bez owoców).
    Z capricare mamy za to borówki i jabłko że śliwką

    To się rozgladne za tymi capricare

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 24 października 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się nad tą helpa zastanawiam, bo ja trzeba gotować 2-3 minuty. Ugotować na wodzie i dodać mm lub owoce? 🤔

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 24 października 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj pojechałyśmy z Wiki do Auchan po kaszki helpa.
    Wszystko wykupione. Nie było ani jednej.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 24 października 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj dzień sukcesów, więc się pochwalę. A co.
    Wiki dzisiaj podniosła się do raczkowania.
    Zaczęła też super pełzać do przodu. Do tej pory tylko się kręciła na brzuszku i slizgala do tyłu.

    Przepraszam, że tak się chwalę. Wy zrozumiecie jaka to dla mnie radocha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 19:16

    Sansivieria, Kiwona, Misiabella, Fasolka77, stresant, Lili90, MamaAga85, Paula 90 lubią tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
‹‹ 4005 4006 4007 4008 4009 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ