X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 14 listopada 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis doszedl do zabawek michalka a tam lezal papier ze zszywka, to by bylo...Ja robilam obiad w tym czasie a on dzialal za moimi plecami. Musze mu taki plotek drewniany rozlozyc by mial w takich chwilach dla siebie troche miejsca i byl bezpieczny. Tylko srub od tego plotka nie moge znalezc. Michalek nie chce sie bawic sam w pokoju obok i troche zabawek chce miec blisko.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 listopada 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli ktoras daje mleko hipp jest promka w lidlu. Przy zakupie 2 opakowań kazde tansze o 10zl. Mozna wziac wiecej ale musza byc wielokrotnoscia 2.

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 14 listopada 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze nie chodzi na czworaka, ale pelza troche do przodu i bokiem. Wczoraj podnosil sie do czworakow i nawet sie przesuwal takim pelzajaco-czworakujacym ruchem, ale to dopiero jego pierwsze proby. Chyba tez rozgladne sie za dywanem.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Tysia89 Autorytet
    Postów: 438 314

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dałam bułę (lepsze to niż chrupek kukurydziany który później wszędzie jest 🤪) małemu dzisiaj, trochę żeby się zajął jak ja zbierałam wode z zalanego domu. No i Julian w poniedziałek przepełz swoje pierwsze centymetry ! A dzisiaj pełza jak szalony. Fizjoterapeutka mówi że idealnie jak na jego wiek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2019, 16:12

    dqprclb1iinrgw6r.png
    l22nqps6arxfvviy.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodemu bardzo zasmakowaly. Polecamy. A ile ciszy spokoju i zajecia sie samym soba..

    a09b81c4f78e.jpg

    Jutro mamy szczepienie o zgrozo i pobieranie krwi. Będzie się działo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2019, 16:35

    Fasolka77, Misiabella lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi - my próbowaliśmy te jagodowe. Były strasznie twarde i takie cierpkie w smaku.
    Jabłkowe jakie są?

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kukurydzę później zmywam przez dwa dni zewsząd 🤣

    f1d9680377.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z chrupkiem rzeczywiscie duzo balaganu jest. Ja mojemu zakladam ten fartuszek zapinany na plecach bo inaczej caly obklejony

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Daffi - my próbowaliśmy te jagodowe. Były strasznie twarde i takie cierpkie w smaku.
    Jabłkowe jakie są?
    Sa z zewnątrz slodkie w srodku typowo jak wafle ryżowe. Sa sztywne ale w kontakcie ze slina szybko miękna. Moj Filip to ewenement jesli chodzi o jedzenie kawałki itp a to mu podeszlo.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chce_byc_mama wrote:
    No z chrupkiem rzeczywiscie duzo balaganu jest. Ja mojemu zakladam ten fartuszek zapinany na plecach bo inaczej caly obklejony
    Na szczescie teraz pralki piora a krzeselka sa takie ze raz dwa sie czyści. :) nie trzeba nad rzeka na tarce zapierac ;]

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos produktów alergizujących to ostatnio ogladałam, że wcale nie należy zwlekać z ich podaniem bo to nie uchroni dziecka przed ewentualną alergią, a nawet możemy uzyskać odwrotny efekt. U dzieci narażonych bardzie na alergię należy takie produkty wprowadzać w bardzo małych ilościach, ale nie zwlekać z ich podaniem.

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 listopada 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skusilyscie mnie i podam jutro. Co zaryzykowac? Jajko czy jogurt? Dawała juz ktoras twarozek?

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 14 listopada 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calkiem mozliwe, ze z tym szybkim wprowadzaniem to prawda, ale ile ludzi tyle teorii. Kiedys twierdzono ze jest cos takiego jak okno na podanie glutenu w 5 miesiacu, a teraz spotykam sie z opiniami ze to nieprawda, bo celiaklia jest genetycznie uwarunkowana i czas podania glutenu nie ma tu nic do rzeczy. Ja czytalam ksiazke hiszpanskiego pediatry, ktory twierdzil ze nie wazne kiedy gluten bedzie podany, ale zeby jeszcze wtedy kiedy matka karmi piersia. Moim zdaniem to wszystko sa gdybania, ale do mnie przemawia jednak ze powinno sie wprowadzac wszystko stopniowo i w pewnej kolejnosci i zaczynac od rzeczy najlzej strawnych, bo dziecko sie uczy trawic. Tak tez widzialam po Michalku, ze jak byl mlodszy mogl mniej roznych rzeczy zjesc, bo nie chcial, albo bolal go brzuch, mial biegunke czy wrecz wymiotowal, a z wiekiem mogl jesc wiecej roznych rzeczy i mu nie szkodzily i chcial je jesc.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 14 listopada 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdy zrobi jak uwaza i tak jak mu intuicja podpowiada i sam bedzie widzial po swoim dziecku jak mozna zrobic, a jak bedzie cos nie tak to wprowadzi zmiany. U nas dzis byl wieczor szalonego pelzania. Maly pelza i od czasu do czasu unosi sie do czworakow.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 15 listopada 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia zazdroszczę :) czekam na to pelzanie strasznie :)

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 15 listopada 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny boli mnie cycek... Z zewnętrznej strony i pod sutkiem....ból jest przy dotyku i ucisku tylko
    .. nic nie wyczuwam, żadnych gulek, kolor się nie zmienił..tylko ten ból przy dotyku...czy to początek zapalenia???

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 15 listopada 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze gdzies przycisnelas i przyblokowalas kanalik?

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 15 listopada 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Misia zazdroszczę :) czekam na to pelzanie strasznie :)
    Oj nie wiem czy tak czekasz. U nas Filip odkryl na półce pod tv dekoder i ciagle nambgo zrzuca. I to strasznie namolnie. Mam. Szafke ze szklanymi drzwiami w ktora ciagle lapka uderza i wszystkie tacki na stol do talerzy czy podkladki na kubki mi wywala. Ogolnie robi swoje porzadki.

    Misiabella lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka - mnie tak czasem boli jak Młody kopnie przy przebieraniu, wyspie się na brzuchu albo gdzieś uderze. Jak nie zrobi się gulka ani czerwone to obserwuj.
    Możesz wziąć Ibuprom zapobiegawczo, żeby się stan zapalny nie rozwinął. No i żeby uśmierzyć ból.

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignas dziś wstał o 7:30. Usnął o 19:30. Dwie pobudki. Wstałam przed Nim 😳

‹‹ 4047 4048 4049 4050 4051 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ