X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 15 listopada 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poranna pobudka u nas, ta ostateczna między 7 a 8, też jest raczej łagodna, Kasia się gimnastykuje, przewraca na boki, próbuje czworakowac, gada po chinsku, a ja jednym okiem Ją obserwuje, a drugim drzemę...😉
    Piszecie o gotowaniu dla dzieci, a ja rano kupiłam zapas słoiczków na tydzień za 40zl. Leń ze mnie i już!

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 15 listopada 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z jakiej firmy kupujesz?

    f1d9680377.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 15 listopada 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    A z jakiej firmy kupujesz?
    Ja tylko hipp kupuje.

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby nie było to mu też słoiczki jemy.
    U nas HiPP i babydream

    malutka_mycha, Daffi lubią tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 15 listopada 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas podobno zęby ida. Dzis pediatra mowila ze juz ładnie widac. Ciekawe kiedy je ujrzymy.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 15 listopada 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    U nas podobno zęby ida. Dzis pediatra mowila ze juz ładnie widac. Ciekawe kiedy je ujrzymy.

    A po czym widać?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 15 listopada 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś po ciężkiej nocy wyszła górną jedynka. A wogole pisałam wam że idą 3 na raz a potem okazało się że jednak 4 🙈.
    Ja mam pomrozone trochę obiadkow dla Filipa, kupna sloiczki też daje. Ale generalnie jak robię dla nas np krem z dyni to trochę tych samych pokrojonych warzyw wrzucam do małego garnuszka i gotuje osobno bez soli i ostrych przypraw.

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 15 listopada 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    A po czym widać?
    Zajrzala mu w buzke obejrzala dziasla i powiedziala ze juz ladnie sie zaokraglily i je widac pod dziaslami. Nie dociekalam wazne ze gdzies tam jakis slad jest. Moze wg mnie miec je nawet na roczek dopiero :p

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 15 listopada 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Zajrzala mu w buzke obejrzala dziasla i powiedziala ze juz ladnie sie zaokraglily i je widac pod dziaslami. Nie dociekalam wazne ze gdzies tam jakis slad jest. Moze wg mnie miec je nawet na roczek dopiero :p
    Nina ma zaokrąglone od conajmniej 2 miesiecy🙄 a ja tylko ich wypatruje

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 15 listopada 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Zajrzala mu w buzke obejrzala dziasla i powiedziala ze juz ladnie sie zaokraglily i je widac pod dziaslami. Nie dociekalam wazne ze gdzies tam jakis slad jest. Moze wg mnie miec je nawet na roczek dopiero :p



    No właśnie 😁 u nas też widać pod dziąsłami ale kiedy się przebija.... Tego nie wiedzą najstarsi górale 🤭

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 15 listopada 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    A z jakiej firmy kupujesz?
    Kupuję różne wszelakie w rossmannie. Bardziej się kieruje smakiem niż firma. Np ten pasternak widziałam tylko z babydream. Albo burak z jabłkiem tylko z gerbera. Albo czysta suszona śliwka z bobovita.

    malutka_mycha, Fasolka77 lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 15 listopada 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka jak tam pierś? Nie boli już, opanowałas sytuację??

    age.png
    age.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 15 listopada 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Kupuję różne wszelakie w rossmannie. Bardziej się kieruje smakiem niż firma. Np ten pasternak widziałam tylko z babydream. Albo burak z jabłkiem tylko z gerbera. Albo czysta suszona śliwka z bobovita.


    Też mam pasternak! Na razie czeka bo gotuje sama a sloiczki mam na czarną godzinę

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 15 listopada 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Fasolka jak tam pierś? Nie boli już, opanowałas sytuację??


    😘😘😘
    Chyba jest lepiej...lazilam z kapustą cały dzień i wzięłam 2 ibuprofeny

    malutka_mycha, Sansivieria, MamaAga85 lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 16 listopada 2019, 02:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    My po szczepieniu. Filip zwolnil tempo z waga. Mam nadzieje ze nic sie zlego nie dzieje. Pediatra uspokajala ze on raczkuje i duzo teraz ruchu ma. Przybral raptem 300g i wazy 8700 od 4 pazdziernika. Mamy skierowanie na kontrolna morfologie. Wzrostu 75cm i glowka obwód 45cm. W styczniu mamy meningokoki bexero i pozniej typ c.
    U nas tez maly zwolnil z przybieraniem. I tez przybral okolo 350 gramw ciagu miesiaca. Widzę, ze sa podobnej postury z moim. Dzis wazony i mierzony i dokladnie 8700 gr i 74 cm wzrostu. Tylko moj ma wieksza glowe, bo ma prawie 46 cm.

    MamaAga85 lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 16 listopada 2019, 02:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka mycha, u nas Jeremi ma takie zrywy w ciagu dnia, ze jak jest wyspany i dobrze pojedzony to mu sie chce, a tak to czesto tez lezy jak kolek i buczy i chce by go na rece brac. Michalka zabawki jeszcze sa dla niego motywacja by ruszyc. Poza tym nie ma jeszcze tak super skoordynowanych ruchow i zamiast do buzi to trafia smokiem obok, albo nie obkreci we wlasciwa strone, choc czasem mu sie udaje, tak 50 na 50 procent. Dzis jak bylismy u lekarza to sie przestraszyl i zaczal plakac i trzesla mu sie broda i lekarka zaczela mowic ze powinnismy jeszcze kolo roku isc na kontrole do neurologa. Myslalam ze wszystkim dzieciomtrzesie sie broda jak placza...

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignacy prawie wcale nie płacze. On się tylko wkurwia 😂😂😂 i wtedy piszczy albo krzyczy z wściekłości.

    Jak ostatnio płakał to mu się broda nie trzęsła.

    Ja już wyspana a On dalej śpi. Usnął po 19, cyc o 1, potem o 4:30 i lulando dalej.


    Ja już nie miele jedzenia Ignacemu. Wczoraj zjadł ze mną tłuczone ziemniaki z krolikiem pociętym widelcem na mniejsze kawałki i sosem śmietanowym z tymiankiem, kurkuma, koperkiem, natką pietruszki i marchewką. No i solą. Zjadł parę łyżek, poprawił Piątusiem i poszedł spać 😜

    Wczoraj wysiedział w wózku cały spacer ♥️

    Fasolka77, Sansivieria, MamaAga85 lubią tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 16 listopada 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia nie wiem, chyba jej się nie trzęsie. Ale u innych dzieci widziałam, też myślałam że to ok. Szczerze mówiąc nigdy się nad broda nie zastanawiałam, tak pokazują w kreskowkach :|

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy to zbieg okoliczności czy jakaś prawidłowość. Zauważyłam u nas że jak Ignas danego dnia więcej pije to potem w nocy lepiej śpi. Pielucha po tych dobrych nocach jest mokra że mogłabym sąsiadów zabić zrzucając z trzeciego piętra. Po tych złych nocach są prawie suche.
    Zazwyczaj jak się tak budzi wiele razy to bierze cycka, wypuszcza, zasypia, znowu bierze. Jakby nie mógł się napić. A jak jest opity to budzi się, przystawi porządnie, wycycka do dna oba cycki i dalej śpi.

    Zauważyłyście coś takiego?

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 16 listopada 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, bo u nas noce są zawsze dobre.

    f1d9680377.png
‹‹ 4049 4050 4051 4052 4053 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ