X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 16 listopada 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Zastanawiam się czy to zbieg okoliczności czy jakaś prawidłowość. Zauważyłam u nas że jak Ignas danego dnia więcej pije to potem w nocy lepiej śpi. Pielucha po tych dobrych nocach jest mokra że mogłabym sąsiadów zabić zrzucając z trzeciego piętra. Po tych złych nocach są prawie suche.
    Zazwyczaj jak się tak budzi wiele razy to bierze cycka, wypuszcza, zasypia, znowu bierze. Jakby nie mógł się napić. A jak jest opity to budzi się, przystawi porządnie, wycycka do dna oba cycki i dalej śpi.

    Zauważyłyście coś takiego?


    Ja nie zauważyłam ale jak działa to go dziś spoje na noc jak gęś

    Sansivieria, Paula 90, stresant lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 16 listopada 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mu sie trzesie wtedy kiedy sie wystraszy czegos np. Teraz boi sie lekarzy. Jakis czas temu mial faze na kapiel. Nalalam mu troche wiecej wody, bo myslalam ze mu sie spodobaa on sie wystraszyl. Jak mowilam o tym neurologowi i jeszcze ze mu sie rece trzesa z ekscytacji jak moj maz z nim biega, to on powiedzial ze to niedojrzalosc ukladu nerwowego, ze niby drgawki dopiero moga byc jakims zaburzeniem. No ale na pewno pojdziemy na kontrol w okolicy roku.

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam post do poczytania przy "poranej kawie" ;) na temat roli mleka przy rozszerzaniu diety.

    http://szpinakrobibleee.pl/mleko-rozszerzanie-diety/

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 16 listopada 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kolejna dziwna noc...
    Mały zasypia ok.22, śpi do 2.30-3 ale cały czas się kręci przez sen,smoczka trzeba dać albo mówić "ciiii"...
    Potem je i w trakcie popłakuje...Potem już śpi z Nami ale co to za spanie🙄 ciągle smoczka chce ale jak się obraca to wypluwa,marudzi,podskakuje na nogach i kladzie się w poprzek łóżka...A ja rano zmiażdżona i z bólem głowy i pleców...

    Pije już drugą kawę ale chyba musiałabym się nią natrzeć żeby pomogło🙄😂
    Tak myślę,że albo Mu ryba z obiadku nie służy albo zęby...no ale wróżką nie jestem żeby wiedzieć na 100%.

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 16 listopada 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze kołdrę w łóżku kawą zalałam🙄🙄🙄🙄🙄
    bo ja zawsze drugą kawę popijam siedząc obok Malucha w łóżku kiedy On śpi 😉

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 16 listopada 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tym gorszym spaniem to podobno mają dzieci na etapie raczkowania...
    Mój co prawda nie raczkuje ale jest na czworaka i się buja w tą i z powrotem .Może to jakiś początek 😉

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    Jeszcze kołdrę w łóżku kawą zalałam🙄🙄🙄🙄🙄
    bo ja zawsze drugą kawę popijam siedząc obok Malucha w łóżku kiedy On śpi 😉


    Współczuję 😟 ja już nie kładę młodego w dzień do łóżka...śpi z nami tylko jak jesteśmy oboje...już raczkuje, wstaje więc ani na chwilę sam w łóżku nie leży

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny obniżyliśmy już łóżeczko na Sam dół...i ochraniacze są teraz do dupy...jak to u was wygląda? Czym zabezpieczacie szczebelki?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili90 wrote:
    Polecam post do poczytania przy "poranej kawie" ;) na temat roli mleka przy rozszerzaniu diety.

    http://szpinakrobibleee.pl/mleko-rozszerzanie-diety/
    Świetny artykuł, dzięki za niego. Nie widziałam go wcześniej. Trochę mnie uspokoił i jednocześnie utwierdził w tym, że dobrze postępujemy :-)
    Znowu - warto zaufać dziecku. A niepokojące sygnały skonsultować z lekarzem. Nam jak dotąd rozszerzanie się udaje. Trochę na początku fisiowałam z kp, żeby mi się nie odstawił, ale okazuje się że choćby się napchal pod korek to cycka nie odmówi 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Dziewczyny obniżyliśmy już łóżeczko na Sam dół...i ochraniacze są teraz do dupy...jak to u was wygląda? Czym zabezpieczacie szczebelki?
    Niczym. Ma się młody nauczyć żeby uważał. Wbrew pozorom nie zrobi sobie dużej krzywdy sam w łóżeczku uderzając w szczebelki.

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga - u nas wiercenie, kopanie i spanie w poprzek łóżka to standard. Ostatnio śpi bez smoczka zazwyczaj. Usypia na piersi. Czasem chce smoka, ale chwilę pożuje i wypluwa. Zdarzyło mi się parę razy że się przebudził mocniej jak dałam smoczka więc unikam w nocy.
    W dzień zależy od humoru ale lubi wtedy sobie possać bo nie bierze piersi przed spaniem

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka ja mam ochraniacz który ma długie sznurki więc też mogłam go obniżyć. Ale mam go powiększony tylko od strony ściany żeby jej zimno nie ciągnęło. A po drugiej stronie ma widok na pokój, lubi obserwować.

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 16 listopada 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie mam. Od wczoraj jak daje stały posilek: kaszkę czy obiad to w połowie nagle Nina zaczyna płakać, łzy lecą i zaczyna się szarpać. Je to co już wcześniej jadła i jej smakowało. Miała tak któraś? Mogą to być zęby? Trochę mnie to martwi bo oprócz mleka za bardzo nic innego nie je. Cofamy się w rozszerzaniu.

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może już jest najedzona ??? Może potrzebuje mniejszych porcji a częściej? Mi Mikołaja tak kiedyś krzyczał przy jedzeniu (mimo, że smaki już te znał i zajadał się nimi wcześniej) przeszło mu to samo, a ja nie odkryłam co było powodem.

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 16 listopada 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunio też czasem płacze przy jedzeniu... Może ma po prostu już dość 😀

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jak Ignas zaczyna marudzić przy jedzeniu to dostaje wody. Popije i wciąga dalej.
    Dopiero niedawno ogarnęłam że chodzi mu o picie. Próbujcie może dać coś innego. A jeśli nie to może już być najedzony/a.
    Nie ma co wmuszać, bo się dziecko zrazi i będzie gorzej

  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 16 listopada 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas nie wiem czy Malucha nie rozkłada...
    Niby katar Mu już przechodził a od dziś znowu zasmarkany i marudny jakiś...
    No oby nie ...

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 16 listopada 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Dziewczyny obniżyliśmy już łóżeczko na Sam dół...i ochraniacze są teraz do dupy...jak to u was wygląda? Czym zabezpieczacie szczebelki?
    My mamy na drugiej wysokości i jeszcze starcza sznurków więc jest ochraniacz no i mamy też poduszeczki modułowe jako ochraniacz i daje je akurat teraz w główce tylko bo ochraniacze w praniu.Na boki już nie dam bo za mało miejsca by miał...

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 16 listopada 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wciskać nie wciska tylko się zastanawiam. Mleka je tyle co jadła, a stałych zjeść nie potrafi gdzie wcześniej nie miała problemu. Nic, będę obserwować. I trochę mnie szlag trafia bo staram się, nie gotuję dużych porcji a i tak do wywale UA. A gotowanie nie jest moim ulubionym zajęciem więc rozumiecie moja frustrację :)

    Dzis Ninka śpi u babci a my mamy wieczór dla siebie :)

    f1d9680377.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 16 listopada 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze lozeczko mamy na najwyzszym poziome, bo i tak spi z nami ;) a w lozeczku graty leza i moje ciuchy :)

    Narazie nie jest mobilny... opanowal przwrot na brzuszek..huraa i w koncu zaczal otwierac buzie jak widzi jedzenie....huraa

    Kupilam dzis i mate i dywan, bo nie potrafilam sie zdecydowac co wybrac :) ma teraz kupe miejsca do cwiczen ;)

    Paula 90, malutka_mycha, Sansivieria, Lili90, Fasolka77 lubią tę wiadomość

‹‹ 4050 4051 4052 4053 4054 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ