X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przełożyłam szczepienie. Ja mam okropny katar i ból gardła, Wiki niby zdrowa.
    Szwagierka mówiła, że ona poszła szczepić jak była przeziębiona. Doktorka zadała małego zdrowy i zaszczepily. A na drugi dzień dziecko złapalo katar a skończyło się oskrzelami i antybiotykiem 14 dni.

    Daffi lubi tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis nie dowierzam.Filip spal 12h.. Zasnal koło 20 i wstal o 8 rano. Ale byl tak glodny i plakal ze mi sie w rękach paliło jak szykowalam mleko. I po 3h rozrabiania poszedł w kime.

    Czy wasze maluchy tez tak upadaja? Martwie sie bo wszedzie wlazi ta trzęsi dupa ale nie jest stabilny.. Odwroci sie i traci rownowage upadajac. Muszr byc krok w krok za nim wiec jak wychodzę z pokoju to muszre wlozyc go do lozeczka. Wczoraj wspiął sie po dekoder a potem na szafke z tv i dzieki bogu siedziałam obok bo puścił reke i nim zachwialo i upadl ale na dupsko bo zdazylam reke podlozyc i plecy zatrzymać zeby nie polecial dalej. Jest taki strasznie glutowaty.. Trzesie się i tą dupe rzuca mu prawo lewo przod tyl..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 11:04

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Misia ale takie chwilowe spadki apetytu i wolniejsze przybierania mieszczą się chyba w normie. Może ząbki mu idą?
    Z moich obserwacji i intuicji bardziej to wynika, ze po wprowadzeniu posilkow stalych nasilil mu sie refluks. Moze miec na cos tez alergie. I on po prostu nie moze pic bo mleko mu sie cofa juz z kwasami zoladkowymi i go poli w przelyk. Ja czuje normalnie jak go nosze jak mu to podchodzi i on to polyka znow, nawet jak lezy to tez tak sie dzieje. Czasami nawet placze z tego powodu i widac jak z tym walczy.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Z moich obserwacji i intuicji bardziej to wynika, ze po wprowadzeniu posilkow stalych nasilil mu sie refluks. Moze miec na cos tez alergie. I on po prostu nie moze pic bo mleko mu sie cofa juz z kwasami zoladkowymi i go poli w przelyk. Ja czuje normalnie jak go nosze jak mu to podchodzi i on to polyka znow, nawet jak lezy to tez tak sie dzieje. Czasami nawet placze z tego powodu i widac jak z tym walczy.
    A Wy u gastrolog byliście? Macie czekać aż refluks przejdzie? Biedaczek męczy sie

    f1d9680377.png
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nie siedzi nadal ani nie raczkuje ani tym bardziej nie chodzi🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

    Misiabella faktycznie z z Twojego opisu wygląda to na reflux...Byliscie albo będziecie u gastro?

    Daffi 12 h spania snu dziecka???Szok i zazdro!!!🤗
    u nas co prawda nie ciągiem ale też się zdarza fajnie pospać.
    Wcz.Maly zasnął o 23,pobudka o 4 na jedzenie i spanie dalej ze mną do 10.30 także high life😂😂😂😂

    Tymczasem wyjadam Mikolaje czekoladowe dzieci😂😂😂😂

    Chce być mamą jak się miewasz? spakowana na wyjazd? Moja znajoma rodziła 2tyg.po mnie przez cc i teraz znów w ciąży-poki co w wielkim szoku ale cieszą się na maxa 💗

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi no to jesteście nie do przebicia! Jako oficjalny śpioch: zazdroszczę!!!
    Po wczorajszej naszej dobrej nocy, dziś już norma: 3 razy karmienie.
    Takie dziś piękne słońce, że już szykowałam wózek, jak wczoraj, ale jak wystawiłam głowę za drzwi to tak zawialo mroźnym powietrzem, że się wycofałam z tego pomysłu..

    age.png
    age.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Ja dzis nie dowierzam.Filip spal 12h.. Zasnal koło 20 i wstal o 8 rano. Ale byl tak glodny i plakal ze mi sie w rękach paliło jak szykowalam mleko. I po 3h rozrabiania poszedł w kime.

    Czy wasze maluchy tez tak upadaja? Martwie sie bo wszedzie wlazi ta trzęsi dupa ale nie jest stabilny.. Odwroci sie i traci rownowage upadajac. Muszr byc krok w krok za nim wiec jak wychodzę z pokoju to muszre wlozyc go do lozeczka. Wczoraj wspiął sie po dekoder a potem na szafke z tv i dzieki bogu siedziałam obok bo puścił reke i nim zachwialo i upadl ale na dupsko bo zdazylam reke podlozyc i plecy zatrzymać zeby nie polecial dalej. Jest taki strasznie glutowaty.. Trzesie się i tą dupe rzuca mu prawo lewo przod tyl..
    Moja też się ciągle przewraca. Wszędzie chce wejść. Niestety nie zawsze zdążę złapać lub przewidzieć o ona wymyśli.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak czytam ile śpią wasze dzieci to przyznaję zazdrość mnie zżera.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tysia89 Autorytet
    Postów: 438 314

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Macie pszczółkę ze skip hop tą uciekającą?
    Do nas ma dziś dojść i nie mogę się doczekać.

    Jaka zabawka to teraz u Was hit?
    Hula Kula i królik Alilo - uwielbia gryźć i memlać jego uszy. Zastanawiałam się przez chwile nad tą pszczółką, ale chyba prędzej kupiłabym ślimaka z yookidoo. Ale na gwiazdkę ma dostać farmera z Dumel, więc już za dużo tego plastiki by było.

    dqprclb1iinrgw6r.png
    l22nqps6arxfvviy.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama, wow po cc to rzeczywiscie szybko. Ja glownie dlatego, ze wiedzieliśmy, ze chcemy mieć jak najszybciej drugie dziecko to bardzo chciałam rodzic naturalnie bo podobno po cesarce to trzeba jednak swoje odczekać żeby wszystko się dobrze zrosło. Oby u znajomej wszystko było ok😉

    Ja już prawie spakowana. Mąż kończy dzisiaj wcześniej i jedziemy jeszcze na zakupy - musze dokupić ostatnie prezenty i finito. U nas w domu rodzinnym zawsze jest dużo osob na święta - mialam do kupienia prezenty dla 13 dorosłych i 6 dzieci - kupujemy zawsze drobiazgi, ale i tak sporo miejsca mi to zajęło. Jutro z rana jedziemy na jarmark świąteczny i nie będzie nas pewnie cały dzień, a wieczorem przyjeżdża mój brat (chrzestny Młodego) przywieźć Małemu prezent od Mikołaja. W niedziele wyjeżdżamy przed 4 rano bo samolot mamy o 6 wiec muszę być do końca dzisiejszego dnia już spakowana bo nie będzie już kiedy😉

    W poniedziałek idziemy jeszcze do ginekologa, ale to już PL żeby zobaczyć jeszcze raz dzidziusia😉

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Jak czytam ile śpią wasze dzieci to przyznaję zazdrość mnie zżera.


    Mnie też Tunia....ale nie komentuje...szkoda mi już szczempic ryja 😠😠😠

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylismy u gastrologa, bo do 6 miesiaca on ladnie przybieral mimo refluksu i michalek kiedys mial tak samo i lekarka mowila, ze to moze byc fizjologiczne i czasem lepiej sie obyc bez fury lekow. Przypisywali mu debridat. Ale debridat nie na kazdego dziala i tez ma swoje ciemne strony, bo dla tego co nie pomaga moze pogorszyc sytuacje. Moze u niego bedzie jak u Michalka, ze kiedy sam usiadzie i wiekszosc czasu bedzie spedzal w tej pozycji, a jego wszystkie miesnie troche lepiej „dojrzeja” - lacznie z tymi w przelyku to mu przejdzie. Zobaczymy co nasza lekarka nam powie, dopoki dobrze przybieral nie sugerowala nam wizyty u gastrologa. Z niektorymi rzeczami lepiej poczekac i lepiej zeby sie samo unormowalo. Dzisiaj jest lepiej na szczescie, co nie oznacza ze on tego nie ma, ale pije wiecej mleka i zjadl chociaz te 60 g kaszki z bananem. Potem zje tyle samo obiadku pewnie i oby tak bylo.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Misia. Oby zaczął znowu ładnie przybierać.

    Misiabella lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawalyscie wolowine swoim dzieciom? Mam taki obiadek z holle. Wolalabym cielecine jesli juz, jakos wolowina troche mnie zastanawia, bo tez jest silnie alergizujaca.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka, Tunia

    b22c648c5297.jpg

    Fasolka77, Tunia76 lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta dietetyczka z ktora sie konsultuje, uwaza ze wolowina i cielecina powinna byc podawana po 10 miesiacu, wiec chyba jednak odpuszcze. Sama jestem glodna i ja zjem ha ha. Takie preludium przed obiadem ;)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka - czemu strzepic ryja? Przecież to niczyja wina że nasze dzieci nie śpią.

    Ja oglądałam filmiki o tej pszczółce i ślimaku i jednak mówią że pszczółka lepsza. Najwyżej sprzedam 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia- u nas już wołowina była kilka razy. Był też królik, kurczak, kaczka i cielęcina

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Fasolka - czemu strzepic ryja? Przecież to niczyja wina że nasze dzieci nie śpią.

    Ja oglądałam filmiki o tej pszczółce i ślimaku i jednak mówią że pszczółka lepsza. Najwyżej sprzedam 😉


    wiem, szkoda mi szczempić ryja, że zazdro tym co śpią :)

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zżarlam ta wolowinke dziecku i kurcze taraz mam wyrzuty sumienia, bo byla naprawde dobra. 2glodny.gif

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
‹‹ 4077 4078 4079 4080 4081 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ