X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Daffi możesz się poczuć naprawdę wyjątkowa! Jedyna taka w Europie!! 🤩 powodzenia w dalszych negocjacjach!
    Kasia też nie raczkuje, kręci się na macie wokół siebie, mocno podpiera, ale daleko Jej do raczkowania. Siedzi podtrzymywana np na kolanach, sama się jeszcze nie utrzymuje.
    Ale dziś miałam niesamowitą noc! Zaczyna się jak wstęp do romansu... oj nic z tych rzeczy... ja spałam i Kasia spala nieprzerwanie 7 godzin!! Ło panie...Tak się da??? Kilka miesięcy temu nam się tak zdarzało a tu tak nagle, zęby wychodzą i tyle spania bez pedicetamolu?? No naprawdę niesamowite! Wiem że wiele z Was ma tak co noc a ja się ekscytuje jak małolata😉
    Lubie za wyjątkowość i za 7 godz snu. Brawo i o oby tak dalej.


    U nas dzis od 20 do 6.30 :) ale to tez tak wyjątkowo bo zazwyczaj 4-4.30 wstaje zjesc.

    Sansivieria lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas pobudka co 2h i cycek.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    moja dalej w plackach ale mniej czerwone.
    caly czas mam przeczucie ze to marchewka. Tak mi mowi intuicja - pewnie se cos ubzduralam :P

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy wy widzicie w ogole jakie ja mam "dorosle" dziecko !? :D

    Daffi, Sansivieria lubią tę wiadomość

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka - przy pierwszych oznakach zużycia wymieniasz rurkę w każdym bidonie, ale nie rzadziej niż raz bodajże na dwa miesiące. Ja wymieniam raz w miesiącu, tak jak smoczka.

    Zrobiłam zamówienie w Lidlu w poniedziałek, bo była mega promocja i nadal nie wysłali. Wkurza mnie takie czekanie. Kupiłam nam pościel i poszewki 220/200. Ta co mamy (140/200) to za mało dla nas.
    Ja muszę być zakryta po szyję żeby usnąć.

    Na noc przystawiam łóżeczko do naszego łóżka w formie barierki żeby mi Młody nie spadł z łóżka. Miałam kupić taką specjalną barierkę ale ta barierka jest na pewno mniej stabilna niż ciężkie drewniane łóżeczko.


    Nadal Igs pełza, przyspiesza tylko coraz bardziej, włazi już w coraz więcej kątów. Zaczyna się podnosić na krzesłach. Nadal sam nie usiadł.

    Dałam ostatnio Młodemu kaszkę z hippa ta z bananami. Na wieczór dostał w związku z okropnym zmęczeniem i leniem.
    Skład nienajgorszy a zjadł cały słoik, potem kąpiel i poprawił cyckiem.
    Dajecie takie słoiczki?

    U nas teraz hit to te owoce Dawtona z owsianka i babką płesznik. Potrafi dwie takie wsunąć na raz.

    Poza tym niezmiennie ryba z piekarnika i chlebek żytni rano z serkiem.
    Już nie mam pomysłów na te śniadania.
    Jutro zrobię serek mascarpone z bananem.
    Jajecznicy nie zje za cholerę.
    Macie jakieś ciekawe pomysły na śniadanie (kaszkę jemy na drugie śniadanie)

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula z hippa dalam sloiczkowa jedynie ta kaszke na dobranoc i powiem Ci ze to bylo paskudne. Ja tego bym w zyciu nie ruszyla. Filip tez nie ale zmieszalam mu troche kaszki ze sloiczkiem owocow i zjadl choc wyczuwal i byl nie przekonany.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Paula z hippa dalam sloiczkowa jedynie ta kaszke na dobranoc i powiem Ci ze to bylo paskudne. Ja tego bym w zyciu nie ruszyla. Filip tez nie ale zmieszalam mu troche kaszki ze sloiczkiem owocow i zjadl choc wyczuwal i byl nie przekonany.
    No u nas właśnie ta na dobranoc ale bananowa. Bo ta z biszkoptami jest niedobra - ma taki mdły posmak

  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z jedzeniem poki co odpuscilam.... moj nie chce jesc absolutnie nic poza mlekiem, woda i owsianka na sniadanie. To tyle.
    Naprawde ciezko to idzie. Co bym nie dala to nie chce i juz. Buzia zamknieta na cztery spusty, marudzi, odwraca glowe - nie wazne, czy daje mu cos na “slodko”, czy obiadek. Nawet bananem gardzi. Czasami daje mu troche na sile zeby sprobowal, ze to dobre, ze owoc ale on zje dwie lyzeczki i koniec.

    A jeszcze chrupek kukurydziany albo kawalek chlebka jak mu dam do raczki to zje

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    No u nas właśnie ta na dobranoc ale bananowa. Bo ta z biszkoptami jest niedobra - ma taki mdły posmak
    My tą kaszka manna z mlekiem. Dla mnie to bylo paskudne ale kwestia gustu.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chce_byc_mama wrote:
    Ja z jedzeniem poki co odpuscilam.... moj nie chce jesc absolutnie nic poza mlekiem, woda i owsianka na sniadanie. To tyle.
    Naprawde ciezko to idzie. Co bym nie dala to nie chce i juz. Buzia zamknieta na cztery spusty, marudzi, odwraca glowe - nie wazne, czy daje mu cos na “slodko”, czy obiadek. Nawet bananem gardzi. Czasami daje mu troche na sile zeby sprobowal, ze to dobre, ze owoc ale on zje dwie lyzeczki i koniec.

    A jeszcze chrupek kukurydziany albo kawalek chlebka jak mu dam do raczki to zje
    U nas jest problem tego odruchu wymiotnego ale codziennie 3 lyzeczki obiadu dostaje nie ma ze boli moze sie przekona. Za to owoce to caly sloik duzy hipp wcina. Bo jak robie sama to w sumie nie wiem ile wychodzi.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce być mamą mój Filip też jeszcze nic nie robi za bardzo. Turla się po pokoju 🤪.

    Daffi my też byliśmy u okulisty ale niestety nie było tak spokojnie 😉.

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    Chce być mamą mój Filip też jeszcze nic nie robi za bardzo. Turla się po pokoju 🤪.

    Daffi my też byliśmy u okulisty ale niestety nie było tak spokojnie 😉.
    Moment wkropienia atropiny lekkim placzem sie zakonczyl ale zaraz wyszliśmy dostal jesc i byl spokoj. Pozniejsza wizyta juz calkiem luz. Takze zeby nie bylo Fifi poplakal sie. Nie jest az taki grzeczniutki:p

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubel duża panna już z Mii :)

    My ostatnio mamy przeboje z audio logiem. W poniedziałek byliśmy na ostatecznym badaniu przed dopasowaniem aparatu. Okazało się że robiła to jakaś baba co się nie zna i dziś trzeba było powtarzać. Jesteśmy wykończone psychicznie i fizycznie

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    A u nas pobudka co 2h i cycek.


    Tunia u nas to samo...a rano to już co godzinę

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialam dzis brata blizniaka Tipata w przychodni na echu serca, byl taki tez z kwietnia, urodzony tez w tym samym tygodniu ciazy, przez cc, z takim samym wzrostem i wagą i dokladnie takimi samymi umiejetnosciami, czyli pelzajacy, i tylko kieajacy sie na czworakach, sam niesiadajacy i niezbyt mocno zainteresowany jedzeniem produktow stalych ;)

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Fasolka - przy pierwszych oznakach zużycia wymieniasz rurkę w każdym bidonie, ale nie rzadziej niż raz bodajże na dwa miesiące. Ja wymieniam raz w miesiącu, tak jak smoczka.

    Zrobiłam zamówienie w Lidlu w poniedziałek, bo była mega promocja i nadal nie wysłali. Wkurza mnie takie czekanie. Kupiłam nam pościel i poszewki 220/200. Ta co mamy (140/200) to za mało dla nas.
    Ja muszę być zakryta po szyję żeby usnąć.

    Na noc przystawiam łóżeczko do naszego łóżka w formie barierki żeby mi Młody nie spadł z łóżka. Miałam kupić taką specjalną barierkę ale ta barierka jest na pewno mniej stabilna niż ciężkie drewniane łóżeczko.


    Nadal Igs pełza, przyspiesza tylko coraz bardziej, włazi już w coraz więcej kątów. Zaczyna się podnosić na krzesłach. Nadal sam nie usiadł.

    Dałam ostatnio Młodemu kaszkę z hippa ta z bananami. Na wieczór dostał w związku z okropnym zmęczeniem i leniem.
    Skład nienajgorszy a zjadł cały słoik, potem kąpiel i poprawił cyckiem.
    Dajecie takie słoiczki?

    U nas teraz hit to te owoce Dawtona z owsianka i babką płesznik. Potrafi dwie takie wsunąć na raz.

    Poza tym niezmiennie ryba z piekarnika i chlebek żytni rano z serkiem.
    Już nie mam pomysłów na te śniadania.
    Jutro zrobię serek mascarpone z bananem.
    Jajecznicy nie zje za cholerę.
    Macie jakieś ciekawe pomysły na śniadanie (kaszkę jemy na drugie śniadanie)


    Paula ja nie daję kaszki w słoiczkach. A to owoce Dawtona to co to za owoc jakaś tubka Co to jest bo pierwsze słyszę!?

    Ja tam się nie wysilaj na śniadanie je kaszę nic innego nie chciał potem daje obiad sama gotuje albo słoiczek czasem zje czasem nie . dostaje czasem kromka posmarowaną masłem albo owoca w smoczku generalnie to pociumka a niewiele połknie

    Paula to jest ten czas żeby dawać dzieciom śniadanie, drugie śniadanie i w ogóle pięć posiłków?

    Bunio już siada i raczkuje, sam wstaje i chodzi trzymając się mebli, zaczął zaglądać do kosza tylko czekam aż będzie otwierał szafki dzień z nim jest naprawdę wyczerpujący

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 20:22

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Mycha, to współczuję tych przejść, stresu i straconego czasu. Szkoda Ninki! Że też z niemowlętami pracują tacy przypadkowi ludzie, ech...

    No no Bubek, faktycznie, już daleko za 8 miesiącem jesteście, duże dorosłe Dziecko masz!!

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Tunia u nas to samo...a rano to już co godzinę

    Jestescie kochane ze dotrzymujecie towarzystwa w nocnych karmieniach ...bo myslalam ze tylko Espoir sie nie wysypia ;)

    Fasolka77, Tunia76 lubią tę wiadomość

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Fasolka to bardzo mobilny jest już Twój Synciu! Bardzo ruchliwy! Brawo!

    Dziewczyny które kp, ile Wam teraz wychodzi karmien na dzień? Nocy to nie liczę bo raz 2 a raz 5 bywa...Ale w dzień od pobudki do usypiania po kąpieli to wychodzi nam 3 karmienia i trzy inne posiłki, w tym mleczna kaszka.

    age.png
    age.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i ta noc z jednym karmieniem to nam się raz na kilka miesięcy zdarza 🤣🤣, więc tego, ja też się jednocze z cyckajacymi po nocach.

    age.png
    age.png
‹‹ 4075 4076 4077 4078 4079 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ