X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    ja tez dostaję już pierdolca!
    Zawsze człowiekowi lepiej, że ktoś obok ma podobnie. 😂

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 4432 5627

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    My robimy przemeblowanie w salonie żeby ustawić choinkę 🎄🎅🤶♥️
    Zostajemy w domu, więc będzie choineczka tylko dla nas ♥️
    u nas od wczoraj stoi :D
    d706c1fff4b1.jpg

    Fasolka77, Misiabella, stresant, Tunia76, Paula 90, Sansivieria, Bubek lubią tę wiadomość

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Zawsze człowiekowi lepiej, że ktoś obok ma podobnie. 😂


    🤣🤣🤣

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 4432 5627

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant ja poszłam krok dalej i zakazalam Mężowi w nocy sikać :P

    stresant lubi tę wiadomość

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 4432 5627

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella ja siedzę w domu z całą trójką i najbardziej na nerwy mi działa Bartek, więc rozumiem ból :P im starsze tym bardziej wnerwiające te dzieci :P

    Misiabella lubi tę wiadomość

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir, oj tak :)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    Misiabella ja siedzę w domu z całą trójką i najbardziej na nerwy mi działa Bartek, więc rozumiem ból :P im starsze tym bardziej wnerwiające te dzieci :P
    A taki trzynastolatek to potrafi wkurwic na maxa swoimi przyglupimi odzywkami...do wszystkiego swoje 5 groszy doda...do tego mlodsza siostra ktorej hormony zaczynaja buzowac i obraza sie nawet jak czlowiek sie krzywo popatrzy albo glosno westchnie...mega ...dziewuszki wszystko przed Wami ;)

    Misiabella lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z moją 10latka tez przechodze juz pyskowki, dogadowki zawsze jej na wierzchu, ciagle foch i wymachiwanie rekoma. Strach sie bac co bedzie dalej.

    stresant, Misiabella lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, bo ja córkę jeszcze chciałam. Tak zniechęcacie?
    😨

    Ja byłam straszna, pamietam 😂

    Mój już śpi na noc, ja też się kładę bo cholera wie ile będzie mi dane.

    Espoir - "nauczyłaś" mnie karmić dwoma cyckami na jednym boku i mój niemożliwy syn teraz chce jeść tylko z tego górnego. I muszę się przekręcać żeby dać górny. Ja zwariuję z nim 😂😂😂

    Mówią małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot. Pamiętam jak nam wszyscy mówili że najgorsze pierwsze trzy miesiące a potem będzie tylko lepiej.
    Taaaaa... Bujać to my a nie nas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Ja z moją 10latka tez przechodze juz pyskowki, dogadowki zawsze jej na wierzchu, ciagle foch i wymachiwanie rekoma. Strach sie bac co bedzie dalej.
    Rozbawił mnie Twój opis 😂😉 Wybacz, ale to wymachiwanie rękami dla mojego wymęczonego mózgu brzmi jak najlepszy dowcip 😁

  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Jak robicie mm w nocy?
    Macie wodę w jakimś podgrzewaczu utrzymujący odpowiednią temperaturę wody?
    Powoli przymierzam się do zakończenia kp.
    Młoda gryzie przy karmieniu😪

    Ja mam taka maszyne do mleka Tommee Tippee Perfect Prep. Tam mam zbiornik gdzie wlewam zimna wode i potem jak robie mleko to podstawiam tylko butelke i woda leci w idealnej temperaturze. Sypie proszek i gotowe w minute. Uzywam tego od poczatku i nie wyobrazam juz sobie inaczej

    Tunia76, Misiabella lubią tę wiadomość

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chce_byc_mama wrote:
    Ja mam taka maszyne do mleka Tommee Tippee Perfect Prep. Tam mam zbiornik gdzie wlewam zimna wode i potem jak robie mleko to podstawiam tylko butelke i woda leci w idealnej temperaturze. Sypie proszek i gotowe w minute. Uzywam tego od poczatku i nie wyobrazam juz sobie inaczej
    Pierwsze słyszę. Fajny bajer :)

    f1d9680377.png
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wrocilismy juz od ginekologa. Przyznam sie, ze jechalam tam ze lzami w oczach bo mialam jakies dziwne przeczucie... Balam sie, ze ta infekcja, ktora wyszlo na badaniu moczu mogla wplynac jakos na dzidziusia tym bardziej, ze badanie robilam 20 listopada a wyniki dostalam dopiero teraz wiec moglo sie rozwinac cos gorszego...

    Koniec koncow wszystko jest dobrze! Maly sie ruszal, kosc nosowa ok, ten pomiar na karku tez ok. Lekarz powiedzial, ze antybiotyk, ktory przepisano mi w Anglii nie jest przepisywany kobietom w ciazy w Polsce - szczegolnie w pierwszym trymestrze i na koncowce ciazy bo moze wplywac na rozwoj watroby dziecka... w pierwszym trymestrze na wplyw na jej rozwoj, a w ostatnim na ewentualny przebieg zoltaczki po urodzeniu.

    Przepisal mi inny antybiotyk, ale wyniki przesiewu dostane dopiero pojutrze wiec mam wtedy zadzwonic i z nim skonsultowac. Jesli wyniki beda w porzadku to mam antybiotyku nie brac. Zadnych objawow nie mam wiec lekarz mowil, ze jakbym miala infekcje, ktora wyszla po badaniu 20 listopada to nieleczona przez ten caly okres napewno zaczela by sie jakos objawiac.

    Dzieki jeszcze raz Paula za polecenie zrobienia przesiewu bo sama bym nie wiedziala i zrobila zwykla analize, a tak jak pisalas na podstawie samej analizy nic nie mozna wywnioskowac

    malutka_mycha, stresant, Fasolka77, Tunia76, Sansivieria, Misiabella, Daffi, Paula 90 lubią tę wiadomość

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce byc mama ciesze sie ze wszystko dobrze..piszesz maly...myslisz ze drugi chlopak bedzie?

    Ale fajnie byc w ciazy :) tez chce :)

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula fajnie miec corke...bo lepsza corka niz synowa :)

    Ale wychowac to stworzenie aby wyszlo na ludzi to robota w kamieniolomie ;)
    A to mysle ze najgorsze dopiero przedemna

    Misiabella, Paula 90 lubią tę wiadomość

  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Chce byc mama ciesze sie ze wszystko dobrze..piszesz maly...myslisz ze drugi chlopak bedzie?

    Ale fajnie byc w ciazy :) tez chce :)

    Mam dziwne przeczucie, ze u mnie beda wychodzic sami chlopcy😃

    stresant, Misiabella, espoir lubią tę wiadomość

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało nas teraz takich które by się wysypialy, taki czas. Jak się zdarzy lepsza noc to od razu inny nastrój mam przez cały dzień.
    A pierdolca też dostaję, bo mąż pracuje w delegacji i tylko na weekendy zjeżdża do domu, więc całymi dniami jesteśmy we dwie...na szczęście mam blisko rodziców więc do nich zaglądamy codziennie na 2-3 godzinki.

    age.png
    age.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Mało nas teraz takich które by się wysypialy, taki czas. Jak się zdarzy lepsza noc to od razu inny nastrój mam przez cały dzień.
    A pierdolca też dostaję, bo mąż pracuje w delegacji i tylko na weekendy zjeżdża do domu, więc całymi dniami jesteśmy we dwie...na szczęście mam blisko rodziców więc do nich zaglądamy codziennie na 2-3 godzinki.

    O to zawsze coś!! Jezu ja jak pół godziny mam z kim pogadać to od razu inaczej...a o dziecku się coś zmienia wtedy i nie marudzi jak nowa twarz się pojawia

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrażenie, że Kasia jest mną znudzona! Tzn piescimy się, przytulamy, karmimy, tanczymy, nosimy, bawimy, gadamy-ale to wciąż "tylko ja". Jak widzi kogoś innego to się ożywia, popisuje, patrzy z ciekawością. A dziadki też się cieszą z wnuczi!

    age.png
    age.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansiviera, u mnie jest podobnie, ale wiem, ze jestem dla malego bezpieczna przystania. Lubie patrzec jak sie dobrze bawi na rekach u innych. No i troche wytchnienia mi nie zaszkodzi ;)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
‹‹ 4082 4083 4084 4085 4086 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ