X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Dziewczyny jutro zaczynam rehabilitacje...masaze podobno przez pochwe 🙈 lo matko 🤪

    jak było? aż się boję zapytać....

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poleccie coś na netflix :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    poleccie coś na netflix :)
    Nie wiem co lubisz.. ja ostatnio wsyslam w 2 dni Ku jezioru.. taki film troszke przypominajacy mi obecna sytuacje z pandemia tylko duzo mocniejszy..
    Gambit Krolowej ogladalam bez tchu.. nir moglam sie zatrzymać na zadnym odcinku, jest tez Polski film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją 😂 to jest jakis komedio horror.. ja sie na nim uśmiałam..nie wiem czy Ci to podpasuje.. ja obejrzalam ale jak dla mnie gniot choc do śmiechu.
    Znaki, telefonistki pokochalam!
    Pełne morze, ozark, Ratched, Nawiedzony dwór w Bly (niezle pokrecony ale moj styl).
    To tak na szybko co pamietam.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    jak było? aż się boję zapytać....
    Fasol pisalam zaraz po ....
    Na poprzedniej stronie 😉

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Fasol pisalam zaraz po ....
    Na poprzedniej stronie 😉
    Jak czytalam o masazu przez pochwe az zamarlam jak to bedzie wygladac. Cieszę się ze udalo sie bez tego. A bol w kosciach na byc? To dobry objaw?

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Jak czytalam o masazu przez pochwe az zamarlam jak to bedzie wygladac. Cieszę się ze udalo sie bez tego. A bol w kosciach na byc? To dobry objaw?
    A no wlasnie nie wiem czy ma byc ...co sie rusze to mi w miednicy cos trzeszczy 🤔 popytam w piatek.....moze ma byc zeby sie poprawilo....nigdy na masaze nie chodzilam bo nie lubie jak mnie ktos dotyka
    ...no chyba ze maz 😁 bylam ciagle spieta jak mnie masowala...a przez te pochwe to wogole nie wiem jak to ma wygladac 🤔 jeszcze ze w tych maskach na twarzy sie siedzi bo pewnie bede czerwona az po uszy

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Dziewczyny jestem po rehabilitacji...zadnego masowania przez pochwe nie bylo 😁
    Elektryka lampa i masaz kosci ogonowej....przyjemne to nie bylo masaz czuje do teraz...a na kosci jakby mi 100kilo siedzialo
    W piatek kolejne zabiegi ...zobaczymy jakie 🤪
    A szkoda😊

    stresant, Fasolka77 lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    ja już schudłam 3,5 kg!! :) dziś przychodzi prywatnie lekarz do nas bo nasz pediatra wczoraj diagnozował : może orzechy, może nabiał, może początek AZS.... także ten...
    U nas też alergia ale nie wiadomo na co. Nina poklasuje sporadycznie i czasami trze oczko. Nie jest to jakies upierdliwe więc dostała tylko syrop a testy się zrobi za rok. Oboje z mężem jesteśmy alergikami więc spodziewałam się że Nina też coś będzie mieć. Na 99% ma na pyłki bo wiosna i latem miała zatkany nos. A teraz to kurz, roztoczą lub sierść zwierzat. Dobrze ze to nie jest jakieś duże bo nie wiem co bym miała zrobić z naszymi futrzakami.

    f1d9680377.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka i co lekarz na Bunia powiedzial?

    Ja jutro do dermatologa z Franiem te czerwone placki pod broda mu wyraznie puchna 🤔

    Mycha ja nie alergiczka a maz alergik na trawy czerwiec i pol lipca nie wie jak sie nazywa bo przespi nafaszerowany lekami 😉
    Corka nie alergiczka a syn tylko alergia na konia..nie wiem skad...ale tak silna ze 500m od stajni nie moze byc ..nawet 2km jak wiatr zawieje w jego strone...jak corka wraca z koni to wszystko do prania a ona do wanny bo jak syn tylko poczuje to od razu sie zaczyna....
    Jak byl maly to mial jeszcze na krolika ale mu przeszlo ....
    Mowia ze alergie skorne w okresie dojrzewania moga sie na wziewne zamienic 🤔

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Fasolka i co lekarz na Bunia powiedzial?

    Ja jutro do dermatologa z Franiem te czerwone placki pod broda mu wyraznie puchna 🤔

    Mycha ja nie alergiczka a maz alergik na trawy czerwiec i pol lipca nie wie jak sie nazywa bo przespi nafaszerowany lekami 😉
    Corka nie alergiczka a syn tylko alergia na konia..nie wiem skad...ale tak silna ze 500m od stajni nie moze byc ..nawet 2km jak wiatr zawieje w jego strone...jak corka wraca z koni to wszystko do prania a ona do wanny bo jak syn tylko poczuje to od razu sie zaczyna....
    Jak byl maly to mial jeszcze na krolika ale mu przeszlo ....
    Mowia ze alergie skorne w okresie dojrzewania moga sie na wziewne zamienic 🤔
    My też właśnie na pyłki i gdzie widziałam grafikę ze przy 2 alergikach dziecko ma przeszło 90% szans że będzie alergiczka, niekoniecznie na to samo co rodzice. A te testy też są zawodne, nawet jak dziecko jest starsze. Mi wyszło na pyłki, cytrusy, orzechy, sierść i coś tam jeszcze. A tak naprawdę mam tylko na pyłki 🤷‍♀️ testy miałam robione jaki kilkulatka.

    O tej zamianie nie słyszałam, ale teraz chyba coraz więcej dzieci ma alergie, takie mam wrażenie.

    f1d9680377.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas reakcja skorna na kapsulki do prania nasze.. do tego dalam nasz lenor niebieski.. teraz probuje prac w kapsulce ale dam spowrotem bialy lenor i zobaczymy.. jak sie nie uda to wracam do loveli.
    Na szczęście emotopic łagodzi te plamy i zaczynaja znikac po 2 dniach.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Nie wiem co lubisz.. ja ostatnio wsyslam w 2 dni Ku jezioru.. taki film troszke przypominajacy mi obecna sytuacje z pandemia tylko duzo mocniejszy..
    Gambit Krolowej ogladalam bez tchu.. nir moglam sie zatrzymać na zadnym odcinku, jest tez Polski film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją 😂 to jest jakis komedio horror.. ja sie na nim uśmiałam..nie wiem czy Ci to podpasuje.. ja obejrzalam ale jak dla mnie gniot choc do śmiechu.
    Znaki, telefonistki pokochalam!
    Pełne morze, ozark, Ratched, Nawiedzony dwór w Bly (niezle pokrecony ale moj styl).
    To tak na szybko co pamietam.

    Gambit podszedł mi za drugim podejściem.. i dobrze bo spoko. Nawiedzony dwór nie wchodzi :)
    ten polski Wszyscy moi... dramat- nie byłam w stanie :)

    ale odpalę Ku jezioru bo już któreś polecenie jest, że ok.

    Na razie oglądam Alienistę :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Fasolka i co lekarz na Bunia powiedzial?

    Ja jutro do dermatologa z Franiem te czerwone placki pod broda mu wyraznie puchna 🤔

    Mycha ja nie alergiczka a maz alergik na trawy czerwiec i pol lipca nie wie jak sie nazywa bo przespi nafaszerowany lekami 😉
    Corka nie alergiczka a syn tylko alergia na konia..nie wiem skad...ale tak silna ze 500m od stajni nie moze byc ..nawet 2km jak wiatr zawieje w jego strone...jak corka wraca z koni to wszystko do prania a ona do wanny bo jak syn tylko poczuje to od razu sie zaczyna....
    Jak byl maly to mial jeszcze na krolika ale mu przeszlo ....
    Mowia ze alergie skorne w okresie dojrzewania moga sie na wziewne zamienic 🤔



    troche nawiedzony ten lekarz... robił wywiad chyba z godzinę przez tel zanim przyjechał zbadać Bunia ale to w sumie ok. Dał skierowanie na badania- morfo, crp i ALAT ok... czekam na resztę. Mówił, że kaszel to kaszel- trzeba wyleczyć... osłuchowo czysto. Dał inhalacje, syropki i czekamy. Mam siedzieć w domu więc dziś nie żłobkujemy. Pobierali krew z żyły ale nie szło.. w końcu z rączki pobrali ale płaczu było sporo więc zostałam z nim w domu dziś. Czekam na wynik Ige całkowite, vit d i Tsh i będziemy widzieć.. Policzki mogą być czerwone bo przemroziłam albo też jakaś alergia pokarmowa, pokrzywka to też wynik jakiegoś czynnika alergicznego... czytałąm , że może to być też reakcja na wysoki mróz... w sobotę było -13 i byliśmy na spacerze... od soboty policzki a w niedzielę pokrzywka... może to wyrzut histaminy na reakcję stresową dla organizmu (mróz) tego sie trzymam na razie.. oby to nie żaden pieprzony gluten etc... zastanawiające jest to, że Bunia to nie swędzi...


    daj znać jak Francik po badaniach- co to za cholera na brodzie?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na brodzie to reakcja na czapke i mroz zejdzie tak lekarka powiedziala ....tez go to nie swedzialo....
    Pozatym kontrola we wrzesniu....dluzsza droga do lekarza niz wizyta.....

    Ja dzis znow umieram na pecherz, bol okropny nic nie dziala...leze i zdycham....starszaki sie Franiem zajmuja.....przeszukalam internety i znalazlam ...
    Srodmiaszowe Zapalenie Pecherza....jutro tomografia w przyszlym tyg. Cystoskopia....niech juz mi cos znajda bo umre 😪😪😪

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    To na brodzie to reakcja na czapke i mroz zejdzie tak lekarka powiedziala ....tez go to nie swedzialo....
    Pozatym kontrola we wrzesniu....dluzsza droga do lekarza niz wizyta.....

    Ja dzis znow umieram na pecherz, bol okropny nic nie dziala...leze i zdycham....starszaki sie Franiem zajmuja.....przeszukalam internety i znalazlam ...
    Srodmiaszowe Zapalenie Pecherza....jutro tomografia w przyszlym tyg. Cystoskopia....niech juz mi cos znajda bo umre 😪😪😪


    A jak długo moze sie utrzymywać ta reakcja na mroz?

    Stresant wejdz na pecherz.pl i tam popytaj na forum. Moze Cie ktos pokieruje

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pytalam jak dlugo, ze wzgledu na to ze dzis juz plamy byly bardzo blade...wiec ewidentnie sie cofaja..niczym nie smaruje

    Dzieki za pecherz.pl juz czytam

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Nie pytalam jak dlugo, ze wzgledu na to ze dzis juz plamy byly bardzo blade...wiec ewidentnie sie cofaja..niczym nie smaruje

    Dzieki za pecherz.pl juz czytam

    Mam nadzieje, ze znajdziesz tam jakas podpowiedź i w koncu rozwiazesz problem. Lacze sie w bólu bo wiem co to jest bol pecherza...

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas reakcja na mroz byla przez pare lat.. najpierw policzki byly czerwone potem takie suche i chropowate i na koniec sie zluszczaly.
    Jak poliki minely to przerzucilo sie na dlonie. Dzis ma Jula jedynie od mrozu najpierw mocno czerwone usta a potem sa suche i pieka.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    U nas reakcja na mroz byla przez pare lat.. najpierw policzki byly czerwone potem takie suche i chropowate i na koniec sie zluszczaly.
    Jak poliki minely to przerzucilo sie na dlonie. Dzis ma Jula jedynie od mrozu najpierw mocno czerwone usta a potem sa suche i pieka.


    A moze sie az tydzien utrzymywac to zaczerwienienie policzkow?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    A moze sie az tydzien utrzymywac to zaczerwienienie policzkow?
    U nas to sie trzymało sporo czasu. Ale nie swedzialo jej tyle ze jak sie wysuszalo to poliki jeszcze pol biedy ale na dloniach te placki pekaly.. duzo natluszczalam i koniecznie smarowac przed wyjsciem.. teraz pogoda ze duzo wilgoci, do tego dojdzie mroz i wiatr.. niekoniecznie trzeba miec Azs bo skora dzieci jest delikatna.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
‹‹ 4267 4268 4269 4270 4271 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ