X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    To już tylko Wiki siedzi w domu?
    Powoli dojrzewam do żłobka.
    Francik tez siedzi w domu 😀 i jeszcze posiedzi dlugo 😀 moze do wrzesnia ..albo.....wrzesnia przyszlego roku, zalezy czy teraz wroce do pracy czy az za rok....ja sama jeszcze nie wiem 🤔

    Tunia76 lubi tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    A czy dziecko może chodzić do żłobka jak mama jest na wychowawczym?
    Czy w tym czasie mogę iść do jakiejś dorywczej pracy?


    Oczywiscie ze mozesz. Ja ten czas przeznaczam w koncu na dbanie o swoje zdrowie. Zaliczam lekarzy, uprawiam nordic walking i odpoczywam. Bunio chodzi czasem na 2 a czasem na 5h nie na full time. Moze sie wychoruje zanim wroce do pracy. Na razie wyszla mu w niedzielę pokrzywka... cholera wie od czego... moze orzechy bo go stary poczestowal... od soboty po spacerze tez nie schodza mu rumience z policzków...boje sie ze to AZS... bylam u pediatry, dal syrop i jak przez kilka dni sie nie poprawi to alergolog

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Oczywiscie ze mozesz. Ja ten czas przeznaczam w koncu na dbanie o swoje zdrowie. Zaliczam lekarzy, uprawiam nordic walking i odpoczywam. Bunio chodzi czasem na 2 a czasem na 5h nie na full time. Moze sie wychoruje zanim wroce do pracy. Na razie wyszla mu w niedzielę pokrzywka... cholera wie od czego... moze orzechy bo go stary poczestowal... od soboty po spacerze tez nie schodza mu rumience z policzków...boje sie ze to AZS... bylam u pediatry, dal syrop i jak przez kilka dni sie nie poprawi to alergolog
    Francik od soboty ma czerwona kreche pod cala broda ....zaczyna sie od policzka idzie pod broda i konczy na drugim policzku.....myslalam czy to nie alergia na czapke kominiarke....ale raz ze to welna merynosow a dwa ze lazi w niej od listopada i nic wczesniej nie wylazilo....albo alergia na mm ale w dziwnym miejsci 🤔

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro zaczynam rehabilitacje...masaze podobno przez pochwe 🙈 lo matko 🤪

    malutka_mycha, Fasolka77 lubią tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Oczywiscie ze mozesz. Ja ten czas przeznaczam w koncu na dbanie o swoje zdrowie. Zaliczam lekarzy, uprawiam nordic walking i odpoczywam. Bunio chodzi czasem na 2 a czasem na 5h nie na full time. Moze sie wychoruje zanim wroce do pracy. Na razie wyszla mu w niedzielę pokrzywka... cholera wie od czego... moze orzechy bo go stary poczestowal... od soboty po spacerze tez nie schodza mu rumience z policzków...boje sie ze to AZS... bylam u pediatry, dal syrop i jak przez kilka dni sie nie poprawi to alergolog
    Ja też jeszcze nie wracam do pracy, chce ogarnąć na spokojnie i gruntownie dom, zabrać się za swoją dietę i ćwiczenia i myślę żeby dorywczo coś szyc na sprzedać. A Nine zapisałam tylko na 4h, mamy 2 logopedów więc kiedyś musi też pobyć w domu.

    Moja siostra ma czerwone policzki ( a na zimnie bardziej) bo ma cerę naczynkowa. I wygląda jak rumiane jabłuszko.

    stresant, Fasolka77 lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Dziewczyny jutro zaczynam rehabilitacje...masaze podobno przez pochwe 🙈 lo matko 🤪
    Wygląda to obiecująco 😉

    stresant lubi tę wiadomość

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie rumieńce, cera naczynkowa. Nienawidzę tego, wiecznie czerwona pyza.
    Chociaż biorąc pod uwagę moje gabaryty, to już chyba lepsza czerwona gęba, niż wielka du..a. 🤣🤣🤣🤣🤣

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha ja szyje dla calej rodziny ...i tez bym chciala na sprzedaz ale za bardzo nie wiem gdzie sprzedawac 🤔

  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam listę jakich lekarzy powinnam zaliczyć.
    O mamunciu ile tego. Ja się poprostu sypie.
    A jeszcze o formę trzeba zadbać. Niech już otworzą te siłownie.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Mycha ja szyje dla calej rodziny ...i tez bym chciala na sprzedaz ale za bardzo nie wiem gdzie sprzedawac 🤔
    Koleżanka tak sobie dorabia (poza normalna praca) i sprzedaje na olx u vinted. I jak na to to że robi to nocami to nieźle jej się sprzedają czapki i kominy

    stresant lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Zrobiłam listę jakich lekarzy powinnam zaliczyć.
    O mamunciu ile tego. Ja się poprostu sypie.
    A jeszcze o formę trzeba zadbać. Niech już otworzą te siłownie.
    Niektóre już otwarte dla członków kadry narodowej 😁😁 moja mama za 20 zł wykupiła. Ja się teraz zastanawiam czy sivie nie wykupić karnetu i korzystać w ciągu tych 4 h

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2021, 20:35

    stresant lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Ja mam takie rumieńce, cera naczynkowa. Nienawidzę tego, wiecznie czerwona pyza.
    Chociaż biorąc pod uwagę moje gabaryty, to już chyba lepsza czerwona gęba, niż wielka du..a. 🤣🤣🤣🤣🤣
    Tunia ja lata walczylam z tradzikiem rozowatym czerwome policzki i broda jak sie zaogniol to wychodzily takie biale pryszcze wypelnione plynem...ochyda do tego szczypalo.....i polatach znalazlam super klinike w Katowicach laser i po problemie....na lasery jezdzilam przez 2 lata tzn. Po nowym roku 1x w miesiacu ...3 x......i w nastepnym roku to samo..czyli w sumie 6 zabiegow....przez 3 lata mialam spokoj...cera super zadnych plam i przebarwien....teraz mi wraca ( ale to ze stresu) musialabym znow jechac.....

  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Tunia ja lata walczylam z tradzikiem rozowatym czerwome policzki i broda jak sie zaogniol to wychodzily takie biale pryszcze wypelnione plynem...ochyda do tego szczypalo.....i polatach znalazlam super klinike w Katowicach laser i po problemie....na lasery jezdzilam przez 2 lata tzn. Po nowym roku 1x w miesiacu ...3 x......i w nastepnym roku to samo..czyli w sumie 6 zabiegow....przez 3 lata mialam spokoj...cera super zadnych plam i przebarwien....teraz mi wraca ( ale to ze stresu) musialabym znow jechac.....
    A ja nigdy nie próbowałam coś z tym zrobić 🤔

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia tez siedzi w domu, o żłobku to nawet nie myslalam, czekamy na przedszkole, spróbuje może od września, albo za rok o tej porze.

    age.png
    age.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się, laser podobno jestssuper na naczynkowa. Mojej siostrze aż tak nie przeszkadza więc nic z tym nie robiła ale podobno działa cuda.

    stresant, Tunia76 lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę teraz na lasery w związku z przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi.narazie miałam 2 zabiegi a jeszcze 4 wykupione. I może wystarczy. Już teraz na pewno buzia jest gładsza, wyrównany koloryt, najsłabiej blizny, ale zobaczymy na koniec. Przydałoby się trochę sadelka spalic, ale przy Kasi to niemożliwe. Wcześniej ćwiczyłam wieczorami, ale jak Kasia zasypia o 22 to juz jednak za późno na wygibasy, już nie mówiąc o tym że bym nie mogła hałasować..

    stresant lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wychowawczy do końca sierpnia. Po wychowawczym raczej mnie zwolnią. Więc zobaczę czy będę przedłużać wychowawczy , czy nie.
    Od lutego zaczynam pracę dodatkową, ale tylko niewielką część etatu.
    Na razie wzięłam się za dietę. Do ćwiczeń w domu nie mogę się zmusić. Jak tylko kładę się na podłogę to Wiki na mnie włazi i po gimnastyce. Czekam aż otworzą klub do którego chodziłam.

    zem3df9hh3tl9qot.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po rehabilitacji...zadnego masowania przez pochwe nie bylo 😁
    Elektryka lampa i masaz kosci ogonowej....przyjemne to nie bylo masaz czuje do teraz...a na kosci jakby mi 100kilo siedzialo
    W piatek kolejne zabiegi ...zobaczymy jakie 🤪

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamawialyscie moze z aliexpresu sliniaki silikonowe takie z "kieszonka".....znalazlam na necie..
    Cena wysoka a w ali 5x taniej....a zdjecie identyczne i tu i tu......wiec czy to nie to samo albo taka doskonala podroba....
    Mysle tez nad talerzwm silikonowym i kubkiem ale troche sie boje BPA chyba w gratisie dawaja do takich rzeczy z Chin 😉

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Ja też jeszcze nie wracam do pracy, chce ogarnąć na spokojnie i gruntownie dom, zabrać się za swoją dietę i ćwiczenia i myślę żeby dorywczo coś szyc na sprzedać. A Nine zapisałam tylko na 4h, mamy 2 logopedów więc kiedyś musi też pobyć w domu.

    Moja siostra ma czerwone policzki ( a na zimnie bardziej) bo ma cerę naczynkowa. I wygląda jak rumiane jabłuszko.


    ja już schudłam 3,5 kg!! :) dziś przychodzi prywatnie lekarz do nas bo nasz pediatra wczoraj diagnozował : może orzechy, może nabiał, może początek AZS.... także ten...

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
‹‹ 4266 4267 4268 4269 4270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ