X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj i dzis bez bolu 😀 ale dostalam okres wiec kto wie czy mi w srode zrobia badanie 🤔

    Naczytalam sie jeszcze o endometriozie pecherza moczowego moze to tez jest jakis trop....musze popytac w srode na kontroli....jakie ewentualnie badania w tym kierunku

    Dzis bede mowic z psychiatra 🙄

    Ale ciesze sie ze u Ciebie lepiej i ze leki pomagaja 😀

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Wczoraj i dzis bez bolu 😀 ale dostalam okres wiec kto wie czy mi w srode zrobia badanie 🤔

    Naczytalam sie jeszcze o endometriozie pecherza moczowego moze to tez jest jakis trop....musze popytac w srode na kontroli....jakie ewentualnie badania w tym kierunku

    Dzis bede mowic z psychiatra 🙄

    Ale ciesze sie ze u Ciebie lepiej i ze leki pomagaja 😀
    Super ze i u Ciebie minęło!. Trochr oddechu zlapiesz od bolu.
    Ja jestem zalamana tym faktem ze nawrót mam choroby.. moze to nlpz albo nerwy bo jestem straszny nerwus..
    Najgorszr ze to przekresla moje plany operacji zoladka ktore były zamrozone i wlasnie ruszyły.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franio dzis przyniosl z lazienki nocnik i pokazal ze chce kakac 😀 rozebralam pieluche posadzilam i zrobil 👏 to ze zrobil to zadna nowosc bo od dluzszego czasu robi do nocnika, ale zawsze to ja musialam gdzies tam sie dopatrywac znakow czy dopytywac czy chce ...a dzis sam 😊
    Mam nadzieje ze juz mu tak zostanie

    No i powiem Wam ze ostatnie 2 noce przespal cale bez pobudki 🥳 opacilo sie meczyc ....chodzi spac 22:30 ale spi az do 6 bez przerwy 😀 potem flacha i czasami do 8 jeszcze pociagnie ze spaniem ....dla mnie szok po prawie 2 latach ciaglych pobudek .....musimy jeszcze popracowac nad ta pozna pora zasypiania i bedzie luksus 😉 starszaki o 19:30 max 20 zawsze spaly ale za to 2x w nocy pily .....to juz do 22 wole posiedziec i ciagiem spac

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez czesto chodzimy spac po 22 niestety. Glownie przez Michalka, ktory dokazuje. Potem spia do 9 tej. Jak ich obudze o 7:30 to udaje mi sie odwrocic ta niekorzystna rutyne i ida spac o 21, po prostu brakuje dnia. U nas z policzkami tez poprawa i broda, prawie juz nic nie widac, ktos inny pewnie by sie juz niedopatrzyl. To pod broda to napewno od czapki- komina. On caly czas nisil ta czapke i bylo ok, dopoki nie poszlismy przy takim mrozie na spacer. Szkoda bylo wtedy rezygnowac, bo bylo slonce i sporo sniegu, ale nastepnym razem chyba sie zawaham, jak bedzie powyzej -10 ;)

    stresant lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez sie zmienilo.. wszystko przez to zr mały rano spi do 10. drzemke potrzebuje wtedy o 16... A jak zasnie to na 2.5h... i wtedy bajabongo do 22.. jak przetrzymam go bez drzemki to znow po polozeniu spac przebudza sie ze snu z placzem..
    Sa dni ze wstanie szybciej.. dzis go wybudzilam przed 9 i wlasnie poszedl spac.. wstanie o kolo 16 wiec o 20.30 poloze go Wieczorem na spokojnie. Ale juz nie jest to wszystko takie stale.. wszystko zalezy od godziny pobudki. Liczę ze zlobek i wstawanie na 7 szybko odmieni mu i drzemki w dzien będą dla niego wielką potrzeba.

    stresant lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, wlasnie nasza czapka komin noszona od pazdziernika byla ok i nic nie podrazniala ani nie uczulala dopiero na tym wielkim sobotnim mrozie...od tego czasu jeszcze jej nie zalozylam, musze sprobowac

    Widze ze Wasze dzieciaczki tez spioszki 😀 no ale jak nie trzeba wstawac wczesnie no to po co budzic 🤔
    Daffi Francik tez sie budzi z placzem a wlasciwie z wrzaskiem rano o tej 6.....i to znak ze musi dalej spac 😊 dopiero jak sie obudzi i wola tata albo mama tzn. Ze wyspany

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Misia, wlasnie nasza czapka komin noszona od pazdziernika byla ok i nic nie podrazniala ani nie uczulala dopiero na tym wielkim sobotnim mrozie...od tego czasu jeszcze jej nie zalozylam, musze sprobowac

    Widze ze Wasze dzieciaczki tez spioszki 😀 no ale jak nie trzeba wstawac wczesnie no to po co budzic 🤔
    Daffi Francik tez sie budzi z placzem a wlasciwie z wrzaskiem rano o tej 6.....i to znak ze musi dalej spac 😊 dopiero jak sie obudzi i wola tata albo mama tzn. Ze wyspany
    U nas w nocy zdarza sie pobudka dlatego mam kamerke by słyszeć malego bo on wlasnie siedzi cicho.. bawi sie smoczkiem, kolderka, rzuca po lozeczku i gada.. a tak jak go uslysze i dam mleko to pojdzie spac smacznie.. nie mamy w ogole pobudek z placzem chyba ze wlasnie nie spi w dzien i wieczorem poloze go do snu juz całonocnego.. wtedy wybudza sie z placzem ale nie wchodzę tylko patrze na kamerze i za chwile idzie spac...
    Nie wiem tylko czemu placze.. zły z przemeczenia?
    Bo jak ma drzemke w dzien i poloze go spac to spi do rana bez zadnych epizodow z płaczem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2021, 14:23

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Misia, wlasnie nasza czapka komin noszona od pazdziernika byla ok i nic nie podrazniala ani nie uczulala dopiero na tym wielkim sobotnim mrozie...od tego czasu jeszcze jej nie zalozylam, musze sprobowac

    Widze ze Wasze dzieciaczki tez spioszki 😀 no ale jak nie trzeba wstawac wczesnie no to po co budzic 🤔
    Daffi Francik tez sie budzi z placzem a wlasciwie z wrzaskiem rano o tej 6.....i to znak ze musi dalej spac 😊 dopiero jak sie obudzi i wola tata albo mama tzn. Ze wyspany
    Nina też tak ma, jak obudzi się z płaczem to znaczy że to nie ten moment.

    stresant lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po cystoskopi...dostalam antybiotKi na 2 miesiace, za 6 tyg. Biopsja ...na tylnej scianie pecherza zaczerwienienie i przekrwienie nie podoba sie lekarzowi...ciesze sie ze w koncu jeat diagnoza i zaczelo sie cos dziac
    Ale wizja 2 miesiecy na antybiotKu mnie przeraza ...
    Z moja grzybica jak tylko sie na cukier popatrze ....teraz to sie zadrapie na smierc....

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Dziewczyny jestem po cystoskopi...dostalam antybiotKi na 2 miesiace, za 6 tyg. Biopsja ...na tylnej scianie pecherza zaczerwienienie i przekrwienie nie podoba sie lekarzowi...ciesze sie ze w koncu jeat diagnoza i zaczelo sie cos dziac
    Ale wizja 2 miesiecy na antybiotKu mnie przeraza ...
    Z moja grzybica jak tylko sie na cukier popatrze ....teraz to sie zadrapie na smierc....


    Jezu .. współczuję.. u mnie to badanie to był mega ból po.. jak się czujesz?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Jezu .. współczuję.. u mnie to badanie to był mega ból po.. jak się czujesz?
    Chujowo 🙄 no boli caly czas tylko 5 x mocniej 😔
    Dobrze ze do pracy nie chodze,przeleze calymi dniami.
    Teraz jak wiem ze cos jest w pecherzu to niby spokojniejsza jestem, bo bol nie w glowie siedzi, ale znow ciagle mysle co to za dziadostwo tam jest i czy beda wycinac czy co robic z tym 🤔

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Chujowo 🙄 no boli caly czas tylko 5 x mocniej 😔
    Dobrze ze do pracy nie chodze,przeleze calymi dniami.
    Teraz jak wiem ze cos jest w pecherzu to niby spokojniejsza jestem, bo bol nie w glowie siedzi, ale znow ciagle mysle co to za dziadostwo tam jest i czy beda wycinac czy co robic z tym 🤔


    u mnie niby też widzieli jakiegoś "pajączka" ale nikt nie dał antybiotyków...

    ściskam! wiem jaki to ból! :(

    stresant lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byliśmy wczoraj prywatnie u alergologa. Stwierdziła, że nie wygląda to na alergię pokarmową- uff. Po naciśnięciu kaszka znika więc uważa, że to wynik mrozu. Pokrzywka i policzki również. Ale mamy do niej iść na NFZ I zrobi nam wszystkie testy. Mówi, że to wygląda na alergię kontaktową- może płyn, proszek... zrobi testy na kurz i roztocza również... wizyta 18.02 :)
    trochę się uspokoiłam

    stresant lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I teraz testy już mogą wyjść?Nie wiem kiedy iść z Nina

    f1d9680377.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    I teraz testy już mogą wyjść?Nie wiem kiedy iść z Nina


    ciężka sprawa bo mojej znajomej córeczka ma mega alergie łacznie z kupami z krwią a testy nic nie wykazują... niestety mają ten typ alergii ige niezależne... :(

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Dziewczyny jestem po cystoskopi...dostalam antybiotKi na 2 miesiace, za 6 tyg. Biopsja ...na tylnej scianie pecherza zaczerwienienie i przekrwienie nie podoba sie lekarzowi...ciesze sie ze w koncu jeat diagnoza i zaczelo sie cos dziac
    Ale wizja 2 miesiecy na antybiotKu mnie przeraza ...
    Z moja grzybica jak tylko sie na cukier popatrze ....teraz to sie zadrapie na smierc....
    Jest swiatelko w tunelu! Dobrze ze jest cokolwiek bo inaczej znow bys myslala ze zdrowa a cierpisz. Oby ci szybko pomoglo.

    stresant lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    byliśmy wczoraj prywatnie u alergologa. Stwierdziła, że nie wygląda to na alergię pokarmową- uff. Po naciśnięciu kaszka znika więc uważa, że to wynik mrozu. Pokrzywka i policzki również. Ale mamy do niej iść na NFZ I zrobi nam wszystkie testy. Mówi, że to wygląda na alergię kontaktową- może płyn, proszek... zrobi testy na kurz i roztocza również... wizyta 18.02 :)
    trochę się uspokoiłam
    No to i Ty jestes spokojniejsza.
    Biedne te dzieciaki.. musza zmagac sie z tyloma czynnikami.. ja juz tak przywykłam do moich atopowcow.. pranie w naszych kapsulkach u nas narazie dziala ale musi byc bialy lenor hipoalergiczny... Jest chyba lagodniejszynod tych zwykłych bo po zwyklych wywala nam plamy na ciele..

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W proszkach i plynach do plukania jest bardzo duzo swinstwa i chemii a czym wiecej pachnie tym wiecej syfu ma ....i wlasciwie potem takim syfem przykrywamy najwiekszy organ jaki mamy czyli skore..a w zimie to zakrywamy 90 % ciala, noszac dlugie rekawy i spodnie
    Byl czas co wogole plynu nie uzywalam, pozniej znow wrocilam bo mi sie wydaje ze plyn lepiej wyplukuje proszek z ubran...juz od bardzo dawna piore w ecoveru zamawiam przez internet i zawsze jak przychodzi czas zamowienia i widze te sume to jestem przerazona bo tyle fajnych rzeczy by mozna bylo kupic za to...cholernie drogie to..
    .ale boje sie wrocic do zwyklego arielu i lenoru, ze znow skora bedzie szorstka z plamami

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunio mnie dzis w chuja zrobil... jak zwykle zasnalnw aucie w drodze powrotnej i zawsze spal jak go w lozku polozylam... a dzis nie... znowu rundka...jezdzilam 40 min i ni xhu chu... takze mamy petarde... hez drzemki dzis...a wieczorem goscie przychodza...bedzie ciekawie...

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Tunia76 Autorytet
    Postów: 2787 2216

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant bardzo Ci współczuję. ♥️♥️♥️
    Niby dobrze, że już coś wiadomo, ale mnie też przerażała by wizja antybiotyku przez 2 miesiące i biobsji.

    zem3df9hh3tl9qot.png
‹‹ 4269 4270 4271 4272 4273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ