X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w maju miałam biochemiczną, ale wtedy od samej implantacji plamiłam non-stop, więc od początku coś było nie tak. Teraz jest inaczej, tym razem musi być dobrze :)

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie, jest 1 pęcherzyk 7mm,w środku ciałko żolte. Zarodka jeszcze nie bylo widać. Kolejna wizyta 21.08, wtedy jak będzie dobrze powinno już być i serduszko. :)

    Lili90, valetta94, Rub45 lubią tę wiadomość

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To musi byc cudowna chwila ujrzeć to bijące serduszko <3

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    valetta94 wrote:
    Ja też w maju miałam biochemiczną, ale wtedy od samej implantacji plamiłam non-stop, więc od początku coś było nie tak. Teraz jest inaczej, tym razem musi być dobrze :)

    Kochana u mnie w tej ciazy tez jest inaczej. Starania z mężem zaczęliśmy w lutym przy czym w marcu w cykl sie rozwalił trwał 41 dni i był wywołany okres następny cykl był dziwny dwóch lekarzy powiedziało ze raczej nici z owulacji a 3 lekarz powiedział ze właśnie jest owulacja i działaliśmy 12 dpo beta negatywna przy czym ja zaczęłam mieć dziwne objawy bol zębów biegunka i bol piersi i 6 bezsennych nocy 26 maja zrobiłam test sikany wyszedł pozytywny 18 dpo ale był cień potem kolejne 5 testów na każdym cień i rano 27 maja beta Hcg pokazała 12 wiec wiedziałam ze cos jest nie tak dwa dni pózniej juz tylko 7 za kolejne 2 dni zaczęłam krwawić. W czerwcu miałam wszystkie badania monitoring książkowa piękna owulacja moja gin była pewna Że sie uda a tu miesiączka idealnie w terminie poddałam sie odstawiłam fora lekarzy monitoringi badania termometr miałam urodziny 19 lipca i jedynie co to flo mi wyznaczyło owulacje na ten dziś wiec sprawdziłam testami owulacyjnymi a one nagatywne ! Wiec uznałam ze owulacji nie ma tym bardziej ze zero wiec zero bólu jajnika śluz jakis taki gesty ale 20 lipca jednorazowo większa ilosc przezroczystego śluzu i myśl a moze jednak... sex był 17 19 20 i 23 lipca a 22 lipca wylecieliście na Krete gdzie totalnie sie wyłączyłam 8 dni bez telefonu leżał wyłączony. Ale juz tam miałam lekkie podejrzenia ze moze cos być rzeczy. Mogłam ciagle spać, zaczęłam wstawać na siku w nocy, wyszły mi 4 straszne gule na buzi bolały okropnie do tego zaczęły mnie okropnie swędzieć sutki. A w dzien wylotu do domu spuchły mi okropniej nogi i bolały mnie zeby... we wtorek jak wstałam to skutki były wrażliwe na dotyk nigdy tak nie miałam i popołudniu test jak nic pokazał wyraźne dwie kreski bardzo wyraźne w 11 dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2018, 09:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frufru wrote:
    To musi byc cudowna chwila ujrzeć to bijące serduszko <3
    Kochana kiedy mialas owulacje? Bo tobie szwaczek pokazuje 4 tydzień i 2 dni a mi moja aplikacja pokazuje 4 tydzień i 3 dni ale moja owulacja nie była 14 dc jak za pewne wylicza aplikacja tylko 19 dnia cyklu wiec jest 5 dni mlodsza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka super że wszystko jest ok. Teraz czekamy na jakieś wieści od Karmelllka90.

  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka wszystko będzie dobrze tym razem, nie stresuj się! Masz dużo objawów ciążowych, teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość :) Ahh ja już marze aby być chociaż w 8 tygodniu.. A Kiedy masz wizytę? Szonka gratulacje! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2018, 11:08

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • Aasha Autorytet
    Postów: 1204 904

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, chciałabym dołączyć, mam nadzieję, że na dłużej :) Co prawda termin miesiączki wypada mi w piątek, ale zrobiłam test wczoraj i dziś i jest cień! Troszkę jestem w szoku, niby chcieliśmy drugie bobo (pierwsze ma 9 mc-y), ale nie spodziewaliśmy się, że przy kp się uda, a tu proszę taka niespodzianka! Mam trochę obaw, bo pierwszą ciąże poroniłam w 8tc, a druga była pełna komplikacji (od 19tc leżałam plackiem z pessarem, 3 pobyty w szpitalu, od 35tc wysokie nadciśnienie ciążowe), ale ... co ma być źle! Będzie dobrze :) Tego się trzymam. Jutro powtórzę test, jak będzie ładny pozytyw to dzwonie do mojej gin pytać co i jak (poprzednia ciąża na arsenale leków + temat karmienia....). Trzymam kciuki za wszystkie kwietniówki :)

    valetta94, Rub45 lubią tę wiadomość

    akeu43r8y52gvtw7.png

    ex2bio4p7ak0n2wo.png
  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasha wrote:
    Hej dziewczyny, chciałabym dołączyć, mam nadzieję, że na dłużej :) Co prawda termin miesiączki wypada mi w piątek, ale zrobiłam test wczoraj i dziś i jest cień! Troszkę jestem w szoku, niby chcieliśmy drugie bobo (pierwsze ma 9 mc-y), ale nie spodziewaliśmy się, że przy kp się uda, a tu proszę taka niespodzianka! Mam trochę obaw, bo pierwszą ciąże poroniłam w 8tc, a druga była pełna komplikacji (od 19tc leżałam plackiem z pessarem, 3 pobyty w szpitalu, od 35tc wysokie nadciśnienie ciążowe), ale ... co ma być źle! Będzie dobrze :) Tego się trzymam. Jutro powtórzę test, jak będzie ładny pozytyw to dzwonie do mojej gin pytać co i jak (poprzednia ciąża na arsenale leków + temat karmienia....). Trzymam kciuki za wszystkie kwietniówki :)

    Kochana mam nadzieje ze bedzie dobrze gratuluje

  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Kochana kiedy mialas owulacje? Bo tobie szwaczek pokazuje 4 tydzień i 2 dni a mi moja aplikacja pokazuje 4 tydzień i 3 dni ale moja owulacja nie była 14 dc jak za pewne wylicza aplikacja tylko 19 dnia cyklu wiec jest 5 dni mlodsza

    U mnie 15 dc była owulacja. Powiem ci, że co aplikacja to inaczej pokazuje :p

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, mam na imie Kasia, mam już synka 7 letniego.

    wykonałam 4 testy i wszystkie pozytywne. :)
    wg aplikacji to 4t5d
    boje się, że nie uda się gdyż mam dużą nadczynność tarczycy.
    w poniedziałek idę do ginekologa.

    pozdrawiam

  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaMamaPatryka wrote:
    witam, mam na imie Kasia, mam już synka 7 letniego.

    wykonałam 4 testy i wszystkie pozytywne. :)
    wg aplikacji to 4t5d
    boje się, że nie uda się gdyż mam dużą nadczynność tarczycy.
    w poniedziałek idę do ginekologa.

    pozdrawiam

    Kochana a bierzesz tabletki na tarczyce? Jaki masz wynik?

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasha rozgość się u nas i oczywiscie trzymamy kciuki żebyś nam towarzyszyła całe 9 miesiecy.
    KasiaMamaPatryka znasz już swojego wroga także teraz odpowiedni zestaw leków i pewnie wszystko bedzię dobrze się ukladać. Życzę powodzenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    valetta94 wrote:
    Kochana a bierzesz tabletki na tarczyce? Jaki masz wynik?

    wyniki bardzo kiepskie TSH 0,010 FT4 i FT4 trzykrotnie ponad normę
    wiec nie robię sobie nadziei. leki biorę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2018, 12:12

  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaMamaPatryka wrote:
    wyniki bardzo kiepskie TSH 0,010 FT4 i FT4 trzykrotnie ponad normę
    wiec nie robię sobie nadziei. leki biorę.

    Jeżeli udało Ci się zajść przy takich wynikach to na pewno też uda się utrzymać ciążę.. Jeżeli by tak nie było to organizm by nie dopuścił do ciąży. Umów się do dobrego endokrynologa jak najszybciej i działajcie! Będzie dobrze :)

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    valetta94 no zajście w ciąże było zaskoczeniem, gdyż i ginekolog i endokrynolog mówili że to nie możliwe. mam bardzo niski progesteron plus problemy z tarczycą. Mam Gravesa- Basedowa. a tu nagle ciąża. Ciesze się ale boje się jak to będzie.

  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę ! To już kwiecień ! W sumie widzę te terminy i na koniec kwietnia są ;D
    Boziu jak czas leci naprawdę jakbym wczoraj ujrzała swoje 2 kreski ;D
    I dziewczyny uwierzcie albo nie teraz myślicie ze dużo czasu przed wami ;Dale nie dajcie się zwieść w ciąży czas okropnie szybko leci i nim się obejrzycie bedziecie na końcówce ;))
    Ja nie wiem kiedy mi te tygodnie lecą ;)
    Pozdrawiam i życzę spokojnych książkowych i bardzo nudnych ciaz ;)
    Listopadkowka ;) chodzi termin na koniec października Haha ;))

    Frufru, valetta94, Rub45 lubią tę wiadomość

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mii wrote:
    O kurczę ! To już kwiecień ! W sumie widzę te terminy i na koniec kwietnia są ;D
    Boziu jak czas leci naprawdę jakbym wczoraj ujrzała swoje 2 kreski ;D
    I dziewczyny uwierzcie albo nie teraz myślicie ze dużo czasu przed wami ;Dale nie dajcie się zwieść w ciąży czas okropnie szybko leci i nim się obejrzycie bedziecie na końcówce ;))
    Ja nie wiem kiedy mi te tygodnie lecą ;)
    Pozdrawiam i życzę spokojnych książkowych i bardzo nudnych ciaz ;)
    Listopadkowka ;) chodzi termin na koniec października Haha ;))


    Mi jak na razie powoli leci i chciałabym aby czas przyśpieszył, taka niecierpliwa jestem :D

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • Mistella Autorytet
    Postów: 679 647

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam, ze w drugiej ciąży będę spokojniejsza, ze będzie mniej obaw, ale wcale tak nie jest. Dopóki nie zobaczę serduszka to się chyba nie wycisze ;) a do wizyty 10 dni :) czuje sie dobrze, piersi bolą głównie w nocy, bardzo się pocę i czasem mnie zemdli. Nie boli mnie brzuch na szczęście jakoś upierdliwie, w pierwszej ciąży miałam silne bóle brzucha. Ciężko wypoczywać przy 3 latce, ale dziś mam labe! Mała pojechała na wycieczkę na cały dzień, wiec korzystam i leżę oglądając serial

  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frufru wrote:
    To musi byc cudowna chwila ujrzeć to bijące serduszko <3

    Piękna, i bardzo wzruszająca :) Pamiętam jak przy pierwszej ciąży usłyszałam serduszko córki i ją zobaczyłam na USG to płakałam jak bóbr :) ale przy kolejnych już nie było takiego mocnego wrażenia.

    Frufru lubi tę wiadomość

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ