X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Pati28M Ekspertka
    Postów: 184 75

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valetta już coraz mniej. Sporadycznie coś się zdarzy. A jak tam u ciebie.

    73028db897a276a64fc2db8d746b4490.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak były bardzo mocne lecz w 23dc byłam u ginekologa i nic nie widział a teraz jest 45dc. Wiec raczej późno miałam owulacje.. lecz czemu te kreski takie ciemne..
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cef046ead9df.jpg
    Testy robione w 40dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2018, 18:59

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sumiss ja w 11 dpo miałam super mocne kreski widoczne od razu dzisiaj 13 dpo kreska ciemna jak kontrolna

    Summis95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy macie takie bóle brzucha jakby bile okresowe ale bardziej takie bóle mięśni? Nie umiem tego opisać to nie jest takie ćmienia tylko taki bol ale łagodny tyle ze czuc go wyraźnie kurde ale namotałam haha

  • Mistella Autorytet
    Postów: 679 647

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, taki tępy ból ;) coraz rzadziej ale pojawia się kłujący gdy gwałtownie wstanę i mija po chwili albo właśnie taki tępy dziwny ;)

  • Mistella Autorytet
    Postów: 679 647

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w okolicy terminu miesiączki bolał mnie konkretnie, teraz mam 5 tydzień i 3 dni

  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Dziewczyny czy macie takie bóle brzucha jakby bile okresowe ale bardziej takie bóle mięśni? Nie umiem tego opisać to nie jest takie ćmienia tylko taki bol ale łagodny tyle ze czuc go wyraźnie kurde ale namotałam haha


    Nie przejmój sie nimi jezeli wiesz ze zarodek jest zagnieżdzony prawidłowo to takie bóle sa normalne macica ci sie powiększa i moga bóle wystepować chociaz nie muszą. Ważne zeby nie było krwawień.

    Jezeli bedziesz miała ból i bedzie ci przeszkadzał to połóż sie lub weź nospe. Jezeli bedą cie niepokoiły lub bedą mocne to idz do gin natychmiast
    Ja w poprzedniej ciazy miałam czasmi to były takie jak na miesiączkę chociaż nigdy nie były mocne po prostu kładłam sie na chwile i przechodziły

  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati28M wrote:
    Valetta już coraz mniej. Sporadycznie coś się zdarzy. A jak tam u ciebie.

    Uff dobrze, że Tobie też już ustaje. U mnie już wczoraj przeszły około 15stej już nic nie było. Ale nie żałuje, że poszłam do ginekologa - przynajmniej wiem, że pęcherzyk jest ładny okrąglutki i w dobrym miejscu.
    Ja pierwsze 2 kreski miałam już w 8 dpo.Bóle są normalne, ja mam je od samego początku. Raz jak na okres, raz jakbym miała zakwasy, raz kłują jajniki, myślę że nie ma czym się martwić :) Wszystko się tam rozciąga.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2018, 22:49

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • Pati28M Ekspertka
    Postów: 184 75

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valetta też mnie brzuch boli jutro mam wizytę u swojego gin to zobaczę czy idzie wszystko do przodu. Tak bardzo czekam na te serduszko a już bym chciała powiedzieć swoim dzieciom o rodzeństwie.

    73028db897a276a64fc2db8d746b4490.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Karmelllka gratuluję Tobie, trzymam kciuki, żeby było okej! :)

    Szonka widzę, że wizyta się pochwaliłas tu. Dziewczyny które są na Marcowkach i na Kwietniowkach. Zostajecie tu już? :)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Mi polazuje 6 kwiecień ale na pewno bedzie pózniej termin bo ja miałam owulacje 19 dc nie 14 dc tak jak liczą aplikacje. Dziewczyny a jak u was ze spaniem? Bo u mnie w dzien senność okropna a w nocy oczy jak 5 złoty i nie ma opcji spania

    no właśnie w dzien jestem senna, wieczorem zasypiam oglądając tv a w nocy wędrówki ;)

    byłam na pierwszej becie - 164,1.

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę do pracy z mega stresem! Mam zaświadczenie o wczesnej ciazy ale postanowiłam go nie dawac dzisiaj wytrzymam jakoś te 8,5 h a wieczorem podskoczą na galla powtórzyć betę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frufru wrote:
    no właśnie w dzien jestem senna, wieczorem zasypiam oglądając tv a w nocy wędrówki ;)

    byłam na pierwszej becie - 164,1.
    Piękna beta! Ile dni po owulacji?

  • Mistella Autorytet
    Postów: 679 647

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszłam dziś zbadać progesteron, jakoś piersi bola mnie mniej , schizuje. Jednak wole sprawdzić i mieć spokojna głowę :)

  • Szonka Autorytet
    Postów: 1559 1683

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Witam.
    Karmelllka gratuluję Tobie, trzymam kciuki, żeby było okej! :)

    Szonka widzę, że wizyta się pochwaliłas tu. Dziewczyny które są na Marcowkach i na Kwietniowkach. Zostajecie tu już? :)

    Ja zostaję :) Według OM termin mam na 29 marca, ale mam długie cykle ( ok 33 dni) i obstawiam, że przed 5 kwietnia się nie urodzi :) Zresztą już na USG było widać, że ciąża jest o ca najmniej tydzień młodsza, niż wyliczenia z OM dla cyklu 28 dni.

    dqprj44j5vs5457v.png

    mhsvx1hpdelktj27.png[

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka wrote:
    Ja zostaję :) Według OM termin mam na 29 marca, ale mam długie cykle ( ok 33 dni) i obstawiam, że przed 5 kwietnia się nie urodzi :) Zresztą już na USG było widać, że ciąża jest o ca najmniej tydzień młodsza, niż wyliczenia z OM dla cyklu 28 dni.
    Rozumiem:) to powodzenia życzę! :d

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Piękna beta! Ile dni po owulacji?

    wydaje mi się że 17 :D

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Witam.

    Dziewczyny które są na Marcowkach i na Kwietniowkach. Zostajecie tu już? :)

    Ja jeszcze nie mam dokładnego terminu
    usg będę miała 13sierpnia w Pl na razie różne aplikacje różnie mi liczą tą datę porodu niby u mnie dopiero 4t5d ale owu miałam bardzo wcześnie bo ok 10dc więc dziecko jest starsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja idę na usg w poniedziałek, mam nadzieje ze coś zobaczę :)

  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaMamaPatryka wrote:
    ja idę na usg w poniedziałek, mam nadzieje ze coś zobaczę :)
    Pecherzyk powinien gin zobaczyć już na spokojnie ale przynajmniej będziesz wiedziała gdzie dzidziuś się zagniezdzil i ile maleństw nosić na serduszko to jeszcze z tydzień pewnie poczekasz

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ